Berndorf-Sandrik Príborová súprava Hotel 64 dielov-19%
77,99 €

62,77 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Nádherne vyleštené plechy, jasné tvary a kvalitný materiál robia z tejto nadčasovej línie príbor ideálny na každú príležitosť. Hotel je zredukovanie dokonalosti na jeho podstatu.


Berndorf-Sandrik CARO príborová sada 24 ks
31,90 €

28,50 €

Príborová sada Caro pre šesť ľudí s jemnou vzorkou na okrajoch, ktorá dodáva punc vznešenosti. Jednoduchý, ale účelný príbor uspokojí každého. Obnovte zašednuté príbory a vnesiete luxus a lesk na váš stôl.


Berndorf-Sandrik ROYAL ECO príborová sada 24 ks
76,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Radosť vo svojej najprirodzenejšej podobe. Bezchybná, nadčasová krása s moderným dizajnom. Kovovo lesklý povrch a vyvážené tvary napĺňajú pocitom jemnosti a pružnosti. Mäkko pôsobiaci, a napriek tomu výrazný Joker dáva každému všednému dňu závan elegancie.


Berndorf-Sandrik Grilovacia súprava 10 dielov-21%
49,52 €

38,81 €

Akcia

Parádna nerezová grilovacia sada je zabalená v praktickom hliníkovom kufríku. Nôž, vidlica na mäso, štetec na marinádu, drôtená kefa, kliešte, obracačka a štyrikrát grilovacia ihla.


Berndorf-Sandrik JOKER príborová sada 24 ks
58,60 €
+ doprava zadarmo

Radosť vo svojej najprirodzenejšej podobe. Bezchybná, nadčasová krása s moderným dizajnom. Kovovo lesklý povrch a vyvážené tvary napĺňajú pocitom jemnosti a pružnosti. Mäkko pôsobiaci, a napriek tomu výrazný Joker dáva každému všednému dňu závan elegancie.


Berndorf-Sandrik LAMBADA príborová sada 60 ks
166,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Čistý a pôsobivý príbor s vedomia podstaty. Tvarovo pekná a charakterom výrazná Lambada odráža nadčasovú vznešenosť. Plnší pôvab dokonalého tvaru tohto moderného príboru sa hodí ku každému prestieraniu a pôsobí elegantne k porcelánu všetkých tvarov.


Berndorf-Sandrik Miska protišmyková 26cm nerez
14,89 €
13,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Misa s rozmerom 26 cm nájde využitie v každej kuchyni. Praktická nerezová misa je opatrená protišmykovým dnom aby vám po linke pri poriadnom miešaní nikam neutiekla.


Berndorf-Sandrik Súprava príborov na ryby Carina 12ks
37,06 €

Akcia

Príbor na ryby Carina očarí štýlovou eleganciou. Jej jemný reliéf noblesne zdobí klasický typ príboru, ktorý je vyrobený z prvotriednej ocele. Vkusná sada príborov je určená až pre 6 osôb.


Berndorf-Sandrik Súprava príborov Winnipeg s ornamentami 30ks
108,03 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Súpravu príborov Winnipeg charakterizuje tvarová jednoduchosť, ktorá je spojená s eleganciou dokonale prepracovaných ornamentov udeľujúcich jej sviatočný vzhľad. Súprava je určená pre 6 osôb a vyrobená z prvotriednej ocele.


Berndorf-Sandrik Sada vidličiek na koláč Rokoko 6 ks
18,22 €

Akcia

Sada vidliček s jemnými ozdobami v barokním stylu je jak dělaná k čaji o páté s kouskem dortíku. Sada je pro 6 osob, takže si s celou rodinou či přáteli můžete vychutnat jedinečnou vznešenost chvíle.


Berndorf-Sandrik Profi-Line magnetická lišta na nože 45cm
16,99 €
16,80 €

Magnetická lišta na nože má dva silné magnety, ktoré poskytujú rýchle, bezpečné a prehľadné odloženie nožov. Profi-Line lišta značky Berndorf-Sandrik bude nad vašou linkou vyzerať skvele.


Berndorf-Sandrik Profi-Line ocieľka 20cm
9,70 €

Ocieľka vráti nožom počas chvíľky ich pôvodnú ostrosť. Aj ten najkvalitnejší nôž časom mierne otupí. Odporúčame nože ostriť ideálne po každom použití.


Berndorf-Sandrik Profi-Line 6ks sada nožov v bloku
105,39 €
103,10 €
+ doprava zadarmo

Sada nožov v krásnom drevenom kláte značky Berndorf-Sandrik. Nože z radu Profi-Line sa pýšia čepeľou s tvrdosťou 55 Rockwell, čím dosahujú dlhšiu životnosť.


Berndorf-Sandrik Profi-Line nôž na mäso 20cm
15,90 €

Nôž na mäso je určený na krájanie a porciovanie surového alebo pečeného mäsa. Mäso môžete vďaka čistému rezu krájať aj na tenké rezance či kocky. Rad Profi-Line sa pýši čepeľou, ktorá je zakalená na tvrdosť 55 Rockwell.


Berndorf-Sandrik Profi-Line nůž na lososa/šunku 28 cm
18 €

Nůž Profi – Line značky Berndorf-Sandrik se může pyšnit čepelí, jež je zakalená na tvrdost 55 Rockwell, čímž se dosahuje delší životnosti. Řezná hrana broušená do klínu zabezpečuje extra ostrost čepele.


Berndorf-Sandrik Profi-Line nôž na steak 13 cm hladký
10,90 €

Nôž na mäso je určený na krájanie a porciovanie surového alebo pečeného mäsa. Vďaka veľkej čepeli s ním ľahko prekrojíme vlákna mäsa. Rad Profi-Line sa pýši čepeľou, ktorá je zakalená na tvrdosť 55 Rockwell.


Berndorf-Sandrik Profi-Line nôž na vykosťovanie 13 cm
12,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vykosťovací nôž má úzku špicatú čepeľ, ktorú možno ľahko otáčať do všetkých strán. S týmto vykosťovacím nožom môžete stiahnuť kožu, odstrániť šľachy, rozporcovať a vykostiť mäso alebo hydinu. Rad Profi-Line sa pýši čepeľou, ktorá je zakalená na tvrdosť 55 Rockwell.


Berndorf-Sandrik Profi-Line nôž Santoku 17 cm
15,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Nôž Santoku je určený pre milovníkov ázijskej kuchyne. Tvar noža Santoku je odvodený od tvarov japonských nožov. Santoku si hravo poradí s krájaním a sekaním mäsa, rýb a zeleniny. Rad Profi-Line sa pýši čepeľou, ktorá je zakalená na tvrdosť 55 Rockwell.


Berndorf-Sandrik Profi-Line vidlička na mäso 20 cm
18,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Nerezová vidlica na mäso od luxusnej značky Berndorf-Sandrik je rozhodne kvalitným výrobkom, ktorý by mal byť vo vašej kuchyni. Vidlica má nerezovú čepeľ dlhú dvadsať centimetrov.


Berndorf-Sandrik Miska protišmyková 18cm nerez
8,50 €

Praktická nerezová misa je opatrená protišmykovým dnom, aby vám po linke pri poriadnom miešaní nikam neutiekla. Misa s rozmerom 18 cm nájde využitie v každej kuchyni.


Berndorf-Sandrik Miska protišmyková 22cm nerez
12,04 €
11,60 €

Misa s rozmerom 22 cm nájde využitie v každej kuchyni. Praktická nerezová misa je opatrená protišmykovým dnom, aby vám po linke pri poriadnom miešaní nikam neutiekla.


Berndorf-Sandrik Sada príborov Rokoko 24 ks
90,74 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Súprava príborov pre 6 osôb v neskorom barokovom štýle uchváti svojim hravým a elegantným dizajnom jemného dekoru. Keďže je sada vyrobená z vysoko kvalitného materiálu, nepôsobí gýčovito a lacno, ale bude majstrovskou bodkou sviatočnej tabule.


Berndorf-Sandrik Súprava príborov Winnipeg pieskovaná 30ks
122,10 €
+ doprava zadarmo

Súprava príborov Winnipeg je veľmi luxusnou záležitosťou z dielne rakúskej firmy Berndorf-Sandrik. Sada je vyrobená z najlepšej nerezovej ocele a pieskované matné rukoväte dodávajú príborom punc elegancie.


Berndorf-Sandrik Príborová sada VALENCIA 30 ks
56,15 €
52,79 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Príborová sada VALENCIA od značky Berndorf Sandrik spája eleganciu a praktickosť Sada obsahuje 30 ks príborov z chrómniklovej ocele v darčekovom balení.


Berndorf-Sandrik Profi-Line nôž na chlieb 20cm
14,90 €

Nôž na chlieb má dlhú, silnú, vrúbkovanú čepeľ. Ľahko prereže tvrdú chlebovú kôrku. Krájať s ním môžete chlieb, pečivo, croissanty bez zbytočných omrviniek. Rad Profi-Line sa pýši čepeľou, ktorá je zakalená na tvrdosť 55 Rockwell.


Berndorf-Sandrik Profi-Line nôž na zeleninu 10 cm
10,90 €

Nôž na zeleninu Berndorf-Sandrik má krátku, elastickú čepeľ a padne veľmi dobre do ruky. Rad Profi-Line sa pýši čepeľou, ktorá je zakalená na tvrdosť 55 Rockwell. Nože na zeleninu sa hodia k očisteniu a príprave zeleniny, húb a šalátov.