Berndorf-Sandrik CARO príborová sada 24 ks-20%
31,90 € 25,50 € 1,06 €/ks

Posledný kus za túto cenu!

Príborová sada Caro pre šesť ľudí s jemnou vzorkou na okrajoch, ktorá dodáva punc vznešenosti. Jednoduchý, ale účelný príbor uspokojí každého. Obnovte zašednuté príbory a vnesiete luxus a lesk na váš stôl.

Berndorf-Sandrik ROYAL ECO príborová sada 24 ks
69,99 € 68,60 € 2,86 €/ks

Radosť vo svojej najprirodzenejšej podobe. Bezchybná, nadčasová krása s moderným dizajnom. Kovovo lesklý povrch a vyvážené tvary napĺňajú pocitom jemnosti a pružnosti. Mäkko pôsobiaci, a napriek tomu výrazný Joker dáva každému všednému dňu závan elegancie.

Berndorf-Sandrik Detská jedálenská súprava červená, 4 ks
8,69 € 8,50 € 2,13 €/ks

Elegantný príbor pre najmenších po štyroch základných kusoch v darčekovom balení červenej farby. Jemné prevedenie so vzorom zvieratiek poteší každého malého stravníka. Dodávame v darčekovom balení.

Berndorf-Sandrik Príborová súprava Hotel 64 dielov
86,80 € 73,50 € 1,15 €/ks

Nádherne vyleštené plechy, jasné tvary a kvalitný materiál robia z tejto nadčasovej línie príbor ideálny na každú príležitosť. Hotel je zredukovanie dokonalosti na jeho podstatu.

Berndorf-Sandrik Profi-Line 6ks sada nožov v bloku
105,39 € 89,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada nožov v krásnom drevenom kláte značky Berndorf-Sandrik. Nože z radu Profi-Line sa pýšia čepeľou s tvrdosťou 55 Rockwell, čím dosahujú dlhšiu životnosť.

Berndorf-Sandrik LAMBADA príborová sada 60 ks
150,99 € 148,60 € 2,48 €/ks

Posledný kus za túto cenu!

Čistý a pôsobivý príbor s vedomia podstaty. Tvarovo pekná a charakterom výrazná Lambada odráža nadčasovú vznešenosť. Plnší pôvab dokonalého tvaru tohto moderného príboru sa hodí ku každému prestieraniu a pôsobí elegantne k porcelánu všetkých tvarov.

Berndorf-Sandrik Profi-Line ocieľka 20cm
9,50 €

Ocieľka vráti nožom počas chvíľky ich pôvodnú ostrosť. Aj ten najkvalitnejší nôž časom mierne otupí. Odporúčame nože ostriť ideálne po každom použití.

Berndorf-Sandrik Profi-Line nôž na mäso 20cm
14,99 € 13,90 €

Nôž na mäso je určený na krájanie a porciovanie surového alebo pečeného mäsa. Mäso môžete vďaka čistému rezu krájať aj na tenké rezance či kocky. Rad Profi-Line sa pýši čepeľou, ktorá je zakalená na tvrdosť 55 Rockwell.

Berndorf-Sandrik Profi-Line nôž na zeleninu 10 cm
11,90 €

Nôž na zeleninu Berndorf-Sandrik má krátku, elastickú čepeľ a padne veľmi dobre do ruky. Rad Profi-Line sa pýši čepeľou, ktorá je zakalená na tvrdosť 55 Rockwell. Nože na zeleninu sa hodia k očisteniu a príprave zeleniny, húb a šalátov.

Berndorf-Sandrik Profi-Line nôž Santoku 17 cm
15 €

Nôž Santoku je určený pre milovníkov ázijskej kuchyne. Tvar noža Santoku je odvodený od tvarov japonských nožov. Santoku si hravo poradí s krájaním a sekaním mäsa, rýb a zeleniny. Rad Profi-Line sa pýši čepeľou, ktorá je zakalená na tvrdosť 55 Rockwell.

Berndorf-Sandrik Miska protišmyková 18cm nerez
8,40 €

Praktická nerezová misa je opatrená protišmykovým dnom, aby vám po linke pri poriadnom miešaní nikam neutiekla. Misa s rozmerom 18 cm nájde využitie v každej kuchyni.

Berndorf-Sandrik Profi-Line nôž na chlieb 20cm
15,90 €

Nôž na chlieb má dlhú, silnú, vrúbkovanú čepeľ. Ľahko prereže tvrdú chlebovú kôrku. Krájať s ním môžete chlieb, pečivo, croissanty bez zbytočných omrviniek. Rad Profi-Line sa pýši čepeľou, ktorá je zakalená na tvrdosť 55 Rockwell.

Berndorf-Sandrik Profi-Line vidlička na mäso 20 cm
16,99 € 16,20 €

Nerezová vidlica na mäso od luxusnej značky Berndorf-Sandrik je rozhodne kvalitným výrobkom, ktorý by mal byť vo vašej kuchyni. Vidlica má nerezovú čepeľ dlhú dvadsať centimetrov.

Berndorf-Sandrik Profi-Line nôž na steak 13 cm hladký
10,40 €

Nôž na mäso je určený na krájanie a porciovanie surového alebo pečeného mäsa. Vďaka veľkej čepeli s ním ľahko prekrojíme vlákna mäsa. Rad Profi-Line sa pýši čepeľou, ktorá je zakalená na tvrdosť 55 Rockwell.

Berndorf-Sandrik Sada príborov Rokoko 24 ks
91,50 € 3,81 €/ks

Súprava príborov pre 6 osôb v neskorom barokovom štýle uchváti svojim hravým a elegantným dizajnom jemného dekoru. Keďže je sada vyrobená z vysoko kvalitného materiálu, nepôsobí gýčovito a lacno, ale bude majstrovskou bodkou sviatočnej tabule.

Berndorf-Sandrik Súprava príborov Winnipeg pieskovaná 30ks
108,90 € 3,63 €/ks

Súprava príborov Winnipeg je veľmi luxusnou záležitosťou z dielne rakúskej firmy Berndorf-Sandrik. Sada je vyrobená z najlepšej nerezovej ocele a pieskované matné rukoväte dodávajú príborom punc elegancie.

Berndorf-Sandrik Súprava príborov Winnipeg s ornamentami 30ks
110,50 € 3,68 €/ks

Súpravu príborov Winnipeg charakterizuje tvarová jednoduchosť, ktorá je spojená s eleganciou dokonale prepracovaných ornamentov udeľujúcich jej sviatočný vzhľad. Súprava je určená pre 6 osôb a vyrobená z prvotriednej ocele.

Berndorf-Sandrik Súprava príborov na ryby Carina 12ks
37,40 € 3,12 €/ks

Príbor na ryby Carina očarí štýlovou eleganciou. Jej jemný reliéf noblesne zdobí klasický typ príboru, ktorý je vyrobený z prvotriednej ocele. Vkusná sada príborov je určená až pre 6 osôb.

Berndorf-Sandrik Súprava príborov na ryby Hotel 12 ks
15,03 € 14,10 € 1,18 €/ks

Príbor na ryby Hotel je určený pre 6 osôb. Jeho jednoduché tvary so zaoblenými koncami z neho robia nadčasový kúsok príboru. Sú vyrobené z kvalitnej ocele a ideálne pre každú príležitosť.

Berndorf-Sandrik Profi-Line nôž univerzálny 20cm kuchársky
16,17 € 15,90 €

Kuchársky nôž sa nestratí v žiadnej kuchyni. Chrbát a brit sú ľahko prehnuté a zužujú sa do špičky, vďaka tomu má naozaj všestranné využitie. Sú nepostrádateľným pomocníkom každého kuchára.

Berndorf-Sandrik Sada vidličiek na múčnik Rokoko 6 ks
18,40 € 3,07 €/ks

Sada vidličiek s jemnými ozdobami v barokovom štýle je ako robená k čaju o piatej s kúskom zákuskov. Sada je pre 6 osôb, takže si s celou rodinou či priateľmi môžete vychutnať jedinečnú vznešenosť chvíle.

Berndorf-Sandrik Grilovacia súprava 10 dielov
49,52 € 43 €

Parádna nerezová grilovacia sada je zabalená v praktickom hliníkovom kufríku. Nôž, vidlica na mäso, štetec na marinádu, drôtená kefa, kliešte, obracačka a štyrikrát grilovacia ihla.

Berndorf-Sandrik Miska protišmyková 26cm nerez
14,89 € 13,80 €

Misa s rozmerom 26 cm nájde využitie v každej kuchyni. Praktická nerezová misa je opatrená protišmykovým dnom aby vám po linke pri poriadnom miešaní nikam neutiekla.

Berndorf-Sandrik Profi-Line nôž na vykosťovanie 13 cm
13,60 €

Vykosťovací nôž má úzku špicatú čepeľ, ktorú možno ľahko otáčať do všetkých strán. S týmto vykosťovacím nožom môžete stiahnuť kožu, odstrániť šľachy, rozporcovať a vykostiť mäso alebo hydinu. Rad Profi-Line sa pýši čepeľou, ktorá je zakalená na tvrdosť 55 Rockwell.

Berndorf-Sandrik TORONTO 30d príborová súprava
61,28 € 55,40 € 1,85 €/ks

Súprava lyžíc, vidličiek, nožov, lyžičiek na kávu, vidličiek na múčnik po 6 ks od každého. Ideálne množstvo, s ktorým zvládnete aj početnejšie návštevy. Spracovanie v chrómniklovej oceli 18/10. Berndorf-Sandrik TORONTO 30d príborová súprava je klasických tvarov a preto na vašom stole krásne zapadne.

Berndorf-Sandrik JOKER príborová sada 24 ks
55,99 € 52,30 € 2,18 €/ks

Radosť vo svojej najprirodzenejšej podobe. Bezchybná, nadčasová krása s moderným dizajnom. Kovovo lesklý povrch a vyvážené tvary napĺňajú pocitom jemnosti a pružnosti. Mäkko pôsobiaci, a napriek tomu výrazný Joker dáva každému všednému dňu závan elegancie.