BergHOFF Nože 7-dielna sada Eclipse-20%
31,40 € 24,90 €

Akcia

Sada nožov značky BergHOFF v drevenom stojane z borovicového dreva, ergonomické rukoväte. Materiál čepele: vysoko kvalitná nerezová oceľ (X20Cr13). Moderný futuristický vzhľad, ktorý však nekomplikuje jednoduché používanie.

BergHOFF Nože Lagos 7-dielna sada-21%
39,20 € 30,70 €

Akcia

Sada nožov Lagos značky BERGHOFF v drevenom stojane je vyrobená z nerezovej ocele (X30Cr14). Ergonomické rukoväte sú pohodlné. Súčasťou balenia je i stojan.

BergHOFF Nôž na lúpanie 7 cm
9,80 € 9,10 €

Akcia

Nôž na lúpanie značky BERGHOFF vyrobený z veľmi vysokej kvalitnej ocele a je ručne brúsený. Pridaná kovová výstuž zabezpečuje rovnováhu a zvýšenú bezpečnosť. Rukoväť je odolná a hladká, ergonomicky tvarovaná, a je vyrobená z POM materiálu a materiálov všeobecne používaných ako náhrada za kovy pre ich stabilitu, tvrdosť a odolnosť voči korózii.

BergHOFF Nôž kuchársky 20 cm
13,70 € 11,80 €

Akcia

Kuchynský nôž značky BergHOFF vyrobený z veľmi kvalitnej ocele a je ručne brúsený. Je kovaný z jedného dielu nerezovej kvalitnej uhlíkovej ocele. Pridaná kovová výstuž zabezpečuje rovnováhu a zvýšenú bezpečnosť. Rukoväť je odolná a hladká, ergonomicky tvarovaná, vyrobená z POM materiálu a materiálov všeobecne používaných ako náhrada za kovy pre ich tvrdosť, stabilitu a odolnosť voči korózii.

BergHOFF Nôž univerzálny 15 cm
9,80 € 9,10 €

Akcia

Univerzálny nôž značky BergHOFF vyrobený z veľmi kvalitnej ocele a je ručne brúsený. Je kovaný z jedného dielu nerezovej kvalitnej uhlíkovej ocele. Pridaná kovová výstuž zabezpečuje rovnováhu a zvýšenú bezpečnosť. Rukoväť je odolná a hladká, ergonomicky tvarovaná, vyrobená z POM materiálu a materiálov všeobecne používaných ako náhrada za kovy pre ich tvrdosť, stabilitu a odolnosť voči korózii.

BergHOFF Liatinový hrniec s pokrievkou 4,5 l
115,98 € 70,80 €

Hrniec z vysoko kvalitnej liatinynepriľnavým smaltovaným povrchom. Oceníte najmä dno, ktoré vďaka výstupkom v tvare kvapiek bráni prichyteniu a vysušeniu mäsa. Výhodou hrnca BergHOFF je tiež možnosť využitia na všetkých typoch sporákov, vrátane indukcie.

BergHOFF Sklenená zapekacia misa 1,5 l Moon
23,04 € 16,40 €

Zapekacia misa s obsahom 1,5 l. Sklenená misa Moon BergHOFF s pokrievkou nájde využitie pri pečení a zapekaní do teploty až 290 °C. Oceníte jej tvar aj držiaky, ktoré uľahčujú manipuláciu s misou. V balení navyše nájdete silikónové chňapky pre bezpečné uchopenie.

BergHOFF Sklenená zapekacia misa 0,7 l Moon
13 € 11,10 €

Zapekacia misa s obsahom 0,7 l. Sklenená misa Moon BergHOFF bez pokrievky nájde využitie pri pečení a zapekaní do teploty až 290 °C. Oceníte jej tvar aj držiaky, ktoré uľahčujú manipuláciu s misou. V balení navyše nájdete silikónové chňapky pre bezpečné uchopenie.

BergHOFF 4dielna sada nožov Cook&Co
26,85 € 17,50 €

Kvalitné nože BergHOFF sú ručne rezané, aby bola zaistená čo najväčšia ostrosť. Nože Cook&Co sú vyrobené z ** masívnej nerezovej ocele ** a plastové rukoväte pre ** jednoduchú a bezpečnú manipuláciu **. Sú uložené v krásnom boxe, takže je vhodné ich dať aj ako darček.

Medzinárodná značka zameraná na sofistikované a dizajnové kuchynské potreby, ktoré dodajú význam každodennému vareniu. Vášeň pre varenie a výborný zmysel pre detail bol už neraz ocenený medzinárodnými cenami ako Reddot award, IF award, Henry van de Velde award, German design award či Good design award.

Medzinárodná značka zameraná na sofistikované a dizajnové kuchynské potreby, ktoré dodajú význam každodennému vareniu. Vášeň pre varenie a výborný zmysel pre detail bol už neraz ocenený medzinárodnými cenami ako Reddot award, IF award, Henry van de Velde award, German design award či Good design award.