Bonaparte Grabolo - Krtko

Bonaparte Grabolo - Krtko

Hodnotenie: 4,5
9,76 € 8,60 €

Krtko a jeho kamaráti prinášajú detskú verziu obľúbenej postrehovej hry Grabolo. Kocky určia kombináciu farby a obrázka a potom je nutné rýchlo reagovať a získať tak predpísaný počet kariet.

Bonaparte Grabolo, Postrehová kartová hra
8,60 €

Dokáž, že máš pri stole najlepšie oči a najrýchlejšie ruky. Kocky určia kombináciu farby a čísla a tvoja ruka sa musí čo najskôr dostať na správnu kartu. Divoká prestrelka rúk nad stolom a nekonečná zábava. Grabolo nesklame na párty ani pri rodinnej hre.

Bonaparte Grabolo Junior

Bonaparte Grabolo Junior

Hodnotenie: 5
8,60 €

Detská verzia obľúbenej hry Grabolo je tu. Dokáž, že máš pri stole najlepšie oči a najrýchlejšie ruky. Kocky určia kombináciu farby obrázka zvieratka. Preto je hra odporúčaná i pre malé deti, ktoré už rozoznajú zvieratká. Divoká prestrelka rúk nad stolom a nekonečná zábava pri hľadaní správnych kombinácií.

Bonaparte Fantom

Bonaparte Fantom

Hodnotenie: 5
9,90 €

Společenská hra pro děti i dospělé, která zabaví na dlouhou dobu

Bonaparte Fingo

Bonaparte Fingo

Hodnotenie: 5
10,39 € 6,90 €

Výskúšaj svoj postreh so súperom v tejto kontaktnej postrehovej hre. Víťazia rýchlejšie oči, mozog a ruky. Hľadaj zhodu. Prsty na tvojich rukách sa musia zhodovať s kartami. Nájsť čo hľadáš nie je jednoduché, ale o to väčšia je zábava.

Bonaparte Grabolo 3D
15,50 € 11,90 €

Ďalší variant obľúbenej postrehovej hry GRABOLO, tentoraz s drevenými figúrkami. Dokáž, že máš najrýchlejšie ruky, ostrí zrak a skvelú pamäť. Kocky stanovia kombináciu farby a tvaru, nájdi správnu figúrku ako prvý. Cieľom hry je získať predpísaný počet figúrok.

Bonaparte In Side Out

Bonaparte In Side Out

Hodnotenie: 4
10,54 € 9 €

V tejto zábavnej postrehovej hre pre celú rodinu je hlavné mať bystré oči a rýchle ruky. Úlohou je nájsť zhodu stredových a okrajových obrázkov kariet vo farbe alebo tvare – i naopak.

Bonaparte Keetoo
16,02 € 11,90 €

Cieľom hry Keetoo je nájsť dva symboly, ktoré na karte chýbajú a byť čo najrýchlejší. Jedine tak sa dajú nazbierať body a zvíťaziť. Pokrikom ""KEETOO"" zastrašíš svojich súperov, majú posledných pár sekúnd …

Bonaparte Kivi

Bonaparte Kivi

Hodnotenie: 5
16,02 € 14,10 €

Kivi je taktická spoločenská hra s kockami, pri ktorej hráči získavajú body stavaním súvislých radov z priehľadných kameňov. Vrh kociek a taktika určujú, kam hráč kameň umiestni. Budovať vlastný rad, alebo blokovať iného hráča?

Bonaparte Kockatoo
16,02 € 11,90 €

Táto zábavná postrehová hra je plná zvukov a humoru. Kto chce vyhrať, musí zapojiť svoju predstavivosť, sústredenie, rýchle reakcie a taktiku. Salvy smiechu pri hre Kockatoo sú zaručené!

Bonaparte Lichožrúti

Bonaparte Lichožrúti

Hodnotenie: 4,5
10,32 € 4,90 €

V tejto hre si môžete vyskúšať, aké to vlastne je byť takým Lichožrútom. Ak to náhodou neviete, Lichožrúti sa živia ponožkami. Hon za nepárnymi ponožkami práve začína. Určite to nebudete mať ľahké, pretože nemôžete zblajznúť všetko, na čo prídete. Preverte svoju pozornosť, predvídavosť a šťastie.

Bonaparte Pevnosť Fort

Bonaparte Pevnosť Fort

Hodnotenie: 3
10,54 € 8,90 €

jednoduchej kartovej hre Pevnosť Fort majú hráči za úlohu opevniť svoj rád. Očíslované karty ležia lícom nadol, hráči karty otáčajú a budujú múr. Niekomu sa karta nehodí, niekto iný na ňu už trebárs čaká. Víťazí ten, kto má ako prvý múr z 10 kariet.

Bonaparte Rozhýb svoj ​​jazýček alebo logopédia hrou
22,93 € 19,60 €

Rozhýb svoj ​​jazýček alebo logopédia hrou je spoločenská stolová hra určená nielen pre deti, ktoré majú nesprávnu výslovnosť alebo menej hovoria, ale aj pre tie, ktoré chcú týmto vadám predísť.

Bonaparte Šach, Dáma, Mlyn
10,90 € 10,30 €

Súbor najobľúbenejších českých hier pre malých aj veľkých Šach, Dáma a Mlyn. Zahrajte si s deťmi, rodičmi alebo kamarátmi tieto známe hry. Súbor obsahuje drevené šachové figúrky, drevenú dámu a obojstranný herný plán. Hry sú v českom jazyku

Bonaparte Tripolo
10,39 € 7,90 €

Vyskúšaj svoj postreh so súpermi, a čo najrýchlejšie prilož karty podľa farby, obrázku, písmena. Kdekoľvek, kde sú 2 podobné karty v rade, daj zodpovedajúcu kartu z ruky, aby si vytvoril "„TRIPOLO“ – 3 v rade horizontálne, vertikálne alebo diagonálne.

Bonaparte Adventný kalendár Briliantina - MIX 2016
19,12 € 16,61 €

Briliantina sa rozhodla spríjemniť ti čakanie na Vianoce svojim adventným kalendárom. Až do Štedrého dňa ti každý deň prinesie iný šperk. Rozbaľujte darčeky už od začiatku decembra. Adventný kalendár obsahuje 24 šperkov.

Bonaparte Divadielko

Bonaparte Divadielko

Hodnotenie: 5
19,20 € 10,90 €

Rozprávkové divadlo pre deti i dospelých. Zahrajte si rozprávky s bábkovým divadlom trochu inak. Trebárs veršované a so zvieratkami. Kulisy a postavy sú vyrobené z tvrdeného kartónu s krásnou potlačou. Deti si divadielko hneď zamilujú a užijú si s ním veľa zábavy.

Bonaparte Haló, tu Impulsovi
12,48 € 9,90 €

Legendárna telefonická hra v kartovej podobe. Vyskúšajte svoj postreh, vnímavosť, ale aj vedomosti v novej kartovej hre, ktorá je postavená na podobnom princípe, ako rozhlasová hra Rádia Impuls.

Bonaparte Hasiči hadice a rebríky Pat a Mat
8,93 €

Pat a Mat, dvaja známi kutilovia, sú znovu v akcii. Presťahovali sa do nových domov, kde na nich čakajú ďalšie kutilské výzvy. Počas opravy ale začne v dome nečakane horieť. Pomôžete im? Staňte sa spoločne s nimi na chvíľu hasičmi a pokúste sa uhasiť požiar v dome.

Bonaparte Soubor her Večerníček
16,90 €

Soubor plný dobrodružných her se známými postavičkami z pohádek České televize. Máte možost prožít napětí a zábavu v těchto šesti hrách: Najdi si dvojičky, Pan Kotrč hledá Večerníčky, Člověče nezlob se, Mrkvičky, Mistrovství skoku pro něco a Fíkův sen.

Bonaparte Šach drevená spoločenská hra
9,61 €

Novinka

Šach je spoločenská stolová hra pre dvoch hráčov. Je celosvetovo veľmi uznávanou hrou a dokonca sa považuje za športovú disciplínu. Odhadovaný vznik hry Šach je okolo 15.storočia.

Bonaparte Maxi človeče nehnevaj sa
11,99 € 9,50 €

Maxi Človeče nehnevaj sa je všeobecne známa a obľúbená spoločenská hra, ktorá by nemala chýbať v žiadnej domácnosti. Ponorte sa aj Vy do kúzla hry, ktorá je tak plná nečakaných zvratov a pritom tak jednoduchá.

Bonaparte Hasiči Pat a Mat spoločenská hra
7,40 €

To je nadelenie! Pat a Mat zase niečo pomotali a teraz im horí dom nad hlavou. Pumpa nie je ďaleko, ale na dvore číha toľko nástrah. Určite dokážete prekonať všetky prekážky a uhasiť hroziacu katastrofu. Ale zvládnete to ako prvý? Alebo radšej otočíte plán a zahráte si Človeče nehnevaj sa?

Bonaparte Magnetická hra Bellz
22,42 € 18,90 €

Stačí otvoriť cestovnú brašničku a môžete hrať! Brašnička tvorí hraciu arénu, v ktorej je 40 rolničiek v 4 rôznych farbách a veľkostiach. Hráči používajú magnetickú paličku, aby pozbierali rolničky vo svojej farbe. Ak zoberieš rolničku inej farby, máš po ťahu! Každý hráč sa rozhoduje, ako moc chce pokúšať šťastie. Prvý, ktorý pozbiera 10 rolničiek vo svojej farbe, vyhráva!

Bonaparte Strašidielková hra
16,63 € 13,90 €

Rodinná hra s jednoduchými pravidlami. Kombinuje stratégiu, pamäť, bystrosť a znalosti. Vráťte sa s nami do sveta povestí, prízrakov a strašidiel. Každý hrad má svoj príbeh a strašidlo. S tými najvýznamnejšími si teraz môžete zahrať hru plnú kúziel a poznania.

Spoločnosť Bonaparte pôsobí na českom trhu od roku 1993, vyrába a predáva spoločenské hry, hlavolamy, puzzle, skladačky, pexesá, vzdelávacie hry, hracie karty a školské potreby.

Či už sa jedná o klasické výrobky od spoločenských hier, cez vybavenie pre školákov až po dekorácie detských izbičiek motívom obľúbených hrdinov, vždy je kladený dôraz na kvalitu materiálu, spracovania a vysokú úroveň poskytovaných služieb.

Spoločnosť Bonaparte pôsobí na českom trhu od roku 1993, vyrába a predáva spoločenské hry, hlavolamy, puzzle, skladačky, pexesá, vzdelávacie hry, hracie karty a školské potreby.

Či už sa jedná o klasické výrobky od spoločenských hier, cez vybavenie pre školákov až po dekorácie detských izbičiek motívom obľúbených hrdinov, vždy je kladený dôraz na kvalitu materiálu, spracovania a vysokú úroveň poskytovaných služieb.