California Scents

California Scents Višňa, Vôňa do auta
2x

California Scents Višňa, Vôňa do auta

2,99 €

Neskutočne prenikavá vôňa višne, ktorá ohromí Vaše zmysly. Najobľúbenejšia a najintenzívnejšia vôňa z produkcie California Scents, ktorá vydrží voňať ďaleko cez 60 dní. Ak ste ešte nikdy nevyskúšali vône California Scents tak s vôňou višňe by ste mali začať.

California Scents Arctic Ice, Vôňa do auta

California Scents Arctic Ice, Vôňa do auta

2,99 €

Ice – ľad – Hľadáte vôňu, ktorá Vás schladí v teplých mesiacoch? Veľmi intenzívna, prenikavá a dlhotrvajúca vôňa pripomínajúca známu žuvačku Pedro. Ak milujete sladké vône, tak určite nebudete sklamaní.

California Scents Nové auto, Vôňa do auta
1x

California Scents Nové auto, Vôňa do auta

2,99 €

Príjemná, nevtieravá a kúzelná vôňa určená pre každého, kto miluje vôňu nového auta. Prečo sa rozhodnúť pre naše voňavé plechovičky California Scents Spillproof Organic Air Fresheners®?

California Scents Vanilka, Vôňa do auta
1x

California Scents Vanilka, Vôňa do auta

2,99 €

Vôňa určená najmä pre milovníkov sladkých a príjemných vôní. Prečo sa rozhodnúť pre naše voňavé plechovičky California Scents Spillproof Organic Air Fresheners®?

California Scents Čerstvá bielizeň, Vôňa do auta

California Scents Čerstvá bielizeň, Vôňa do auta

2,99 €

Ak obľubujete vôňu čerstvo vypratého prádla a vôňu aviváže, tak práve pre Vás je určená vôňa Fresh Linen. Veľmi obľubená, prenikavá vôňa, ktorá v sebe skrýva sviežosť a čistotu. Prečo sa rozhodnúť pre naše voňavé plechovičky California Scents Spillproof Organic Air Fresheners®?

California Scents E303192500 CS Cali Crush UNQ CS12 D2 CRSCENTS*new

California Scents E303192500 CS Cali Crush UNQ CS12 D2 CRSCENTS*new

4,99 €

Vôňa do auta California Scents Cali Crush vás okúzli jemnou, dlhotrvajúcou a prenikavou vôňou exotického ovocia – ananásu, manga a kalifornskej slivky. Poskytuje dlhotrvajúcu vôňu až 60 dní, obsahuje 3 bloky lisovaného ľanu a je vyrobená zo 100% organických vonných olejov.  S pevnou náplňou, v pra

Spoločnosť California Scents bola založená v roku 1993 v USA, v Južnej Kalifornii, kedy z výrobnej linky vycestovala prvá recyklovateľná hliníková plechovka s prírodnou vôňou. Spoločnosť California Scents a ich osviežovače vzduchu "v malej plechovke", ako sa im čoskoro začalo hovoriť, sa stala v tej dobe prvou značkou, ktorá k osvieženiu okolitého prostredia zvolila rýdzo čistý, prírodný prístup a odklonila sa tak od využitia v tej dobe veľmi populárneho, ale škodlivého aerosólu, využívaného v 80. a skorých 90. rokoch. Od tej doby sa spoločnosť rozrástla a dnes patrí medzi celosvetového dodávateľa osviežovačov vzduchu prvotriednej kvality.

Spoločnosť od prvej chvíle kládla vysoký dôraz na kvalitu a nezávadnosť svojich produktov a tiež na životné prostredie. Vône boli od začiatku vyrábané v hermeticky uzavretej plechovke z recyklovateľného materiálu, s atraktívnou etiketou a nápaditou vôňou. Najkvalitnejšie 100% čisté éterické oleje, prírodný citrusový extrakt, organické rastlinné výťažky, esencie a ďalšie prírodné vonné zložky. To všetko sú základné a kľúčové stavebné kamene používané pri výrobe vôní do auta, vôní do bytu, pohlcovačov pachu a ďalších produktov California Scents. V zložení výrobkov California Scents naopak nikdy nenájdete plnivá, riedidlá a uhľovodíkové rozpúšťadlá. Produkty California Scents nielen že prinášajú sviežosť, ale robia tak aj prírodným a ekologicky bezpečným spôsobom.