BabyGO Chodítko Walker 4v1 Green
24x

BabyGO Chodítko Walker 4v1

99,90 €

Chodítko Walker 4v1 pre prvé krôčiky aj chôdzu s oporou, hojdačka, odnímateľný multifukčný herný pult, nastaviteľné do 3 pozícií, pre deti od 6 do 36 mesiacov.

Tovar od predajcu MALL
BabyGO Hojdačka Dandly Beige

BabyGO Hojdačka Dandly

93,50 €
Posledný kus za túto cenu!

Hojdačka Dandly s automatických hojdaním, hudbou, 5-timi bodovými bezpečnostnými pásmi, odnímateľnou hrazdou s hračkami, podhlavníčkom a prateľným poťahom. Nosnosť do 9kg.

Tovar od predajcu MALL
BabyGO Hojdačka Cuddly Beige
4x

BabyGO Hojdačka Cuddly

126,90 €

Hojdačka Cuddly s automatických hojdaním, 5-timi rýchlosťami hojdania, hudbou, 5-bodovými bezpečnostnými pásmi, odnímateľnou hrazdou s hračkami, podhlavníčkom a prateľným poťahom. Nosnosť do 9kg.

Tovar od predajcu MALL
BabyGO Ležadlo Fancy Dark Grey
48x

BabyGO Ležadlo Fancy

76,90 €

Ležadlo Fancy je vhodné pre deti od narodenia, nastaviteľné do 3 pozícií, 3-bodový bezpečnostný pás, hrazdička s dvomi hračkami, odnímateľný poťah.

Tovar od predajcu MALL
BabyGO Jedálenská stolička FAMILY XL Grey
17x

BabyGO Jedálenská stolička FAMILY XL

99,90 €
89,20 €

Rastúca jedálenská stolička BabyGo Family XL z masívneho bukového dreva. BabyGo Family XL rastie s dieťaťom, Sedadlo a opierka nôh je výškovo nastaviteľná. Stolička BabyGo Family XL je pre deti už od cca 6 mesiacov, ale musia sami sedieť.

Tovar od predajcu MALL
BabyGO jedálenská stolička CAROU 360° Grey

BabyGO jedálenská stolička CAROU 360°

199,90 €

Štýlová vysoká jedálenská stolička otočná o 360 °! Umožňuje dieťaťu zúčastniť sa jedla spoločne s rodičmi pri jednom stole. Komfortné sedadlo je jemne polstrované a 5-bodový pás s nastaviteľnou veľkosťou ponúka maximálnu bezpečnosť pre Vášho drobčeka.

Partner: Andys Czech
-14%
BabyGO Together Turquoise

BabyGO Together

155,27 €
133,50 €

Together postieľka

Postieľka Together pomôže spať spoločne s Vaším bábätkom, ktoré je blízko Vás a napriek tomu vo svojej vlastnej postieľke.Vzájomne blízky spánok napomáha budovať Váš vzťah s bábätkom. Dieťa sa cíti bezpečnejšie a pokojnejšie.

Tovar od predajcu MALL
BabyGO Ležadlo COZY Grey
11x

BabyGO Ležadlo COZY

60,90 €
54,20 €
Posledný kus za túto cenu!

Stabilné ležadlo pre deti s odnímateľnou hrazdičkou a 3 bodovým bezpečnostným pásom vrátane polstrovaného krytu. Vhodné pre deti už od narodenia do 9 kg.

Tovar od predajcu MALL
BabyGO Pultík k stoličke Family Natural

BabyGO Pultík k stoličke Family

23,76 €
Posledný kus za túto cenu!

Prídavný pultíkjedálenskej stoličke BabyGo FAMILY

Tovar od predajcu MALL

Hojdanie je pre malé deti veľmi dôležité, stimuluje ich zmysly. BabyGo ponúka zvieratká pre hojdania.Všetky z nich majú certifikáciu kvality a prinášajú deťom veľa radosti a zábavy. Hojdacie lyžiny a úchytky zvierat sú vyrobené z brezového dreva. Kresielka obsahujú zvukový modul, ktorý pri každom stlačení zviera imitujú.