Biolage Darčeková sada pre žiarivú farbu vlasov Color last
21,30 €

Sada obsahuje:

Šampón pre farbené vlasy ( Color last Shampoo Orchid ) 400 ml Kondicionér pre farbené vlasy ( Color last Conditioner) 200 ml Vyživujúce sérum na vlasy Biolage ExquisiteOil (Replenishing Treatment With Moringou Oil) 100 ml .

Biolage Šampón pre farbené vlasy Biolage RAW Color Care (Shampoo)
14,70 € 14 €

Akcia

Šampón pre farbené vlasy Biolage RAW Color Care je účinný prostriedok, ktorý vaše vlasy dokonale umyje a navyše zabráni vymývaniu farby a udržiava hĺbku, odtieň a lesk farby. Uhladzuje vlasy, dodáva im lesk a hebkosť a navyše až 86% jeho ingrediencií je prírodného pôvodu.

Biolage Šampón pre jemné vlasy bez objemu (Volumebloom Shampoo)
8,50 € 7 €

Šampón pre jemné vlasy bez objemu jemne čistí vlasy, dodáva im objem bez zaťaženia a žiarivý lesk. Dodajte zľahnutými vlasom objem vďaka najmodernejšej technológii inšpirované prírodou, ktorá napodobňuje rozvíjajúce sa kvet bavlníka.

Biolage Šampón pre suché vlasy Advanced Oil Renew System (Shampoo) 250 ml
8,50 € 7,50 €

Akcia

Šampón pre suché vlasy Advanced Oil Renew System šetrne umýva vlasy a zároveň ich regeneruje. Vyživuje vlasy, posilňuje vlasové vlákna a zanecháva vlasy vitálne a jemné na dotyk. Pomáha znížiť pórovitosť vlasov, zjemňuje a uzamyká vlhkosť vo vnútri vlasu, je bez silikónov.