Babymoov Video baby monitor YOO-SEE-24%
139,97 € 106,32 €
+ doprava zadarmo

Akcia

YOO-SEE je špeciálne navrhnutá pre rodičov, ktorí hľadajú praktické, ľahko ovládateľné opatrovateľky so základnými funkciami pre každodenné používanie. Ovládanie "jedno tlačidlo = jedna funkcia"Je veľmi intuitívne a je ľahko použiteľné. YOO-SEE sú vybavené 2,4 "digitálnou obrazovkou, režimom VOX, dvojitým zvukovým a optickým alarmom, Dvojitým zoom, vynikajúcim nočným videním a dosahom maximálne až 250 metrov (Vo voľnom prostredí).

Babymoov Baby monitor Easy Care Digital
73,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Babymoov Baby monitor Care Digital Green je obousměrná digitální dětská chůvička s dosahem až 500 m. Díky funkci VOX se přenos zvuku aktivuje hlasem dítěte. Technologie Green zaručuje čistý zvuk bez rušivých elementů. Obě jednotky fungují na AAA baterie.

Babymoov Misky s vekom 250 ml, sada 6 ks-25%
10,51 € 7,87 €

Akcia

Babymoov Misky s viečkami 250 ml, sada 6 ks – praktická sada šiestich misiek z farebnými viečkami s objemom 250 ml. Dajú sa hermeticky uzavrieť, majú praktickú stupnicu a miesto na písanie poznámok. V prípade, že nebudú potrebné, nezaberú skoro žiadne miesto. Výroba vo Francúzsku.

Babymoov Prebaľovacia taška Urban Bag SMOKEY-32%
46 € 31,25 €

Akcia

Babymoov Prebaľovacia taška Urban Bag SMOKEY s termoobalom, prebaľovacou podložkou a dvoma praktickými puzdrami. Moderný a praktický vzhľad, Rozmery: 28 × 12,5 × 44 cm. Materiál: polyester.

Babymoov Aquascale s kojeneckou váhou
93,10 €
+ doprava zadarmo

Babymoov Vanička Aquascale s dojčenskou váhou je unikátne spojenie detskej vaničky, váhy a teplomeru vody v jednom. Vanička je tvarovaná, s displejom, ergonomickým lehátkom, odkladacími plochami. 51 × 23 × 81 cm. Pre deti od narodenia do 12m/20kg.

Babymoov Baby monitor EXPERT CARE DIGITAL GREEN-36%
123,90 € 79,01 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Baby monitor EXPERT CARE DIGITAL GREEN s dosahom až 1000m. Babymoov audio opatrovateľky sú vybavené Digital Green Technology – chránia malé deti pred rádiovými frekvenciami. S nočným osvetlením.

Babymoov Baby monitor Premium Care Digital Green-37%
138 € 85,99 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Babymoov Baby monitor Premium care Digital green je dotyková, obojsmerná detská pestúnka s dosahom až 1400m a funkciou VOX (aktivácia hlasom dieťaťa).

Babymoov Babymoov taška Essential Bag
92 € 73,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Prebaľovacia taška Essential Bag je geniálna a bohato vybavená taška na celý deň. Bohato vybavená priehradkami a vreckami. So širokou ponukou základného príslušenstva.

Babymoov detská chladiaca taška Kiinde Twist Cooler Bag
18,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Chladiaca taška s praktickými vreckami od značky Mabymoov je určená pre maximálne možné chladenie mlieka uchovávaného v sáčkoch Kiinde Twist Pouch, ktorých sa do tašky zmestí až šesť. Súčasťou balenia sú dve biele vrecúška, ktoré po schladení v mrazničke udržujú mlieko pre vaše dieťatko dostatočne studené. Iste oceníte zipsový uzáver, bočné vrecko a pútko na prenášanie.

Babymoov detská sada lyžičiek Multicolor
5,90 €

Detská sada piatich dlhých farebných lyžičiek od značky Babymoov. Veľmi dobre sa drží vďaka originálnemu ergonomickému tvaru. Vhodné sú pre deti od ôsmich mesiacov. Lyžičky sa dajú bez obáv umývať v umývačke riadu. Sada je vyrobená zo šetrného a bezpečného materiálu bez BPA.

Babymoov detský jedálenský príbor Inox
6,90 €

Nechajte svoje dieťatko naučiť sa základom stolovania vďaka kompletnej príborovej sade, ktorá sa skladá z lyžice, vidličky a noža. Ergonomický tvar zaručí pohodlný úchop príborov, ktoré sú ideálne pre deti od jedného roku veku. Sadu je možné umývať v umývačke. Sada je vyrobená z kombinácie kvalitnej nereze a šetrného polypropylénu, a to bez škodlivého BPA.

Babymoov Hrnček so slamkou 300 ml
10,90 €

Hrnček so slamkou od Babymoovergonomickými úchytkami je vhodný pre deti od 12 mesiacov. Možno ho umývať v umývačke riadu. Hrnček je vyrobený z polypropylénu bez bisfenolu A. Objem: 300 ml. V balení je jeden kus.

Babymoov Hygienický set

Babymoov Hygienický set

Hodnotenie: 4,5
37 €

Babymoov hygienickom sete nájdete odsávačku, hrebienok, nožnice, pilník, klieštiky, silikónovú kefku, teplomery a hryzátko. Praktická taška (vhodná aj na cestovanie). Vhodné pre deti od narodenia.

Babymoov Kiinde cumlík TWIST Active Latch pomalý prietok 2ks
9,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Silikónové cumlíky s pomalým prietokom od Babymoov sú určené na použitie s krmicími fľašami Squeeze™ ** (predáva sa samostatne). Navrhnuté tak, aby podporovali hlboké odsávanie, tak ako je tomu pri dojčení. Uľahčujú prechod medzi kŕmením z fľaše a dojčením z prsníka. **Široký, oválny tvar cumlíka napodobňuje materský prsník a minimalizuje požití vzduchu, a tým vznik koliky. Vrátane ochranného krytu, ktorý slúži aj ako viečko na fľašu.

Babymoov Kiinde cumlík TWIST Active Latch rýchly prietok 2ks
9,90 €

Silikónové cumlíky s rýchlym prietokom Babymoov určené na použitie s kŕmiacimi fľašami Squeeze™ (predáva sa samostatne). Navrhnuté tak, aby podporovali **hlboké odsávanie, tak ako je tomu pri dojčení. Uľahčujú prechod medzi kŕmením z fľaše a dojčením z prsníka. Široký, oválny tvar **cumlíka napodobňuje materský prsník a minimalizuje požití vzduchu, a tým vznik koliky. Vrátane ochranného krytu, ktorý slúži aj ako viečko na fľašu. Vhodné pre deti od 6 mesiacov.

Babymoov Kiinde cumlík TWIST Active Latch stredný prietok 2ks
9,90 €

Silikónové cumlíky so stredným prietokom od Babymoov sú určené na použitie s kŕmiacimi fľašami Squeeze™ (predáva sa samostatne). Navrhnuté tak, aby podporovali hlboké odsávanie, tak ako je tomu pri dojčení. Uľahčujú prechod medzi kŕmením z fľaše a dojčením z prsníka. Široký, oválny tvar cumlíka napodobňuje materský prsník a **minimalizuje požitie vzduchu, a tým vznik koliky. Vrátane ochranného krytu, ktorý slúži aj ako viečko na fľašu. **Vhodné pre deti od 3 do 6 mesiacov.

Babymoov Kiinde fľaška Natural Feeding Squeeze 2 ks
16,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kŕmiaca fľaša od Babymoov umožňuje kŕmenie priamo zo sáčku Twist Pouch™ – už žiadne prelievanie, a tým vzniknuté straty cenného materského mlieka! Antikolikový systém – tým, ako dieťa pije sa sáčok sťahuje. Dizajn je vytvorený pre malé detské ručičky. Kompatibilný s mnohými typmi cumlíkov, a to vďaka Kiinde adaptérom (možno dokúpiť samostatne). Neobsahuje ftaláty, latex, BPA ani PVC. Možno sterilizovať a umývať v umývačke riadu. Balenie obsahuje 2 kusy. Sáčky nie sú súčasťou. Vhodná pre deti od 0 mesiacov.

Babymoov Kiinde lievik TWIST 2ks
5,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada 2 lievikov Babymoov pre naplnenie sáčkov sušeným mliekom, tekutinami, drobným či rozmixovaným ovocím atď.

Babymoov Kiinde náustok FOODII Snack Spout 2 ks
8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pevný náustok na kŕmenie zo sáčkov Kiinde FOODII™ od Babymoov je ergonomicky tvarovaný, vrátane skrutkovacieho viečka. Možnosť umývať v umývačke riadu Nie je vhodný pre použitie v mikrovlnnej rúre. Neobsahuje ftaláty, BPA ani PVC. Vhodné pre deti od 12 mesiacov. Balenie obsahuje 2 kusy.

Babymoov Kiinde sáčky FOODII 20 ks
11,90 € 7,80 €

Sada 20 sáčkov s viečkom Babymoov. Môžu byť naplnené zdravou desiatou – ovocným pyré, kompótmi, obľúbeným smoothie atď. Objem: 175 ml. Možno ich opakovane použiť (max. 5×). Možno ich dať do chladničky i mrazničky. Majú miesto na popis (napr. dátum). Odolávajú teplotám do max. 65 °C. Nie sú určené do mikrovlnky, umývačky riadu ani k vyváraniu (iba ručné umývanie). Neobsahujú ftaláty, BPA ani PVC. Vhodné pre deti od 4 mesiacov. Pre naplnenie sáčku obľúbeným jedlom odporúčame zakúpiť Štartovnú sadu Foodi Starter Kit, ktorá obsahuje Squeeze Snack Filler™. Pre kŕmenie z vrecúška odporúčame zakúpiť náustok Snack Spout™ alebo silikónovú lyžičku Squeeze Spoon™.

Babymoov Kiinde sáčky Twist Pouch 20ks
9,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada 20 predsterilizovaných sáčkov s viečkom Babymoov, ktoré sa dajú pomocou adaptérov pripojiť k odsávačke a odsať tak mlieko rovno do sáčku, v ktorom ho môžete uchovávať, príp. zamraziť, a z neho následne kŕmiť svoje dieťatko – už žiadne prelievanie, a tým vzniknuté straty cenného materského mlieka! Objem: 175 ml. Iba na jedno použitie. Nie sú určené do mikrovlnky ani k vyváraniu. Neobsahujú ftaláty, BPA ani PVC. Vhodné pre deti od narodenia.

Babymoov Kiinde sáčky Twist Pouch 40ks
18,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada 40 predsterilizovaných sáčkov s viečkom Babymoov, ktoré je možné pomocou adaptérov pripojiť k odsávačke a odsať tak mlieko rovno do vrecka, v ktorom ho môžete uchovávať, príp. zamraziť, a z neho následne kŕmiť svoje dieťatko – už žiadne prelievanie, a tým vzniknuté straty cenného materského mlieka! Objem: 175 ml. Iba na jedno použitie. Nie sú určené do mikrovlnky ani k vyváraniu. Neobsahujú ftaláty, BPA ani PVC. Vhodné pre deti od narodenia.

Babymoov Kiinde sada adaptérov 14 ks
9,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada 7 párov plastových adaptérov od Babymoov **pre nasadenie Vašej **odsávačky či cumlíkov na sáčok Kiinde Twist Pouch™. Neobsahuje ftaláty, BPA ani PVC.

Babymoov Kiinde silikónová lyžička FOODII Squeeze Spoon 2 ks
9,90 €

Mäkká silikónová lyžička na kŕmenie zo sáčkov Kiinde FOODII™ od Babymoov je vďaka plastovému krytu netečúci. Možnosť umývať v umývačke riadu Nie je vhodný pre použitie v mikrovlnnej rúre. Neobsahuje ftaláty, BPA ani PVC. Vhodná pre deti od 4 mesiacov. Balenie obsahuje 2 kusy.

Babymoov Kiinde skúšobná sada TWIST Trial Pack
7,90 € 7,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Skúšobná sada pre uchovávanie materského mlieka a kŕmenie od Babymoov umožňuje odsatie materského mlieka priamo do sáčku, ktorý môžete uchovávať, príp. zmraziť, a z neho následne kŕmiť svoje dieťatko – už žiadne prelievanie, a tým vzniknuté straty cenného materského mlieka! Neobsahuje BPA. Vhodné pre deti od 0 mesiacov.

Babymoov Kiinde štartovacia sada FOODII Starter Kit
26,90 €

Foodi Starter Kit™ od Babymoov predstavuje jednoduchý spôsob, ako zábavným spôsobom nakŕmiť Vaše dieťatko doma pripravenými jedlami. Pomocou nádoby je možné sáčky jednoducho naplniť doma pripraveným pokrmom a ďalej ich uchovávať v chladničke či mrazničke. Vrecká majú miesto na popis (napr. dátum). Sáčky odolávajú teplotám do max. 65 °C. Náustok aj silikónová lyžička majú ochranný kryt. Pokrm možno v sáčkoch rozmrazovať a ohrievať v ohrievačke Kiinde KOZII™. Neobsahuje ftaláty, BPA ani PVC. Vhodné pre deti od 4 mesiacov.

Babymoov Kiinde štartovacia sada TWIST Starter Kit
49,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Praktická sada pre uchovávanie materského mlieka a kŕmenie Babymoov umožňuje odsatie materského mlieka priamo do sáčkov, ktoré môžete uchovávať, príp. zamraziť v praktickom stojančeku, a z nich následne kŕmiť svoje dieťatko – už žiadne prelievanie, a tým vzniknuté straty cenného materského mlieka! Neobsahuje BPA. Vhodné pre deti od 0 mesiacov.

Babymoov Misky s vekom 180 ml, sada 6 ks
7,80 €

Babymoov Misky s viečkami 180 ml, sada 6 ks – praktická sada šiestich misiek z farebnými viečkami s objemom 180 ml. Dajú sa hermeticky uzavrieť, majú praktickú stupnicu a miesto na písanie poznámok. V prípade, že nebudú potrebné, nezaberú skoro žiadne miesto. Výroba vo Francúzsku.

Babymoov Multi Set 12 ks misiek + 3 lyžičky
26,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Babymoov Multi Set 12 ks misiek + 3 lyžičky – skladá sa z: 3× misky 120 ml, 3× misky 180 ml, 6× misky 250 ml a 3 farebných lyžičiek. Misky sa dajú hermeticky uzatvárať, je na nich praktická stupnica a priestor na písanie, sú stohovateľné. Ergonomické farebné lyžičky si Vaše dieťatko tiež obľúbi!

Babymoov Nafukovacia vanička, Blue
25,70 €

Babymoov Nafukovacia vanička má komfortné mäkké ležadlo a výpusť. Spodný odtok zaisťuje ľahké vyprázdňovanie. Vhodné pre deti od 0 do 12 mesiacov.

Babymoov Odsávačka nosných hlienov
12,90 €

Odsávačka nosných hlienov Babymoov. Používa sa u dojčiat a malých detí, ktoré sa samy nevedia vysmrkať. Zaoblený tvar koncovky chráni noštek dieťaťa.

Babymoov organizér na kočík Stroller bag
28,90 €

Organizér vhodný ku kočíku alebo golfovým paliciam od Babymoov. Izotermické vrecko na detskú fľašu alebo pitie pre mamičku. Veľký úložný priestor so zapínaním na zips. Vnútri 2 sieťované vrecká. Zvonku veľké vrecko na zips. **Možno upevniť na rukoväť kočíka alebo nosiť cez **rameno.

Babymoov prebaľovací batoh Sancy
99,90 € 87 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Batoh Sancy od Babymoov je navrhnutý tak, aby Vám maximálne uľahčoval život. Tento elegantný a moderný batoh je úplne odlišný, pretože je inšpirovaný turistickými batohmi, a s elegantným moderným dizajnom. Bol navrhnutý v spolupráci s rodičmi. Na zadnej strane batohu, v jeho spodnej časti je veľké izotermické vrecko na zips, so samostatným prístupom. Ľahko sa tak dostanete k uloženej desiate pre Vaše ratolesti, a nemusíte prehrabávať celý batoh. Dobré rozloženie hmotnosti a nastaviteľné ramenné popruhy zaisťujú vysoký komfort nosenia. Do elastických popruhov na boku možné upevniť fľašu s pitím. Na prednej strane batohu je samostatné vrecko na zips. Otvorením vrecka získate prístup do niekoľkých úložných priehradiek na obrúsky, plienky, krémy, a tiež rozložíte odnímateľnú prebaľovaciu podložku, ktorá Vám zabezpečí hygienické prebalenie dieťaťa na akomkoľvek mieste. Batoh má objem 36 litrov.

Babymoov Prebaľovacia taška Daily Bag
77 € 70,82 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Prebaľovacia taška Daily Bag kombinuje elegatný dizajn s funkčnosťou. Taška je vhodná pre každodenné nosenie aj pre výkendové výlety. Má 5 vonkajších a 3 vnútorné vrecká a súčasťou je prebaľovacia podložka, vrecko na špinavé plienky, klipy na uchytenie na kočík.

Babymoov Prebaľovacia taška Glitter Bag
111 € 102,47 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Prebaľovacia taška Glitter Bag je ideálnym spojencom elegancie a praktickosti. Taška vyzerá ako kabelka, ale svojou výbavou a počtom odkladacích miest poskytuje mamičkám komfort aj pri deťoch.

Babymoov Prebaľovacia taška Style Bag DOTWORK
69 € 63 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Babymoov Prebaľovacia taška Style Bag DOTWORK s množstvom vreciek a vybavenia (prebaľovacia podložka, termoobal, uzatvárateľný sáčok, puzdro na cumlík). Uzatvárateľná na zips, praktická a moderná.

Babymoov Prebaľovacia taška Trendy Bag BLACK
77 € 64,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Babymoov Prebaľovacia taška Trendy Bag BLACK – priestranná prebaľovacia taška s bohatou výbavou (termoobal, prebaľovacia podložka, puzdro na plienky, obal na cumlík). Moderná, praktická, prehľadná. Materiál: polyester.

Babymoov Prebaľovacia taška Trendy Bag SMOKEY
77 € 69 €
+ doprava zadarmo

Babymoov Prebaľovacia taška Trendy Bag SMOKEY – priestranná prebaľovacia taška s bohatou výbavou (termoobal, prebaľovacia podložka, puzdro na plienky, obal na cumlík). Moderná, praktická, prehľadná. Materiál: polyester.

Babymoov prebaľovacia taška Champ Elysees
91,90 € 86,64 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Prebaľovacia taška Le Champs Elysées od Babymoov sa stane štýlovým doplnkom pri Vašich rodinných výletoch. S touto elegantnou, modernou a premyslenou taškou Vás nič neprekvapí. Taška bola navrhnutá v spolupráci s rodičmi. Má elegantný a moderný štýl a inovatívny systém delenia vnútorného priestoru. Taška má objem 29 litrov, teda je ideálna pre každodenné použitie. Má veľký vstupný otvor, ktorý sa uzatvára dvojitým zipsom. Vnútri má samostatné zapínacie vrecko na cennosti, mobilný telefón alebo doklady. Taška obsahuje tiež izotermickú obal, puzdro na cumlík, umývateľnú prebaľovaciu podložku a mäkký uterák. Takže môžete prebaliť dieťa kdekoľvek v zodpovedajúcich podmienkach. Taška je naozaj praktická, obsahuje prívesok na kľúče s klipom, pásky na uchytenie tašky na kočík a môžete ju tiež uchytiť k teleskopickej rukoväti vášho cestovného kufra. Vodeodolná tkanina tašky ochráni veci pred nepriazňou počasia.

Babymoov prebaľovacia taška Urban Bag
43,12 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Urban bag od Babymoov je taška na všetko, čo potrebujete mať každý deň na dosah ruky pri prechádzkach so svojimi deťmi! Taška má bohatú výbavu: veľký termoobal s pútkom na prenášanie, prebaľovaciu podložku, priehľadné uzatvárateľné puzdro na plienky, lieky a pod., Uzatvárateľné a umývateľné puzdro na cumlík.

Babymoov Protišmyková podložka so senzorom
21 €

Posledný kus za túto cenu!

Babymoov Protišmyková podložka so senzorom a prísavkami. Vhodná do vaničky, vane, sprchového kúta. Senzor upozorňuje na teplotu vyššiu ako 37 °C.

Babymoov Sada 3 farebných kelímkov 200ml
14,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada 3 kusov kelímkov vo viacfarebnom prevedení s potlačou od Babymoov. Kelímky sú odolné a prispôsobené ako pre použitie doma, tak aj vonku. Odolávajú teplotám od –20°C do +110°C. Sú vhodné do umývačky riadu. Bez obsahu bisfenolu A. Objem: 200 ml.

Babymoov Sedadlo do vane Aquaseat White
44,90 €
+ doprava zadarmo

Babymoov Sedadlo do vane Aquaseat White – výška 25,5 cm x priemer 29 cm. Pohodlné sedadlo s veľkými otvormi. Stabilné a bezpečné, bez BPA. Výroba vo Francúzsku. Pre deti od 6 do 12 mesiacov (6–14 kg).

Babymoov sivá prebaľovacia taška Style Bag Exclusive
87,90 €
+ doprava zadarmo

Style Bag od Babymoov je ľahká, praktická a moderná taška na každý deň. Štýlový vzhľad ocení každá moderná mamička. Jedná sa o novú radu tašiek Babymoov, ktoré ponúka nové prevedenie, nový dizajn a nový štýl. Taška je bohato vybavená priehradkami, má široké základné príslušenstvo, veľké ucho pre nosenie na ramene, pohodlný ramenný popruh a je uzatvárateľná na zips. Rozmer: 36 × 28 × 21,5 cm.

Babymoov Viacfarebná sada silikónových lyžičiek 5ks
14,90 €

Posledný kus za túto cenu!

5-dielna súprava silikónových lyžičiek vo viacerých farbách od Babymoov vhodná pre deti od 6 mesiacov. Lyžičky sú vyrobené z mäkkého silikónu bez obsahu bisfenolu A. Lyžičky majú ergonomický tvar, takže sa dobre držia. Sú ideálne pre naštartovanie prechodu na pestrú stravu, pretože majú akurát veľkosť pre malé detské ústa. Lyžičky boli vyrobené pre príjemný a upokojujúci zážitok pre ďasná bábätka.

Francúzska značka Babymoov vyrába kvalitné a bezpečné výrobky pre deti už od roku 1997. Značka Babymoov je tvorená mladým tímom ľudí, ktorí sa zameriavajú na kvalitu, inováciu a zákaznícky prístup. Sortiment Babymoov zahŕňa komplexný rad potrieb pre dieťa od dojčenských fliaš, cez lehátka, opatrovateľky až po kočiare. Všetky produkty sú vyvíjané a testované v nezávislých skúšobniach. Babymoov ponúka kvalitné výrobky, mnohé z nich sú ocenené top magazínmi a špecialistami z odboru.

Francúzska značka Babymoov vyrába kvalitné a bezpečné výrobky pre deti už od roku 1997. Značka Babymoov je tvorená mladým tímom ľudí, ktorí sa zameriavajú na kvalitu, inováciu a zákaznícky prístup. Sortiment Babymoov zahŕňa komplexný rad potrieb pre dieťa od dojčenských fliaš, cez lehátka, opatrovateľky až po kočiare. Všetky produkty sú vyvíjané a testované v nezávislých skúšobniach. Babymoov ponúka kvalitné výrobky, mnohé z nich sú ocenené top magazínmi a špecialistami z odboru.