Bajo Zavinovačka MUSE - biela hviezdy

Bajo Zavinovačka MUSE

32,50 €
Posledný kus za túto cenu!

Letná zavinovačka do autosedačky od značky Bajo z kvalitnej organickej bavlny mušelín, ktorý je svojou priedušnosťou a jedinečnými vlastnosťami dobre využiteľný v teplejších dňoch. Zaisťuje cirkuláciu vzduchu a znižuje riziko prehriatia.

Tovar od predajcu MALL
Bajo Zavinovacia deka MUŠELÍN - biela

Bajo Zavinovacia deka MUŠELÍN

18,80 €
Posledný kus za túto cenu!

Zavinovacia deka z mušelínu 120×120 cm od značky Bajo je vhodná aj ako plienka a osuška. Slúži aj k zavinovaniu bábätka alebo ju užijete ako prikrývku či pri zatienení dieťaťa v kočíku. Priedušný materiál, z ktorého je vyrobená, sa hodí do teplejších dní.

Tovar od predajcu MALL
Bajo Súprava do kočíka MUŠELÍN - min. modrá/pastel. modrá
4x

Bajo Súprava do kočíka MUŠELÍN

25,40 €

Dvojdielna súprava je vyrobená z kvalitnej organickej bavlny mušelín, ktorý je svojou priedušnosťou výnimočný. Deku využijete ako prikrývku v postieľke alebo autosedačke, alebo ako prebaľovaciu podložku. Dekoračný vankúšik podporí bábätku príjemný spánok.

Tovar od predajcu MALL
Bajo Zavinovačka MUŠELÍN s mašľou - mango mojito
2x

Bajo Zavinovačka MUŠELÍN s mašľou

25,80 €

Pohodlná zavinovačka s praktickým viazaním na mašľu od značky Bajo z kvalitnej organickej bavlny mušelín, ktorý je svojou priedušnosťou a jedinečnými vlastnosťami dobre využiteľný v teplejších dňoch. Zaisťuje cirkuláciu vzduchu a znižuje riziko prehriatia.

Tovar od predajcu MALL