Bas Bleu Dámske legíny Adele
26,36 €

Posledný kus za túto cenu!

Luxusné dámske legíny Adele Bas Bleu sú ušité z dielov v kombinácii s lesklým materiálom, ktorý legíny zdobí v prednej časti. Dámske luxusné dlhé legíny sú vyrobené z príjemného elastického materiálu. Legíny sú veľmi pohodlné a perfektne modelujú postavu. 200 DEN.


Bas Bleu Dámske legíny Alexa
32,36 €

Posledný kus za túto cenu!

Luxusné dámske legíny Alexa Bas Bleu sú ušité z dielov v kombinácii s lesklým materiálom, ktorý legíny zdobí v prednej časti. Dámske voľnejšie legíny sú vyrobené z príjemného elastického materiálu. 200DEN.


Bas Bleu Dámske legíny Angelica
29,16 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlové legíny s push-up efektom Angelica Bas Bleu sú vyrobené z príjemného elastického silnejšieho materiálu. Na bokoch nohavíc sú elegantné koženkové prúžky. Bez vreciek, dĺžka je ku členkom. Legíny majú vysoký pás so sťahovacím efektom a sú veľmi pohodlné. 200 DEN.


Bas Bleu Dámske legíny Bair
26,36 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásne dámske legíny Bair Bas Bleu sú z elastickej džínsoviny strih formuje postavu v páse je vložená prádlová guma dĺžka k členkom 200 DEN.


Bas Bleu Dámske legíny Blanka
20,76 €

Posledný kus za túto cenu!

Luxusné dámske legíny Blanka Bas Bleu majú efektný vzhľad úzkych jeansov. Celkový vzhľad dotvára dvojité švy s imitáciami vreciek. Legíny sú vyrobené z príjemného elastického materiálu sú veľmi pohodlné a perfektne modelujú postavu.


Bas Bleu Dámske legíny Carla
31,45 €

Posledný kus za túto cenu!

Senzačné dámske legíny s push-up efektom Carla Bas Bleu sú ušité z elastického materiálu a sú perfektne strihané. Legíny majú široký pás, ktorý je ozdobený zirkónmi. Efektne vyzerajúce pruhy po stranách sú taktiež pružné. Sú veľmi pohodlné a perfektne modelujú postavu.


Bas Bleu Dámske legíny Emily
23,16 €

Posledný kus za túto cenu!

Luxusné dámske dlhé legíny Emily Bas Bleu sú vyrobené z materiálu Plush velvet, ktorý je mäkký na dotyk a elastický. Legíny sú veľmi pohodlné a perfektne modelujú postavu. 200 DEN.


Bas Bleu Dámske legíny Ester
28,36 €

Posledný kus za túto cenu!

Moderné legíny Ester Bas Bleu imitujúce kožené nohavice s dvoma zadnými vreckami, vyrobené z eco-kože vyzerajú veľmi sexy a luxusne. Dámske luxusné dlhé legíny sú vyrobené z príjemného elastického materiálu. Legíny sú veľmi pohodlné a perfektne modelujú postavu. 200 DEN.


Bas Bleu Dámske legíny Iggy
29,16 €

Posledný kus za túto cenu!

Úžasné legíny Iggy Bas Bleu Vyrobené z elastického materiálu s pushup efektom Legíny tvarujú postavu, pás a štíhlé nohy Jemné: 200 dní.


Bas Bleu Dámske legíny Ingrid
23,96 €

Posledný kus za túto cenu!

Legíny Ingrid Bas Blue sú v prednej časti ušité z lesklej látky, zadná časť z matnej, zdobené lesklými vreckami na zadku.Dámské luxusné dlhé legíny sú vyrobené z príjemného elastického materiálu. Legíny sú veľmi pohodlné a perfektne modelujú postavu. 200 DEN.


Bas Bleu Dámske legíny Ismena
23,75 €

Posledný kus za túto cenu!

Luxusné dámske legíny Ismena Bas Bleu, ktoré sú ušité z eco-kože s efektívnym riasením. Na zadočku sú dve vrecúška. Dámske luxusné dlhé legíny sú vyrobené z príjemného elastického materiálu. Legíny sú veľmi pohodlné a perfektne modelujú postavu. 200 DEN.


Bas Bleu Dámske legíny Izzy
36,76 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske legíny vyrobené z pružnej textílie Izzy Bas Bleu Príjemný pružný materiál PlysVelvet vnútrajška modelu je jemná kožušina Pás je pohodlný gumička s popruhmi Boky a imitujúce vrecká sú imitujúce …


Bas Bleu Dámske legíny Karen
24,76 €

Posledný kus za túto cenu!

Moderné legíny Bas Blue Karen sú zdobené na vnútornej strane stehien silným lesklým pruhom a v hornej časti vreckami na zips. 200 DEN.


Bas Bleu Dámske legíny Lara
21,22 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantné dámske legíny Lara Bas Bleu imitujúce nohavice sa skvele prispôsobí Vašim krivkám. Krásne ladí so sáčky, elegantnými topy i blúzkami. V kombinácii s vysokými podpätkami vykúzlite úplne dokonalý outfit. 200 DEN.


Bas Bleu Dámske legíny Lexi
22,45 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantné dámske legíny Lexi Bas Bleu imitujúce nohavice sa skvele prispôsobí Vašim krivkám. Krásne ladí so sáčky, elegantnými topy i blúzkami. V kombinácii s vysokými podpätkami vykúzlite úplne dokonalý outfit. 200 DEN.


Bas Bleu Dámske legíny Maddie
38,36 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske dámske v dizajne Denim Maddie Bas Bleu s efektom push-up Pohodlný elastický materiál Elastický pás zabraňuje prerezaniu a pomáha tvarovať boky a brucho Legíny nemajú vrecká normálna dĺžka k členkám (podľa výšky znaku) jemnosť: 300 dní.


Bas Bleu Dámske legíny Malena
26,76 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske legíny s push-up efektom Malena Bas Bleu sú ušité z príjemného pružného materiálu. Legíny majú široký pás, ktorý zakryje drobné nedokonalosti. Vďaka push-up efektu krásne zdôrazní zadoček. Sú veľmi pohodlné a perfektne modelujú postavu. 200 DEN.


Bas Bleu Dámske legíny Margaret
26,36 €

Posledný kus za túto cenu!

Klasické módne dámske legíny Margaret Bas Bleu sú ušité z príjemného pružného materiálu. Legíny sú ideálne pre každodenné styling. Majú komfortný elastický pás. Po stranách sú imitácie vreciek ozdobené gombíkmi. Sú veľmi pohodlné a perfektne modelujú postavu. 200 DEN.


Bas Bleu Dámske legíny Marika short
19,56 €

Posledný kus za túto cenu!

Luxusné dámske 34 legíny Marika short Bas Bleu s hornou časťou imitujúci nohavice. S vrecúškami a s imitáciou rozparku. Dámske luxusné legíny sú vyrobené z príjemného elastického materiálu. Legíny sú veľmi pohodlné a perfektne modelujú postavu. 200DEN.


Bas Bleu Dámske legíny Martina
24,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Luxusné dámske legíny Martina Bas Bleu vyrobené z príjemného elastického materiálu s doplnkami z eko kože. Legíny sú veľmi pohodlné a perfektne modelujú postavu. 200DEN.


Bas Bleu Dámske legíny Meloe
25,56 €

Posledný kus za túto cenu!

Luxusné dámske legíny s čipkovaným detailom Maloe Bas Bleu sú z hebkého mikrovlákna, ktoré je na vnútornej strane potiahnuté jemným chĺpkom vhodné do chladnejšieho počasia v páse širší pružná prádlová…


Bas Bleu Dámske legíny Nina
13,56 €

Jednoduché dámske legíny Nina Bas Bleu sú vyrobené z hladkého pružného materiálu v 34 dĺžke. Sú určené ženám, ktoré majú rady jednoduchú eleganciu. Jemnosť 200 DEN.


Bas Bleu Dámske legíny Otelia
20,76 €

Posledný kus za túto cenu!

Luxusné dámske legíny Otelia Bas Bleu sú vyrobené z príjemného elastického materiálu. Legíny sú veľmi pohodlné a perfektne modelujú postavu. 200 DEN.


Bas Bleu Dámske legíny Penny
35,45 €

Posledný kus za túto cenu!

Luxusné dámske legíny Penny Bas Bleu sú vyrobené z príjemného elastického materiálu, nohavice sú v spodnej časti zdobené šnurovaním. Legíny sú veľmi pohodlné a perfektne modelujú postavu. 200 DEN.


Bas Bleu Dámske legíny Roxana black
25,77 €

Posledný kus za túto cenu!

Luxusné dámske dlhé legíny Penelope Bas Bleu. Dámske luxusné dlhé legíny sú vyrobené z príjemného elastického materiálu, ktorý zdobí ozdobené švy. Legíny sú veľmi pohodlné a perfektne modelujú postavu. 200 DEN.


Bas Bleu Dámske legíny Savana
28,81 €

Dámske legíny Savana Savana Bas Bleu s push up efektom sú z príjemnej viskózy a elastanu nohavice sú spredu v imitácii kože s efektným prešitím, zadná časť je látková v páse je vložená širšia prádlová…


Bas Bleu Dámske legíny Sharon
26,28 €

Posledný kus za túto cenu!

Originálne legíny Sharon Bas Bleu sú vhodné na každodenné nosenie. Efektné zipsy v prednej časti, po stranách zdobené gombíkmi, skrývajú funkčné kapsu. Na ľavej strane je na vyvýšenom páse funkčné zips. Zadná strana je hladká. Hrúbka 200DEN.


Bas Bleu Dámske legíny Simini
44,76 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske legíny s pôvodne navrhnutým opaskom Simini Bas Bleu Vyrobené z príjemnej viskózy a elastanu Pás je širší, pokrytý imitáciou kože s očkami, ktoré roztiahnu tenké kožené popruhy Predné zipsy Push…


Bas Bleu Dámske legíny Spencer
34,36 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlové legíny Spencer Bas Bleu Vyrobené z elastického materiálu s pridanou ekokožou Šité z materiálu SQUEEZE + ECO LEATHER s efektmi: zdvihnúť zadok Oprava pása so širokou gumou v páse Slim nohy predná časť je vyrobená z ekoco Jemné: 200 dní.


Bas Bleu Dámske legíny Stella
21,72 €

Posledný kus za túto cenu!

Módne dámske legíny Stella Bas Bleu sa krásne prispôsobí Vašim krivkám. Rafinované prestrihy na lýtkach v tvare mašličiek, ktoré podčiarknu ženskosť a zároveň zvodnosť tohto modelu sú podšité čiernou priesvitnou látkou.


Bas Bleu Dámske legíny Sunshine
20,36 €

Elegantné lesklé legíny s plným prstom Sunshine Bas Bleu Sú vyrobené z vysoko elastického mikrovlákna pasový elastický pás Nohavice majú vertikálny šev na chrbte Legíny sú plné špičkových nohavičiek Jemné: 200 dní.


Bas Bleu Dámske legíny Taylor
28,81 €

Posledný kus za túto cenu!

Luxusné dámske legíny Taylor Bas Bleu sú vyrobené z príjemného elastického materiálu-Squeeze, ktorý zoštíhľuje nohy a dvíha zadok (push up). Legíny sú veľmi pohodlné a perfektne modelujú postavu. 200 DEN.


Bas Bleu Dámske legíny Timea blue
47,96 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámska legíny v dizajne denim Timea Bas Bleu s efektom push-up Pohodlný elastický materiál Elastický pás zabraňuje prerezaniu a pomáha tvarovať boky a brucho Legíny nemajú vrecká normálna dĺžka k členkám (podľa výšky znaku) jemnosť: 300 dní.


Bas Bleu Dámske nohavice Dakota
28,36 €

Posledný kus za túto cenu!

Pohodlné nohavice z eko kože Dakota Bas Bleu imitujú kožu, sú elastické a tvarujú postavu. 200 DEN.


Bas Bleu Dámske nohavice Grace
26,28 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske dlhé nohavice Grace Bas Bleu vyrobené z príjemného elastického materiálu a sú veľmi pohodlné a perfektne modelujú postavu . 200 DEN.


Bas Bleu Dámske nohavice Hayley
25,77 €

Posledný kus za túto cenu!

Luxusné dámske nohavice Hayley Bas Bleu sú vyrobené z príjemného elastického materiálu. Nohavice sú veľmi pohodlné a perfektne modelujú postavu. 200 DEN.


Bas Bleu Dámske nohavice Melody
29,96 €

Luxusné dámske nohavice Melody Bas Bleu vyrobené z príjemného elastického materiálu. Nohavice sú veľmi pohodlné a perfektne modelujú postavu. 200DEN.


Bas Bleu Dámske nohavice Mitsu
39,56 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske nohavice Mitsu Bas Bleu Príjemný elastický model v maskovacom dizajne po stranách softecozips upevnenie normálna dĺžka k členkám (podľa výšky znaku) Jemné: 200 dní.


Bas Bleu Dámske nohavice Natalie
39,44 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantné dámske jeansy Natalie Bas Bleu sa skvelo prispôsobí Vašim krivkám. Krásne ladí so sáčky, elegantnými topy i blúzkami. V kombinácii s vysokými podpätkami vykúzlite úplne dokonalý outfit. 300 DEN. Materiálové zloženie: 97% bavlna + 3% lycra.


Bas Bleu Dámske pančucháče Gabi gray
14,36 €

Posledný kus za túto cenu!

Klasické, ale moderné legíny Gabi Bas Bleu ponúkame v čiernej farbe. Dámske luxusné dlhé legíny sú vyrobené z príjemného elastického materiálu. Legíny sú veľmi pohodlné a perfektne modelujú postavu. 200 DEN.


Bas Bleu Fitness legíny Andromeda
20,36 €

Posledný kus za túto cenu!

Pohodlné športové legíny Andromeda Bas Bleu sú vhodné pre všetky športové aktivity. Špeciálny materiál z ktorých sú vyrobené športové legíny, umožní pokožke dýchať a zároveň odvádza z tela pot a vlhkosť. Dĺžka k členkom. 200 DEN.


Bas Bleu Fitness legíny Bella
31,56 €

Posledný kus za túto cenu!

Zoštíhľujúce legíny Bella Bas Bleu elastický materiál obopínajúce legíny, ktoré modelujú nohy a nadvihujú pozadie (push up) materiálové zloženie: 62% viskóza + 28% polyester + 10% elastan 200 DEN.


Bas Bleu Fitness legíny Calypso
28,36 €

Posledný kus za túto cenu!

Pohodlné športové legíny Calypso Bas Bleu sú vhodné pre všetky športové aktivity. Špeciálny materiál z ktorých sú vyrobené športové legíny, umožní pokožke dýchať a zároveň odvádza z tela pot a vlhkosť. Dĺžka k členkom. 200 DEN.


Bas Bleu Fitness legíny Caty 70
20,36 €

Posledný kus za túto cenu!

Športové legíny Caty 90 Bas Bleu perfektne plní svoju úlohu pri cvičení. Po dobu cvičenia umožňujú pokožke voľne dýchať a odvádzajú prebytočné teplo von na povrch materiálu. Legíny perfektne modelujú postavu. Tento jednoduchý model skvele vykreslí Vaše krivky.


Bas Bleu Fitness legíny Code white-grey
34,36 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske športové legíny Code Bas Bleu so systémom odvodu telesnej vlhkosti Sú vyrobené z vysoko elastického a priedušného kvetinového mikrovlákna Vyšší komfortný pás má šitý široký kaučuk bežná dĺžka pre členky Jemné: 200 dní.


Bas Bleu Fitness legíny Cosmic blue
26,76 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske príjemné elastické legíny Cosmic Bas Bleu so systémom odvodu telesnej vlhkosti je vyrobená z vysoko elastického, mäkkého a priedušného mikrovlákna s unikátnou povrchovou povrchovou vlhkosťou Vy…


Bas Bleu Fitness legíny Forcefit 70 black
14,36 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske športové 34 legíny Forcefit 70 Bas Bleu perfektne plní svoju úlohu pri cvičení. Po dobu cvičenia umožňujú pokožke voľne dýchať a odvádzajú prebytočné teplo von na povrch materiálu. Tento jednoduchý model skvele vykreslí Vaše krivky.