Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Bentech 303G GPS lokátor Bentech Elektronický výcvikový obojok T368
Bentech 303G GPS lokátor

GPS lokátor 303G je ideálnou voľbou pre sledovanie áut a motoriek. Táto jednotka disponuje veľmi citlivú internou anténou s presnosťou polohy + – 5 metrov. SIM karta je starostlivo zabudovaná vnútri lokátora, teda nehrozí jej násilné odstránenie.

môžete mať 25.04

Partner: Bentech
Bentech Elektronický výcvikový obojok T368 Bentech Elektronický výcvikový obojok T368
Bentech Elektronický výcvikový obojok T368

Obojok Bentech T368 zaistí kvalitné výcvik pre všetky typy psov. Na obojku možno využiť impulz alebo vibrácie, a prispôsobiť jeho funkčnosť citlivosti psa. Zároveň je možné nastaviť pre oba parametre intenzitu v rozsahu až 100, pričom nastavenie je pre každý parameter zvlášť.

môžete mať 25.04

Partner: Bentech
Bentech Elektronický výcvikový obojok T05L Bentech Elektronický výcvikový obojok T368
Bentech Elektronický výcvikový obojok T05L

T05L je základný model disponujúci všetkými potrebnými funkciami pre výcvik. Obojok umožňuje vibráciu, elektrostatický impulz, zvuk a svetelnú lokalizáciu v intenzitách 0 – 100. Výhodou tohto obojku je veľmi jednoduché ovládanie. Maximálny dosah vysielača a prijímača je až 300 metrov.

môžete mať 25.04

Partner: Bentech
Bentech Elektronický neviditeľný ohradník BENTECH T880 Bentech Elektronický neviditeľný ohradník BENTECH T880
Bentech Elektronický neviditeľný ohradník BENTECH T880

Bentech T880 je elektronický ohradník, ktorý spoľahlivo zabráni psom pri úteku zo záhrady. Obojok vysiela elektronický impulz, ktorý sa stupňuje podľa vzdialenosti od hranice. Pred impulzom sa spustí aj zvukový signál, ktorý pomáha k výcviku psa. Obojok je vodotesný a vhodný do vonkajších podmienok.

môžete mať 25.04

Partner: Bentech
Bentech BabyCam B900 detská video pestúnka Bentech Elektronický neviditeľný ohradník BENTECH T880
Bentech BabyCam B900 detská video pestúnka

Detská pestúnka Bentech Babycam B900 umožňuje prenos obrazu a obojstrannú komunikáciu s dosahom až 300 metrov pri priamej viditeľnosti. Kompaktná veľkosť kamery aj monitora. Disponuje radom funkcií ako nočný režim, teplomer, upozornenie na kŕmenie, funkcia VOX, uspávací režim a mnoho ďalších.

môžete mať 25.04

Partner: Bentech
Bentech GW06 bezdrôtový GSM a WiFi alarm Bentech Elektronický neviditeľný ohradník BENTECH T880
Bentech GW06 bezdrôtový GSM a WiFi alarm

Nový GSM alarm s modulom WiFi Bentech GW06 je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí chcú mať zabezpečený dom, garáž, chalupu alebo obchod. Využíva WiFi modul, vďaka ktorému môžete alarm spárovať s aplikáciou Tuya.

môžete mať 25.04

Partner: Bentech
Bentech Cabin Lock batériový RFID zámok pre skrinky a šuplíky Bentech Cabin Lock batériový RFID zámok pre skrinky a šuplíky
Bentech Cabin Lock batériový RFID zámok pre skrinky a šuplíky

Batériový RFID zámok Cabin Lock je vhodný pre všetkých, ktorí chcú zabezpečiť cennosti, doklady, dôležité dokumenty a pod. Vhodné do domácnosti aj do kancelárií.

môžete mať 25.04

Partner: Bentech
Bentech TC08 4G LTE fotopasca Bentech Cabin Lock batériový RFID zámok pre skrinky a šuplíky
Bentech TC08 4G LTE fotopasca

Fotopasca Bentech TC08 využíva 4G sieť pre rýchly prenos fotiek a videí do emailu alebo MMS. Môžete uložiť až 4 kontakty. Je možné prepojiť s aplikáciou podporujúcou Android/iOS. Dosah detekcie až 20 metrov. Nočný neviditeľný prísvit. Rýchla odozva do 0,4 s po zaznamenaní pohybu.

môžete mať 25.04

Partner: Bentech
Bentech DB001B domový bezdrôtový zvonček bez baterie Bentech Cabin Lock batériový RFID zámok pre skrinky a šuplíky
Bentech DB001B domový bezdrôtový zvonček bez baterie

Hľadáte jednoduchý bezdrôtový zvonček, kde nemusíte meniť batériu v tlačidle? Domový bezdrôtový zvonček Bentech DB001B je pre vás tá najlepšia voľba. Dosah tohto zvončeka je až 250 metrov v otvorenom priestore.

môžete mať 25.04

Partner: Bentech
Bentech Elektronický výcvikový obojok T04L Bentech Elektronický výcvikový obojok T04L
Bentech Elektronický výcvikový obojok T04L

Elektronický obojok T04L má podsvietený vysielač a umožňuje tak ovládanie aj za zhoršených svetelných podmienok. Prijímač obojku je úplne vodotesný. Dosah obojku s vysielačom je do vzdialenosti 300 metrov. Funkciou obojku je elektrostatický impulz, vibrácie, zvuk a svetelná lokalizácie.

môžete mať 25.04

Partner: Bentech
Bentech Čidlo okná / dvere k GSM alarmu Bentech Elektronický výcvikový obojok T04L
Bentech Čidlo okná / dvere k GSM alarmu

Prídavné čidlo okná / dvere k GSM alarmu pracujúci na frekvencii 433 MHz. Vhodné pre zapojenie k našim ponúkaným sadám GSM alarmov.

môžete mať 25.04

Partner: Bentech
Bentech WT03 pohybové čidlo WiFi Tuya Bentech Elektronický výcvikový obojok T04L
Bentech WT03 pohybové čidlo WiFi Tuya

Chytré PIR čidlo Bentech WT03 je možné využiť na monitorovanie pohybu v domácnosti alebo kanceláriách. Senzor stačí spárovať s mobilnou aplikáciou, potom budete dostávať upozornenia, pokiaľ sa v sledovanej oblasti niečo pohne.

môžete mať 25.04

Partner: Bentech
Bentech AT03V Video Tuya Pet Feeder automatický dávkovač krmiva 6l Bentech AT03V Video Tuya Pet Feeder automatický dávkovač krmiva 6l
Bentech AT03V Video Tuya Pet Feeder automatický dávkovač krmiva 6l

Jednoduchý Pet Feeder krmivá Bentech AT03V s kamerou, ktorý vám umožní dávkovať krmivo pre vášho maznáčika z ľubovoľného miesta pomocou aplikácie Tuya. S týmto dávkovačom môžete ľahko naplánovať čas a množstvo krmiva, ktoré má byť vypustené pre vášho maznáčika.

môžete mať 25.04

Partner: Bentech
Bentech BST190 Dvierka pre psov a mačky s tunelom biela S Bentech AT03V Video Tuya Pet Feeder automatický dávkovač krmiva 6l
Bentech BST190 Dvierka pre psov a mačky s tunelom biela S

Dvierka Bentech s tunelom sú vhodné pre všetky malé psy a mačky. Vďaka tunela môžete dvierka nainštalovať aj do širšieho povrchu. Dvierka majú umiestnený v flap časti magnet, ten zamedzí úniku tepla z domu. Váš maznáčik bude spokojný a vy tiež. Bariéra je možné môžete nastaviť do štyroch polôh.

môžete mať 25.04

Partner: Bentech
Bentech Elektronický obojok T600 Bentech AT03V Video Tuya Pet Feeder automatický dávkovač krmiva 6l
Bentech Elektronický obojok T600

Bentech T600 je vodotesný výcvikový obojok. Má funkciu zvuk a nastaviteľné vibrácie a impulz v intenzite od jednej do ôsmich. Obojok je možné použiť až na 4 psov. Veľkou výhodou je možnosť zamknutie vysielača, vďaka ktorému sa nemusíte báť náhodného spúšťanie. Dosah obojku je 600 m.

môžete mať 25.04

Partner: Bentech
Bentech Osobný alarm Bodyguard 2 na ochranu pred útočníkom Bentech AT03W WiFi Tuya Pet Feeder automatický dávkovač krmiva 6l
Bentech Osobný alarm Bodyguard 2 na ochranu pred útočníkom

Praktický bezpečnostný prívesok na ochranu pred útočníkmi, alebo zlodejmi. Možno použiť aj na privolanie pomoci pri zdravotných problémoch. Osobný alarm Bodyguard 2 má vstavanú hlasnú sirénu na odradenie útočníka.

môžete mať 25.04

Partner: Bentech
Bentech AT03W WiFi Tuya Pet Feeder automatický dávkovač krmiva 6l Bentech AT03W WiFi Tuya Pet Feeder automatický dávkovač krmiva 6l
Bentech AT03W WiFi Tuya Pet Feeder automatický dávkovač krmiva 6l

Pet Feeder Bentech AT03W využíva WiFi pripojenie a aplikáciu Tuya pre ľahké nastavenie dávkovania. S možnosťou nastavenia každej dávky na 10 gramov a voľbou počtu dávok na jedno kŕmenie, tento dávkovač krmiva umožňuje presné a konzistentné kŕmenie vášho domáceho maznáčika.

môžete mať 25.04

Partner: Bentech
Bentech Fotopasca TC06 Bentech AT03W WiFi Tuya Pet Feeder automatický dávkovač krmiva 6l
Bentech Fotopasca TC06

Fotopasca BENTECH TC06 je spoľahlivé zariadenie s nízkou energetickou spotrebou a kvalitnými 4K zábery. Oproti ostatným fotopasce sa odlišuje vysokým rozlíšenie snímok až 32 Mpx a rýchlosťou spúšte 0,2 s.

môžete mať 25.04

Partner: Bentech
Bentech Pet Fountain 2l nerezová fontána Bentech Vibračný protištěkací obojok 655V
Bentech Pet Fountain 2l nerezová fontána

Ak hľadáte efektívny a hygienický spôsob, ako udržať vašich domácich miláčikov v dostatočnej hydratácii, Bentech Pet Fountain 2L je pre vás tou správnou voľbou. Táto nerezová fontána s kapacitou 2 litre zaistí, že vaše psy a mačky budú mať stále dostatok čerstvej vody k dispozícii.

môžete mať 25.04

Partner: Bentech
Bentech Vibračný protištěkací obojok 655V Bentech Vibračný protištěkací obojok 655V
Bentech Vibračný protištěkací obojok 655V

Bentech 655V je protištěkací vibračné obojok vhodný pre malé psy do 5 kg. Zariadenie kombinuje zvukový signál s vibráciami ako najšetrnejší postup pre odnaučenie štekanie vášho psa. Obojok reaguje na vibrácie hlasiviek, nereaguje na štekot okolitých psov a vášho psa nemôže zmiasť.

môžete mať 25.04

Partner: Bentech
Bentech TK913 Mini GPS lokátor tracker Bentech Vibračný protištěkací obojok 655V
Bentech TK913 Mini GPS lokátor tracker

Stratiť cenné veci je nepríjemné a stresujúce. S Bentech TK913 Mini, najnovším lokátorom na trhu, sa nemusíte báť straty alebo krádeže. Vďaka jeho neuveriteľne malým rozmerom sa bez problémov zmestí do batožiny, vreciek, automobilov, paletového tovaru alebo malých aj veľkých zásielok.

môžete mať 25.04

Partner: Bentech
Bentech GW01 bezdrôtový GSM a WiFi alarm Bentech A186 Pet Feeder automatický dávkovač krmiva 6l
Bentech GW01 bezdrôtový GSM a WiFi alarm

Nový GSM alarm s modulom WiFi Bentech GW06 je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí chcú mať zabezpečený dom, garáž, chalupu alebo obchod. Využíva WiFi modul, vďaka ktorému môžete alarm spárovať s aplikáciou Tuya.

môžete mať 25.04

Partner: Bentech
Bentech A186 Pet Feeder automatický dávkovač krmiva 6l Bentech A186 Pet Feeder automatický dávkovač krmiva 6l
Bentech A186 Pet Feeder automatický dávkovač krmiva 6l

Automatický dávkovač krmiva Bentech A186 s kapacitou 6 litrov je vhodný pre väčšinu mačiek a psov. Pet feeder ovládate jednoducho pomocou tlačidiel a ste schopní nastaviť optimálne množstvo potravy, tak ako potrebujete.

môžete mať 25.04

Partner: Bentech
Bentech Bezdrôtový GSM alarm G06 Bentech A186 Pet Feeder automatický dávkovač krmiva 6l
Bentech Bezdrôtový GSM alarm G06

Bezdrôtový GSM systém pre zabezpečenie vášho domu, garáže, či chalupy pred nájazdmi zlodejov. Alarm disponuje 99 zónami a digitálnym LCD podsvieteným displejom s hodinami. Alarm má nahovorený český jazyk a jeho ovládanie je veľmi jednoduché.

môžete mať 25.04

Partner: Bentech

Česká značka s dlhoročnými skúsenosťami s predajom a distribúciou elektronických obojkov pre psov, fotopascí, GPS lokátorov, GSM alarmov a ďalšie.