Bulldog X301140701 pánsky balzám na bradu 75ml CEE Stick-30%
8,99 € 6,29 €

Pánsky balzam na bradu Bulldog Beard Balm s objemom 75 ml je špeciálne vyvinutý na skrotenie, zmäkčenie a úpravu fúzov. Unikátna receptúra obsahuje aloe vera, kamelinový olej a zelený čaj. Tieto prírodné ingrediencie prinášajú priaznivé účinky a o fúzy aj pokožku sa postarajú tým najjemnejším spôso

Bulldog X301140601 pánsky olej na bradu 30ml CEE Stick-30%
7,99 € 5,59 €

Pánsky olej na bradu a fúzy Bulldog Beard Oil s objemom 30 ml je navrhnutý na zmäkčenie, skrotenie a úpravu brady a fúzov, čím zjednoduší jej úpravu a zabráni krepovateniu. Zároveň poskytuje hydratáciu, ľahko sa vstrebáva a na pokožke nezanecháva mastný a lepivý film. Bez bez umelých farbív, syntet

Bulldog X301140801 Pánsky šampón a kondicionér na bradu 200ml CEE Stick-30%
7,99 € 5,59 €

Pánsky šampón a kondicionér na bradu 2v1 Bulldog Beard Shampoo and Conditioner s objemom 200 ml je špeciálne navrhnutý k čisteniu vašich fúzov, ktoré zanechá jemné, vyživené a upravené. Poskytuje skvelú starostlivosť o fúzy. Prírodné zloženie je obohatené o aloe vera, camelinový olej a zelený čaj. 

Bulldog Balzam na bradu na normálnu pleť Original Beard Balm 75 ml-19%
7,60 € 6,10 €

Tento Balzam na fúzy obsahuje aloe vera, camelinový olej a zelený čaj. Špeciálne navrhnutý pre zmäkčenie, skrotenie a úpravu vášho fúzov. Naše produkty sú zamerané čisto na mužov a obsahujú úžasné prírodné ingrediencie. Buďte vľúdni k svojej pokožke.

Bulldog Originál náhradné hlavice 4 ks-37%
12,40 € 7,80 €

Výpredaj

Náhradné hlavice do bambusového holiaceho strojčeka od značky Bulldog. Hlavica disponujú 5 kalenými oceľovými čepieľkami a zvlhčujúcim pásikom. Obal je vyrobený z plne recyklovaného materiálu.

Bulldog Pleťový peeling pre mužov na normálnu pleť Original Face Scrub 125 ml
4,80 € 4,20 €

Tento pánsky tvárový peeling obsahuje aloe vera, camelinový olej a zelený čaj. Bol špeciálne vyvinutý na odstránenie odumretej kože a zanecháva pokožku hladkú a hlboko očistenú. Naše produkty sú zamerané čisto na mužov a obsahujú úžasné prírodné ingrediencie. Buďte prívetiví k svojej pokožke.

Bulldog Čistiaci gél pre mužov na citlivú pleť Sensitive Face Wash 150 ml
4,40 € 3,70 €

Tento pánsky nevysušujúci čistiaci gél na tvár na citlivú pokožku obsahuje baobabový olej, ovsený olej a vrbovú bylinu. Bol špeciálne vytvorený tak, aby očistil pokožku a zanechal pocit osvieženia. Naše produkty sú zamerané čisto na mužov a obsahujú úžasné prírodné ingrediencie.

Bulldog Čistiaci gél pre mužov pre normálnu pleť Original Face Wash 150 ml-22%
4,40 € 3,40 €

Tento pánsky nevysychajúcej tvárový čistiaci gél obsahuje baobabový olej, ovsený olej a vrbovú bylinu. Bol špeciálne vytvorený tak, aby očistil pokožku a zanechal pocit osvieženia. Naše produkty sú zamerané čisto na mužov a obsahujú úžasné prírodné ingrediencie. Buďte vľúdni k svojej pokožke.

Bulldog Original Bamboo strojček + 2 náhradné hlavice
12,40 € 10,50 €

Plne ekologický holiaci strojček od značky Bulldog. Bambusová rukoväť a obal z recyklovaných materiálov, to je budúcnosť holenia. V balení nájdete rukoväť a 2 náhradné hlavice s 5 kalenými oceľovými čepieľkami.

Bulldog Balzam po holení (Original Aftershave Balm) 100 ml
7,20 € 6,50 €

Balzam po holení Original ošetruje pleť po holení. Okamžite jej poskytuje úľavu a upokojenie, potláča začervenanie a nepríjemné pálenie. Balzam je vhodný na normálnu pleť. Vďaka svojmu zloženiu pomáha pleť hydratovať a vyživuje ju.

Bulldog Hydratačný krém proti vráskam pre mužov Age Defence Moisturiser 100 ml
10,40 €

Len preto, že buldog má vizáž staré vráskavé potvory, takto nemusíte vyzerať aj vy. Všetky naše produkty sú zamerané čisto na mužov a obsahujú úžasné prírodné ingrediencie. Buďte vľúdni k svojej pokožke. Naše výrobky neobsahujú umelé farbivá, syntetické vonné látky ani prísady z živočíšnych zdrojov.

Bulldog Olej na fúzy pre normálnu pleť Original Beard Oil 30 ml
6,80 € 5,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Tento olej na fúzy obsahuje aloe vera, camelinový olej a zelený čaj. Špeciálne navrhnutý pre zmäkčenie, skrotenie a úpravu vášho fúzov. Naše produkty sú zamerané čisto na mužov a obsahujú úžasné prírodné ingrediencie. Buďte vľúdni k svojej pokožke.

Bulldog Original náhradné hlavice 4 ks-25%
13,20 € 9,90 €

Bulldog náhradné holiace hlavice Orginal majú 5 kalených oceľových britov a zvlhčujúci pásik z aloe vera, vďaka ktorému bude každé vaše holenie veľmi jednoduché a vaša pokožka nebude podráždená.