Berndorf-Sandrik Súprava príborov Winnipeg s ornamentami 30ks
100,50 € 3,35 €/ks

Súpravu príborov Winnipeg charakterizuje tvarová jednoduchosť, ktorá je spojená s eleganciou dokonale prepracovaných ornamentov udeľujúcich jej sviatočný vzhľad. Súprava je určená pre 6 osôb a vyrobená z prvotriednej ocele.

Berndorf-Sandrik Sada príborov Rokoko 24 ks
88,50 € 84,40 € 3,52 €/ks

Posledný kus za túto cenu!

Súprava príborov pre 6 osôb v neskorom barokovom štýle uchváti svojim hravým a elegantným dizajnom jemného dekoru. Keďže je sada vyrobená z vysoko kvalitného materiálu, nepôsobí gýčovito a lacno, ale bude majstrovskou bodkou sviatočnej tabule.

Berndorf-Sandrik LAMBADA príborová sada 60 ks
150,99 € 137,20 € 2,29 €/ks

Čistý a pôsobivý príbor s vedomia podstaty. Tvarovo pekná a charakterom výrazná Lambada odráža nadčasovú vznešenosť. Plnší pôvab dokonalého tvaru tohto moderného príboru sa hodí ku každému prestieraniu a pôsobí elegantne k porcelánu všetkých tvarov.

Berndorf-Sandrik Profi-Line 6ks sada nožov v bloku
105,39 € 88,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada nožov v krásnom drevenom kláte značky Berndorf-Sandrik. Nože z radu Profi-Line sa pýšia čepeľou s tvrdosťou 55 Rockwell, čím dosahujú dlhšiu životnosť.

Berndorf-Sandrik ROYAL ECO príborová sada 24 ks
69,99 € 63,30 € 2,64 €/ks

Radosť vo svojej najprirodzenejšej podobe. Bezchybná, nadčasová krása s moderným dizajnom. Kovovo lesklý povrch a vyvážené tvary napĺňajú pocitom jemnosti a pružnosti. Mäkko pôsobiaci, a napriek tomu výrazný Joker dáva každému všednému dňu závan elegancie.

Berndorf-Sandrik Súprava príborov na ryby Carina 12ks
35,20 € 34,50 € 2,88 €/ks

Posledný kus za túto cenu!

Príbor na ryby Carina očarí štýlovou eleganciou. Jej jemný reliéf noblesne zdobí klasický typ príboru, ktorý je vyrobený z prvotriednej ocele. Vkusná sada príborov je určená až pre 6 osôb.

Berndorf-Sandrik Detská jedálenská súprava červená, 4 ks
8,80 € 2,20 €/ks

Posledný kus za túto cenu!

Elegantný príbor pre najmenších po štyroch základných kusoch v darčekovom balení červenej farby. Jemné prevedenie so vzorom zvieratiek poteší každého malého stravníka. Dodávame v darčekovom balení.

Berndorf-Sandrik Miska protišmyková 26cm nerez
14,89 € 14,10 €

Misa s rozmerom 26 cm nájde využitie v každej kuchyni. Praktická nerezová misa je opatrená protišmykovým dnom aby vám po linke pri poriadnom miešaní nikam neutiekla.

Berndorf-Sandrik Profi-Line magnetická lišta na nože 45cm
16,99 € 14,90 €

Magnetická lišta na nože má dva silné magnety, ktoré poskytujú rýchle, bezpečné a prehľadné odloženie nožov. Profi-Line lišta značky Berndorf-Sandrik bude nad vašou linkou vyzerať skvele.

Berndorf-Sandrik Profi-Line nůž na lososa/šunku 28 cm
18,14 € 14,80 €

Nůž Profi – Line značky Berndorf-Sandrik se může pyšnit čepelí, jež je zakalená na tvrdost 55 Rockwell, čímž se dosahuje delší životnosti. Řezná hrana broušená do klínu zabezpečuje extra ostrost čepele.

Berndorf-Sandrik Profi-Line vidlička na mäso 20 cm
16,99 € 15,40 €

Nerezová vidlica na mäso od luxusnej značky Berndorf-Sandrik je rozhodne kvalitným výrobkom, ktorý by mal byť vo vašej kuchyni. Vidlica má nerezovú čepeľ dlhú dvadsať centimetrov.

Berndorf-Sandrik Profi-Line nôž na steak 13 cm hladký
9,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Nôž na mäso je určený na krájanie a porciovanie surového alebo pečeného mäsa. Vďaka veľkej čepeli s ním ľahko prekrojíme vlákna mäsa. Rad Profi-Line sa pýši čepeľou, ktorá je zakalená na tvrdosť 55 Rockwell.

Berndorf-Sandrik CARO príborová sada 24 ks
31,90 € 23,50 € 0,98 €/ks

Posledný kus za túto cenu!

Príborová sada Caro pre šesť ľudí s jemnou vzorkou na okrajoch, ktorá dodáva punc vznešenosti. Jednoduchý, ale účelný príbor uspokojí každého. Obnovte zašednuté príbory a vnesiete luxus a lesk na váš stôl.

Berndorf-Sandrik Miska protišmyková 18cm nerez
9,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická nerezová misa je opatrená protišmykovým dnom, aby vám po linke pri poriadnom miešaní nikam neutiekla. Misa s rozmerom 18 cm nájde využitie v každej kuchyni.

Berndorf-Sandrik Profi-Line nôž Santoku 17 cm
14,99 € 14,20 €

Nôž Santoku je určený pre milovníkov ázijskej kuchyne. Tvar noža Santoku je odvodený od tvarov japonských nožov. Santoku si hravo poradí s krájaním a sekaním mäsa, rýb a zeleniny. Rad Profi-Line sa pýši čepeľou, ktorá je zakalená na tvrdosť 55 Rockwell.

Berndorf-Sandrik Profi-Line nôž na mäso 20cm
14,99 € 13,90 €

Nôž na mäso je určený na krájanie a porciovanie surového alebo pečeného mäsa. Mäso môžete vďaka čistému rezu krájať aj na tenké rezance či kocky. Rad Profi-Line sa pýši čepeľou, ktorá je zakalená na tvrdosť 55 Rockwell.

Berndorf-Sandrik Sada vidličiek na koláč Rokoko 6 ks
17,90 € 17,20 € 2,87 €/ks

Sada vidliček s jemnými ozdobami v barokním stylu je jak dělaná k čaji o páté s kouskem dortíku. Sada je pro 6 osob, takže si s celou rodinou či přáteli můžete vychutnat jedinečnou vznešenost chvíle.

Berndorf-Sandrik Príborová súprava Hotel 64 dielov
86,80 € 71,20 € 1,11 €/ks

Nádherne vyleštené plechy, jasné tvary a kvalitný materiál robia z tejto nadčasovej línie príbor ideálny na každú príležitosť. Hotel je zredukovanie dokonalosti na jeho podstatu.

Berndorf-Sandrik Profi-Line nôž univerzálny 20cm kuchársky
16,17 € 15,20 €

Kuchársky nôž sa nestratí v žiadnej kuchyni. Chrbát a brit sú ľahko prehnuté a zužujú sa do špičky, vďaka tomu má naozaj všestranné využitie. Sú nepostrádateľným pomocníkom každého kuchára.

Berndorf-Sandrik Profi-Line nôž na chlieb 20cm
15,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Nôž na chlieb má dlhú, silnú, vrúbkovanú čepeľ. Ľahko prereže tvrdú chlebovú kôrku. Krájať s ním môžete chlieb, pečivo, croissanty bez zbytočných omrviniek. Rad Profi-Line sa pýši čepeľou, ktorá je zakalená na tvrdosť 55 Rockwell.

Berndorf-Sandrik Profi-Line nôž na vykosťovanie 13 cm
12,90 €

Vykosťovací nôž má úzku špicatú čepeľ, ktorú možno ľahko otáčať do všetkých strán. S týmto vykosťovacím nožom môžete stiahnuť kožu, odstrániť šľachy, rozporcovať a vykostiť mäso alebo hydinu. Rad Profi-Line sa pýši čepeľou, ktorá je zakalená na tvrdosť 55 Rockwell.

Berndorf-Sandrik JOKER príborová sada 24 ks
55,99 € 48,20 € 2,01 €/ks

Radosť vo svojej najprirodzenejšej podobe. Bezchybná, nadčasová krása s moderným dizajnom. Kovovo lesklý povrch a vyvážené tvary napĺňajú pocitom jemnosti a pružnosti. Mäkko pôsobiaci, a napriek tomu výrazný Joker dáva každému všednému dňu závan elegancie.

Berndorf-Sandrik Profi-Line nôž na zeleninu 10 cm
10,90 €

Nôž na zeleninu Berndorf-Sandrik má krátku, elastickú čepeľ a padne veľmi dobre do ruky. Rad Profi-Line sa pýši čepeľou, ktorá je zakalená na tvrdosť 55 Rockwell. Nože na zeleninu sa hodia k očisteniu a príprave zeleniny, húb a šalátov.

Berndorf-Sandrik TORONTO 30d príborová súprava
61,28 € 54,20 € 1,81 €/ks

Súprava lyžíc, vidličiek, nožov, lyžičiek na kávu, vidličiek na múčnik po 6 ks od každého. Ideálne množstvo, s ktorým zvládnete aj početnejšie návštevy. Spracovanie v chrómniklovej oceli 18/10. Berndorf-Sandrik TORONTO 30d príborová súprava je klasických tvarov a preto na vašom stole krásne zapadne.