BAFPET Kožený obojok CARBON
11,74 € 10,70 €

Obojok pre psa disponuje zváraným déčkom pre pripnutie vodítka. Je vyrobený z kvalitnej hovädzej kože. Zapína sa klasickou prackou s dierkami. BAFPET Kožený obojok CARBON je veľmi komfortný na nosenie a váš psík si ho iste zamiluje.

BAFPET Stopovacia šnúra, popruh
6,10 €

Vodítko pre psa disponuje karabínou, ktorú ľahko pripnete k obojku. Je vyrobené z pevného popruhu. BAFPET Stopovacia šnúra, popruh bude tým pravým doplnkom pre každého psíka i jeho pána. Využijete ho nielen pri prechádzkach, ale aj výcviku.

BAFPET Obojok EKG, mastná koža
16,80 €

Obojok pre psa disponuje zváraným déčkom pre pripnutie vodítka. Je vyrobený z kvalitnej hovädzej kože. Zapína sa klasickou prackou s dierkami. BAFPET Obojok EKG, mastná koža je veľmi komfortný na nosenie a váš psík si ho iste zamiluje.

BAFPET Vodítko prep. ZUBR, mastná koža 2,4 m
16,83 € 16,30 €

Vodítko pre psa disponuje karabínou, ktorú ľahko pripnete k obojku. Je vyrobené z kvalitnej hovädzej kože. BAFPET Vodítko prep. ZUBR, mastná koža 2,4 m bude tým pravým doplnkom pre každého psíka i jeho pána.

BAFPET Obojok sťahovací SNAKE
5,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Retiazkový sťahovací obojok pre psov nájde využitie predovšetkým pri výstavách. Je vyrobený zo zliatiny bronzu a disponuje galvanickou povrchovou úpravou. BAFPET Obojok sťahovací SNAKE nie je určený na bežné použitie.

BAFPET Obojok sťahovací 1r., retiazka
5,70 €

Obojok pre psa disponuje chrómovou povrchovou úpravou. Je vyrobený z pevných zváraných ok. BAFPET Obojok sťahovací 1r., retiazka je vhodná hlavne pre psov, ktorí ťahajú.

BAFPET Kožený náhubok špeciál NEM.OVČIAK
10,40 € 9,90 €

Náhubok s nastaviteľnou veľkosťou je ideálny pre nemeckých ovčiakov a ďalšie veľké plemená. Je vyrobený z kvalitnej mäkkej usne a spoje má spojené nitmi. BAFPET Kožený náhubok špeciál NEM.OVČIAK nájde využitie predovšetkým pri cestovaní.

BAFPET Vôdzka prepínacia HUGO
15,20 €

Prepínacia vôdzka disponuje karabínkou na pripnutie obojku. Je vyrobená z príjemného opleteného lana. Využitie nájde počas vychádzok aj pri výcviku. BAFPET Vôdzka prepínacia HUGO je určená pre stredné a veľké plemená.

BAFPET Píšťalka-Jelenie parožie
10,60 € 10,10 €

Píšťalka vyrobená z jelenieho parožia značky BAFPET má dobre počuteľný zvuk a je jednotónová. Je vhodná pre výcvik privolania všetkých plemien psov. Píšťalka tiež disponuje šnúrkou na krk pre praktické nosenie.

BAFPET Obojok + bavlnená šatka BODKA
3,80 €

Obojok pre psa disponuje zváraným déčkom pre pripnutie vodítka. Je vyrobená z hladkej kože a zapína sa na klasickú pracku. Súčasťou je dizajnová šatka. BAFPET Obojok + bavlnená šatka BODKA je veľmi komfortný na nosenie a váš psík si ho iste zamiluje.

BAFPET Obojok farbiarský koňak
14,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Obojok vhodný pre všetky malé, stredné a veľké lovecké plemená v závislosti na zvolenej variante. Vyrobený z mäkkej hovädzej kože, ktorá je zdobená vzorom dubového listu a žiaľu. BAFPET Obojok farbiarsky koňak je veľmi príjemný na nosenie vďaka podšívke z jemného semišu. Vybavený otočným obrtlíkom pre umiestnenie stopovacej šnúry alebo vôdzky.

BAFPET Stopovacia šnúra, popruh pogumovaný
13,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Stopovacia vodítko disponuje protišmykovým povrchom, vďaka ktorému nekĺže v ruke. Súčasťou je aj karabína pre pripnutie obojku. Využitie nájde počas vychádzok aj pri výcviku. BAFPET Stopovacia šnúra, popruh pogumovaný je odolné v ťahu.

BAFPET Služobný obojok popruh, čierna
25,60 €

Obojok z pevného popruhu, vybavený náprsenkou podšitou odolným filcom. Navlieka sa cez hlavu a zapína sa v oblasti pŕs. Vybavený zváraným déčkom, ktoré možno pripnúť k vodítku. BAFPET Služobný obojok popruh čierna má ucho, ktoré umožňuje využitie aj na účely výcviku (napríklad na obranu alebo na krátke držanie pri nohe v meste).

BAFPET Obojok ARGUS, hladký
5,48 € 5 €

Posledný kus za túto cenu!

Obojok pre psa disponuje zváraným déčkom pre pripnutie vodítka. Je vyrobený z kvalitnej vrchovej kože a zapína sa na klasickú pracku. BAFPET Obojok ARGUS, hladký je veľmi komfortný na nosenie a váš psík si ho iste zamiluje.

BAFPET Obojek MOLOSS kužele 1r.
22,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Obojok pre krátkosrsté psy stredných a veľkých plemien. BAFPET Obojok MOLOSS kuželke 1 r. zaujme svojim atraktívnym dizajnom. Kovové kužele dodávajú obojku drsný vzhľad. Je vyrobený z kvalitnej hovädzej kože a prešitý ražnou niťou, čo mu zaručuje maximálnu pevnosť. Je vyrobený s ohľadom na pohodlie psa a umožňuje zvieraťu príjemné nosenie vďaka podlepeniu semišovou kožou.

BAFPET Obojok MOLOSS ostne 1r.
23,10 € 22,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Obojok z hovädzej kože, prešitý ražnou niťou a podlepený semišovou kožou. BAFPET Obojok MOLOSS ostne 1r. je kombináciou čiernej kože a kovových ostňov. Je vhodný pre krátkosrsté plemená stredných a veľkých rozmerov. Obojok je vybavený dvomi zváranými krúžkami, umožňujúcimi pripnutie vodítka.

BAFPET Vôdzka HUGO

BAFPET Vôdzka HUGO

Hodnotenie: 4,7
9,60 € 9,50 €

Stopovacia vôdzka disponuje karabínkou na pripnutie k obojku. Je vyrobená z príjemného opleteného lana. Využitie nájde počas vychádzok aj pri výcviku. BAFPET Vôdzka HUGO je určená pre stredné a veľké plemená.

BAFPET Píšťalka Combo, vysokofrekvenčná/výstražná
8,40 € 8 €

Dvojtónová Píšťalka Combo je ideálnym pomocníkom pre výcvik vášho psa. Váš pes sa vďaka píšťalke lepšie učí povelom. Jej zvuk je počuteľný na dlhšiu vzdialenosť než ľudský hlas.

BAFPET Píšťalka Pro-Trialer, vysokofrekvenčná
6,90 € 6,60 €

Kovová píšťalka sa stane nevyhnutným doplnkom pre výcvik vášho psa. BAFPET Píšťalka Pro-Trialer, vysokofrekvenčná je opatrená šnúrkou, vďaka ktorej ju môžete nosiť okolo krku.

BAFPET Kšírky č.1 popruh EKG
5,80 €

Kšírky pre psa disponujú kovovým očkom na pripnutie vodítka. Sú vyrobené z pevného popruhu a zapínajú sa pomocou plastovej pracky. BAFPET Kšírky č.1 popruh EKG sú vhodné pre každého psíka.

BAFPET Náhubok plný, nylon čierna
5 € 4,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Náhubok pre psa je ideálnou pomôckou pri návšteve veterinára alebo počas cestovania v dopravných prostriedkoch. Zapína sa pomocou suchého zipsu cez ňufák psa. BAFPET Náhubok plný, nylon čierna je vhodný pre každé plemeno.

BAFPET Obojok ZUBR, mastná koža
8,61 € 7,90 €

Obojok pre psa disponuje zváraným déčkom pre pripnutie vodítka. Je vyrobený z kvalitnej hovädzej kože. Zapína sa klasickou prackou s dierkami. BAFPET Obojok ZUBR, mastná koža je veľmi komfortný na nosenie a váš psík si ho iste zamiluje.

BAFPET Kožený náhubok PIT-BULL, plný čierna
9,60 € 9,10 €

Náhubok PIT-BULL pre psov z mäkkej a kvalitnej usne. Vďaka tomu je pohodlný na nosenie a netlačí. S týmto náhubkom môžete byť **v kľude pri návšteve veterinára, na **pravidelných prechádzkach **alebo počas rôznych športov, napríklad pri **agilite.

BAFPET Kšírky H

BAFPET Kšírky H

Hodnotenie: 3,7
7 €

Posledný kus za túto cenu!

Kšírky pre psa disponujú kovovým očkom na pripnutie vodítka. Sú vyrobené z pevného popruhu a zapínajú sa pomocou plastovej pracky. BAFPET Kšírky H sú vhodné pre každého psíka.

BAFPET Kožený náhubok DALMATIN, pletený čierna
8,90 €

Náhubok DALMATIN pre psov z kvalitnej a mäkkej usne. Zabraňuje hryzeniu a žuvaniu. S týmto náhubkom si môžete v kľude užívať každodenné prechádzky s vaším psom, ale aj cvičenie rôznych športov, napríklad agility.

BAFPET Kosť LEDER

BAFPET Kosť LEDER

Hodnotenie: 2
2,70 € 2,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Hračka pre psov je vyrobená zo 100% prírodnej kože. Využijú ju nielen šteňatá, ale aj staršie psíkovia. BAFPET Kosť LEDER je bez ostrých hrán a je bezpečná.

BAFPET Obojok popruh EKG

BAFPET Obojok popruh EKG

Hodnotenie: 4,4
4,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Obojok pre psa disponuje zváraným déčkom pre pripnutie vodítka. Je vyrobený z pevného popruhu a zapína sa na plastovú pracku. Obvod je možné nastaviť. BAFPET Obojok popruh EKG je veľmi komfortný na nosenie a váš psík si ho iste zamiluje.

BAFPET Pešek LEDER hnedá 5,5 x 17,5 cm-30%
4,60 € 3,20 €

Akcia

Pešek LEDER značky BAFPET je skvelou motivačnou pomôckou pre výcvik vášho psa. Môže slúžiť na učenie zákusu či ako odmena pri výcviku, ale možno použiť aj ako hračku na preťahovanie. Pešek je vyrobený z pevnej kože a na konci má praktické pútko.

BAFPET Loptička LEDER pískacia hnedá 8 x 12 cm-34%
6,10 € 4 €

Akcia

Loptička LEDER značky BAFPET je skvelou pomôckou pre výcvik vášho psa. Slúži ako odmena po splnenom cviku, k preťahovaniu alebo môže slúžiť tiež k výcviku aportu. Na konci loptičky je manipulačná šnúrka. Loptička je vyrobená z kože.

BAFPET Pešek JUTA s uchom

BAFPET Pešek JUTA s uchom

Hodnotenie: 3,8
5,40 € 5,10 €

Pešek z prírodnej juty je veľmi pevný vďaka zrolovanému materiálu a ručnému šitiu. Súčasťou hračky je ucho z pogumovaného popruhu, ktoré uľahčuje držanie. BAFPET Pešek JUTA s uchom je vhodný pre trénovanie aportu či ťahanie a nácvik záhryze,

BAFPET Pútací pás do auta, popruh 49-78 cm oranžová
4,30 €

Pútací pás do auta značky BAFPET slúži na bezpečné upevnenie vášho psa v aute. Na páse je umiestnená silná **karabína, ktorá sa pripne za postroj. Obmedzí sa tak pohyb psa po aute a zvýši sa jeho bezpečnosť. Pás je **nastaviteľnej dĺžky od 49 do 78 cm.

BAFPET Pešek s uchom

BAFPET Pešek s uchom

Hodnotenie: 4,8
4,30 € 4,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Pešek je veľmi pevný a plávajúci. Súčasťou hračky je ucho z popruhu, ktoré uľahčuje držanie. BAFPET Pešek s uchom je vhodný pre nácvik zákusu a preťahovaniu.

BAFPET Vodítko popruh EKG

BAFPET Vodítko popruh EKG

Hodnotenie: 3,8
4,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Vodítko disponuje karabínkou na pripnutie obojku. Je vyrobené z pevného popruhu. Využitie nájde počas vychádzok aj pri výcviku. BAFPET Vôdzka popruh EKG je určená pre všetky plemená.

BAFPET Obojok STRIEBORNÉ VLNKY
2,50 €

Obojok pre psa disponuje zváraným déčkom pre pripnutie vodítka. Je vyrobený z mäkkej imitácie kože a zapína sa na klasickú pracku. BAFPET Obojok STRIEBORNÉ VLNKY je veľmi komfortný na nosenie a váš psík si ho iste zamiluje.

BAFPET Nylonový náhubok BOXER, pletený čierny-32%
6,50 € 4,40 €

Akcia

Nylonový náhubok BOXER je vyrobený z mäkkého popruhu, skvele padne a je pohodlný. Ideálne pre pravidelné venčenie vašich štvornohých miláčikov, na cestovanie v MHD alebo pri cvičení agility.

BAFPET Kožený obojok JACKY žltá
14,70 € 13,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Obojok pre psa z hovädzej kože, vhodný pre stredné a veľké plemená Zložený z dvoch vrstiev mäkkej kože, ktorá psovi zaistí príjemné nosenie. BAFPET Kožený obojok JACKY žltá je praktický vďaka zváranému déčku, na ktoré možno ľahko pripevniť vôdzku. Kovová pracka pre ľahšiu zmenu obvodu.

BAFPET Nylonový náhubok FR.BULDOČEK, pletený čierny
5,80 € 5,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Nylonový náhubok FR.BULDOČEK pre psov zabraňuje nežiaducemu hryzeniu. Je pohodlný a vhodný pre každodenné venčenie, cestovanie hromadnou dopravou, ale aj pre rôzne druhy psích športov, napríklad agility.

BAFPET Kožený náhubok špeciál DALMATIN
10 €

Posledný kus za túto cenu!

Náhubok s nastaviteľnou veľkosťou je ideálny pre dalmatíncov. Je vyrobený z kvalitnej mäkkej usne a spoje má spojené nitmi. BAFPET Kožený náhubok špeciál DALMATIN nájde využitie predovšetkým pri cestovaní.

BAFPET Obojok JAGO zdobený labkami čierna
26,70 €

Psí obojok z vrchovej hovädzej kože, ktorá je podšitá jemným semišom. Je zdobený kovovými labkami a spevnený dôkladným prešitím. Zvárané déčko pre prichytenie vôdzky. Vhodný pre stredné a veľké plemená. BAFPET Obojok JAGO je vyrobený s ohľadom na komfortné nosenie.

BAFPET Obojok popruh JEDNOFAREBNÝ hnedý
9,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Obojok z pevného popruhu, vhodné pre stredné a veľké plemená psov. Je možné meniť obvod po obvode krku, hrudného koša a hrudníka. BAFPET Obojok popruh JEDNOFAREBNÝ hnedý sú vyrobené z pevne prešitého materiálu. Ideálne pre bežné venčenie alebo pre komplexnejší výcvik psa. Pohodlné pre psa i majiteľa vďaka jednoduchému držaniu v ruke.

BAFPET Obojok popruh KRÚŽKY
4 €

Obojok pre psa disponuje zváraným déčkom pre pripnutie vodítka. Je vyrobený z pevného popruhu a zapína sa na plastovú pracku. Obvod je možné nastaviť. BAFPET Obojok popruh KRÚŽKY je veľmi komfortný na nosenie a váš psík si ho iste zamiluje.