Badabulle Baby Online 300m-27%
45,77 €

33,10 €

Akcia

Detská analógová pestúnka Badabulle Baby Onlline s dosahom až 300m. Detská aj rodičovská jednotka sa môže užívať bezdrôtovo. Na detský plač upozorní zvukový aj vizuálny alarm.


Badabulle Prebaľovacia taška BOHO-20%
39,40 €

31,20 €

Akcia

Prebaľovacia taška BOHO Badabulle je praktickým pomocníkom počas ciest s deťmi. Obsahuje praktické príslušenstvo a veľa vnútorných i vonkajších vreciek. Možno prichytiť na madlo kočíka.


Badabulle Baby Online 1000m-36%
110,03 €

69,79 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Detská digitálna pestúnka Badabulle Baby online s dosahom až 1000m. Detská aj rodičovská jednotka sa môže užívať bezdrôtovo. Na detský plač upozorní zvukový, vizuálny aj vibračný alarm.


Badabulle Baby Online 500m-36%
78,48 €

50,10 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Detská analógová pestúnka Badabulle Baby Online s dosahom až 500m. Detská aj rodičovská jednotka sa môže užívať bezdrôtovo. Na detský plač upozorní zvukový, vizuálny aj vibračný alarm.


Badabulle COMPACT CHAIR

Badabulle COMPACT CHAIR

Hodnotenie: 5
92,40 €

Badabulle COMPACT CHAIR je ultra kompaktná jedálenská stolička určená pre deti od 6 mesiacov do 15kg. Je výškovo nastaviteľná s nastaviteľným operadlom. Mamičky ocenia odnímateľný pult, vďaka čomu je ľahšie ho udržiavať v čistote.


Badabulle Ergonomická vanička FUN
27,55 €
27 €

Posledný kus za túto cenu!

Ergonomická vanička Badabulla prinesie pri každodennom kúpeli radosť a pobavenie. Má integrovanú priehradku na odkladanie umývacích prostriedkov. Určená pre deti od 0 do 12tich mesiacov.


Badabulle Hojdačka EASY
69,88 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Ležadlo EASY s polohovateľnou opierkou chrbta (do 5 pozícií). Nastaviteľná a odnímateľná hrazdička s 2 zábavnými hračkami. Odnímateľný podhlavníček pre optimálnu oporu hlavičky.


Badabulle Jedálenská sada Bobor-37%
18,48 €

11,63 €

Akcia

Jedálenská sada Bobor s farebným motívom obsahuje plytký tanier, hlbokú misku, hrnček s uškom a príbor (lyžička s vidličkou). Je vhodná pre deti od 6 mesiacov. Možno ohrievať v mikrovlnke a umývať v umývačke riadu.


Badabulle Multifunkčný vankúš
42,55 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Multifunkčný vankúš je vhodný ako podpera pri dojčení, tiež pre samotné bábätka či pod hlavu. Dá sa využiť v priebehu celého tehotenstva, ergonomický tvar navodzuje úľavu v mnohých pozíciách, a to pri ležaní ako na boku, tak na chrbte.


Badabulle Nafukovacia vanička LAGON
19,66 €
19,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Nafukovacia vanička LAGOON Badabulle je ideálna pre použitie doma i na cestách. Vďaka nafukovaciemu dnu je veľmi komfortná a pohodlná. Vhodná pre deti 0 až 12 mesiacov (max. 9kg). Možno využiť aj ako bazénik.


Badabulle Nočná lampička Sheep
35,11 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský projektor v podobe mäkučkej plyšovej ovečky. Prehráva 12 melódií (10 uspávaniek, zvuk prírody, tlkot srdca).


Badabulle Odkavpkávací stojanček
16,89 €
16,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický stojan na odkvapkanie vody z umytých dojčenských fliaš. Pojme až 6 fliaš vrátane príslušenstva. S ergonomickou základňou a podtácky pre hygienické odtekanie vody.


Badabulle Prebaľovacia taška WEEKEND
70,59 €
69,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Prebaľovacia taška WEEKEND Badabulle je praktickým pomocníkom počas ciest s deťmi. Je extra priestranná a vďaka zipsu je ešte rozšíriteľná. Obsahuje praktické príslušenstvo a veľa vnútorných i vonkajších vreciek. Možno prichytiť na madlo kočíka.


Badabulle Prenosná stolička 2v1 On-the-Go
35,43 €
34,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Prenosná stolička 2v1 On-the-Go je rozkladacia stolička a batôžtek v jednom. Je tak ideálna pre cestovanie s deťmi. Je určená pre deti, ktoré už vedia samostane sedieť až do 3 rokov (max. 15kg).


Badabulle Prenosná stolička COMFORT
49,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Badabulle Comfort je rozkladacia prenostná stolička s mäkkým polstrovaním pre deti od 6 mesiacov do 15kg. Je výškovo nastaviteľná, má odnímateľný pultík a 3-bodový bezpečnostný pás. Po odstránení pásov a pultíka možno využiť ako detské kresielko.


Badabulle Skladacie sedadlo do vane
31,48 €
30,90 €

Sedadlo do vane Badabulle je skladateľné a tak zaberie v kúpeľni málo miesta. Je určené pre deti od 6 do 16 mesiacov (6–14kg). Je bezpečné vďaka 4 prísavkám, vďaka ktorým sa pevne uchytí do vane. Vyrobené v Španielku.


Badabulle Slnečná clona Smart 2ks
13,90 €

Badabulle Slnečná clona Smart je statická slnečná clona s UV ochranou. Ľahko sa nalepuje na vnútorné okno auta. Obsahuje 8 farebných obrázkov, ktoré je možné opakovane na clony nalepovať a premiestňovať.


Badabulle Stojan k vaničke Fun
35,43 €
34,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Stojan na vaničku Badabulle Fun má unikátnu konštrukciu a vysoko kvalitný materiál, z ktorého je vyrobený, zaisťuje pohodlie a bezpečnosť. Má protišmykovú úpravu nožičiek a je skladateľný.


Badabulle Termoobal
15,72 €
15,40 €

Termoobal Badabulle udrží pokrmy teplé či studené na prechádzkach alebo výletoch. Zaoblený tvar je ideálny na prepravu tanierikov a pohárov detskej výživy. Dojčenskú fľašu uchytíte do vnútorného pútka.


Badabulle WC adaptér s úchytmi
14,95 €
14,70 €

Posledný kus za túto cenu!

WC adaptér Badabullevyvýšeným operadlom a úchytmi pomôže aj Vašim najmenším zvyknúť si na používanie veľkej toalety. Protišmyková úprava. Vhodné pre deti od 24 mesiacov.