BeautyRelax BR-025-35%

BeautyRelax BR-025

Hodnotenie: 4,4
75,96 € 48,70 €

Masážny vankúšik BR-025 poskytuje blahodarnú Shiatsu masáž pre celé vaše telo. Ideálny pre krčnú chrbticu, ramená, bedrá, zadok lýtka alebo chodidlá.

BeautyRelax BR-1150W

BeautyRelax BR-1150W

Hodnotenie: 5
116,80 € 99,90 €

Kozmetický prístroj BeautyRelax BR-1150W bude hýčkať vašu pleť hneď niekoľkými technológiami: ultrazvukovými vlnami, fotónovou terapiou, ionizáciou a navyše príjemnou vysokofrekvenčnou mechanickou masážou. A to všetko účinne, bezbolestne, neinvazívne.

BeautyRelax BR-565R-18%

BeautyRelax BR-565R

Hodnotenie: 3,6
23,40 € 19 €

Ionizačný pleťový prístroj obnovuje mladistvý vhľad vašej pleti. Je určený pre všetkých, ktorí chcú dosiahnuť vyššiu úroveň starostlivosti pre krásnu a žiarivú pleť. Násobne zlepšuje vstrebávanie výživových látok z krémov, masiek a sér hlbšie do pokožky.

BeautyRelax Ultrazvuková špachtľa BeautyRelax Peel & lift
70,30 € 63,10 €

Ultrazvuková špachtľa s aplikačnou hlavicou z ušľachtilej nerez ocele. BeautyRelax Ultrazvukové špachtľa BeautyRelax Peel & lift generuje ultrazvukové vlny s frekvenciou 24 tisíc pulzov za sekundu, ktoré pri kontakte s pleťou pôsobia do hĺbky pórov a dôkladne ju vyčistia. Prístroj je šetrný k pokožke a jeho použitie je bezpečné a bezbolestné.

BeautyRelax Masážny vankúšik BR-060 Shiatsu
45,70 €

Masážny vankúš verne simulujúci pohyby rúk profesionálneho maséra pri praktizovaní tradičnej japonskej techniky Shiatsu. Doprajte si kvalitnú a uvoľňujúcu masáž v pohodlí domova a nastavte si ideálnu intenzitu a smer pohybu masážnych hlavíc. S vankúšom značky Beauty Relax svoje telo zbavíte stresu, únavy a svalového napätia.

BeautyRelax Kozmetický prístroj Fraxlift-24%
155,86 € 118,30 €

Kozmetický prístroj novej generácie pre najnáročnejších klientov. BeautyRelax Fraxlift ponúka neinvazívne ošetrenie s omladzujúcim efektom. Pracuje s technológiou FMR (pokročilá frakčná multipolárna rádiofrekvencia) – efektívny, moderný a komfortný spôsob ošetrenia pleti.

BeautyRelax BR-1010-50%

BeautyRelax BR-1010

Hodnotenie: 4,3
104 € 51 €

Každý deň sme vystavení nepriaznivým vplyvom, ako sú prach, smog a ostatné nečistoty. Ultrazvukový čistič pleti BeautyRelax BR-1010 umožňuje nielen hĺbkovo čistiť pleť, ale napomáha k vyhladeniu vrások a prevenciu vzniku akné!

BeautyRelax Kozmetický prístroj BeautyRelax iLift Smart
74 € 66,60 €

Kozmetický prístroj pre vysoko účinné ošetrenie pleti. BeautyRelax Kozmetický prístroj BeautyRelax iLift Smart ponúka funkcie 4 prístrojov v jednom – EMS pulzný lifting, fotónové svetlo, tepelnú terapiu a intenzívnu vibračnú masáž. Automatické programy vás prevedú celým procesom.

BeautyRelax BR-1009-24%

BeautyRelax BR-1009

Hodnotenie: 4,5
50,39 € 37,90 €

AKCIA:Privítajte rok 2020 s dodatočnou zľavou 20 % po zadaní kódu VITAME2020 (platí od 6. 1. do 19. 1. 2020 alebo do vypredania zásob)!

Ručný masážny prístroj BeautyRelax BR-1009 je kompaktný, malý a ľahký nástroj, ktorý vás namasíruje vždy, keď to budete najviac potrebovať. Okrem príjemnej uvoľňujúcej masáže je veľmi účinný na odbúravanie celulitídy a vyhladenie ovisnutej pokožky.

BeautyRelax Kozmetický prístroj BeautyRelax Fraxlift Prestige
111,10 € 103,30 €

Kozmetický prístroj pre ošetrenie pleti frakčnou multipolárnou rádiofrekvenciou. BeautyRelax Kozmetický prístroj BeautyRelax Fraxlift Prestige priamo cieli na remodeláciu kolagénových a elastických vlákien. Ošetrenie je neinvazívne a vhodné pre všetky typy pokožky.

BeautyRelax CelluForm-26%

BeautyRelax CelluForm

Hodnotenie: 4,9
155,86 € 114,90 €

Ošetrenie kombinujúce až 4 technológie je najlepšie chudnúcou metódou pre rok 2018. BeautyRelax CelluForm ponúka úplne neinvazívny charakter ošetrenia, je úplne bezbolestný a bezpečný. Nemá žiadne vedľajšie účinky a 1 procedúra trvá iba 15 min. Lepšie výsledky v porovnaní s prístrojmi obdobného charakteru.

BeautyRelax BR-555 Ošetrujúca sada na tvár-48%
15,59 € 8 €

Ošetrujúca sada na tvár poskytuje príjemnú masáž pre zlepšenie krvného obehu a mechanické čistenie pleti. Ponúka vďaka vymeniteľným aplikátorom 4 rôzne typy ošetrení pleti.

BeautyRelax RainbowTouch-25%

BeautyRelax RainbowTouch

Hodnotenie: 5
77,73 € 57,90 €

Kozmetický prístroj pracujúci na báze fotónovej LED terapie. BeautyRelax RainbowTouch generuje svetlo o rôznych vlnových dĺžkach pre riešenie špecifických kožných defektov. Neinvazívna a bezbolestná metóda. Fotónová terapia nemá žiadne vedľajšie účinky.

BeautyRelax Galvanická žehlička Multicare
143,50 € 122,40 €

Trápi vás unavene vyzerajúcu pleť? Po pravidelnom používaní galvanickej žehličky Multicare od značky BeautyRelax bude vaša pleť opäť vyzerať mlado a sviežo. Tento prístroj sa zameriava na niekoľko problémových oblastí pomocou prednastavených režimov. Vychutnať si môžete fotónovú či tepelnú terapiu, zapracovať séra do pokožky či ju dôkladne vyčistiť pomocou ionizácie a rozprúdiť lymfu vibračnou masážou.

BeautyRelax Galvanická žehlička Creambooster-28%
54,30 € 38,70 €

Kozmetický prístroj BeautyRelax Creamboost niekoľkonásobne zvýši účinnosť kozmetických prípravkov. Výživové látky sa vďaka nemu lepšie vstrebú do pleti. Ponúka kombináciu troch technológií: galvanického prúdu, EMS elektrických mikropulzy a vysokofrekvenčných vibrácií. Prístroj obnovuje mladistvý vzhľad vašej pleti. Dosiahnete vyššej úrovne starostlivosti pre ešte krajšia a žiarivejšia pleť!

BeautyRelax BR-665-25%

BeautyRelax BR-665

Hodnotenie: 3
14,50 € 10,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Elektrostimulátor BeautyRelax BR-665 stimuluje svaly elektrickými pulzmi, čím dochádza k ich posilňovaniu. Využijete ho nielen k efektívnemu formovaniu postavy, ale aj pre účinnú masáž unaveného svalstva. Elektrostimulátor má štýlový vzhľad v tvare motýľa.

BeautyRelax BR-565-28%

BeautyRelax BR-565

Hodnotenie: 3,5
17,90 € 12,80 €

Akcia

Ionizačná pleťový prístroj obnovuje mladistvý vhľad vašej pleti. Je určený pre všetkých, ktorí chcú dosiahnuť vyššiu úroveň starostlivosti pre krásnu a žiarivú pleť. Násobne zlepšuje vstrebávanie výživových látok z krémov, masiek a sér hlbšie do pokožky.

BeautyRelax Kozmetický prístroj BeautyRelax Multicare
137,20 € 122,10 €

Kozmetický prístroj pre vysoko účinné ošetrenie pleti. BeautyRelax Kozmetický prístroj BeautyRelax Multicare ponúka funkcie 5 prístrojov v jednom – EMS pulzný lifting, fotónovú terapiu, tepelnú terapiu, galvanický prúd a rádiofrekvencie. Automatické programy vás prevedú celým procesom.

BeautyRelax Vacuform-27%

BeautyRelax Vacuform

Hodnotenie: 4,5
76,95 € 55,60 €

Špičkový prístroj pre intenzívnu podtlakovú masáž tela. BeautyRelax Vacuform ošetruje problematické partie prostredníctvom 3 vymeniteľných aplikátorov a 5 úrovní intenzity nasávania. Pomocou veľkého aplikátora ošetríte podtlakovou masážou tiež vaše poprsie. Úplne neinvazívne ošetrenie.

BeautyRelax Masážny prístroj Kineticforce-16%
192,30 € 160,70 €

Masážny prístroj Kineticforce od značky BeautyRelax ponúka úplne revolučné a inovatívne riešenia celkovej rehabilitácie a regenerácie celého tela. Prístroj bol navrhnutý profesionálnymi terapeutmi, ktorí pri vývoji kládli dôraz na kvalitu a maximálnu účinnosť. BeautyRelax Kineticforce ihneď uvoľní stuhnuté svaly kdekoľvek na tele.

BeautyRelax Masážny prístroj Rollskin
116,20 € 99,40 €

Akcia

Trápi vás celulitída a nie a nie sa jej zbaviť? Pri používaní prístroja Rollskin od značky BeautyRelax už zúfať nemusíte. V kombinácii s pohybom a zdravou stravou minimalizuje prejavy celulitídy. Využiť môžete kombináciu vibračné či akupresúrne masáže s rádiofrekvenciou, modrým svetlom alebo elektrickými mikropulzmi. Ošetrenie prístrojom Rollskin je bezbolestné a bez nepríjemných pocitov.

BeautyRelax Ionizačný kozmetický prístroj s tepelnou terapiou-23%
116,80 € 88,80 €

Ionizačný kozmetický prístroj s tepelnou terapiou – Máte stále suchú a povädnutú pleť, zväčšené póry? Chcete mať zdravú žiarivú pokožku? Ak hovoríte ÁNO, poďte sa bližšie s týmto skvelým pomocníkom zoznámiť!

BeautyRelax Masážny prístroj BeautyRelax Kineticforce Lite
140,30 €

Masážny prístroj pre uvoľnenie stuhnutých svalov, odbúranie stresu a duševného napätia. BeautyRelax Masážny prístroj BeautyRelax Kineticforce Lite disponuje 6 vymeniteľnými aplikátormi rôznych tvarov a zvoliť si môžete zo 6 rýchlostí masáže. Nabíjacia Li-Ion batéria poskytuje energiu až na 2 hodiny používania.

BeautyRelax Acneattack
116,20 € 103,30 €

Problémy s akné sú už minulosťou. Vďaka prístroju Acneattack od značky BeautyRelax nemusíte za návštevu dermatológa a neúčinné kozmetické prípravky dávať všetky úspory. Svetelná terapia modrým svetlom je preukázaná ako vysoko účinná pri boji s akné a v kombinácii s vyhrievanou hlavicou sa výsledný stav pleti výrazne zlepší. Drahé mastičky a krémy sa lepšie vsiaknu do pokožky a budú pôsobiť hlboko vnútri, nie len na povrchu.

BeautyRelax Krčný masážny prístroj Shiatsu
61,80 € 55,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Po dlhom a náročnom dni si zaslúžite kvalitný odpočinok, a ako inak relaxovať než pomocou masáže? Masážny golier Shiatsu od značky BeautyRelax umožňuje domácu masáž a to rovnako kvalitné, ako od profesionála. Simuluje pohyby palcov, prstov a dlaní tak, ako by vás masíroval naozajstný človek. K ešte väčšiemu uvoľneniu pomáha infračervené vyhrievanie, ktoré preniká priamo do svalstva a pomáha telu uvoľniť sa a lepšie reagovať na masážne pohyby.

BeautyRelax Masážny prístroj BeautyRelax Kineticforce Lite Plus
144,20 €

Masážny prístroj pre uvoľnenie stuhnutých svalov, odbúranie stresu a duševného napätia. BeautyRelax Masážny prístroj BeautyRelax Kineticforce Lite Plus disponuje 4 vymeniteľnými aplikátormi rôznych tvarov a zvoliť si môžete zo 6 rýchlostí masáže. Nabíjacia Li-Ion batéria poskytuje energiu až na 2 hodiny používania.

BeautyRelax SkinTwist-58%

BeautyRelax SkinTwist

Hodnotenie: 5
134,96 € 56,40 €

Akcia

Kozmetický prístroj vhodný pre každodennú starostlivosť. BeautyRelax SkinTwist rozmaznáva pleť celkom 5 spôsobmi – pôsobením chladu, tepla, modrým alebo červeným svetlom a jemnou oscilačnou terapiou. Vhodný pre všetky typy pleti aj pre tú maximálne citlivú. Elegantný a kompaktný dizajn.

BeautyRelax Sťahovacie legíny - veľkosť L 42/44-20%
11,68 € 9,30 €

Akcia

Sťahovacie legíny veľkosti L sú určené k zoštíhleniu problematických partií v oblasti bruška, bokov, zadku a nôh. Legíny v praktickej telovej farbe vyformujú okamžite vašu postavu. Vďaka bezšvovej technológii a kvalitnému materiálu je zabezpečené príjemné nosenie a zároveň vás legíny nebudú nikde škrtiť.

BeautyRelax BR-1120-41%

BeautyRelax BR-1120

Hodnotenie: 5
105,08 € 61,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Kozmetický prístroj BR-1120 značky BeautyRelax kombinuje dve metódy ošetrenia pleti – 3MHz ultrazvukové vlny a intenzívnu 3D masáž. Výsledkom je spevnenie pleti, redukcia mimických vrások, prejasnenie pleti a celkové zlepšenie jej vzhľadu.

BeautyRelax Elektrostimulátor 3v1 BeForm I-17%
38 € 31,20 €

Akcia

Elektrostimulátor od značky Beauty Relax stimuluje svaly elektrickými pulzmi, a tým dochádza k ich posilňovaniu. Je výborným pomocníkom v boji proti celulitíde. Využiť ho môžete na unavené svalstvo, pomôže ale aj s efektívnym formovaním postavy alebo ako podpora pri chudnutí.

BeautyRelax Brightlips
26,80 € 25,60 €

Akcia

Chcete mať šťavnaté pery, ktoré sú zdravé a hydratované a obyčajné balzamy a krémy veľmi nezaberajú? Brightlips od značky BeautyRelax s ionizačnou technológiou sa postará o hĺbkové vstrebanie kozmetických prípravkov a pomocou vibračnej masáže zaistí dôkladné prekrvenie a rozprúdenie lymfy. Zabudované UV svetlo sterilizuje aplikačnú hlavicu, a vy tak máte uľahčené následné čistenie.

BeautyRelax Pulselift-29%

BeautyRelax Pulselift

Hodnotenie: 3
57,90 € 41,10 €

Akcia

Ak vaša pleť pôsobí fádnym a unaveným dojmom, jednou z príčin môže byť strata pružnosti tvárového svalstva. Riešením je BeautyRelax Pulselift s technológiou EMS lifting, ktorá hlboko do tvárových svalov vysiela jemné elektrické pulzy. Tým dochádza ku kontrakcii a posilneniu tvárového svalstva a stimulácii kolagénových vlákien. Výsledkom je svieža omladená pleť a to bezbolestne a bez nepríjemných pocitov.

BeautyRelax BR-065-22%

BeautyRelax BR-065

Hodnotenie: 3,6
58,20 € 44,90 €

Masážne matrace BR-065 pre príjemnú a uvoľňujúcu masáž v oblasti chrbta. Má vyhrievanie, 8 automatických programov, 3 intenzity masáže a časovač 15 alebo 30 minút.

BeautyRelax BR-085-35%

BeautyRelax BR-085

Hodnotenie: 4,5
77,73 € 50,40 €

Akcia

Krčný masážny prístroj BR-085 pre uvoľňujúcu Shiatsu masáž. Má 4 masážnych hlavíc a infračervené vyhrievanie, ktoré preniká hlboko do svalového tkaniva.

BeautyRelax BR-1150 Ultrazvukový kozmetický prístroj s fotónovou terapiou
99,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Kozmetický prístroj BeautyRelax BR-1150 bude hýčkať vašu pleť hneď niekoľkými technológiami: ultrazvukovými vlnami, fotónovou terapiou, ionizáciou a navyše príjemnou vysokofrekvenčnou mechanickou masážou. A to všetko účinne, bezbolestne, neinvazívne.

BeautyRelax BR-655-23%

BeautyRelax BR-655

Hodnotenie: 3
18 € 13,80 €

Elektrostimulátor značky BeautyRelax oceníte predovšetkým pri formovaní postavy, pri aktívnom posilňovaní svalov a tiež vám pomôže s uvoľnením svalového napätia. Stimulátor je možné použiť na stimuláciu bedier, brucha, krku, apod.

BeautyRelax Kozmetický prístroj BeautyRelax Multicare iLift
144,70 €

Kozmetický prístroj pre vysoko účinné ošetrenie pleti. BeautyRelax Kozmetický prístroj BeautyRelax Multicare iLift ponúka funkcie 5 prístrojov v jednom – EMS pulzný lifting, fotónovú terapiu, tepelnú terapiu, galvanický prúd a rádiofrekvenciu. Automatické programy vás prevedú celým procesom.

BeautyRelax Kozmetický prístroj DermaTwin-21%
105,08 € 82,10 €

Kozmetický prístroj, ktorý vašu pleť vyčistí a omladí. BeautyRelax DermaTwin ponúka ultrazvukovú špachtľu pre hĺbkové čistenie kožných pórov a valček s technológiou EMS lifting pre stimuláciu kolagénových a elastických vlákien. Ideálny na tonizáciu a posilnenie svalov v tvári.

BeautyRelax Masážny prístroj BeautyRelax Hyperblade-16%
185,50 € 154,10 €

Akcia

Masážny prístroj pre okamžité uvoľnenie stuhnutých svalov, odbúranie stresu a duševného napätia. BeautyRelax Masážny prístroj BeautyRelax Hyperblade ponúka technológiu NMES – neuromuskulárne mikroprúdy elektrickou stimuláciou, ktorá má pozitívne účinky pri regenerácii svalov. Li-Ion batéria poskytuje energiu až na 5 – 7 hodín prevádzky.

BeautyRelax BR-680-42%

BeautyRelax BR-680

Hodnotenie: 3,3
36 € 20,80 €

Očný masážny prístroj je praktickým pomocníkom v boji proti tzv. vačkom pod očami, ktoré sú spôsobené nedostatočným spánkom. Prístroj má 9 režimov vibračných masáží a časovač. Doprajte svojim očiam vždy odpočinutý vzhľad.

BeautyRelax BR-530-23%

BeautyRelax BR-530

Hodnotenie: 3,5
9,99 € 7,60 €

Zrkadlo vo veľmi kvalitnom prevedení s funkciou bežného zrkadla a dvojnásobného zväčšenia. Kvalitné chrómové prevedenie. Priemer je 13,5 cm. Rozmery sú 15×14, 5×12, 5 cm.