BergHOFF Sklenená zapekacia misa 2,2 l Moon-45%
25,04 € 13,76 €

Akcia

Zapekacia misa s obsahom 2,2 l. Sklenená misa Moon BergHOFF bez pokrievky nájde využitie pri pečení a zapekaní do teploty až 290 °C. Oceníte jej tvar aj držiaky, ktoré uľahčujú manipuláciu s misou. V balení navyše nájdete silikónové chňapky pre bezpečné uchopenie.

BergHOFF Liatinový hrniec s pokrievkou 4,5 l
115,98 € 65,30 €

Hrniec z vysoko kvalitnej liatinynepriľnavým smaltovaným povrchom. Oceníte najmä dno, ktoré vďaka výstupkom v tvare kvapiek bráni prichyteniu a vysušeniu mäsa. Výhodou hrnca BergHOFF je tiež možnosť využitia na všetkých typoch sporákov, vrátane indukcie.

BergHOFF Sada nožov Lagos 15 dielov Studio Line Lagos-54%
88,56 € 39,89 €

Akcia

Sada 15 nožov a nožníc v jedinom balení. Nože Lagos BergHOFF sú rezané ručne a to zaručuje ich ostrosť. V sade nájdete nože na steaky, nôž na lúpanie, na mäso, univerzálny nôž a ďalšie.

BergHOFF Nože Lagos 7-dielna sada
39,20 € 35 €

Akcia

Sada nožov Lagos značky BERGHOFF v drevenom stojane je vyrobená z nerezovej ocele (X30Cr14). Ergonomické rukoväte sú pohodlné. Súčasťou balenia je i stojan.

BergHOFF Nože 7-dielna sada Eclipse
31,40 € 27,50 €

Akcia

Sada nožov značky BergHOFF v drevenom stojane z borovicového dreva, ergonomické rukoväte. Materiál čepele: vysoko kvalitná nerezová oceľ (X20Cr13). Moderný futuristický vzhľad, ktorý však nekomplikuje jednoduché používanie.

BergHOFF Nôž kuchársky 20 cm
13,70 € 11,80 €

Kuchynský nôž značky BergHOFF vyrobený z veľmi kvalitnej ocele a je ručne brúsený. Je kovaný z jedného dielu nerezovej kvalitnej uhlíkovej ocele. Pridaná kovová výstuž zabezpečuje rovnováhu a zvýšenú bezpečnosť. Rukoväť je odolná a hladká, ergonomicky tvarovaná, vyrobená z POM materiálu a materiálov všeobecne používaných ako náhrada za kovy pre ich tvrdosť, stabilitu a odolnosť voči korózii.

BergHOFF Nôž na lúpanie 7 cm
9,80 € 9,60 €

Nôž na lúpanie značky BERGHOFF vyrobený z veľmi vysokej kvalitnej ocele a je ručne brúsený. Pridaná kovová výstuž zabezpečuje rovnováhu a zvýšenú bezpečnosť. Rukoväť je odolná a hladká, ergonomicky tvarovaná, a je vyrobená z POM materiálu a materiálov všeobecne používaných ako náhrada za kovy pre ich stabilitu, tvrdosť a odolnosť voči korózii.

BergHOFF Nôž univerzálny 15 cm
9,80 € 9,60 €

Univerzálny nôž značky BergHOFF vyrobený z veľmi kvalitnej ocele a je ručne brúsený. Je kovaný z jedného dielu nerezovej kvalitnej uhlíkovej ocele. Pridaná kovová výstuž zabezpečuje rovnováhu a zvýšenú bezpečnosť. Rukoväť je odolná a hladká, ergonomicky tvarovaná, vyrobená z POM materiálu a materiálov všeobecne používaných ako náhrada za kovy pre ich tvrdosť, stabilitu a odolnosť voči korózii.

BergHOFF 5 dílný Hunting set - rozbalené-47%
19,22 € 10 €

Rozbalené

Sada elegantní nerezové placatky a 4 kalíšků v koženém pouzdře se hodí ke každé příležitosti. Minimalistický design sady od značky BergHOFF je vhodným dárkem pro každého džentlmena. Kožené cestovní pouzdro disponuje zapínáním na zip.

BergHOFF 4dielna sada nožov Cook&Co
26,85 € 16,80 €

Kvalitné nože BergHOFF sú ručne rezané, aby bola zaistená čo najväčšia ostrosť. Nože Cook&Co sú vyrobené z ** masívnej nerezovej ocele ** a plastové rukoväte pre ** jednoduchú a bezpečnú manipuláciu **. Sú uložené v krásnom boxe, takže je vhodné ich dať aj ako darček.

BergHOFF Sklenená zapekacia misa 1,5 l Moon
23,04 € 14,60 €

Zapekacia misa s obsahom 1,5 l. Sklenená misa Moon BergHOFF s pokrievkou nájde využitie pri pečení a zapekaní do teploty až 290 °C. Oceníte jej tvar aj držiaky, ktoré uľahčujú manipuláciu s misou. V balení navyše nájdete silikónové chňapky pre bezpečné uchopenie.

BergHOFF Sklenená zapekacia misa 3 l Moon
37,08 € 20,20 €

Zapekacia misa s obsahom 3 l. Sklenená misa Moon BergHOFF s pokrievkou nájde využitie pri pečení a zapekaní do teploty až 290 °C. Oceníte jej tvar aj držiaky, ktoré uľahčujú manipuláciu s misou. V balení navyše nájdete silikónové chňapky pre bezpečné uchopenie.

BergHOFF Sklenená zapekacia misa 0,7 l Moon
13 € 10,50 €

Zapekacia misa s obsahom 0,7 l. Sklenená misa Moon BergHOFF bez pokrievky nájde využitie pri pečení a zapekaní do teploty až 290 °C. Oceníte jej tvar aj držiaky, ktoré uľahčujú manipuláciu s misou. V balení navyše nájdete silikónové chňapky pre bezpečné uchopenie.

BergHOFF Hrniec s pokrievkou 6,3 l 24 cm Collect&Cook
103,41 € 48,20 €

Hrniec z vysoko kvalitnej nerezovej ocele. Oceníte najmä jeho špeciálny okraj, ktorý umožní odlievanie bez zbytočného neporiadku okolo. Výhodou hrnca BergHOFF Collect&Cook je tiež jednoduché čistenie a energeticky úsporné varenie vďaka viacvrstvovému termo dnu. Hrniec možno umývať v umývačke.