BergHOFF Sada nožov Lagos 15 dielov Studio Line Lagos
88,56 €

57,97 €
+ doprava zadarmo

Sada 15 nožov a nožníc v jedinom balení. Nože Lagos BergHOFF sú rezané ručne a to zaručuje ich ostrosť. V sade nájdete nože na steaky, nôž na lúpanie, na mäso, univerzálny nôž a ďalšie.


BergHOFF 4dielna sada nožov Cook&Co-44%
26,85 €

14,90 €

Akcia

Kvalitné nože BergHOFF sú ručne rezané, aby bola zaistená čo najväčšia ostrosť. Nože Cook&Co sú vyrobené z ** masívnej nerezovej ocele ** a plastové rukoväte pre ** jednoduchú a bezpečnú manipuláciu **. Sú uložené v krásnom boxe, takže je vhodné ich dať aj ako darček.


BergHOFF Sklenená zapekacia misa 2,2 l Moon
25,04 €

19,25 €

Zapekacia misa s obsahom 2,2 l. Sklenená misa Moon BergHOFF bez pokrievky nájde využitie pri pečení a zapekaní do teploty až 290 °C. Oceníte jej tvar aj držiaky, ktoré uľahčujú manipuláciu s misou. V balení navyše nájdete silikónové chňapky pre bezpečné uchopenie.


BergHOFF 7 dielna kuchynská sada Cook&Co
71,85 €

38,63 €

Súprava 7 ks kuchynského náčinia s nástenným stojanom. Set BergHOFF je vyrobený z prvotriednej nerezovej ocele s mäkkou rukoväťou. Nechýba naberačka na polievku, vidlička na mäso, šťuchadlo na zemiaky a ďalšie.


BergHOFF Sklenená zapekacia misa 0,7 l Moon
13 €

10,77 €

Zapekacia misa s obsahom 0,7 l. Sklenená misa Moon BergHOFF bez pokrievky nájde využitie pri pečení a zapekaní do teploty až 290 °C. Oceníte jej tvar aj držiaky, ktoré uľahčujú manipuláciu s misou. V balení navyše nájdete silikónové chňapky pre bezpečné uchopenie.


BergHOFF Sklenená zapekacia misa 1,5 l Moon
23,04 €

17,33 €

Zapekacia misa s obsahom 1,5 l. Sklenená misa Moon BergHOFF s pokrievkou nájde využitie pri pečení a zapekaní do teploty až 290 °C. Oceníte jej tvar aj držiaky, ktoré uľahčujú manipuláciu s misou. V balení navyše nájdete silikónové chňapky pre bezpečné uchopenie.


BergHOFF Sklenená zapekacia misa 3 l Moon
37,08 €

23,11 €

Zapekacia misa s obsahom 3 l. Sklenená misa Moon BergHOFF s pokrievkou nájde využitie pri pečení a zapekaní do teploty až 290 °C. Oceníte jej tvar aj držiaky, ktoré uľahčujú manipuláciu s misou. V balení navyše nájdete silikónové chňapky pre bezpečné uchopenie.


BergHOFF 4dielna sada príborov Essence
19,07 €

14,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada príborov Essence je výsledkom spolupráce značky BergHOFF s oceneným dizajnérom Ralphom Kaemerom. Príbory sú vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 18/10. Ich vyvážená hmotnosť medzi rukoväťou a hlavou ponúka atraktívnu symetriu a kulinársky zážitok.


BergHOFF Liatinový hrniec s pokrievkou 4,5 l
115,98 €

76,80 €
+ doprava zadarmo

Hrniec z vysoko kvalitnej liatinynepriľnavým smaltovaným povrchom. Oceníte najmä dno, ktoré vďaka výstupkom v tvare kvapiek bráni prichyteniu a vysušeniu mäsa. Výhodou hrnca BergHOFF je tiež možnosť využitia na všetkých typoch sporákov, vrátane indukcie.


BergHOFF Hrniec s pokrievkou 10 l 26 cm Collect&Cook
113,60 €

57,60 €
+ doprava zadarmo

Hrniec z vysoko kvalitnej nerezovej ocele, s pokrievkou. Oceníte najmä jeho špeciálny okraj, ktorý umožní odlievanie bez zbytočného neporiadku okolo. Výhodou hrnca BergHOFF Collect&Cook je tiež jednoduché čistenie a energeticky úsporné varenie vďaka viacvrstvovému termo dnu. Hrniec možno umývať v umývačke.


BergHOFF Hrniec s pokrievkou 6,3 l 24 cm Collect&Cook
103,41 €

53,70 €
+ doprava zadarmo

Hrniec z vysoko kvalitnej nerezovej ocele. Oceníte najmä jeho špeciálny okraj, ktorý umožní odlievanie bez zbytočného neporiadku okolo. Výhodou hrnca BergHOFF Collect&Cook je tiež jednoduché čistenie a energeticky úsporné varenie vďaka viacvrstvovému termo dnu. Hrniec možno umývať v umývačke.


BergHOFF Rajnica s pokrievkou 16 l 20 cm Collect&Cook
58,01 €

30,70 €

Rajnica z vysoko kvalitnej nerezovej ocele, s pokrievkou s priemerom 16 cm. Oceníte najmä jej špeciálny okraj, ktorý umožní odlievanie bez zbytočného neporiadku okolo. Výhodou rajnice BergHOFF Collect&Cook je tiež jednoduché čistenie a energeticky úsporné varenie vďaka viacvrstvovému termo dnu. Rajnicu možno tiež umývať v umývačke.


BergHOFF Hrniec s pokrievkou 3,7 l 20 cm Collect&Cook
73,48 €

38,40 €

Hrniec z vysoko kvalitnej nerezovej ocele, s pokrievkou. Oceníte najmä jeho špeciálny okraj, ktorý umožní odlievanie bez zbytočného neporiadku okolo. Výhodou hrnca BergHOFF Collect&Cook je tiež jednoduché čistenie a energeticky úsporné varenie vďaka viacvrstvovému termo dnu. Hrniec možno umývať v umývačke.


BergHOFF 7 dielny Bar set v drevenom bloku
62,26 €

34,77 €

Sada otváračov, ktoré budete mať vždy po ruke. Bar set BergHOFF so 7 dielmi je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele. Povrch tvorí pozinkovaná úprava, ktorá chráni pomôcky proti poškriabaniu. Všetko skvele zapadá do dizajnového dreveného bloku.


BergHOFF Panvica 24 cm Collect&Cook  antracitová
31,83 €

23 €

Kvalitná nepriľnavá panvica s odnímateľnou rukoväťou a s priemerom 24 cm. Viacvrstvové dno panvice BergHOFF minimalizuje spotrebu oleja a antiadhézny povlak s liatym hliníkom usporí nielen energiu, ale aj živiny v pripravovanom jedle. Panvica je vhodná na všetky typy tepelných zdrojov, vrátane indukcie.


BergHOFF Panvica 24 cm Collect&Cook  nerezová
56,72 €

30,70 €

Kvalitná nerezová panvica s dutou rukoväťou a s priemerom 24 cm. Trojvrstvové dno panvice BergHOFF zaisťuje rovnomerné rozohriatie po celom povrchu. Panvica je vhodná na všetky typy tepelných zdrojov, vrátane indukcie. Obávať sa nemusíte ani umývania v umývačke.