Bentech Elektronický výcvikový obojok D776
86,90 €

Výcvikový obojok D776 značky Bentech je vhodný najmä pre malé a stredné psy. Bento D776 disponuje funkciami zvuk, vibrácie a impulz. Prijímač má gumové elektródy, ktoré sú šetrnejšie ku koži psa. Dosah tohto obojku je až 800 metrov.

Bentech Elektronický výcvikový obojok T368
102,90 €
Doprava zadarmo

Obojok Bentech T368 zaistí kvalitné výcvik pre všetky typy psov. Na obojku možno využiť impulz alebo vibrácie, a prispôsobiť jeho funkčnosť citlivosti psa. Zároveň je možné nastaviť pre oba parametre intenzitu v rozsahu až 100, pričom nastavenie je pre každý parameter zvlášť.

Bentech Elektronický výcvikový obojok P610
84,90 €

Najnovší model P610 značky Bent sa pýši kvalitnou vstavanou Li-Pol batériou s vysokou výdržou. Dobíjanie je veľmi rýchle – iba 2 hodiny. Obojok disponuje jednoduchým ovládaním a dosahom až 600 metrov. Všetky funkcie majú svoje tlačidlo a odlišný tvar. Obojok ponúka 16 úrovní korekcie.

Bentech Elektronický neviditeľný ohradník W227
63,90 €

Pomocou elektronického ohradníku W227 vymedzíte hranice priestoru pre voľný pohyb psa na vašej záhrade. Ohradník má 3 výstražné zóny. V balení je 300 metrová anténny cievka. Prijímač je na 9V batériu.

Bentech Bezdrôtový GSM alarm O2
69,90 €

Bezdrôtový GSM alarm O2 od firmy Bentech je vybavený LCD podsvieteným displejom, klávesnicou a komunikuje v slovenskom jazyku. Zariadenie podporuje až 4 drôtové zóny a 99 bezdrôtových zón. Možno používať až 8 diaľkových ovládačov. Alarm je vhodný pre zabezpečenie všetkých budov.

Bentech Fotopasca 4.0CG LTE
224,90 €
Doprava zadarmo

Fotopasca Bentech 4.0CG LTE je vhodná pre sledovanie odľahlých oblastí so slabším signálom. Vďaka GSM využívajúce 4G sieť bude odosielanie záznamov veľmi rýchle a navyše zabezpečí kvalitný dosah signálu. Batériový slot pojme až 12 batérií.

Bentech Bezdrôtový GSM alarm G06
69,90 €

Bezdrôtový GSM systém pre zabezpečenie vášho domu, garáže, či chalupy pred nájazdmi zlodejov. Alarm disponuje 99 zónami a digitálnym LCD podsvieteným displejom s hodinami. Alarm má nahovorený český jazyk a jeho ovládanie je veľmi jednoduché.

Bentech Fotopasca TC03

Bentech Fotopasca TC03

Hodnotenie: 3
76,90 €

Fotopasca Bentech TC03 je prevereným, spoľahlivým zariadením s nízkou energetickou spotrebou a kvalitnými Full HD zábery.

Bentech Fotopasca 3.0CG
174,90 €
Doprava zadarmo

Fotopasca Bentech 3.0CG je spoľahlivým zariadením s 12 Mpx fotografiami, Full HD videozáznamom a rýchlym 3G GSM modulom.

Bentech Elektronický neviditeľný ohradník 023
52,90 €

Základný model elektronického ohradníku 023 slúži na vymedzenie hranice územia pre voľný pohyb psa. Vymedzený priestor tvorí anténny cievka, ktorá je prepojená v uzavretom okruhu s ovládacou stanicou. Korekčné zóna je možná vymedziť od 30 cm do 4 metrov. Prijímač je na batérie.

Bentech Fotopasca 2.6CM

Bentech Fotopasca 2.6CM

Hodnotenie: 2
146,90 €
Doprava zadarmo

Fotopasca Bentech 2.6CM je skvelou voľbou, ak chcete mať sledovanú oblasť neustále pod dohľadom. Full HD video a 12 Mpx fotografie poskytnú vysokokvalitné záznamy.

Bentech Elektronický výcvikový obojok T05L
34,90 €

T05L je základný model disponujúci všetkými potrebnými funkciami pre výcvik. Obojok umožňuje vibráciu, elektrostatický impulz, zvuk a svetelnú lokalizáciu v intenzitách 0 – 100. Výhodou tohto obojku je veľmi jednoduché ovládanie. Maximálny dosah vysielača a prijímača je až 300 metrov.

Bentech Fotopasca TC05

Bentech Fotopasca TC05

Hodnotenie: 4
87,90 €

Fotopasca Bentech TC05 je prevereným, spoľahlivým zariadením s nízkou energetickou spotrebou a kvalitnými Full HD zábery.

Bentech Elektronický neviditeľný ohradník KD660
71,90 €

Elektronický ohradník – neviditeľný plot pre udržanie psa na Vašom pozemku pomocou elektronického obojku. Model KD-660 je vodotesný a dobíjacie. Súčasťou balenia je mimo ovládacie stanicu a prijímača tiež 300m cievka a zástavky.

Bentech Bezdrôtový GSM alarm G05
69,90 €

Šikovný bezdrôtový GSM alarm Bentech G05 s českým jazykom bude spoľahlivým strážcom Vašich domovov, kancelárií, garáží alebo chalúp. Disponuje interaktívnym LCD displejom. Tento bezdrôtový alarm svojim jednoduchýmm ovládaním umožňuje okamžitú zmenu systému. Alarm disponuje 99 zónami.

Bentech Bezdrôtový GSM alarm 30C
66,90 €

Bezdrôtový GSM Alarm Bentech 30C sa používa na ochranu vašich domovov, chát, kancelárií. Má nielen moderný dizajn, ale aj disponuje jednoduchým ovládaním, ktoré zvládne naozaj každý. Veľkou výhodou tohto alarmu je čitateľný displej a český jazyk.

Bentech Elektronický výcvikový obojok T04L
56,90 €

Elektronický obojok T04L má podsvietený vysielač a umožňuje tak ovládanie aj za zhoršených svetelných podmienok. Prijímač obojku je úplne vodotesný. Dosah obojku s vysielačom je do vzdialenosti 300 metrov. Funkciou obojku je elektrostatický impulz, vibrácie, zvuk a svetelná lokalizácie.

Bentech Bezdrôtový GSM alarm 10C
54,90 €

Bezdrôtový GSM Alarm Bentech 10C je ideálnym strážcom vašich domovov, chát, kancelárií. Disponuje veľmi jednoduchou inštaláciou pomocou bezdrôtového prepojenia a ovládaním v českom jazyku.

Bentech Bentech GPS tracker pre psov a ďalšie A700
58,90 €

Lokátor Bentech A600 je praktickou a dokonalou variantom GPS pre monitorovanie vášho zvieracieho maznáčika. Tento obojok možno použiť pre psov, mačky a ostatné domáce zvieratá. Polohu a pohyb možno sledovať priamo z vášho telefónu, tabletu alebo počítača.

Bentech 303G GPS lokátor
49,90 €

GPS lokátor 303G je ideálnou voľbou pre sledovanie áut a motoriek. Táto jednotka disponuje veľmi citlivú internou anténou s presnosťou polohy + – 5 metrov. SIM karta je starostlivo zabudovaná vnútri lokátora, teda nehrozí jej násilné odstránenie.

Bentech Vibračný protištěkací obojok 655V
33,90 €

Bentech 655V je protištěkací vibračné obojok vhodný pre malé psy do 5 kg. Zariadenie kombinuje zvukový signál s vibráciami ako najšetrnejší postup pre odnaučenie štekanie vášho psa. Obojok reaguje na vibrácie hlasiviek, nereaguje na štekot okolitých psov a vášho psa nemôže zmiasť.

Bentech TK102B GPS lokátor tracker
32,90 €

Základný model pre satelitné GPS sledovanie vozidiel. Táto jednotka vyniká malými rozmermi, možno ju jednoducho schovať do iných miest v automobile alebo motorke. Tento variant lokátora je vhodná pre nenáročných užívateľov, ktorí chcú využiť základných funkcií pre sledovanie.

Bentech GT07 GPS lokátor tracker
32,90 €

GPS lokátor GT07 zaujme svojimi malými rozmermi a jednoduchosťou zapojenia. Zariadenie je možné využiť na sledovanie automobilov, motoriek a iných motorových vozidiel. Lokátor zasiela presnú polohu pomocou GPS cez GPRS po vložení SIM karty s dátami.

Bentech Protištěkací elektronický obojok T40S
21,90 €

Obojok T40S rozpozná podľa zvuku psí štekot a potom nasleduje 7 režimov aktivácie obojku. V prvých dvoch úrovniach pes dostane zvukové upozornenie a v ďalších úrovniach elektrostatický impulz. U obojku možno nastaviť úroveň intenzity spúšťanie.

Bentech Fotopasca Mini
74,90 €

Fotopasca Bentech Mini sa napriek svojej veľkosti môže pýšiť vysokou výkonnosťou. Dokáže zachytiť pohyb fotografiami s veľkosťou 16MPx alebo vo FullHD videách.

Bentech Fotopasca TC07 3G
159,90 €

Fotopasca Bentech TC07 3G disponuje funkciou odosielania fotografií na mail a telefón, čím zaistí nepretržité stráženie vášho majetku. Oproti konkurenčným výrobkom dokáže automaticky generovať emailovú adresu a tým zabrániť problémom s jej tvorbou a obmedzenia odosielania.

Bentech Protištěkací elektronický obojok 772-18%
49 € 39,90 €

Bentech 772 detekuje štekanie pomocou mikrofónu a je vhodný pre stredné a veľké plemená. Tento obojok má tri druhy korekcie – zvuk, vibrácie a impulz. Môžete nastaviť až 4 kombinácie týchto korekciou. Pri tomto dobíjacieho obojku môžete nastaviť až 7 stupňov citlivosti na štekot.

Bentech Bezdrôtová siréna DY-JH100A
24,90 €

Domová bezdrôtová siréna pracujúci na frekvencii 315/433 MHz. Vhodné pre zapojenie k našim ponúkaným sadám GSM alarmov BENTECH. Siréna má hlasitosť 90dB. Iba pre vnútorné použitie.

Bentech TK103 GPS lokátor tracker
49,90 €

Lokátor TK103B je vhodný pre presné sledovanie vášho auta. Túto jednotku jednoducho schováte do auta a zapojíte pomocou sady pripojovacích káblov, ktoré sú súčasťou balenia. Jedna z mnohých funkcií lokátora TK103 je odrezanie palivového systému za pomoci relé.

Bentech Protištěkací elektronický obojok T20
33,90 €

Elektronický protištěkací obojok T20 s vstavaným dobíjacím akumulátorom je ponoriteľný do 1 metra hĺbky. Obojok je vhodný pre všetky veľkosti psov. Môžete vybrať zo 7 úrovní intenzity. Obojok sa aktivuje len pri vibrácii hlasiviek, nedôjde tak k náhodnému spusteniu pri štekanie okolitých psov.

Česká značka s dlhoročnými skúsenosťami s predajom a distribúciou elektronických obojkov pre psov, fotopascí, GPS lokátorov, GSM alarmov a ďalšie.

Česká značka s dlhoročnými skúsenosťami s predajom a distribúciou elektronických obojkov pre psov, fotopascí, GPS lokátorov, GSM alarmov a ďalšie.