Bonaparte Maxi človeče nehnevaj sa
11,99 € 11,23 €

Maxi Človeče nehnevaj sa je všeobecne známa a obľúbená spoločenská hra, ktorá by nemala chýbať v žiadnej domácnosti. Ponorte sa aj Vy do kúzla hry, ktorá je tak plná nečakaných zvratov a pritom tak jednoduchá.

Bonaparte Fingo

Bonaparte Fingo

Hodnotenie: 4,4
10,39 € 7,48 €

Výskúšaj svoj postreh so súperom v tejto kontaktnej postrehovej hre. Víťazia rýchlejšie oči, mozog a ruky. Hľadaj zhodu. Prsty na tvojich rukách sa musia zhodovať s kartami. Nájsť čo hľadáš nie je jednoduché, ale o to väčšia je zábava.

Bonaparte Grabolo Junior

Bonaparte Grabolo Junior

Hodnotenie: 4,9
8,60 €

Detská verzia obľúbenej hry Grabolo je tu. Dokáž, že máš pri stole najlepšie oči a najrýchlejšie ruky. Kocky určia kombináciu farby obrázka zvieratka. Preto je hra odporúčaná i pre malé deti, ktoré už rozoznajú zvieratká. Divoká prestrelka rúk nad stolom a nekonečná zábava pri hľadaní správnych kombinácií.

Bonaparte Grabolo 3D

Bonaparte Grabolo 3D

Hodnotenie: 5
15,50 € 11,23 €

Ďalší variant obľúbenej postrehovej hry GRABOLO, tentoraz s drevenými figúrkami. Dokáž, že máš najrýchlejšie ruky, ostrí zrak a skvelú pamäť. Kocky stanovia kombináciu farby a tvaru, nájdi správnu figúrku ako prvý. Cieľom hry je získať predpísaný počet figúrok.

Bonaparte Logik junior společenská hra hlavolam
5,99 €

Pravidla této hry jsou jednoduchá, na začátku samotné hry jeden z hráčů skrytě umístí pod stříšku libovolnou kombinaci pěti barevných kolíčků, každá barva se může víckrát opakovat.

Bonaparte Kivi

Bonaparte Kivi

Hodnotenie: 5
16,02 € 10,86 €

Kivi je taktická spoločenská hra s kockami, pri ktorej hráči získavajú body stavaním súvislých radov z priehľadných kameňov. Vrh kociek a taktika určujú, kam hráč kameň umiestni. Budovať vlastný rad, alebo blokovať iného hráča?

Bonaparte Námořní bitva společenská hra v krabici 19x29x3,5cm
5,99 €


Po otevření krytu hry do svislé polohy si hráči rozdělí lodě tak, aby oba měli stejný počet lodí stejného typu. Počet otvorů v každé lodi značí nezbytný počet zásahů nutný k potopení lodi.
Hráči umístí své lodě na svidlou plochu hry. Střídají se ve střelbě.

Bonaparte Adventný kalendár Briliantina - MIX 2016
19,12 € 16,61 €

Briliantina sa rozhodla spríjemniť ti čakanie na Vianoce svojim adventným kalendárom. Až do Štedrého dňa ti každý deň prinesie iný šperk. Rozbaľujte darčeky už od začiatku decembra. Adventný kalendár obsahuje 24 šperkov.

Bonaparte Divadielko

Bonaparte Divadielko

Hodnotenie: 5
19,20 € 9,90 €

Rozprávkové divadlo pre deti i dospelých. Zahrajte si rozprávky s bábkovým divadlom trochu inak. Trebárs veršované a so zvieratkami. Kulisy a postavy sú vyrobené z tvrdeného kartónu s krásnou potlačou. Deti si divadielko hneď zamilujú a užijú si s ním veľa zábavy.

Bonaparte Doprava 007 spoločenská hra
18,48 € 9,90 €

Otestujte svoju orientáciu na českých cestách, zvoľte najrýchlejšiu trasu, prejdite tri mestá a ponáhľajte sa späť do Prahy. Protihráča a postavy v hre vám vašu cestu pekne skomplikujú! Vyhráva ten, kto sa najlepšie vyrovná s nástrahami v doprave.

Bonaparte Keetoo
16,02 € 11,90 €

Cieľom hry Keetoo je nájsť dva symboly, ktoré na karte chýbajú a byť čo najrýchlejší. Jedine tak sa dajú nazbierať body a zvíťaziť. Pokrikom ""KEETOO"" zastrašíš svojich súperov, majú posledných pár sekúnd …

Bonaparte Kockatoo
16,02 € 11,90 €

Táto zábavná postrehová hra je plná zvukov a humoru. Kto chce vyhrať, musí zapojiť svoju predstavivosť, sústredenie, rýchle reakcie a taktiku. Salvy smiechu pri hre Kockatoo sú zaručené!

Bonaparte Pevnosť Fort

Bonaparte Pevnosť Fort

Hodnotenie: 4
10,90 €

jednoduchej kartovej hre Pevnosť Fort majú hráči za úlohu opevniť svoj rád. Očíslované karty ležia lícom nadol, hráči karty otáčajú a budujú múr. Niekomu sa karta nehodí, niekto iný na ňu už trebárs čaká. Víťazí ten, kto má ako prvý múr z 10 kariet.

Bonaparte Šach drevená spoločenská hra
9,61 € 8,60 €

Akcia

Šach je spoločenská stolová hra pre dvoch hráčov. Je celosvetovo veľmi uznávanou hrou a dokonca sa považuje za športovú disciplínu. Odhadovaný vznik hry Šach je okolo 15.storočia.

Bonaparte Tripolo
10,39 € 7,48 €

Vyskúšaj svoj postreh so súpermi, a čo najrýchlejšie prilož karty podľa farby, obrázku, písmena. Kdekoľvek, kde sú 2 podobné karty v rade, daj zodpovedajúcu kartu z ruky, aby si vytvoril "„TRIPOLO“ – 3 v rade horizontálne, vertikálne alebo diagonálne.

Bonaparte Briliantina světle šedá šperkovnice
5,99 €

ŠPERKOVNICE BRILIANTINA

Šperkovnice Briliantina Silver. Barevný vysouvací box obsahuje 4 prstýnky a 1 pár náušnic. Velikost šperkovnice je cca 16 × 12 × 6 cm. Vše je laděno do fialové barvy.

Bonaparte Fantom

Bonaparte Fantom

Hodnotenie: 4,9
11,20 €

Akcia

Společenská hra pro děti i dospělé, která zabaví na dlouhou dobu

Bonaparte Grabolo, Postrehová kartová hra
8,60 €

Dokáž, že máš pri stole najlepšie oči a najrýchlejšie ruky. Kocky určia kombináciu farby a čísla a tvoja ruka sa musí čo najskôr dostať na správnu kartu. Divoká prestrelka rúk nad stolom a nekonečná zábava. Grabolo nesklame na párty ani pri rodinnej hre.

Bonaparte Haló, tu Impulsovi
12,48 € 10,90 €

Legendárna telefonická hra v kartovej podobe. Vyskúšajte svoj postreh, vnímavosť, ale aj vedomosti v novej kartovej hre, ktorá je postavená na podobnom princípe, ako rozhlasová hra Rádia Impuls.

Bonaparte Hasiči hadice a rebríky Pat a Mat
8,93 € 8,60 €

Akcia

Pat a Mat, dvaja známi kutilovia, sú znovu v akcii. Presťahovali sa do nových domov, kde na nich čakajú ďalšie kutilské výzvy. Počas opravy ale začne v dome nečakane horieť. Pomôžete im? Staňte sa spoločne s nimi na chvíľu hasičmi a pokúste sa uhasiť požiar v dome.

Bonaparte In Side Out

Bonaparte In Side Out

Hodnotenie: 4,3
10,54 € 7,90 €

V tejto zábavnej postrehovej hre pre celú rodinu je hlavné mať bystré oči a rýchle ruky. Úlohou je nájsť zhodu stredových a okrajových obrázkov kariet vo farbe alebo tvare – i naopak.

Bonaparte Mariášky dvouhlavé v plastové krabičce
5,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Mariášky dvouhlavé v plastové krabičce Bonaparte.<span style=background-color: rgb(255, 255, 255); color: rgb(0, 0, 0); font-family: Arial, Verdana, Helvetica, sans-serif; font-size: small; line-height: normal; >Klasické mariášové karty dvouhlavé – v plastovém pouzdře.

Bonaparte Rozhýb svoj ​​jazýček alebo logopédia hrou-18%
22,93 € 18,70 €

Akcia

Rozhýb svoj ​​jazýček alebo logopédia hrou je spoločenská stolová hra určená nielen pre deti, ktoré majú nesprávnu výslovnosť alebo menej hovoria, ale aj pre tie, ktoré chcú týmto vadám predísť.

Bonaparte Šach, Dáma, Mlyn
11,23 €

Súbor najobľúbenejších českých hier pre malých aj veľkých Šach, Dáma a Mlyn. Zahrajte si s deťmi, rodičmi alebo kamarátmi tieto známe hry. Súbor obsahuje drevené šachové figúrky, drevenú dámu a obojstranný herný plán. Hry sú v českom jazyku

Spoločnosť Bonaparte pôsobí na českom trhu od roku 1993, vyrába a predáva spoločenské hry, hlavolamy, puzzle, skladačky, pexesá, vzdelávacie hry, hracie karty a školské potreby.

Či už sa jedná o klasické výrobky od spoločenských hier, cez vybavenie pre školákov až po dekorácie detských izbičiek motívom obľúbených hrdinov, vždy je kladený dôraz na kvalitu materiálu, spracovania a vysokú úroveň poskytovaných služieb.

Spoločnosť Bonaparte pôsobí na českom trhu od roku 1993, vyrába a predáva spoločenské hry, hlavolamy, puzzle, skladačky, pexesá, vzdelávacie hry, hracie karty a školské potreby.

Či už sa jedná o klasické výrobky od spoločenských hier, cez vybavenie pre školákov až po dekorácie detských izbičiek motívom obľúbených hrdinov, vždy je kladený dôraz na kvalitu materiálu, spracovania a vysokú úroveň poskytovaných služieb.