Balmuir Kožený rámik na fotografie KENSINGTON M, cognac
162,30 €

Elegantný kožený rámček, ktorý ozdobí váš pracovný stôl či komodu vám bude príjemne prežité chvíle stále pripomínať. Pekné spomienky patrí do pekného rámčeka. Rozmer rámčeka 26 × 32 cm na fotografiu 12,5 × 17,5 cm.
Balmuir Kožená krabica na 9 kravát GREGOR, dark brown
335,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Ak šperkovnica je rýdzo dámsky darček, tak krabice na kravaty je zase pánsky. Do kožené škatule schováte 9 kravát, ktoré budú stočené a prehľadne uložené. Už nebudete mať problém si rýchlo vybrať.

Balmuir Kožená šperkovnice VICTORIAN, dark brown, M
335,80 €

Opravdu luxusní a prostorná šperkovnice. Do ní se vám kromě vašich klenotů vejdou i věci, které mají hodnotu jen pro vás. Dopřejte si nebo dopřejte své ženě tu radost z ‚ukrytí‘ šperků do pravé šperkovnice.

Balmuir Kožený nemý sluha OXFORD, black
1 358,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Kožený nemý sluha s malou zásuvkou na drobnosti a poličkou bude vždy pripravený k vašim službám. Nesplní síce každé vaše želanie, ale na zavesenie oblečenia poslúži lepšie ako na jednotku. Rozmery 53 × 45 × 130 cm.

Balmuir Kožený odpadkový kôš WILLIAM PAPER BIN, cognac
283 €

Kožený odpadkový kôš bude jedinečným doplnkom vašej luxusné pracovne v štýle anglického gentlemana. Unikátny doplnky dotvárajú atmosféru a dušu interiérového priestoru, preto je treba vyberať ich s rozvahou a citom. 30,5 × 30,5 cm.

Balmuir Luxusní kožená šperkovnice VICTORIAN XL black
747,20 €

Opravdu luxusní a prostorná šperkovnice. Kromě vašich klenotů se do ní vejdou i předměty, které mají cennou hodnotu jen pro vás. Dopřejte si nebo své ženě tu radost z ‚ukrytí‘ šperků do pravé šperkovnice. Rozměry 32 × 25 × 34 cm.