Bo Jungle hniezdočko B-BabyNest Grey
85,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Bo Jungle hniezdočko B-BabyNest Grey je útulné hniezdočko pre odpočinok dieťatka. Využijete ho pre bábätko od narodenia až do chvíle, keď dieťa dokáže sedieť bez pomoci. Poskytne bábätku príjemné a bezpečné prostredie.

Bo Jungle B-Fruit Feeder

Bo Jungle B-Fruit Feeder

Hodnotenie: 5
11,72 € 11,60 €

B-Fruit Feeder je kŕmiaca pomôcka, ktorá slúži na bezpečné podávanie napr. čerstvého ovocia a zeleniny, najmä u detí, ktoré prechádzajú z tekutej stravy na pevnú. Eliminuje riziko zadusenia. Obsahuje 3 nadstavce z toho 2 silikónové cumlíky a 1 sieťku.

Bo Jungle Kefka na zúbky
7,36 €

Bo Jungle Kefka na zúbky v tvare deťmi obľúbeného ovocia. Špeciálny tvar zabraňuje prílišnému zasunutiu do detských úst. Z vysoko kvalitného materiálu, bez BPA. Pre detičky od 3 mesiacov veku.

Bo Jungle Lyžička s dávkovačom a krytom Carrot
10,50 €

Bo Jungle Lyžička s dávkovačom a krytom Carrot – kŕmiaca lyžička má kapacitu 90 g a rozmer 18×5 cm. Ideálny prostriedok pre udržanie čistoty pri jedle alebo napr. pri cestovaní. Ľahučká, ľahko udržiavateľná. Pre deti od 3 mesiacov veku.

Bo Jungle Miska s prísavkou
7,80 €

Bo Jungle Miska s prísavkou s úchytkami a veľkou praktickou prísavkou, vďaka ktorej naozaj drží. Bez BPA, vhodná do mikrovlnky aj umývačky riadu. A už sa detský pokrm neprevrhne!

Bo Jungle Misky s viečkami 730ml
10,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Bo Jungle Misky s viečkami 730ml (3 ks) – veľké farebné misky s hermetickými viečkami. Vhodné do mikrovlnky, chladničky, mrazničky, umývačky riadu. Rozmer jednej misky: 15×6,5 cm.

Bo Jungle Odkvapkávací stojan Flower
15,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Bo Jungle Odkvapkávací stojan Flower usuší naraz až 12 fliaš s príslušenstvom. Ľahko sa skladá aj rozkladá, po zložení veľmi skladný. Praktický pomocník do kuchyne s malými deťmi.

Bo Jungle Organizér B-STROLLER
23,30 €

Bo Jungle B-STROLLER je organizér vhodný ku kočíku alebo golfovým kočíkom s 2 vreckami na fľaše, veľkým úložným priestorom uprostred a sieťovanými vreckami zvonku. Upevňuje sa na rukoväť pomocou pásikov so suchými zipsami.

Bo Jungle organizér B-STROLLER Dark Grey
23,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Bo Jungle organizér B-STROLLER Dark Grey je vhodný ku kočíku alebo golfovým paliciam. Skvele a prehľadne do neho uložíte základné veci pre bábätko. Upevňuje sa na rukoväť pomocou pások so suchými zipsami.

Bo Jungle Organizér B-THERMO
31 € 24,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Bo Jungle B-STROLLER je organizér vhodný na uchovanie a prepravu materského mlieka spolu s odsávačkou, príp. iných pokrmov. Napomáha udržiavať mlieko a iné pokrmy teplé či studené. 2 oddelené časti – vrchná na odsávačku mlieka s príslušenstvom, spodná časť je prispôsobená na fľaše.

Bo Jungle organizér B-THERMO Dark Grey
31,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Bo Jungle organizér B-THERMO Dark Grey je vhodný na uchovanie a prepravu materského mlieka spolu s odsávačkou, príp. iných pokrmov. Pomôže vám uchovať mlieko čí iné pokrmy teplé alebo studené.

Bo Jungle Osuška

Bo Jungle Osuška

Hodnotenie: 5
20,32 €

Posledný kus za túto cenu!

Bo Jungle Osuška má krásnu a roztomilú zvieraciu kapucňu, ktorú deti milujú. V prípade potreby môžete osušku využiť aj miesto deky. Rozmer: 75 × 75 cm. Pre bábätká už od narodenia, vhodná aj ako darček.

Bo Jungle podhlavníček B-Head Grey
12,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Bo Jungle podhlavníček B-Head Grey slúžiace k opore hlavičky a krku dieťaťa. Veľmi pohodlný a prispôsobivý vďaka pamäťovej pene v centrálnej časti.

Bo Jungle Podhlavníček Opička
12,80 €

Výpredaj

Bo Jungle Podhlavníček Opička z fleecu a plyšu. Extra mäkký, príjemný, prateľný. Pre detičky od pol roka veku na všetky Vaše spoločné výlety.

Bo Jungle Prebaľovacia taška B-City-24%
52 € 39,52 €

Akcia

Bo Jungle Prebaľovacia taška B-City – praktická taška, hodiaca sa ku každému oblečeniu, s veľkou výbavou. Prebaľovacia podložka, termoobal s pútkom, puzdro na cumlík, uzatvárateľné vrecko, fleecová deka, mnoho potrebných vreciek.

Bo Jungle cumlík B-Nipple LARGE
5 €

Cumlík z mäkkého a pružného silikónu s antikolikovým ventilom. Bo Jungle B-Nipple LARGE neobsahuje BPA a možno ho sterilizovať vo vriacej vode alebo v mikrovlnnom sterilizátore. Kompatibilný so sklenenými fľašami Bo Jungle. 2 ks v balení.

Bo Jungle cumlík B-Nipple MEDIUM
5 €

Posledný kus za túto cenu!

Cumlík z mäkkého a pružného silikónu s antikolikovým ventilom. Bo Jungle B-Nipple MEDIUM neobsahuje BPA a možno ho sterilizovať vo vriacej vode alebo v mikrovlnnom sterilizátore. Kompatibilný so sklenenými fľašami Bo Jungle. 2 ks v balení.

Bo Jungle cumlík B-Nipple SMALL
5 €

Posledný kus za túto cenu!

Cumlík z mäkkého a pružného silikónu s antikolikovým ventilom. Bo Jungle B-Nipple SMALL neobsahuje BPA a možno ju sterilizovať vo vriacej vode alebo v mikrovlnnom sterilizátore. Kompatibilné so sklenenými fľašami Bo Jungle. 2 ks v balení.

Bo Jungle cumlík B-Nipple XXLARGE
5 €

Posledný kus za túto cenu!

Cumlík z mäkkého a pružného silikónu s antikolikovým ventilom. Bo Jungle B-Nipple XXLARGE neobsahuje BPA a možno ho sterilizovať vo vriacej vode alebo v mikrovlnnom sterilizátore. Kompatibilný so sklenenými fľašami Bo Jungle. 2 ks v balení.

Bo Jungle Set na kŕmenie Fruit Feeder 3v1
12,90 €

Bo Jungle Set na kŕmenie Fruit Feeder 3v1 je užitočná kŕmiaca pomôcka k bezpečnému podávaniu ovocia, zeleniny, syrov a pod. Malým deťom, ktoré prechádzajú z tekutej stravy na stravu pevnú. Určené detičkám od 3 mesiacov.

Bo Jungle sklenená fľaša B-Thermo 150ml-23%
13,17 € 10,03 €

Akcia

Sklenená fľaša B-Thermo 150ml je úžasným pomocníkom pre každú mamičku! Pretože sklenenú fľašu B-Thermo len tak nerozbijete, je zdravotne nezávadná a môžete si byť istí, že obsah fľaše má správnu teplotu. Keď prvýkrát vyskúšate fľašu z ľahkého borosilikátového skla už nebudete chcieť inú. Keď je mlieko alebo voda vo fľaši príliš horúca (+ 40 °C), fľaša zbelie. Viečko a rukoväte vo farbe fľaštičky fľaše, aj cumlíky možno sterilizovať vo vriacej vode alebo v mikrovlnnom sterilizátore.

Bo Jungle Sklenená fľaša B-Thermo 240ml
14 €

Posledný kus za túto cenu!

Sklenená fľaša B-Thermo 240 ml je úžasným pomocníkom pre každú mamičku! Pretože sklenenú fľašu B-Thermo len tak nerozbijete, je zdravotne nezávadná a môžete si byť istí, že obsah fľaše má správnu teplotu. Keď prvýkrát vyskúšate fľašu z ľahkého borosilikátového skla už nebudete chcieť inú. Keď je mlieko alebo voda vo fľaši príliš horúca (+ 40 °C), fľaša zbelie. Viečko a rukoväte vo farbe fľaštičky fľaše, aj cumlíky možno sterilizovať vo vriacej vode alebo v mikrovlnnom sterilizátore.

Bo Jungle Sklenená fľaša B-Thermo 300ml
15,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Sklenená fľaša B-Thermo 150ml je úžasným pomocníkom pre každú mamičku! Pretože sklenené fľaše B-Thermo len tak nerozbijete, je zdravotne nezávadná a môžete si byť istí, že obsah fľaše má správnu teplotu. Keď prvýkrát vyskúšate fľašu z ľahkého borosilikátového skla už nebudete chcieť inú. Keď je mlieko alebo voda vo fľaši príliš horúca (+ 40 °C), fľaša zbelie. Viečko a rukoväte vo farbe fľaštičky fľaše, aj cumlíky možno sterilizovať vo vriacej vode alebo v mikrovlnnom sterilizátore.

Bo Jungle taška B-CASUAL Dark Grey
78 € 70,82 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Bo Jungle prebaľovacia taška B-CASUAL Dark Grey s množstvom vreciek a vybavenia (prebaľovacia podložka, termoobal, uzatvárateľné sáčky, púzdro na cumlík, deka, popruh). Praktická a napriek tomu elegantná.

Bo Jungle thermofusak

Bo Jungle thermofusak

Hodnotenie: 5
54,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Univerzálny teplý fusak je ušitý z príjemného silného fleecu a vďaka svojim univerzálnym vlastnostiam sa hodí do väčšiny typov kočíkov. Fusak dobre chráni proti vetru i vode.

Bo Jungle univerzálna vložka 3v1 B-Snooze
24,80 €

Univerzálna vložka 3v1 B-Snooze je vhodná ako do autosedačky, hlbokého alebo športového kočíka, tak aj lehátka alebo hojdačky. Je prispôsobivá veľkosti dieťaťa, je mäkká, príjemná na dotyk.

Bo Jungle vložka B-Stroller
17,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Bo Jungle vložka do kočíka B-Stroller vďaka ktorej bude mať dieťatko optimálny komfort a čas strávený v kočíku bude príjemnejší. Podložka je obojstranná a v lete odvádza telesné teplo.

Bo Jungle vložka do kočíka B-Stroller
17,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Univerzálna vložka 3v1 B-Snooze je ergonomicky tvarovaná vložka do kočíka, obojstranná – letná/zimná strana. S otvormi pre bezpečnostné popruhy. Pre deti od 0 mesiacov.

Bo Jungle B-Booster Seat
46,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Bo Jungle prenosná stolička B-BOOSTER SEAT je praktický spoločník kamkoľvek. Je vhodná pre deti **do 15 kg alebo 3 rokov a vďaka **pultíku s 2 hračkami dieťatko skvelo zabavíte aj keď nebude mať zrovna čo papať.

Bo Jungle B-Digital Baby Food Processor 6v1
108,60 €
+ doprava zadarmo

Multifunkčný prístroj uľahčujúci prípravu detskej stravy. Má 6 funkcií: varí (v pare), mixuje, sterilizuje, ohrieva, udržuje teplotu a odvápňuje.

Bo Jungle B-SWINGING CHAIR Wood šedá
272,20 €
+ doprava zadarmo

Bo Jungle jedálenská stolička B-SWINGING CHAIR Wood je veľmi kompaktnou a pratickou stoličkou a hojdačkou v jednom. Stolička je výškovo nastaviteľná, tiež má nastaviteľné operadlo, pultík a opierku nôh. Vaše dieťatko sa v nej rozhodne nudiť nebude, vďaka melódiám a hojdaniu.

Bo Jungle Hojdačka B-Portable Swing
97 €
+ doprava zadarmo

Hojdačka B-Portable Swing pre deti do 9kg, s 5 rýchlosťami hojdania a časovačom hojdania, 8 rôznych melódií, nastaviteľná chrbtová opierka, hrazda s 2 hračkami, 5-bodový bezpečnostný pás.

Bo Jungle Jedálenská stolička B-HIGH
174,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Jedálenská stolička s veľmi príjemným, mäkkým čalúnením z PU kože. Výškovo nastaviteľná – 7 polôh. Polohovateľná chrbtová opierka – 5 pozícií aj opierka nôh – 3 pozície.

Bo Jungle ležadlo-31%

Bo Jungle ležadlo

Hodnotenie: 4,7
97,13 € 66,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Luxusné ležadlo z kvalitného hliníka s poťahom z veľmi jemného plyšu. Ležadlo je polohovateľné pohodlne jednou rukou do troch polôh, prehráva melódie a jemne vibruje.

Bo Jungle ohrievač fliaš Superfast Digital Home & Car Grey
42,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Bo Jungle ohrievač fliaš Superfast Digital Home & Car Grey určený k ohrevu všetkých typov kojeneckých fliaš a detských príkrmov, a to ako doma, tak aj v aute. Veľmi jednoduchá obsluha.

Bo Jungle Ohrievač fliaš Flower
23,30 €

Bo Jungle Ohrievač fliaš Flower je príjemná a praktická pomôcka do každej domácnosti s malým dieťatkom. Ohrieva v pare všetky typy dojčenských fliaš a detských príkrmov. Má automatické vypínanie, v balení vr. príslušenstva.

Bo Jungle Ohrievač fliaš Superfast Digital Home
35 €

Bo Jungle Ohrievač fliaš Superfast Digital Home je určený pre všetky typy dojčenských fliaš a detských príkrmov. Balenie je vrátane príslušenstva, ohrev parou, široká ohrievacia základňa a rýchlosť ohrevu (240 ml za 1,5 min.).

Bo Jungle Zavinovačka B-Wrap S
16,70 €

Bo Jungle Zavinovačka B-Wrap S – praktická zavinovačka pre ľahké zavinutie dieťaťa. „Small“ – určená pre detičky od narodenia do 4 mesiacov (3,2 – 6,4 kg). Pocit bezpečia, pohodlia, zaručenie zdravého spánku a upokojenie dieťatka. 100% bavlna.

Bo Jungle Zavinovačka B-Wrap L
16,70 €

Bo Jungle Zavinovačka B-Wrap L – praktická zavinovačka pre ľahké zavinutie dieťaťa. „Large“ – určená pre deti od 4 mesiacov (6,4 – 10 kg). Pocit bezpečia, pohodlia, zaručenie zdravého spánku a upokojenie bábätka. 100% bavlna.

Bo Jungle nočné svetlo B-NIGHTLIGHT
9,70 €

Bo Jungle nočné svetlo B-NIGHTLIGHT je LED lampička do zásuvky pre upokojenie a bezpečný pocit bábätka. Intenzita osvetlenia sa automaticky prispôsobuje svetlu v miestnosti (čím väčšia tma v miestnosti, tým jasnejšie lampička svieti).

Bo Jungle Plyšová hračka s dekou
22,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Bo Jungle Plyšová hračka s dekou sa skladá z roztomilého plyšového kamaráta a deky. Deka s rozmerom 100 × 75 cm môže byť vďaka jednej svojej strane z froté využitá aj ako osuška. Pre detičky už od narodenia.

Bo Jungle plyšová špirála Lion & Monkey
15,56 € 14,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Príjemnú plyšovú špirálu Lion & Monkey z froté materiálu s tromi závesnými hračkami môžete zavesiť na kočík alebo na postieľku, aby ju malo vaše dieťa stále pri sebe.