Stojan na drevo John, 100 cm, matná čierna

BHM Germany Stojan na drevo John, 100 cm, matná čierna

376,86 €

Stojan na drevo John je unikátny kovový regál na drevo s oveľa viac funkciami, než by sa na prvý pohľad mohlo zdať.

Stojan na palivové drevo John vás na prvý pohľad zaujme svojím rebrovaným dizajnom, ktorý pôsobí sviežim dojmom a súčasne je veľmi robustný.

Stojan na drevo Skove, 40x120 cm, čierna

BHM Germany Stojan na drevo Skove, 40x120 cm, čierna

218,18 €

Stojan na drevo Skove je robustný kovový stojan na palivové drevo, ktorý vďaka mriežkami pôsobí industriálnym dojmom.

V stojane na drevo Skove je uskladnené drevo chránené z troch strán mriežkou, ktorá zabraňuje jeho skĺznutiu a vypadnutiu.

BHM Germany Kancelárske kreslo Oxygen, krémová

BHM Germany Kancelárske kreslo Oxygen, krémová

301,49 €

Kancelárske kreslo Oxygen je skvelým doplnkom do vašej domácej pracovne. Kreslo je ergonomicky tvarované a má pohodlné podrúčky, ktoré ocenia vaše ruky. Ďalej kreslo ponúka praktickú vysúvaciu podnožku. Je výškovo nastaviteľné a ponúka polohovanie chrbta.

Značka BHM Germany vznikla v 80. rokoch minulého storočia neďaleko nemeckého Bilefeldu. Do začiatku si dala jednoduchý cieľ - vyrábať pohodlný a dizajnový sedací nábytok. Všetko začalo od stoličiek, neskôr sa sortiment rozšíril aj o kreslá, barové stoličky a ďalší čalúnený nábytok. Práve vďaka barovým stoličkám získala táto značka medzinárodnú povesť - kópie ich prvých výrobkov môžete vidieť ešte dnes v ponukách mnohých iných výrobcov. Aktuálna ponuka zahŕňa aj ostatný nábytok do interiérov, stolíky a stoly alebo regály a police.