-39%
Benetton Hot - EDT 100 ml

Benetton Hot - EDT

9,80 €
5,90 €

Vôňu Benetton Hot vytvoril americký návrhár Bill Blass. Jedná sa o citrusovo-korenistú, drevitú vôňu pre ženy, ktorá sa otvára sviežimi tónmi citróna, mandarínky, bergamotu a ružového dreva. Srdce patrí takmer celé kvetinám, s výnimkou marhule.

Partner: Vivantis
Benetton Long Flower pink priehľadný dáždnik

Benetton Long Flower pink priehľadný dáždnik

18,44 €

Priehľadný poťah s ružovou kvetinou, tenký látkový lem v striebornej farbe, čierna rukoväť, rúčkou, vystreľovacie. Manipulácia s holovým automatickým (vystreľovacím) dáždnikom Odopnite obopínací pások a ešte pred otvorením dáždnikom zľahka zatrasieme, aby sa uvoľnili všetky drôty.

Talianska značka Benetton bola založená súrodencami z mestečka Treviso s myšlienkou navrhovať oblečenie a doplnky pre všetkých, ktorí chcú vyzerať skvele. Za 44 rokov získal Benetton zastúpenie na piatich kontinentoch a stal sa jednou z najobľúbenejších svetových značiek. Alessandro Benetton v roku 1964 vyhlásil:,, Nikdy sa nesmiete vzdať najvyšších nárokov na kvalitu "a presne podľa tejto myšlienky funguje značka dodnes. Prvotriedna kvalita poskytujúca ten najlepší komfort a nápaditý dizajn s módnymi prvkami sú dôvody, vďaka ktorým sa zákazníci k Benettonu neustále vracajú . V našej ponuke si môžete vybrať zo širokej škály štýlových uterákov Benetton mnohých dizajnov a farieb.