Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Biolage Hydratačný šampón pre suché vlasy Biolage Hydrasource (Shampoo) (Objem 250 ml) Biolage Vyživujúce sérum na vlasy Biolage ExquisiteOil (Replenishing Treatment With Moringa Oil) 100 ml
Biolage Hydratačný šampón pre suché vlasy Biolage Hydrasource (Shampoo) (Objem 250 ml)

Suché vlasy často trpia krepatením, rozštiepenými končekmi a nedostatkom lesku. Maxtrix našiel inšpiráciu v rastline aloe vera, ktorá nikdy nevyzerá sucho, a jej výťažky obohatil novú radu Biolage Hydrasource.

môžete mať 04.10 - 05.10

Partner: Vivantis
Biolage Kondicionér pre farbené vlasy (Colorlast Conditioner) (Objem 200 ml) Biolage Vyživujúce sérum na vlasy Biolage ExquisiteOil (Replenishing Treatment With Moringa Oil) 100 ml
Biolage Kondicionér pre farbené vlasy (Colorlast Conditioner) (Objem 200 ml)

Kondicionér pre farbené vlasy vyživuje a zachováva žiarivú farbu vlasov. Zanecháva vlasy hebké a chráni ich pred zachumlaním.

môžete mať 04.10 - 05.10

Partner: Vivantis
Biolage Kondicionér pre suché vlasy (Hydrasource Conditioner) (Objem 200 ml) Biolage Kúra proti padaniu vlasov s aminexilom Scalp Sync (Pro-Aminexil Anti- Hair Loss Tonic) (Objem 10 x 6 ml)
Biolage Kondicionér pre suché vlasy (Hydrasource Conditioner) (Objem 200 ml)

Kondicionér pre suché vlasy dodáva vlasom hydratáciu, výživu, lesk a hebký vzhľad.

môžete mať 04.10 - 05.10

Partner: Vivantis
Biolage Kúra proti padaniu vlasov s aminexilom Scalp Sync (Pro-Aminexil Anti- Hair Loss Tonic) (Objem 10 x 6 ml) Biolage Kúra proti padaniu vlasov s aminexilom Scalp Sync (Pro-Aminexil Anti- Hair Loss Tonic) (Objem 10 x 6 ml)
Biolage Kúra proti padaniu vlasov s aminexilom Scalp Sync (Pro-Aminexil Anti- Hair Loss Tonic) (Objem 10 x 6 ml)

Zabráňte nadmernému vypadávaniu svojich vlasov. Tonikum proti vypadávaniu vlasov Biolage s ScalpSync bráni nahromaďovaniu kolagénu pri korienkoch vlasov, ktorý bráni vlasovému vláknu prijímať živiny, čo spôsobuje oslabenie vlasu a jeho následné vypadnutie.

môžete mať 04.10 - 05.10

Partner: Vivantis
Biolage Multifunkčný sprej na vlasy Nettopy Coconut (Multi Benefit Spray) Biolage Kúra proti padaniu vlasov s aminexilom Scalp Sync (Pro-Aminexil Anti- Hair Loss Tonic) (Objem 10 x 6 ml)
Biolage Multifunkčný sprej na vlasy Nettopy Coconut (Multi Benefit Spray)

Multifunkčný sprej na vlasy Biolage Nettopy Coconut je vhodný pre všetky typy vlasov. Dodáva vlasom bezváhovom hydratáciu a výživu a zároveň vlasy chráni proti nepriaznivým vplyvom vonkajšieho prostredia. Poskytuje vlasom termoochranu a uľahčuje ich rozčesávanie.

môžete mať 04.10 - 05.10

Partner: Vivantis
Biolage Objemový sprej na vlasy (VolumeBloom Full-Lift Volumizer Spray) 250 ml Biolage Balzam pre poškodené vlasy Strength Recovery (Conditioning Cream) (Objem 200 ml)
Biolage Objemový sprej na vlasy (VolumeBloom Full-Lift Volumizer Spray) 250 ml

Neoplachující objemový sprej, ktorý vypĺňa priestor vo vlasových vláknach a dodáva im objem, ktorý nezplihne.

môžete mať 04.10 - 05.10

Partner: Vivantis
Biolage Balzam pre poškodené vlasy Strength Recovery (Conditioning Cream) (Objem 200 ml) Biolage Balzam pre poškodené vlasy Strength Recovery (Conditioning Cream) (Objem 200 ml)
Biolage Balzam pre poškodené vlasy Strength Recovery (Conditioning Cream) (Objem 200 ml)

Poškodené vlasy, bez lesku a života? Rad Biolage Strength Recovery, obohatený o vegánsky skvalan, regeneruje a zvýrazňuje prirodzenosť vlasov na pohľad aj na dotyk. Balzam Strength Recovery je ideálnym pomocníkom pre suché a poškodené vlasy.

môžete mať 04.10 - 05.10

Partner: Vivantis
Biolage čistiace šampón Biolage(Normalizing Clean Reset Shampoo) (Objem 250 ml) Biolage Balzam pre poškodené vlasy Strength Recovery (Conditioning Cream) (Objem 200 ml)
Biolage čistiace šampón Biolage(Normalizing Clean Reset Shampoo) (Objem 250 ml)

Hĺbkovo čistiaci šampón je vhodný pre všetky typy vlasov.

môžete mať 04.10 - 05.10

Partner: Vivantis
Biolage Darčeková sada starostlivosti pre farbené vlasy Color last Biolage Darčeková sada starostlivosti pre poškodené vlasy Strength Recovery
Biolage Darčeková sada starostlivosti pre farbené vlasy Color last

Súprava obsahuje:

Šampón pre farbené vlasy (Colorlast Shampoo Orchid) 250 ml Kondicionér pre farbené vlasy (Colorlast Conditioner) 200 ml Multifunkčný sprej All In One Coconut (Multi Benefit Spray) 150 ml.

môžete mať 04.10 - 05.10

Partner: Vivantis
Biolage Darčeková sada starostlivosti pre suché vlasy Hydrasource Biolage Darčeková sada starostlivosti pre poškodené vlasy Strength Recovery
Biolage Darčeková sada starostlivosti pre suché vlasy Hydrasource

Súprava obsahuje:

Hydratačný šampón pre suché vlasy Biolage Hydrasource (Shampoo) 250 ml Kondicionér pre suché vlasy (Hydrasource Conditioner) 200 ml Multifunkčný sprej All In One Coconut (Multi Benefit Spray) 150 ml.

môžete mať 04.10 - 05.10

Partner: Vivantis
Novinka
Biolage Darčeková sada starostlivosti pre poškodené vlasy Strength Recovery Biolage Darčeková sada starostlivosti pre poškodené vlasy Strength Recovery
Biolage Darčeková sada starostlivosti pre poškodené vlasy Strength Recovery

Súprava obsahuje:

Šampón pre poškodené vlasy Strenght Recovery (Shampoo) 250 ml Balzam pre poškodené vlasy Strength Recovery (Conditioning Cream) 200 ml Regeneračný sprej pre poškodené vlasy Strength Recovery ( Repair ing Spray) 232 ml.

môžete mať 04.10 - 05.10

Partner: Vivantis
Novinka
Biolage Multifunkčný olej na vlasy All-In-One (Multi- Benefit Oil) 125 ml Biolage Regeneračný sprej pre poškodené vlasy Strength Recovery ( Repair ing Spray) 232 ml
Biolage Multifunkčný olej na vlasy All-In-One (Multi- Benefit Oil) 125 ml

Túžite po žiarivých a hebkých vlasoch ako satén? Multifukčný olej Biolage All-In-One sa o to postará. Intenzívne a hĺbkovo ich vyživí, avšak bez nadmerného zaťaženia. Zloženie s moringovým olejom vlasom dodá saténový lesk a hebkosť. Pomôže vám skrotiť aj nepoddajné vlasy a zaručí ich ľahkú úpravu.

môžete mať 04.10 - 05.10

Partner: Vivantis
Biolage Regeneračný sprej pre poškodené vlasy Strength Recovery ( Repair ing Spray) 232 ml Biolage Regeneračný sprej pre poškodené vlasy Strength Recovery ( Repair ing Spray) 232 ml
Biolage Regeneračný sprej pre poškodené vlasy Strength Recovery ( Repair ing Spray) 232 ml

Poškodené vlasy, bez lesku a života? Rad Biolage Strength Recovery, obohatený o vegánsky skvalan, regeneruje a zvýrazňuje prirodzenosť vlasov na pohľad aj na dotyk. Táto starostlivosť v spreji posilňuje vlasové vlákno a zároveň chráni scitlivené vlasy pred tepelným stylingom.

môžete mať 04.10 - 05.10

Partner: Vivantis
Biolage Šampón pre elimináciu žltých odtieňov Color Last (Purple Shampoo) 250 ml Biolage Regeneračný sprej pre poškodené vlasy Strength Recovery ( Repair ing Spray) 232 ml
Biolage Šampón pre elimináciu žltých odtieňov Color Last (Purple Shampoo) 250 ml

Šampón pre elimináciu žltých odtieňov Color Last je určený pre farbené a prírodné blond vlasy. Šampón čistí pokožku hlavy, dôkladne umýva vlasy a navracia im ich prirodzenú krásu. Bráni vymývaniu farby a chráni vlasy pred nežiaducimi žltými odtieňmi.

môžete mať 04.10 - 05.10

Partner: Vivantis
Biolage Šampón pre jemné vlasy bez objemu (Volumebloom Shampoo) (Objem 250 ml) Biolage Šampón pre suché vlasy Advanced Oil Renew System (Shampoo) 250 ml (Objem 250 ml)
Biolage Šampón pre jemné vlasy bez objemu (Volumebloom Shampoo) (Objem 250 ml)

Šampón pre jemné vlasy bez objemu jemne čistí vlasy, dodáva im objem bez zaťaženia a žiarivý lesk. Dodajte zľahnutými vlasom objem vďaka najmodernejšej technológii inšpirované prírodou, ktorá napodobňuje rozvíjajúce sa kvet bavlníka.

môžete mať 04.10 - 05.10

Partner: Vivantis
Biolage Šampón pre poškodené vlasy Strength Recovery (Shampoo) (Objem 250 ml) Biolage Šampón pre suché vlasy Advanced Oil Renew System (Shampoo) 250 ml (Objem 250 ml)
Biolage Šampón pre poškodené vlasy Strength Recovery (Shampoo) (Objem 250 ml)

Poškodené vlasy, bez lesku a života? Rad Biolage Strength Recovery, obohatený o vegánsky skvalan, regeneruje a zvýrazňuje prirodzenosť vlasov na pohľad aj na dotyk. Šampón Strength Recovery je ideálny pre vlasy poškodené farbením a stylingom.

môžete mať 04.10 - 05.10

Partner: Vivantis
Biolage Šampón pre suché vlasy Advanced Oil Renew System (Shampoo) 250 ml (Objem 250 ml) Biolage Šampón pre suché vlasy Advanced Oil Renew System (Shampoo) 250 ml (Objem 250 ml)
Biolage Šampón pre suché vlasy Advanced Oil Renew System (Shampoo) 250 ml (Objem 250 ml)

Šampón pre suché vlasy Advanced Oil Renew System šetrne umýva vlasy a zároveň ich regeneruje. Vyživuje vlasy, posilňuje vlasové vlákna a zanecháva vlasy vitálne a jemné na dotyk. Pomáha znížiť pórovitosť vlasov, zjemňuje a uzamyká vlhkosť vo vnútri vlasu, je bez silikónov.

môžete mať 04.10 - 05.10

Partner: Vivantis
Novinka
Biolage Termoochranný tvarujúci krém Hydra Source (Blow Dry Shaping Lotion) 150 ml Biolage Vyhladzujúci kondicionér pre silné a krepaté vlasy Biolage SmoothProof(Conditioner) (Objem 200 ml)
Biolage Termoochranný tvarujúci krém Hydra Source (Blow Dry Shaping Lotion) 150 ml

V prípade, že túžite po prípravku, ktorý zaistí rýchly dokonale tvarovaný účes a zároveň ochráni vlasy pred teplom, potom vykúšajte termoochranný tvarujúci krém Biolage Hydra Source.

môžete mať 04.10 - 05.10

Partner: Vivantis
Biolage Tónující balzam na vlasy Color Balm 250 ml Biolage Vyhladzujúci kondicionér pre silné a krepaté vlasy Biolage SmoothProof(Conditioner) (Objem 200 ml)
Biolage Tónující balzam na vlasy Color Balm 250 ml

Snívate o zmene farby, ale bojíte sa dlhodobého výsledku? Alebo túžite po oživení svoje farby a zdravie vašich vlasov je na prvom mieste? Doprajte farbe oživenie alebo výraznú zmenu s radom tónující balzamov Color Balm v 6 odtieňoch pre zvýraznenie a premenu akejkoľvek farby.

môžete mať 04.10 - 05.10

Partner: Vivantis
Biolage Vyhladzujúci kondicionér pre silné a krepaté vlasy Biolage SmoothProof(Conditioner) (Objem 200 ml) Biolage Vyhladzujúci kondicionér pre silné a krepaté vlasy Biolage SmoothProof(Conditioner) (Objem 200 ml)
Biolage Vyhladzujúci kondicionér pre silné a krepaté vlasy Biolage SmoothProof(Conditioner) (Objem 200 ml)

Kondicionér Biolage SmoothProof stará o silné a krepaté vlasy a uľahčuje ich úpravu.

môžete mať 04.10 - 05.10

Partner: Vivantis
Biolage Vyhladzujúci šampón pre silné a krepaté vlasy Biolage SmoothProof(Shampoo) (Objem 250 ml) Biolage Vyhladzujúci šampón pre silné a krepaté vlasy Biolage SmoothProof(Shampoo) (Objem 250 ml)
Biolage Vyhladzujúci šampón pre silné a krepaté vlasy Biolage SmoothProof(Shampoo) (Objem 250 ml)

Šampón Biolage SmoothProof jemne čistí silné a krepaté vlasy a uľahčuje ich úpravu.

môžete mať 04.10 - 05.10

Partner: Vivantis