BeautyRelax Ultrazvuková kavitácia 3v1
97,27 € 77,73 €
+ doprava zadarmo

Ultrazvuková kavitácia Beaty Relax 3v1 BR-720 slúži k bezbolestnému, účinnému a trvalému rozpúšťaniu tukových buniek a následne zmenšenie ošetrovaných partií. Ďalšou funkciou je terapia infračerveným svetlom a elektrická stimulácia svalov (EMS).

BeautyRelax BR-1010

BeautyRelax BR-1010

Hodnotenie: 4
104 € 77,73 €
+ doprava zadarmo

Každý deň sme vystavení nepriaznivým vplyvom, ako sú prach, smog a ostatné nečistoty. Ultrazvukový čistič pleti BeautyRelax BR-1010 umožňuje nielen hĺbkovo čistiť pleť, ale napomáha k vyhladeniu vrások a prevenciu vzniku akné!

BeautyRelax BR-1120
105,08 € 88,44 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kozmetický prístroj BR-1120 značky BeautyRelax kombinuje dve metódy ošetrenia pleti – 3MHz ultrazvukové vlny a intenzívnu 3D masáž. Výsledkom je spevnenie pleti, redukcia mimických vrások, prejasnenie pleti a celkové zlepšenie jej vzhľadu.

BeautyRelax BR-1150W
116,80 € 112,83 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kozmetický prístroj BeautyRelax BR-1150W bude hýčkať vašu pleť hneď niekoľkými technológiami: ultrazvukovými vlnami, fotónovou terapiou, ionizáciou a navyše príjemnou vysokofrekvenčnou mechanickou masážou. A to všetko účinne, bezbolestne, neinvazívne.

BeautyRelax BR-565R
23,40 € 15,58 €

Posledný kus za túto cenu!

Ionizačný pleťový prístroj obnovuje mladistvý vhľad vašej pleti. Je určený pre všetkých, ktorí chcú dosiahnuť vyššiu úroveň starostlivosti pre krásnu a žiarivú pleť. Násobne zlepšuje vstrebávanie výživových látok z krémov, masiek a sér hlbšie do pokožky.

BeautyRelax BR-030

BeautyRelax BR-030

Hodnotenie: 4,5
104,99 € 81,99 €
+ doprava zadarmo

Masážny vankúš BeautyRelax ® BR-030 Deluxe je revolučný masážny prístroj, s ktorým budete v boji s bolesťou chrbta jednoznačným víťazom! Poskytuje typ masáže nazývanú Shiatsu a je možné použiť ho na krčnú chrbticu, ramená, bedrá, zadok, lýtka alebo chodidlá.

BeautyRelax Acneattack
116,20 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Problémy s akné jsou již minulostí. Díky přístroji Acneattack od značky BeautyRelax nemusíte za návštěvu dermatologa a neúčinné kosmetické přípravky dávat všechny úspory. Světelná terapie modrým světlem je prokázána jako vysoce účinná při boji s akné a v kombinaci s vyhřívanou hlavicí se výsledný stav pleti výrazně zlepší. Drahé mastičky a krémy se lépe vsáknou do pokožky a budou působit hluboko uvnitř, ne jen na povrchu.

BeautyRelax BR-065

BeautyRelax BR-065

Hodnotenie: 4
58,20 € 53 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Masážne matrace BR-065 pre príjemnú a uvoľňujúcu masáž v oblasti chrbta. Má vyhrievanie, 8 automatických programov, 3 intenzity masáže a časovač 15 alebo 30 minút.

BeautyRelax BR-085

BeautyRelax BR-085

Hodnotenie: 5
77,73 € 68 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Krčný masážny prístroj BR-085 pre uvoľňujúcu Shiatsu masáž. Má 4 masážnych hlavíc a infračervené vyhrievanie, ktoré preniká hlboko do svalového tkaniva.

BeautyRelax BR-1009

BeautyRelax BR-1009

Hodnotenie: 5
50,39 € 34,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Ručný masážny prístroj BeautyRelax BR-1009 je kompaktný, malý a ľahký nástroj, ktorý vás namasíruje vždy, keď to budete najviac potrebovať. Okrem príjemnej uvoľňujúcej masáže je veľmi účinný na odbúravanie celulitídy a vyhladenie ovisnutej pokožky.

BeautyRelax BR-180

BeautyRelax BR-180

Hodnotenie: 4,5
27,99 € 23,40 €

Akupresúrny matrac, ktorého súčasťou je 6000 jemných hrotov z tvrdeného plastu. Matrac pomáha zlepšovať krvný obeh. Uvoľňujú sa endorfíny, ktoré výrazne prispievajú k zlepšeniu nálady. Dochádza k postupnému odbúravaniu stresu. Dĺžka je 63×40×3cm. Môžete si vybrať konkrétnu oblasť použitia na svojom tele.

BeautyRelax BR-535 Kozmetické zrkadlo, obojstranné
8,78 € 7,20 €

Kozmetické zrkadlo BeautyRelaxpriemerom 10,6 cmobojstranné prevedenie. Z jednej strany klasické zrkadlo, druhá strana ponúka trojnásobné zväčšenie. Kvalitné spracovanie kombinácie plastu a kovu.

BeautyRelax BR-565

BeautyRelax BR-565

Hodnotenie: 3,5
17,90 € 15,59 €

Ionizačná pleťový prístroj obnovuje mladistvý vhľad vašej pleti. Je určený pre všetkých, ktorí chcú dosiahnuť vyššiu úroveň starostlivosti pre krásnu a žiarivú pleť. Násobne zlepšuje vstrebávanie výživových látok z krémov, masiek a sér hlbšie do pokožky.

BeautyRelax BR-655
18 € 15,59 €

Elektrostimulátor značky BeautyRelax oceníte predovšetkým pri formovaní postavy, pri aktívnom posilňovaní svalov a tiež vám pomôže s uvoľnením svalového napätia. Stimulátor je možné použiť na stimuláciu bedier, brucha, krku, apod.

BeautyRelax Cellushape
57,62 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kompaktní ruční masážní přístroj pro ošetření obličeje a těla. BeautyRelax Cellushape zmírňuje příznaky celulitidy a napomáhá formovat postavu. 3D masážní mechanismus proniká hluboko do podkožních tukových buněk. Nástavec na obličej zlepšuje krevní oběh a vstřebávání kosmetických přípravků.

BeautyRelax Elektrostimulátor
25,99 € 19,49 €

Elektrostimulátor BeautyRelax BR-670 stimuluje svaly elektrickými pulzy, čímž dochází k jejich posilování. Využijete ho nejen k efektivnímu formování postavy, ale také pro účinnou masáž unaveného svalstva. Vhodné i jako podpora při hubnutí, možnost využití při boji s celulitidou.

BeautyRelax Ionizačný kozmetický prístroj s tepelnou terapiou
116,80 € 105 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Ionizačný kozmetický prístroj s tepelnou terapiou – Máte stále suchú a povädnutú pleť, zväčšené póry? Chcete mať zdravú žiarivú pokožku? Ak hovoríte ÁNO, poďte sa bližšie s týmto skvelým pomocníkom zoznámiť!

BeautyRelax BR-510 BR-510 Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením
15,90 € 7,70 €

Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením vyniká najmä svojou variabilitou. Ponúka širokú variabilitu nastavenia pomocou otáčania v niekoľkých smeroch. Pri líčení vám pomáha osvetlením s 12 LED diódami. Ďalšia možnosť využitia je tiež ako zdravotnícke zrkadlo pre kontrolu intímnych partií.

BeautyRelax Kozmetický prístroj DermaTwin
105,08 € 92,52 €
+ doprava zadarmo

Kozmetický prístroj, ktorý vašu pleť vyčistí a omladí. BeautyRelax DermaTwin ponúka ultrazvukovú špachtľu pre hĺbkové čistenie kožných pórov a valček s technológiou EMS lifting pre stimuláciu kolagénových a elastických vlákien. Ideálny na tonizáciu a posilnenie svalov v tvári.

BeautyRelax Masážní přístroj Rollskin
116,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Trápí vás celulitida a ne a ne se jí zbavit? Při používání přístroje Rollskin od značky BeautyRelax si už zoufat nemusíte. V kombinaci s pohybem a zdravou stravou minimalizuje projevy celulitidy. Využít můžete kombinaci vibrační či akupresurní masáže s radiofrekvencí, modrým světlem nebo elektrickými mikropulzy. Ošetření přístrojem Rollskin je bezbolestné a bez nepříjemných pocitů.

BeautyRelax Pulselift
57,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Jestliže vaše pleť působí fádním a unaveným dojmem, jednou z příčin může být ztráta pružnosti obličejového svalstva. Řešením je BeautyRelax Pulselift s technologií EMS lifting, která hluboko do obličejových svalů vysílá jemné elektrické pulzy. Tím dochází ke kontrakci a posílení obličejového svalstva a stimulaci kolagenových vláken. Výsledkem je svěží omlazená pleť a to bezbolestně a bez nepříjemných pocitů.

BeautyRelax RainbowTouch
77,73 € 57,68 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kozmetický prístroj pracujúci na báze fotónovej LED terapie. BeautyRelax RainbowTouch generuje svetlo o rôznych vlnových dĺžkach pre riešenie špecifických kožných defektov. Neinvazívna a bezbolestná metóda. Fotónová terapia nemá žiadne vedľajšie účinky.

BeautyRelax SkinTwist
134,96 € 111,52 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kosmetický přístroj vhodný pro každodenní péči. BeautyRelax SkinTwist hýčká pleť celkem 5 způsoby – působením chladu, tepla, modrým nebo červeným světlem a jemnou oscilační terapií. Vhodný pro všechny typy pleti i pro tu maximálně citlivou. Elegantní a kompaktní design.

BeautyRelax Sťahovacie legíny - veľkosť L 42/44
11,68 € 7,77 €

Sťahovacie legíny veľkosti L sú určené k zoštíhleniu problematických partií v oblasti bruška, bokov, zadku a nôh. Legíny v praktickej telovej farbe vyformujú okamžite vašu postavu. Vďaka bezšvovej technológii a kvalitnému materiálu je zabezpečené príjemné nosenie a zároveň vás legíny nebudú nikde škrtiť.

BeautyRelax Sťahovacie legíny - veľkosť M 40/42
11,68 € 8,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Sťahovacie legíny veľkosti M sú určené k zoštíhleniu problematických partií v oblasti bruška, bokov, zadku a nôh. Legíny v praktickej telovej farbe vyformujú okamžite vašu postavu. Vďaka bezšvovej technológii a kvalitnému materiálu je zabezpečené príjemné nosenie a zároveň vás legíny nebudú nikde škrtiť.

BeautyRelax Vacuform

BeautyRelax Vacuform

Hodnotenie: 5
76,95 €
+ doprava zadarmo

Špičkový přístroj pro intenzivní podtlakovou masáž těla. BeautyRelax Vacuform ošetřuje problematické partie prostřednictvím 3 vyměnitelných aplikátorů a 5 úrovní intenzity nasávání. Pomocí velkého aplikátoru ošetříte podtlakovou masáží také vaše poprsí. Zcela neinvazivní ošetření.

BeautyRelax Vibraskin
50,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Vibrační silikonový kartáček na čištění pleti Vibraskin od značky BeautyRelax si oblíbíte pro bezkonkurenční péči o pokožku obličeje. Jeho používáním snižujete tvorbu mazu a to především v oblasti čela, nosu a brady. Zároveň odstraníte odumřelé kožní buňky, které způsobují ucpání pórů a tvorbu nevzhledných pupínků. Druhou stranu kartáčku můžete použít jako vibrační mikromasáž.

BeautyRelax Brightlips
26,80 €

Novinka

Chcete mít šťavnaté rty, které jsou zdravé a hydratované a obyčejné balzámy a krémy moc nezabírají? Brightlips od značky BeautyRelax s ionizační technologií se postará o hloubkové vstřebání kosmetických přípravků a pomocí vibrační masáže zajistí důkladné prokrvení a rozproudění lymfy. Zabudované UV světlo sterilizuje aplikační hlavici, a vy tak máte ulehčené následné čištění.

BeautyRelax Galvanická žehlička Multicare
143,50 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Trápí vás unaveně vypadající pleť? Po pravidelném používání galvanické žehličky Multicare od značky BeautyRelax bude vaše pleť opět vypadat mladě a svěže. Tento přístroj se zaměřuje na několik problémových oblastí pomocí přednastavených režimů. Vychutnat si můžete fotonovou či tepelnou terapii, zapracovat séra do pokožky či ji důkladně vyčistit pomocí ionizace a rozproudit lymfu vibrační masáží.

BeautyRelax Krční masážní přístroj Shiatsu
61,80 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Po dlouhém a náročném dni si zasloužíte kvalitní odpočinek, a jak jinak se zrelaxovat než pomocí masáže? Masážní límec Shiatsu od značky BeautyRelax umožňuje domácí masáž a to stejně kvalitní, jako od profesionála. Simuluje pohyby palců, prstů a dlaní tak, jako by vás masíroval opravdový člověk. K ještě většímu uvolnění pomáhá infračervené vyhřívání, které proniká přímo do svalstva a pomáhá tělu uvolnit se a lépe reagovat na masážní pohyby.