Bonaparte In Side Out
4x

Bonaparte In Side Out

7,90 €
Posledný kus za túto cenu!

V tejto zábavnej postrehovej hre pre celú rodinu je hlavné mať bystré oči a rýchle ruky. Úlohou je nájsť zhodu stredových a okrajových obrázkov kariet vo farbe alebo tvare – i naopak.

Tovar od predajcu MALL
-30%
Bonaparte Kockatoo

Bonaparte Kockatoo

16,02 €
11,20 €

Táto zábavná postrehová hra je plná zvukov a humoru. Kto chce vyhrať, musí zapojiť svoju predstavivosť, sústredenie, rýchle reakcie a taktiku. Salvy smiechu pri hre Kockatoo sú zaručené!

Tovar od predajcu MALL
Grabolo - Krtko
22x

Bonaparte Grabolo - Krtko

10,90 €

Krtko a jeho kamaráti prinášajú detskú verziu obľúbenej postrehovej hry Grabolo. Kocky určia kombináciu farby a obrázka a potom je nutné rýchlo reagovať a získať tak predpísaný počet kariet.

Tovar od predajcu MALL
-37%
Pevnosť Fort
3x

Bonaparte Pevnosť Fort

10,54 €
6,60 €

Ďalšia ponuka za 6,84 €

jednoduchej kartovej hre Pevnosť Fort majú hráči za úlohu opevniť svoj rád. Očíslované karty ležia lícom nadol, hráči karty otáčajú a budujú múr. Niekomu sa karta nehodí, niekto iný na ňu už trebárs čaká. Víťazí ten, kto má ako prvý múr z 10 kariet.

Tovar od predajcu MALL
-27%
Maxi človeče nehnevaj sa
99x

Bonaparte Maxi človeče nehnevaj sa

11,99 €
8,70 €

Maxi Človeče nehnevaj sa je všeobecne známa a obľúbená spoločenská hra, ktorá by nemala chýbať v žiadnej domácnosti. Ponorte sa aj Vy do kúzla hry, ktorá je tak plná nečakaných zvratov a pritom tak jednoduchá.

Tovar od predajcu MALL
-39%
Hasiči hadice a rebríky Pat a Mat
43x

Bonaparte Hasiči hadice a rebríky Pat a Mat

8,93 €
5,40 €

Ďalšie ponuky od 9,23 €

Pat a Mat, dvaja známi kutilovia, sú znovu v akcii. Presťahovali sa do nových domov, kde na nich čakajú ďalšie kutilské výzvy. Počas opravy ale začne v dome nečakane horieť. Pomôžete im? Staňte sa spoločne s nimi na chvíľu hasičmi a pokúste sa uhasiť požiar v dome.

Tovar od predajcu MALL
-24%
Šach, Dáma, Mlyn
39x

Bonaparte Šach, Dáma, Mlyn

12,10 €
9,10 €

Súbor najobľúbenejších českých hier pre malých aj veľkých Šach, Dáma a Mlyn. Zahrajte si s deťmi, rodičmi alebo kamarátmi tieto známe hry. Súbor obsahuje drevené šachové figúrky, drevenú dámu a obojstranný herný plán. Hry sú v českom jazyku

Tovar od predajcu MALL
Človeče nehnevaj sa Pat a Mat
7x

Bonaparte Človeče nehnevaj sa Pat a Mat

8,90 €

Ďalšia ponuka za 10 €

Človeče, nehnevaj sa Pat a Mat je spoločenská hra pre najmenšie deti, ktorá však zabaví aj rodiča. Pat a Mat prinášajú dve varianty klasickej hry. Pre najmenšie deti obrázkovú variantu, v ktorej hracia kocka miesto bodov obsahuje obrázky náradia. A pre tých, čo už vedia čísla, ponúka variant klasickú.

Tovar od predajcu MALL
-27%
Bonaparte Rozhýb svoj ​​jazýček alebo logopédia hrou
33x

Bonaparte Rozhýb svoj ​​jazýček alebo logopédia hrou

22,93 €
16,60 €

Ďalšie ponuky od 26,59 €

Rozhýb svoj ​​jazýček alebo logopédia hrou je spoločenská stolová hra určená nielen pre deti, ktoré majú nesprávnu výslovnosť alebo menej hovoria, ale aj pre tie, ktoré chcú týmto vadám predísť.

Tovar od predajcu MALL
-22%
Bonaparte Grabolo Junior
54x

Bonaparte Grabolo Junior

8,48 €
6,60 €

Detská verzia obľúbenej hry Grabolo je tu. Dokáž, že máš pri stole najlepšie oči a najrýchlejšie ruky. Kocky určia kombináciu farby obrázka zvieratka. Preto je hra odporúčaná i pre malé deti, ktoré už rozoznajú zvieratká. Divoká prestrelka rúk nad stolom a nekonečná zábava pri hľadaní správnych kombinácií.

Tovar od predajcu MALL
-32%
Bonaparte Grabolo 3D
6x

Bonaparte Grabolo 3D

15,50 €
10,40 €

Ďalší variant obľúbenej postrehovej hry GRABOLO, tentoraz s drevenými figúrkami. Dokáž, že máš najrýchlejšie ruky, ostrí zrak a skvelú pamäť. Kocky stanovia kombináciu farby a tvaru, nájdi správnu figúrku ako prvý. Cieľom hry je získať predpísaný počet figúrok.

Tovar od predajcu MALL
-22%
Bonaparte Grabolo, Postrehová kartová hra
34x

Bonaparte Grabolo, Postrehová kartová hra

8,48 €
6,60 €

Ďalšia ponuka za 9,92 €

Dokáž, že máš pri stole najlepšie oči a najrýchlejšie ruky. Kocky určia kombináciu farby a čísla a tvoja ruka sa musí čo najskôr dostať na správnu kartu. Divoká prestrelka rúk nad stolom a nekonečná zábava. Grabolo nesklame na párty ani pri rodinnej hre.

Tovar od predajcu MALL

Spoločnosť Bonaparte pôsobí na českom trhu od roku 1993, vyrába a predáva spoločenské hry, hlavolamy, puzzle, skladačky, pexesá, vzdelávacie hry, hracie karty a školské potreby.

Či už sa jedná o klasické výrobky od spoločenských hier, cez vybavenie pre školákov až po dekorácie detských izbičiek motívom obľúbených hrdinov, vždy je kladený dôraz na kvalitu materiálu, spracovania a vysokú úroveň poskytovaných služieb.