Babybjörn Nosič ONE 3D Mesh 2018, Silver
7x

Babybjörn Nosič ONE 3D Mesh 2018

209 €

BabyBjörn Ergonomický nosič ONE 3D Mesh je mäkké a veľmi pohodlné. Rastie s vaším dieťaťom. Je vhodné pre deti od narodenia do 3 rokov. Ponúka 4 polohy nosenia, ktoré môžete meniť jednoduchým a bezpečným spôsobom. Je šité z 3D sieťoviny (mesh), vďaka ktorej je priedušnejší a rýchlejšie schne.

Tovar od predajcu MALL
Babybjörn MINI 3D Mesh, Anthracite
4x

Babybjörn MINI 3D Mesh

106,90 €
99,30 €
Posledný kus za túto cenu!

BabyBjorn nosítko MINI 3D Mesh bolo vyvinuté pre novorodencov na nosenie v prvých mesiacoch života. Nie je treba žiadna novorodenecká vložka. Je vhodné pre bábätká od 3,2 do 11 kg (0 – 1 rok). Je vyrobené z 3D Mesh, čo je chladná a vzdušná sieťovina s neuveriteľne mäkkým podkladom. Sieťová tkanina zaisťuje výborný prietok vzduchu a rýchlo vysychá.

Tovar od predajcu MALL
Babybjörn Lehátko Bliss Beige Leopard print cotton
10x

Babybjörn BB ležadlo Bliss Cotton

190 €
Novinka

Ergonomické ležadlo je určené pre deti od narodenia do približne 2 rokov veku. Kvalitný poťah z bavlny je príjemný a šetrný k zdraviu dieťaťa. Ležadlo možno navyše nastaviť do 3 rôznych polôh podľa aktuálnej potreby. BabyBjörn BB ležadlo Bliss Cotton je ľahko prenosné vďaka svojej váhe 2,3 kg.

Tovar od predajcu MALL
-23%
Babybjörn BB ležadlo Soft Blue / Grey, Cotton / Jersey
10x

Babybjörn BB ležadlo Soft Cotton / Jersey

237,90 €
181,40 €
Posledný kus za túto cenu!

Ergonomické ležadlo určené pre deti od narodenia do približne 2 rokov veku je vybavené čalúneným bezpečnostným popruhom. Príjemný poťah z bavlny je šetrný k zdraviu dieťaťa. Ležadlo možno ľahko polohovať v 3 úrovniach a tiež jednoducho prenášať vďaka svojej váhe 2,1 kg.

Tovar od predajcu MALL
Babybjörn BB Ležadlo BLISS Dusty pink cotton Petal, svetlá konštrukcia
2x

Babybjörn BB Ležadlo BLISS cotton Petal svetlá konštrukcia - 4

203,90 €

Detské ergonomické ležadlo od značky BabyBjörn s prirodzeným hojdaním vášho bábätka. Môžete si vybrať z troch rôznych polôh či už pre spánok, odpočinok alebo pre hranie. Ležadlo je ľahké a ľahko prenosné a dá sa tak využiť ako doma, tak aj na cestách. Navyše neobsahuje žiadne škodlivé látky a je vyrobené z kvalitného bavlneného materiálu.

Tovar od predajcu MALL
Babybjörn Lehátko Balance Soft Beige grey/grey cot.Jersey, svetlá konštrukcia

Babybjörn Lehátko Balance Soft svetlá konštrukcia

211,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Pohodlné lehátko Balance Soft od značky Babybjörn určené pre deti do 2 rokov. Vďaka použitiu mäkkých a hebkých materiálov, oblých tvarov a ergonomického dizajnu, bolo docielené to, že sa dieťatko cíti v lehátku ako v náručí mamičky alebo otecka. Pohodlný pocit hneď od prvého dňa.

Tovar od predajcu MALL
Babybjörn Ležadlo BLISS Midnight blue cotton
129x

Babybjörn Ležadlo BLISS cotton

207,90 €

BabyBjörn Ležadlo BLISS cotton je ergonomické ležadlo s prirodzeným hojdaním. Pre deti od narodenia do cca 2 rokov veku. Ľahké (2,3 kg), s prateľným poťahom, variant cotton – tkaná bavlna. Bezpečné, testované, polohovateľné.

Tovar od predajcu MALL
Babybjörn BB ergonom. Nosič detí MOVE Anthracite/Leopard 3D Mesh

Babybjörn BB ergonom.nosič detí MOVE Anthracite/Leopard 3D Mesh

158,90 €

Detský nosič s leopardím vzorom od značky BabyBjörn. Komfortný nosič detí ako pre deti tak aj pre rodičov. Vstavaná podpora chrbta, bedrové pásy a čalúnené popruhy na ramená zaisťujú odľahčenie tlaku a mäkká vzdušná sieťová tkanina udržuje vaše dieťa v pohode a pohodlí. Nosič detí sa zároveň ľahko nasadzuje aj dáva dole.

Tovar od predajcu MALL
Babybjörn Ležadlo Balance SOFT Cotton, Black/Dark grey
68x

Babybjörn Ležadlo Balance SOFT Cotton

203,90 €
196,90 €

BabyBjörn Lehátko Balance SOFT Cotton je originálne lehátko a sedátko v jednom, z odolnej 100% bavlny, ktorá je veľmi jemná k citlivej detskej pokožke.

Tovar od predajcu MALL
Babybjörn Hračka na ležadlo Balance Soft drevená
60x

Babybjörn Hračka na ležadlo Balance Soft drevená

48,90 €

BabyBjörn Hračka na ležadlo Balance SOFT je originálna drevená hračka, určená výhradne na nasadenie na ležadlo Balance Soft. Podnecuje dieťa k hre.

Tovar od predajcu MALL
Babybjörn BB ergonom.nosítko MOVE Anthracite 3D Mesh
6x

Babybjörn BB ergonom.nosítko MOVE 3D Mesh

152,90 €
139 €
Posledný kus za túto cenu!

Detské nosítko s ergonomickým riešením s maximálnou nosnosťou približne 12 kg je vyrobené z látok, ktoré sú šetrné k zdraviu dieťaťa. Použité materiály spĺňajú medzinárodné testovacie kritériá OEKO-TEX Standard.

Tovar od predajcu MALL
Babybjörn BB poťah na lehátko Bliss Old Rose cotton
6x

Babybjörn BB poťah na lehátko Bliss cotton

77,90 €

Náhradný povlak na lehátko, ktorý je vyrobený z bavlny. Jedná sa o veľmi kvalitnú tkaninu, ktorá je odolná. Babybjorn BB poťah na lehátko Bliss cotton je príjemný na dotyk a zaistí dieťaťu pohodlie pri ležaní. Bavlna je veľmi priedušným materiálom, ktorý je šetrný k jemnej detskej pokožke.

Tovar od predajcu MALL
Švédska firma BabyBjörn sa snaží už viac ako 50 rokov zjednodušiť život Váš aj Vášho dieťaťa vytváraním inovačných výrobkov pre deti do 3 rokov. Pri vývoji výrobkov berie firma BabyBjörn vždy ohľad na potreby detí a ich rodičov. Počas rokov získala firma rad medzinárodných ocenení a cien od rôznych organizácií a časopisov pre rodičov. Všetky použité materiály majú certifikát Ökotex triedy 1, čo zaručuje, že neobsahujú žiadne škodlivé substancie. Rad nosidiel je vyvinutých v úzkej spolupráci s uznávanými pediatrami a ortopédmi. Vaše dieťa je najdôležitejšie na svete ... pre Vás aj pre nás.