Objavte Allegro - váš nový väčšíVÄČŠÍ MALL.SK
Objavte Allegro - váš nový väčšíVÄČŠÍ MALL.SK
Upresniť parametre
Bulldog Original Face Wash Čistiaci gél 150 ml Bulldog Original Face Scrub Pleťový peeling 125 ml
Bulldog Original Face Wash Čistiaci gél 150 ml

Pánsky čistiaci gél Original Face Wash od značky Bulldog určený pre každodenné používanie používateľmi s normálnou pleťou. Pokožke dodá sviežosť a hydratuje ho vďaka vitamínu E, aloe vera, camelinovému oleju a zelenému čaju.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bulldog Sensitive Moisturizer Pleťový krém 100 ml Bulldog Original Face Scrub Pleťový peeling 125 ml
Bulldog Sensitive Moisturizer Pleťový krém 100 ml

Pánsky pleťový krém Sensitive Moisturizer od značky Bulldog určený pre užívateľov s citlivou a suchou pleťou. Pokožku hĺbkovo hydratuje a nezanecháva ju lepkavú ani mastnú. Zloženie s baobabovým a ovseným olejom a extraktom z vŕbovky hĺbkovo vyživuje a súčasne upokojuje a regeneruje pokožku.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bulldog Original Face Scrub Pleťový peeling 125 ml Bulldog Original Face Scrub Pleťový peeling 125 ml
Bulldog Original Face Scrub Pleťový peeling 125 ml

Pánsky pleťový peeling Original Face Scrub od značky Bulldog určený pre užívateľov s normálnou pleťou aj fúzy pleť vyčistí a odstráni odumreté kožné bunky, ktoré môžu upchávať póry a spôsobovať akné. Zloženie je obohatené o výťažky z aloe vera, camelínový olej a zelený čaj, aby bola pokožka čo najviac upokojená.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bulldog Beard Wax Vosk na fúzy 50 g Bulldog Sensitive Shave Gél Holiaci gél s obsahom Willow Herb 175 ml
Bulldog Beard Wax Vosk na fúzy 50 g

Vosk na fúzy od značky Bulldog sa vyznačuje skvelými tužiacimi vlastnosťami na úpravu a tvarovanie fúzov a fúzov. Neparfumované, vegánske zloženie z viac ako 98% prírodných zložiek nedráždi a je vhodné pre každý typ pokožky.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bulldog Originál náhradné hlavice 4 ks Bulldog Sensitive Shave Gél Holiaci gél s obsahom Willow Herb 175 ml
Bulldog Originál náhradné hlavice 4 ks

Náhradné hlavice do bambusového holiaceho strojčeka od značky Bulldog. Hlavica disponujú 5 kalenými oceľovými čepieľkami a zvlhčujúcim pásikom. Obal je vyrobený z plne recyklovaného materiálu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bulldog Sensitive Shave Gél Holiaci gél s obsahom Willow Herb 175 ml Bulldog Sensitive Shave Gél Holiaci gél s obsahom Willow Herb 175 ml
Bulldog Sensitive Shave Gél Holiaci gél s obsahom Willow Herb 175 ml

Gél na holenie Skincare Sensitive od značky Bulldog bol navrhnutý tak, aby zaistil hladké oholenie a pritom pleť nepodráždil. Obsahuje extrakt z vrbiny, ktorá upokojuje pokožku.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bulldog Náhradné hlavice Bulldog Sensitive 4 ks Bulldog Beard Shampoo and Conditioner Šampón & Kondicionér na fúzy 200 ml
Bulldog Náhradné hlavice Bulldog Sensitive 4 ks

Náhradné holiace hlavice Sensitive majú 5 kalených oceľových čepieľok a zvlhčujúci prúžok z aloy vera, vďaka ktorému bude každé vaše holenie veľmi jednoduché a vaša pokožka nebude podráždená. Obal je vyrobený z plne recyklovaného materiálu. .

môžete mať 06.03 - 07.03

Partner: Vivantis
Bulldog Beard Balm Balzam na fúzy 75 ml Bulldog Beard Shampoo and Conditioner Šampón & Kondicionér na fúzy 200 ml
Bulldog Beard Balm Balzam na fúzy 75 ml

Balzam na fúzy od značky Bulldog je vhodný na starostlivosť o všetky typy fúzov, ktoré zmäkčuje a skrotí, čím zjednodušuje ich úpravu a hydratuje ich. Obsahuje výťažok z aloe vera, camelínový olej a zelený čaj.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bulldog Beard Shampoo and Conditioner Šampón & Kondicionér na fúzy 200 ml Bulldog Beard Shampoo and Conditioner Šampón & Kondicionér na fúzy 200 ml
Bulldog Beard Shampoo and Conditioner Šampón & Kondicionér na fúzy 200 ml

Šampón a kondicionér na fúzy od značky Bulldog fúzy zmäkčuje, formuje a vyživuje, pričom ich zanecháva hebké, mäkké a upravené. Jemne a účinne fúzy umýva a zbavuje ich všetkých nečistôt. Jeho prírodné zloženie je obohatené o aloe vera, camelinový olej a zelený čaj.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bulldog Anti-Dandruff Šampón na vlasy proti lupinám + Jujube Bark 300 ml Bulldog Anti-Dandruff Šampón na vlasy proti lupinám + Jujube Bark 300 ml
Bulldog Anti-Dandruff Šampón na vlasy proti lupinám + Jujube Bark 300 ml

Krásne zdravé vlasy bude mať každý muž, ktorý ich pravidelne umyje kvalitným šampónom Bulldog Anti-Dandruff Šampón na vlasy proti lupinám + Jujube Bark 300 ml s prírodnými látkami pre účinnú elimináciu tvorby lupín. Vlasy zostávajú po umytí čisté a hebké.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bulldog Original Oil Control Face Wash Čistiaci gél 150 ml Bulldog Anti-Dandruff Šampón na vlasy proti lupinám + Jujube Bark 300 ml
Bulldog Original Oil Control Face Wash Čistiaci gél 150 ml

Pánsky čistiaci gél Original Oil Control Face Wash od značky Bulldog určený pre užívateľov, ktorí chcú zmierniť produkciu kožného mazu. Prispôsobí sa akémukoľvek typu pleti a vďaka zloženiu bez alkoholu pokožku nezanechá vysušenú ani podráždenú.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bulldog Original Bamboo strojček + 2 náhradné hlavice Bulldog Anti-Dandruff Šampón na vlasy proti lupinám + Jujube Bark 300 ml
Bulldog Original Bamboo strojček + 2 náhradné hlavice

Plne ekologický holiaci strojček od značky Bulldog. Bambusová rukoväť a obal z recyklovaných materiálov, to je budúcnosť holenia. V balení nájdete rukoväť a 2 náhradné hlavice s 5 kalenými oceľovými čepieľkami.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bulldog Oil Control Moisturizer Hydratačný pleťový krém 100 ml Bulldog Original Sensitive Aftershave Balm Balzam po holení 100 ml
Bulldog Oil Control Moisturizer Hydratačný pleťový krém 100 ml

Pánsky pleťový krém Oil Control Moisturizer od značky Bulldog určený pre užívateľov s problematickou a mastnou pleťou. Hĺbkovo vyživuje a súčasne intenzívne hydratuje problematickú pokožku, ľahko sa vstrebáva a nezanecháva lepkavý ani mastný film.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bulldog Original Aftershave Balm Balzam po holení 100 ml Bulldog Original Sensitive Aftershave Balm Balzam po holení 100 ml
Bulldog Original Aftershave Balm Balzam po holení 100 ml

Balzam po holení Original Aftershave od značky Bulldog upokojí pleť po holení a dopraje jej potrebnú hydratáciu. Obsahuje extrakt z aloe vera, ktorá upokojuje pokožku, a camelínový olej so zeleným čajom, ktoré ju hydratujú.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bulldog Original Sensitive Aftershave Balm Balzam po holení 100 ml Bulldog Original Sensitive Aftershave Balm Balzam po holení 100 ml
Bulldog Original Sensitive Aftershave Balm Balzam po holení 100 ml

Balzam po holení Original Sensitive Aftershave od značky Bulldog upokojí pleť po holení a dopraje jej potrebnú hydratáciu. Obsahuje extrakt z vrbiny, ktorá upokojuje pokožku, a baobabový a ovsený olej, ktoré ju hydratujú.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bulldog Beard Comb hrebeň na fúzy z bambusu Bulldog Cedarwood & Tonka Bean Shower Gél 500 ml
Bulldog Beard Comb hrebeň na fúzy z bambusu

Hrebeň na fúzy Bulldog dodá každému typu plnovousu ten správny a požadovaný tvar.

môžete mať 07.03 - 08.03

Partner: pronepo
Bulldog Beard Oil Olej na fúzy 30 ml Bulldog Cedarwood & Tonka Bean Shower Gél 500 ml
Bulldog Beard Oil Olej na fúzy 30 ml

Olej na fúzy od značky Bulldog je vhodný na starostlivosť o všetky typy fúzov, ktoré zmäkčuje a skrotí, čím zjednodušuje ich úpravu. Zároveň ich aj hydratuje. Ľahko sa vstrebáva a nezanecháva lepkavý ani mastný film na pokožke.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bulldog Cedarwood & Tonka Bean Shower Gél 500 ml Bulldog Cedarwood & Tonka Bean Shower Gél 500 ml
Bulldog Cedarwood & Tonka Bean Shower Gél 500 ml

Sprchový gél od značky Bulldog sa nielen stará o pokožku, jeho zloženie je tiež šetrné k životnému prostrediu (vegánske, 100 % prírodná parfumácia). Obsahuje hydratačnú zložku – glycerín

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bulldog Čistiaci gél pre mužov na citlivú pleť Sensitive Face Wash 150 ml Bulldog Čistiaci gél pre mužov na citlivú pleť Sensitive Face Wash 150 ml
Bulldog Čistiaci gél pre mužov na citlivú pleť Sensitive Face Wash 150 ml

Tento pánsky nevysušujúci čistiaci gél na tvár na citlivú pokožku obsahuje baobabový olej, ovsený olej a vrbovú bylinu. Bol špeciálne vytvorený tak, aby očistil pokožku a zanechal pocit osvieženia. Naše produkty sú zamerané čisto na mužov a obsahujú úžasné prírodné ingrediencie.

môžete mať 06.03 - 07.03

Partner: Vivantis
Bulldog Citrón & Bergamot Sprchový gél 500 ml Bulldog Čistiaci gél pre mužov na citlivú pleť Sensitive Face Wash 150 ml
Bulldog Citrón & Bergamot Sprchový gél 500 ml

Sprchový gél pre mužov Bulldog sa stará o pokožku a súčasne je šetrný k životnému prostrediu. Jeho zloženie je vegánske so 100 % prírodnou parfumáciou. Neobsahuje žiadne syntetické zahusťovadlá ani sulfáty a naopak obsahuje hydratačné zložky, ako je napr. glycerín. Obal je zhotovený zo 100 % recyklovateľného post-spotrebiteľského plastu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bulldog Darčeková sada Lemon & Bergamot Body Care Duo Bulldog Čistiaci gél pre mužov na citlivú pleť Sensitive Face Wash 150 ml
Bulldog Darčeková sada Lemon & Bergamot Body Care Duo

Súprava obsahuje: Sprchový gél Lemon & Bergamot (Shower Gél) 500 ml Prírodný guličkový dezodorant ( Natura l Dezodorant Lemon & Bergamot Fresh & Revita l ising Scent) 75 ml.

môžete mať 06.03 - 07.03

Partner: Vivantis
Bulldog Darčeková sada Lemon & Bergamot Bulldog Darčeková sada Original Ultimate Bear d Care Kit
Bulldog Darčeková sada Lemon & Bergamot

Súprava obsahuje: Sprchový gél Lemon & Bergamot (Shower Gél) 500 ml Hydra tačný krém pre mužov pre normálnu pleť Original Moisturiser 100 ml.

môžete mať 06.03 - 07.03

Partner: Vivantis
Bulldog Darčeková sada Original Ultimate Bear d Care Kit Bulldog Darčeková sada Original Ultimate Bear d Care Kit
Bulldog Darčeková sada Original Ultimate Bear d Care Kit

Súprava obsahuje: Olej na fúzy pre normálnu pleť Original Bear d Oil 30 ml Šampón a kondicionér 2v1 na fúzy pre normálnu pleť Original Bear d Shampoo & Conditioner 200 ml Hrebeň na fúzy Bear d Comb Balzam na fúzy pre normálnu pleť Original Bear d Balm 75 ml.

môžete mať 06.03 - 07.03

Partner: Vivantis
Bulldog Darčeková sada Original Skincare Trio Bulldog Darčeková sada Original Ultimate Bear d Care Kit
Bulldog Darčeková sada Original Skincare Trio

Súprava obsahuje: Čistiaci gél pre mužov pre normálnu pleť Original Face Wash 150 ml Gél na holenie pre hladké oholenie (Shave Gel) 175 ml Hydra tačný krém pre mužov pre normálnu pleť Original Moisturiser 100 ml.

môžete mať 06.03 - 07.03

Partner: Vivantis