BergHOFF 7 dielny Bar set v drevenom bloku
62,26 € 34,80 €

Sada otváračov, ktoré budete mať vždy po ruke. Bar set BergHOFF so 7 dielmi je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele. Povrch tvorí pozinkovaná úprava, ktorá chráni pomôcky proti poškriabaniu. Všetko skvele zapadá do dizajnového dreveného bloku.

BergHOFF Sklenená zapekacia misa 2,2 l Moon
25,04 € 19,25 €

Zapekacia misa s obsahom 2,2 l. Sklenená misa Moon BergHOFF bez pokrievky nájde využitie pri pečení a zapekaní do teploty až 290 °C. Oceníte jej tvar aj držiaky, ktoré uľahčujú manipuláciu s misou. V balení navyše nájdete silikónové chňapky pre bezpečné uchopenie.

BergHOFF Sklenená zapekacia misa 0,7 l Moon-26%
13 € 9,60 €

Akcia

Zapekacia misa s obsahom 0,7 l. Sklenená misa Moon BergHOFF bez pokrievky nájde využitie pri pečení a zapekaní do teploty až 290 °C. Oceníte jej tvar aj držiaky, ktoré uľahčujú manipuláciu s misou. V balení navyše nájdete silikónové chňapky pre bezpečné uchopenie.

BergHOFF Panvica 24 cm Collect&Cook antracitová-45%
31,83 € 17,30 €

Akcia

Kvalitná nepriľnavá panvica s odnímateľnou rukoväťou a s priemerom 24 cm. Viacvrstvové dno panvice BergHOFF minimalizuje spotrebu oleja a antiadhézny povlak s liatym hliníkom usporí nielen energiu, ale aj živiny v pripravovanom jedle. Panvica je vhodná na všetky typy tepelných zdrojov, vrátane indukcie.

BergHOFF Liatinový hrniec s pokrievkou 4,5 l-46%
115,98 € 61,70 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Hrniec z vysoko kvalitnej liatinynepriľnavým smaltovaným povrchom. Oceníte najmä dno, ktoré vďaka výstupkom v tvare kvapiek bráni prichyteniu a vysušeniu mäsa. Výhodou hrnca BergHOFF je tiež možnosť využitia na všetkých typoch sporákov, vrátane indukcie.

BergHOFF Hrniec s pokrievkou 10 l 26 cm Collect&Cook
113,60 € 58,40 €
+ doprava zadarmo

Hrniec z vysoko kvalitnej nerezovej ocele, s pokrievkou. Oceníte najmä jeho špeciálny okraj, ktorý umožní odlievanie bez zbytočného neporiadku okolo. Výhodou hrnca BergHOFF Collect&Cook je tiež jednoduché čistenie a energeticky úsporné varenie vďaka viacvrstvovému termo dnu. Hrniec možno umývať v umývačke.

BergHOFF Hrniec s pokrievkou 6,3 l 24 cm Collect&Cook-55%
103,41 € 46,29 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Hrniec z vysoko kvalitnej nerezovej ocele. Oceníte najmä jeho špeciálny okraj, ktorý umožní odlievanie bez zbytočného neporiadku okolo. Výhodou hrnca BergHOFF Collect&Cook je tiež jednoduché čistenie a energeticky úsporné varenie vďaka viacvrstvovému termo dnu. Hrniec možno umývať v umývačke.

BergHOFF Rajnica s pokrievkou 16 l 20 cm Collect&Cook
58,01 € 31,10 €

Rajnica z vysoko kvalitnej nerezovej ocele, s pokrievkou s priemerom 16 cm. Oceníte najmä jej špeciálny okraj, ktorý umožní odlievanie bez zbytočného neporiadku okolo. Výhodou rajnice BergHOFF Collect&Cook je tiež jednoduché čistenie a energeticky úsporné varenie vďaka viacvrstvovému termo dnu. Rajnicu možno tiež umývať v umývačke.

BergHOFF Sada nožov Lagos 15 dielov Studio Line Lagos-43%
88,56 € 50,15 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Sada 15 nožov a nožníc v jedinom balení. Nože Lagos BergHOFF sú rezané ručne a to zaručuje ich ostrosť. V sade nájdete nože na steaky, nôž na lúpanie, na mäso, univerzálny nôž a ďalšie.