BAFPET Kožený obojok CARBON 45 cm červená
72x

BAFPET Kožený obojok CARBON

12,15 €
Posledný kus za túto cenu!

Obojok pre psa disponuje zváraným déčkom pre pripnutie vodítka. Je vyrobený z kvalitnej hovädzej kože. Zapína sa klasickou prackou s dierkami. BAFPET Kožený obojok CARBON je veľmi komfortný na nosenie a váš psík si ho iste zamiluje.

Tovar od predajcu MALL
BAFPET Kšírky č.1 koženka VLNKY ružová
5x

BAFPET Kšírky č.1 koženka VLNKY

10,10 €

Kšírky pre psa disponujú kovovým očkom na pripnutie vodítka. Sú vyrobené z pevného popruhu a zapínajú sa pomocou plastovej pracky. BAFPET Kšírky č.1 koženka VLNKY sú vhodné pre každého psíka.

Tovar od predajcu MALL
BAFPET Obojok sťahovací 1r., retiazka 70 cm
66x

BAFPET Obojok sťahovací 1r., retiazka

6,10 €

Obojok pre psa disponuje chrómovou povrchovou úpravou. Je vyrobený z pevných zváraných ok. BAFPET Obojok sťahovací 1r., retiazka je vhodná hlavne pre psov, ktorí ťahajú.

Tovar od predajcu MALL
BAFPET Obojok + bavlnená šatka BODKA 30 cm čierna
84x

BAFPET Obojok + bavlnená šatka BODKA

4,86 €
4,80 €
Výpredaj

Obojok pre psa disponuje zváraným déčkom pre pripnutie vodítka. Je vyrobená z hladkej kože a zapína sa na klasickú pracku. Súčasťou je dizajnová šatka. BAFPET Obojok + bavlnená šatka BODKA je veľmi komfortný na nosenie a váš psík si ho iste zamiluje.

Tovar od predajcu MALL
BAFPET Stopovacia šnúra, popruh 6 m čierna č.1
300x

BAFPET Stopovacia šnúra, popruh

9,72 €
9,60 €

Vodítko pre psa disponuje karabínou, ktorú ľahko pripnete k obojku. Je vyrobené z pevného popruhu. BAFPET Stopovacia šnúra, popruh bude tým pravým doplnkom pre každého psíka i jeho pána. Využijete ho nielen pri prechádzkach, ale aj výcviku.

Tovar od predajcu MALL
-14%
BAFPET Stopovacia šnúra, lano 6 m čierna
111x

BAFPET Stopovacia šnúra, lano

7,69 €
6,61 €

Stopovacie vodítko disponuje karabínkou na pripnutie k obojku. Je vyrobené z pevného lana. Využitie nájde počas vychádzok aj pri výcviku. BAFPET Stopovacia šnúra, lano je určené pre všetky plemená.

Tovar od predajcu MALL
BAFPET Služobný obojok popruh čierna, veľ. M
5x

BAFPET Služobný obojok popruh, čierna

34,20 €

Obojok z pevného popruhu, vybavený náprsenkou podšitou odolným filcom. Navlieka sa cez hlavu a zapína sa v oblasti pŕs. Vybavený zváraným déčkom, ktoré možno pripnúť k vodítku. BAFPET Služobný obojok popruh čierna má ucho, ktoré umožňuje využitie aj na účely výcviku (napríklad na obranu alebo na krátke držanie pri nohe v meste).

Tovar od predajcu MALL
-38%
BAFPET Vodítko prepínacie lano UZLÍK 2,4 m ružová č.1
141x

BAFPET Vodítko prepínacie lano UZLÍK

13,77 €
8,40 €

Prepínacie vodítko disponuje karabínkou na pripnutie obojku. Je vyrobené z pevného popruhu. Využitie nájde počas vychádzok aj pri výcviku. BAFPET Vodítko prepínacie lano UZLÍK je určené pre všetky plemená.

Tovar od predajcu MALL
BAFPET Píšťalka Combo, vysokofrekvenčná/výstražná
11x

BAFPET Píšťalka Combo, vysokofrekvenčná/výstražná

8,80 €

Ďalšia ponuka za 5,10 €

Dvojtónová Píšťalka Combo je ideálnym pomocníkom pre výcvik vášho psa. Váš pes sa vďaka píšťalke lepšie učí povelom. Jej zvuk je počuteľný na dlhšiu vzdialenosť než ľudský hlas.

Tovar od predajcu MALL
BAFPET Obojok sťahovacie oválne oká, retiazka 55 cm
20x

BAFPET Obojok sťahovacie oválne oká, retiazka

6,07 €
6 €
Posledný kus za túto cenu!

Obojok pre psa disponuje chrómovou povrchovou úpravou. Je vyrobený z pevných zváraných ok. BAFPET Obojok sťahovacie oválne oká, retiazka je vhodná hlavne pre psov, ktorí ťahajú.

Tovar od predajcu MALL
BAFPET Obojok farbiarsky koňak, veľ. XS
8x

BAFPET Obojok farbiarský koňak

7,69 €
7,60 €
Posledný kus za túto cenu!

Obojok vhodný pre všetky malé, stredné a veľké lovecké plemená v závislosti na zvolenej variante. Vyrobený z mäkkej hovädzej kože, ktorá je zdobená vzorom dubového listu a žiaľu. BAFPET Obojok farbiarsky koňak je veľmi príjemný na nosenie vďaka podšívke z jemného semišu. Vybavený otočným obrtlíkom pre umiestnenie stopovacej šnúry alebo vôdzky.

Tovar od predajcu MALL
BAFPET Stopovacia šnúra, popruh pogumovaný, 10 m čierna
30x

BAFPET Stopovacia šnúra, popruh pogumovaný

15,70 €

Stopovacia vodítko disponuje protišmykovým povrchom, vďaka ktorému nekĺže v ruke. Súčasťou je aj karabína pre pripnutie obojku. Využitie nájde počas vychádzok aj pri výcviku. BAFPET Stopovacia šnúra, popruh pogumovaný je odolné v ťahu.

Tovar od predajcu MALL