Balmuir Kožený nemý sluha OXFORD, black
1 494,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Kožený nemý sluha s malou zásuvkou na drobnosti a poličkou bude vždy pripravený k vašim službám. Nesplní síce každé vaše želanie, ale na zavesenie oblečenia poslúži lepšie ako na jednotku. Rozmery 53 × 45 × 130 cm.

Balmuir Fotorámik Chamonix Loft M sivý
261,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Tento elegantný kožený rámček ozdobí Váš pracovný stôl či komodu a bude Vám tak stále pripomínať príjemné chvíle strávené s Vašimi blízkymi. Jeho rozmery sú 25,5 × 31 cm a zmestia sa do neho fotografie s rozmerom 13 × 18 cm.

Balmuir Otvárač na fľaše WINSTON, dark brown
58,10 €

Otvárač na fľaše s koženou rukoväťou a ozdobnou koncovkou vás zaujme svojou precíznosťou a jednoduchou eleganciou. Spolu s ďalšími barovými doplnkami z kolekcie WINSTON BAR SET môže byť elegantným i praktickým darčekom. Dĺžka je 19 cm.

Balmuir Kožená krabica na 9 kravát GREGOR, dark brown
369,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Ak šperkovnica je rýdzo dámsky darček, tak krabice na kravaty je zase pánsky. Do kožené škatule schováte 9 kravát, ktoré budú stočené a prehľadne uložené. Už nebudete mať problém si rýchlo vybrať.

Balmuir Kožená nádoba na chladenie vína CHAMONIX, black
186,80 €

Nádoba na chladenie vína poslúži pri servírovaní vína či sektu a zároveň bude luxusným doplnkom vášho baru. Dvojitý plášť z nerezu zaistí teplotnú stabilitu vnútorného protredí a vy budete len a len chválení za vaše pohostenie. Rozmer 12 × 20 cm.

Balmuir Kožený podnos OXFORD XL dark brown
186,80 €

Kožený tácku OXFORD od firmy BALMUIR je elegantným doplnkom nielen do Vašej pracovne. Dobre Vám poslúži, kedykoľvek budete potrebovať priniesť občerstvenie pre seba alebo svojich hostí.

Balmuir Luxusná kožená šperkovnica VICTORIAN XL black
821,90 €

Naozaj luxusné a priestranná šperkovnice. Okrem vašich klenotov sa do nej zmestia aj predmety, ktoré majú cennú hodnotu len pre vás. Doprajte si alebo svojej žene tú radosť z ‚ukrytie‘ šperkov do pravej šperkovnice. Rozmery 32 × 25 × 34 cm.

Balmuir Nádoba na chladenie vína WINSTON black
184,70 €

Prečo si nedopriať trochu luxusu pri výnimočných chvíľach? V nádobe na chladenie WINSTON udržíte svoje víno správne chladné aj v letných dňoch. Celkom iste patrí do kategórie luxusných pánskych darčekov. Priemer 12,5 cm a výška 20 cm.

Balmuir Nádoba na chladenie vína WINSTON, cognac
184,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Prečo si nedopriať trochu luxusu pri výnimočných chvíľach? V nádobe na chladenie WINSTON udržíte svoje víno správne chladné aj v letných dňoch. Celkom iste patrí do kategórie luxusných pánskych darčekov. Priemer 12,5 cm a výška 20 cm.

Balmuir Nádoba na chladenie vína WINSTON, dark brown
184,70 €

Prečo si nedopriať trochu luxusu pri výnimočných chvíľach? V nádobe na chladenie WINSTON udržíte svoje víno správne chladné aj v letných dňoch. Celkom iste patrí do kategórie luxusných pánskych darčekov. Rozmery nádoby sú priemer 12,5 cm a výška 20 cm.

Balmuir Sada kožených podtáciek v krabičke WINSTON, black
95,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada kožených podtáciek WINSTON štýlovo ochráni váš stôl pred škrabancami a hlasným zvukom z pokladanie pohárikov. Zakúpením tejto sady alebo iných produktov z kolekcie WINSTON urobíte radosť nielen sebe, ale aj všetkým, ktoré nimi obdarujete. Priemer je

Balmuir Tácka OXFORD L cognac 15 x 35 x 2 cm
170,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Kožený tácku OXFORD od firmy BALMUIR je elegantným doplnkom nielen do Vašej pracovne. Dobre Vám poslúži, kedykoľvek budete potrebovať priniesť občerstvenie pre seba alebo svojich hostí. Rozmery 15×35×2 cm.

Balmuir Tácka OXFORD M cognac 20 x 20 x 2 cm
153,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Kožený tácku OXFORD od firmy BALMUIR je elegantným doplnkom nielen do Vašej pracovne. Dobre Vám poslúži, kedykoľvek budete potrebovať priniesť občerstvenie pre seba alebo svojich hostí. Rozmery 20×20×2 cm.

Balmuir Tácka OXFORD S cognac 15 x 15 x 2 cm
128,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Kožený tácku OXFORD od firmy BALMUIR je elegantným doplnkom nielen do Vašej pracovne. Dobre Vám poslúži, kedykoľvek budete potrebovať priniesť občerstvenie pre seba alebo svojich hostí. Rozmery 15×15×2 cm.

Balmuir Tácka OXFORD XL cognac 20 x 35 x 2
184,70 €

Kožený tácku OXFORD od firmy BALMUIR je elegantným doplnkom nielen do Vašej pracovne. Dobre Vám poslúži, kedykoľvek budete potrebovať priniesť občerstvenie pre seba alebo svojich hostí. Rozmery 20×35×2 cm.

Balmuir Veľký štvorcový kožený tácku YORK TRAY L, cognac
369,40 €

Luxusný štvorcový kožený tácku bude jedinečným doplnkom vašej pracovne a zároveň poslúži pri servírovaní pohostenia pre vaše vzácne hostí. Vycibrenej solitéry pozdvihnú váš interiér na naozaj jedinečný reprezentatívny priestor. 60 × 60 × 5 cm.

Balmuir Zhášadlo na sviečky s koženou rukoväťou WINSTON black
81 €

Posledný kus za túto cenu!

Zhášadlo na sviečky s koženou rukoväťou vám umožní bezpečné zhasnutie sviečky bez zbytočného dymu. Netradičný doplnok môže byť krásnym darčekom pre mužov aj ženy, ktorí milujú plápolajúci plamienky sviečok. Dĺžka zhášadlá 33 cm.