Befado Dievčenské papučky Speedy 109P192christmas delivery
14 €

Posledný kus za túto cenu!

Očarujúce papučky Speedy 109P192 v prevedení s veselými psíkmi a mašličkou poteší každú malú slečnu. Prezuvky zodpovedajú všetkým nárokom kladeným na zdravé a pohodlné obutie doma aj v škôlke.

Befado chlapčenské papučky Speedy 523P015christmas delivery
14,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásne a štýlové papučky Speedy 523P015 od značky Befado sú tie pravé pre každého malého chlapca. Papučky majú originálny vzor s autíčkom a semaforom. Topánočky sú vhodné do škôlky, na doma alebo na návštevu.

Befado Chlapčenské zateplené čižmy 162P103christmas delivery
15,90 € 13,40 €

Chlapčenské čižmy disponujú vyberateľnou zateplenou stielkou a náhradnými stielkami pre použitie v letnom období. Sú veľmi ľahké, pohodlné a neprepúšťajú vlhkosť. Befado Chlapčenské zateplené čižmy 162P103 sú vhodné pre širšiu nohu a vyšší priehlavok.

Befado chlapčenské papučky Skate 290Y200christmas delivery
13,80 €

Chlapčenské papučky Befado v ľahkom plátenom prevedení s futbalovým motívom a pružnou podošvou, ktorá uľahčuje chôdzu a tým pôsobí proti únave nožičiek. Každé dieťa si ich ľahko obuje vďaka elastickému remienku. Podrážka obuvi je odvetraná a skvele odvádza prebytočnú vlhkosť. Obuv je tak ideálna na celodenné nosenie doma, v škole, alebo v škôlke.

Befado dievčenské papučky Speedy 110P374christmas delivery
12,30 €

Krásne a štýlové papučky Speedy značky Befado potešia každú malú princeznú. Papučky majú roztomilého zajačika s mašličkou mašličku na špičke topánky. Topánočky sú vhodné do škôlky, na doma alebo na návštevu.

Befado chlapčenské papučky Speedy 110P354christmas delivery
12,30 €

Detské papučky Speedy 110P354 sú určené pre deti, ktoré práve podnikajú prvé kroky. Detské nohy sa vyvíjajú najintenzívnejšie až do veku 4 rokov, preto Befado venuje osobitnú pozornosť detským topánkam. Ľahké topánky Speedy majú priedušnú podošvu, ktorá zaisťuje vynikajúce vetranie. Bavlnená tkanina zaručuje priedušnosť a vďaka tomu topánky perfektne sedia na nohe. Širšie špičky dávajú voľnosť malým prstom, zatiaľ čo vyššia päta stabilizuje detskú nohu a zaisťuje ich správny vývoj.

Befado dievčenské tenisky Tim 251Y138christmas delivery
16,20 €

Krásne a štýlové tenisky Tim 251Y138 od značky Befado sú tie pravé pre každú malú princeznú. Originálny vzor s malými srdiečkami sa nestratí v telocvični, ani v parku. Veľmi ľahká a pružná podrážka uľahčuje dievčatám každý krok, po ktorom sa noha len tak neunaví.

Befado chlapčenské papučkychristmas delivery
13,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Parádne členkové papučky Befado, ktoré si obľúbi každý malý chlapec. Textilný priedušný zvršok s náklaďákom a jednoduchým zapínaním na pracku môže váš chlapček nosiť po celý deň.

Befado dievčenské papučky Befado Speedy 110P377christmas delivery
13,50 €

Krásne a štýlové papučky Speedy 110P377 od značky Befado pre každú malú princeznú. Papučky majú mašličku na priehlavku a veľa mačičiek po celej ploche. Topánočky sú vhodné do škôlky, na doma alebo na návštevu.

Befado chlapčenské papuče Speedy 190P096christmas delivery
15 €

Posledný kus za túto cenu!

Pohodlné členkové papučky Speedy 190P096 od značky Befado v čierno-sivom prevedení poteší každého nezbedníka. Prezuvky zodpovedajú všetkým nárokom kladeným pre zdravé a pohodlné obutie doma aj v škôlke.

Befado chlapčenské papučky Skate 273Y281christmas delivery
14,20 €

Chlapčenské papučky Skate značky Befado zodpovedajú všetkým nárokom kladeným na zdravé a pohodlné obutie doma aj v škole. Topánočky sú vyrobené z vysoko kvalitných prírodných a priedušných látok Originálne pretekársky vzor si chlapci určite obľúbia.

Befado chlapčenské papučky Skate 273Y293christmas delivery
14,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské papučky Skate značky Befado zodpovedajú všetkým nárokom kladeným na zdravé a pohodlné obutie doma aj v škole. Topánočky sú vyrobené z vysoko kvalitných prírodných a priedušných látok. Originálny pretekársky vzor si chlapci určite obľúbia.

Befado chlapčenské sandáliky Max 969X155christmas delivery
14,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské sandále disponujú vystuženou zadnou časťou pre skvelú stabilitu. Zapínajú sa na suchý zips. Sú opatrené nízkym klinovým podpätkom, ktorý tlmí nárazy v oblasti päty. Befado Chlapčenské sandáliky Max 969X155 majú ľahkú a pružnú podrážku.

Befado chlapčenské sandáliky Snake 250P092christmas delivery
15 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské sandále disponujú vystuženou zadnou časťou pre skvelú stabilitu. Zapínajú sa na suchý zips. Sú opatrené nízkym klinovým podpätkom, ktorý tlmí nárazy v oblasti päty. Befado Chlapčenské sandáliky Snake 250P092 majú ľahkú a pružnú podrážku.

Befado chlapčenské tenisky Maxi 212P062christmas delivery
14,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské tenisky disponujú vystuženou zadnou časťou pre skvelú stabilitu. Zapínajú sa pomocou klasického suchého zipsu Sú vyrobené z vysoko priedušného materiálu. Befado Chlapčenské tenisky Maxi 212P062 sú vhodné pre športové využitie v telocvični i vonku.

Befado Dievčenské papuče Jogi 707Y409christmas delivery
13,40 €

Dievčenské papuče disponujú materiálom, ktorý je mäkký a priedušný. Pohodlné papuče možno používať na doma aj do školy ako prezuvky. Befado Dievčenské papuče Jogi 707Y409 sú opatrené roztomilým vzorom.

Befado dievčenské papučky Blanca 114X415christmas delivery
15 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásne a štýlové papučky Blanca 114X415 od značky Befado sú tie pravé pre každú malú princeznú. Papučky majú originálny vzor so psou princeznou a mašličkou na špičke. Topánočky sú vhodné do škôlky, na doma alebo na návštevu.

Befado dievčenské papučky Blanca 116Y271christmas delivery
14,20 €

Krásne a štýlové papučky Blanca od značky Befado sú tie pravé pre každú slečnu. Papučky majú originálny vzor plný mušlí a vyšívané mušle na špičke. Topánočky sú vhodné do škôlky, na doma alebo na návštevu.

Befado dievčenské papučky Psícichristmas delivery
14,20 €

Papučky s farebným motívom psíkov a trblietavými lemami potešia každú malú princeznú. Prezuvky zodpovedajú všetkým nárokom kladeným na zdravé a pohodlné obutie doma a v škole.

Befado dievčenské papučky Speedy 523P013christmas delivery
13,80 €

Krásne a štýlové papučky Speedy 523P013 od značky Befado sú tie pravé pre každú malú princeznú. Papučky majú originálny vzor s klbkom a roztomilou mačičkou. Papučky vhodné do škôlky, na doma alebo na návštevu.

Befado dievčenské papučky 110P363christmas delivery
12,30 €

Roztomilé papučky s jednorožcom a farebnými hviezdičkami zaistia vašemu dievčatku pohodlie na každom krôčiku. Prezuvky od značky Befado zodpovedajú všetkým nárokom kladeným na zdravé a pohodlné obutie doma aj v škôlke.

Befado chlapčenské papučky Skate 273X289christmas delivery
14 €

Chlapčenské papučky Befado s farebným motívom dinosaurov, ktoré si obľúbi každý malý nezbedník. Papučky sú veľmi ľahké a pohodlné, ideálne pre celodenné nosenie. Majú textilný povrch, gumovú podrážku, inovatívne mäkčenú vnútornú stielku pre mäkký došľap, odvetranú podrážku a zapínanie na suchý zips.

Befado Dievčenské papučky Papi 213P112christmas delivery
13,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenské papučky disponujú vystuženou zadnou časťou pre skvelú stabilitu. Zapínajú sa pomocou pracky cez priehlavok. Sú vyrobené z vysoko funkčného priedušného materiálu Befado Dievčenské papučky – sandálky Papi 213P112 majú široké a vysoké špičky pre voľný pohyb prstov.

Befado dievčenské papučky Speedy 190P097christmas delivery
14,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Pohodlné dievčenské členkové papučky Speedy značky Befado v ružovom prevedení s kvetinami poteší každú malú slečnu. Prezuvky zodpovedajú všetkým nárokom kladeným na zdravé a pohodlné obutie doma a v škole.

Befado Chlapčenské papuče Jogi 707Y403christmas delivery
11,10 €

Chlapčenské papuče disponujú materiálom, ktorý je mäkký a priedušný. Pohodlné papuče možno používať na doma i do školy ako prezuvky. Befado Chlapčenské papuče Jogi 707Y403 sú vybavené pekným vzorom.

Befado chlapčenské papuče Skate 290Y210christmas delivery
14 €

Chlapčenské papuče Skate 290Y210 od značky Befado v sivom prevedení sú veľmi ľahké a pohodlné, ideálne pre celodenné nosenie. Topánočky majú textilný povrch, gumovú podrážka a zmäkčenú vnútornú stielku pre mäkký došľap.

Befado chlapčenské papučky s hviezdičkamichristmas delivery
13,40 €

Parádne členkové topánočky, ktoré si obľúbi a sám obuje každý malý chlapec. Textilný priedušný zvršok s hviezdičkami a jednoduchým zapínaním na suchý zips môže váš chlapček nosiť po celý deň.

Befado chlapčenské papučky Skate 290X211christmas delivery
13,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské papučky Skate značky Befado v ľahkom textilnom prevedení s pružnou podošvou uľahčujú chôdzu, a tým pôsobia proti únave nôh. Podrážka je odvetraná a skvele odvádza prebytočnú vlhkosť. Obuv je tak ideálna na celodenné nosenie.

Befado chlapčenské topánočky Speedychristmas delivery
12,30 €

Pohodlné členkové papučky Speedy v šedom prevedení s modrými autíčkami potešia každého nezbedníka. Prezuvky zodpovedajú všetkým nárokom kladeným na zdravé a pohodlné obutie doma aj v škôlke.

Befado Chlapčenské zateplené čižmy 162P106christmas delivery
15,90 € 13,40 €

Chlapčenské čižmy disponujú vyberateľnou zateplenou stielkou a náhradnými stielkami pre použitie v letnom období. Sú veľmi ľahké, pohodlné a neprepúšťajú vlhkosť. Befado Chlapčenské zateplené čižmy 162P106 sú vhodné pre širšiu nohu a vyšší priehlavok.

Befado dievčenské papučky s medvedíkom Speedychristmas delivery
15,35 € 12,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Očarujúce bodkované papučky Speedy v ružovom prevedení s obrázkom medvedíka potešia každú malú slečnu. Prezuvky zodpovedajú všetkým nárokom kladeným na zdravé a pohodlné obutie doma aj v škôlke.

Befado dievčenské papučky Speedy 110P364christmas delivery
12,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenské balerínky s prackou disponujú vystuženou zadnou časťou pre skvelú stabilitu. Sú vybavené nízkym klinovým podpätkom, ktorý tlmí nárazy v oblasti päty. Befado Dievčenské papučky Speedy 110P364 majú ľahkú a pružnú podrážku.

Befado dievčenské papučky Speedy 110P380christmas delivery
12,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásne a štýlové papučky Speedy 110P380 od značky Befado potešia každú malú princeznú. Papučky so srdiečkami a roztomilou mašličkou. Papučky vhodné do škôlky, na doma alebo na návštevu.

Befado Dievčenské zateplené čižmy Befado 162P101christmas delivery
15,90 € 13,40 €

Dievčenské čižmy disponujú vyberateľnou zateplenou stielkou a náhradnými stielkami pre použitie v letnom období. Sú veľmi ľahké, pohodlné a neprepúšťajú vlhkosť. Befado Dievčenské zateplené čižmy 162P101 sú vhodné pre širšiu nohu a vyšší priehlavok.

Befado Dievčenské zateplené čižmy Befado 162P102christmas delivery
15,90 € 13,40 €

Dievčenské čižmy disponujú vyberateľnou zateplenou stielkou a náhradnými stielkami pre použitie v letnom období. Sú veľmi ľahké, pohodlné a neprepúšťajú vlhkosť. Befado Dievčenské zateplené čižmy 162P102 sú vhodné pre širšiu nohu a vyšší priehlavok.

Befado chlapčenské papučky s Tatrouchristmas delivery
13,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Parádne členkové papučky, ktoré si obľúbi každý malý chlapec. Textilný priedušný zvršok s Tatrou a jednoduchým zapínaním na suchý zips môže váš chlapček nosiť po celý deň.

Befado chlapčenské papučky Skate 290X193christmas delivery
13,80 €

Chlapčenské papučky Skate značky Befado v ľahkom textilnom prevedení s pružnou podošvou uľahčujú chôdzu, a tým pôsobia proti únave nôh. Podrážka obuvi je odvetraná a skvele odvádza prebytočnú vlhkosť. Obuv je taký ideálny na celodenné nosenie.

Befado dievčenské papučky Speedy 109P183christmas delivery
12,43 € 9 €

Posledný kus za túto cenu!

Očarujúce papučky Speedy 109P183 v ružovom prevedení s drobnými kamienkami potešia každú malú slečnu. Prezuvky zodpovedajú všetkým nárokom kladeným na zdravé a pohodlné obutie doma a v škole.

Befado chlapčenské papuče Speedy 110P369christmas delivery
13,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské papučky Speedy 110P369 sú určené pre deti, ktoré práve podnikajú prvé kroky. Detské nohy sa vyvíjajú najintenzívnejšie až do veku 4 rokov, preto Befado venuje osobitnú pozornosť detským topánkam. Ľahké topánky Speedy majú priedušnú podošvu, ktorá zaisťuje vynikajúce vetranie. Bavlnená tkanina zaručuje priedušnosť a vďaka tomu topánky perfektne sedia na nohe. Širšie špičky dávajú voľnosť malým prstom, zatiaľ čo vyššia päta stabilizuje detskú nohu a zaisťuje ich správny vývoj.

Befado chlapčenské papuče Speedy 110P385christmas delivery
13,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské papučky Speedy 110P385 sú určené pre deti, ktoré práve podnikajú prvé kroky. Detské nohy sa vyvíjajú najintenzívnejšie až do veku 4 rokov, preto Befado venuje osobitnú pozornosť detským topánkam. Ľahké topánky Speedy majú priedušnú podošvu, ktorá zaisťuje vynikajúce vetranie. Bavlnená tkanina zaručuje priedušnosť a vďaka tomu topánky perfektne sedia na nohe. Širšie špičky dávajú voľnosť malým prstom, zatiaľ čo vyššia päta stabilizuje detskú nohu a zaisťuje ich správny vývoj.

Befado chlapčenské papuče Speedy 110P386christmas delivery
13,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské papučky Speedy 110P386 sú určené pre deti, ktoré práve podnikajú prvé kroky. Detské nohy sa vyvíjajú najintenzívnejšie až do veku 4 rokov, preto Befado venuje osobitnú pozornosť detským topánkam. Ľahké topánky Speedy majú priedušnú podošvu, ktorá zaisťuje vynikajúce vetranie. Bavlnená tkanina zaručuje priedušnosť a vďaka tomu topánky perfektne sedia na nohe. Širšie špičky dávajú voľnosť malým prstom, zatiaľ čo vyššia päta stabilizuje detskú nohu a zaisťuje ich správny vývoj.

Befado chlapčenské papučky Honey 533P003christmas delivery
12,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Pohodlné chlapčenské papučky Honey značky Befado pre každého malého nezbedníka. Modrá farba s vesmírnou tematikou sa zapáči každému malému kozmonautovi. Prezuvky zodpovedajú všetkým nárokom kladeným na zdravé a pohodlné obutie doma a v škole.

Befado Chlapčenské papučky Skate 273X283christmas delivery
13,80 €

Chlapčenské papučky Skate 273X283 sú vyrobené z kvalitných prírodných látok. Vďaka svojej priedušnosti poskytujú pohodlie na celý deň doma aj v škôlke. Vystužená päta stabilizuje nohu a nízky klin tlmí nárazy v oblasti päty. Široké a vysoké špičky umožnia voľný pohyb prstom a chránia topánku pred odrením.

Befado chlapčenské papučky Speedychristmas delivery
14,20 €

Pohodlné členkové papučky Speedy v modrom prevedení s dinosaurami potešia každého nezbedníka. Prezuvky zodpovedajú všetkým nárokom kladeným na zdravé a pohodlné obutie doma a v škole.

Befado Chlapčenské zateplené čižmy 162Q103christmas delivery
17,90 € 15,30 €

Chlapčenské čižmy disponujú vyberateľnou zateplenou stielkou a náhradnými stielkami pre použitie v letnom období. Sú veľmi ľahké, pohodlné a neprepúšťajú vlhkosť. Befado Chlapčenské zateplené čižmy 162Q103 sú vhodné pre širšiu nohu a vyšší priehlavok.

Befado dievčenské papučky Blanca 116X266christmas delivery
13,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásne a štýlové papučky Blanca 116X266 od značky Befado sú tie pravé pre každú malú princeznú. Papučky majú originálny vzor s roztomilou mašličkou na špičke. Topánočky sú vhodné do škôlky, na doma alebo na návštevu.

Befado dievčenské papučky Blanca 116Y274christmas delivery
15 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásne a štýlové papučky Blanca 116Y274 od značky Befado sú tie pravé pre každú malú princeznú. Papučky majú originálny vzor plný malých psíkov a mašličku na špičke. Topánočky sú vhodné do školy, na doma alebo na návštevu.

Befado Dievčenské papučky Speedy 109P195christmas delivery
14 €

Posledný kus za túto cenu!

Slušivé papučky Speedy 109P195 v trblietavom ružovom prevedení s kamienkami poteší každú malú slečnu. Prezuvky zodpovedajú všetkým nárokom kladeným na zdravé a pohodlné obutie doma aj v škôlke.

Topánky značky Befado sú synonymom pre rozvoj, zdravie a pohodlie malých nôh. Befado spája skúsenosti a moderné technológie s najnovšími trendmi dizajnu. Cieľom je výroba vysoko kvalitnej obuvi, ktorú oceňujú zákazníci po celom svete. Obuv Befado je vyrobená v spolupráci s lekármi a ortopédmi z Ústavu obuvníckeho priemyslu v Krakove.

Topánky značky Befado sú synonymom pre rozvoj, zdravie a pohodlie malých nôh. Befado spája skúsenosti a moderné technológie s najnovšími trendmi dizajnu. Cieľom je výroba vysoko kvalitnej obuvi, ktorú oceňujú zákazníci po celom svete. Obuv Befado je vyrobená v spolupráci s lekármi a ortopédmi z Ústavu obuvníckeho priemyslu v Krakove.