Babybjörn BB ergonom.nosítko MOVE 3D Mesh
129 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Detské nosítko s ergonomickým riešením s maximálnou nosnosťou približne 12 kg je vyrobené z látok, ktoré sú šetrné k zdraviu dieťaťa. Použité materiály spĺňajú medzinárodné testovacie kritériá OEKO-TEX Standard.

Babybjörn BB Ergonom. nosítko One Air, Slate Blue, 3D Mesh
179 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Detské nosítko pre deti do 3 rokov so zhruba 12 kg spĺňa normu Oeko-Tex Standard 100. Praktické nosítko je opatrené priedušnou 3D sieťovinou mesh a je prispôsobené pre nosenie v 4 pozíciách vpredu aj na chrbte.

Babybjörn BB Ergonom.nosítko One Cotton
159 €
+ doprava zadarmo

Detské nosítko od značky BabyBjörn je určené pre deti od 12. mesiaca do 3 rokov a maximálnej váhe 15 kg. Nosítko vyrobené z nezávadných a bezpečných materiálov možno prispôsobiť až do 4 polôh.

Babybjörn BB nočník kresielko
31,90 €

Detský nočník značky Babybjörn je príjemne zaoblený tak, aby sa na ňom dieťaťu pohodlne sedelo. Nočník je ďalej vyrobený z nezávadných a kvalitných materiálov – teda bez PVC, BPA, ftalátov alebo kadmia.

Babybjörn BB nočník kresielko
31,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský nočník od značky Babybjörn je prakticky zaoblený tak, aby sa na ňom malému dieťaťu dobre sedelo. Nočník je vyrobený z nezávadných a kvalitných materiálov – teda bez PVC, BPA, ftalátov alebo kadmia.

Babybjörn BB nočník Smart
24,90 €

Detský nočník značky BabyBjörn možno jednoducho rozložiť a pribaliť tak bez problému na cesty, aj vďaka obyčajným 540 g. Nočník je vyrobený s dôrazom na zdravotnú stránku, čiže neobsahuje PVC, BPA, ftaláty a iné škodlivé materiály.

Babybjörn BB nočník Smart
24,90 €

Detský nočník značky Babybjörn možno bez námahy rozložiť a pribaliť napríklad tiež na cesty, to aj vďaka jeho ľahkej hmotnosti – 540 g. Nočník je vyrobený s dôrazom na zdravotnú stránku, čiže neobsahuje PVC, BPA, ftaláty a iné škodlivé materiály.

Babybjörn BB nosič detí MINI mesh
109 € 102,47 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Detské nosítko určené pre deti do 12. mesiaca a maximálnu váhu 11 kg je možné jednoducho prispôsobiť danej postave aj polohe bábätka. Nosič je vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré sú šetrné k zdraviu dieťaťa.

Babybjörn BB nosítko MINI Dove blue 3D Jersey
90,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Detské nosítko Babybjorn pre novorodencov o maximálnej nosnosti 11 kg je vyrobené z kvalitných látok, ktoré sú šetrné k zdraviu dieťaťa. Materiály ďalej spĺňajú medzinárodné kritériá testovania OKO-TEX Standard 100.

Babybjörn BB podbradník na nosítko MINI 2 ks Tencel
13,90 €

Vodoodolný podbradník po 2 kusoch je určený na prenosné nosítka BabyBjörn, ktoré pomáha chrániť pred zašpinením od zvyškov jedál či rozliatych tekutín. Spodná vrstva je tvorená kombináciou tencelu a modalu, vrchný materiál potom z tencelu. BB podbradník na nosítko MINI 2 ks Tencel je plne prateľný pri 60 °C a jednoduchý na údržbu.

Babybjörn BB podbradník na nosítko One Tencel
18,90 €

Vodoodolný podbradník na prenosné nosítka BabyBjörn pomáha chrániť ich povrch pred zašpinením od zvyškov jedál alebo tekutín. Spodná vrstva je vyrobená z kombinácie tencelu a modalu, vrchná časť potom z tencelu. BB podbradník na nosítko One Tencel je plne prateľný pri 60 °C a nenáročný na údržbu.

Babybjörn BB stúpadlo

Babybjörn BB stúpadlo

Hodnotenie: 5
19,90 €

Plastové stúpadloprotišmykovou vrstvou na hornej strane je vyrobené z polypropylénu bez obsahu zdraviu škodlivých látok. Stúpadlo značky BabyBjörn je vďaka gumovému potiahnutiu dostatočne stabilné a bezpečné, váži navyše iba 550 g a je teda aj ľahko skladovateľné.

Babybjörn BB stúpadlo
19,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Plastové stúpadlo značky BabyBjörn je vybavené protišmykovou vrstvou na hornej strane. Použité materiály neobsahujú žiadne zdraviu škodlivé látky. Stúpadlo je vďaka gumovému potiahnutiu dostatočne stabilné a bezpečné, váži navyše iba 550 g a je teda aj ľahko skladovateľné.

Babybjörn Hrnčeky 2 ks-18%
17,20 € 14,05 €

Posledný kus za túto cenu!

BabyBjörn hrnčeky sú ideálnym prvým hrnčekom pre deti, ktoré sa už cítia na to, aby sa naučili piť z otvoreného hrnčeka ako ich mamičky a oteckovia. Od zhruba 8 mesiacov. Hrnček pre najmenších je navrhnutý v súlade s tým, ako pijú malé deti. Ľahko uchopiteľný materiál a výrazné línie robia tento hrnček príjemným. A zaoblená horná hrana je citlivá k detským perám.

Babybjörn MINI 3D Jersey
90,96 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Babybjörn MINI 3D Jersey je perfektný v ranných mesiacoch, keď každý novorodenec potrebuje veľa blízkosti po celý deň. Je vhodné pre bábätká od 3,2 do 11 kg (0 – 1 rok). Je vyrobené z 3D Jersey – najnovší materiál je najkompaktnejší len ako to šlo. Hladká a pružná látka jemne objíme vaše bábätko. Pozíciu novorodenca a jeho prirodzenú krivku C môžete skontrolovať rukami cez látku.

Babybjörn MINI 3D Mesh
98,93 € 84,12 €
+ doprava zadarmo

Akcia

BabyBjorn nosítko MINI 3D Mesh bolo vyvinuté pre novorodencov na nosenie v prvých mesiacoch života. Nie je treba žiadna novorodenecká vložka. Je vhodné pre bábätká od 3,2 do 11 kg (0 – 1 rok). Je vyrobené z 3D Mesh, čo je chladná a vzdušná sieťovina s neuveriteľne mäkkým podkladom. Sieťová tkanina zaisťuje výborný prietok vzduchu a rýchlo vysychá.

Babybjörn MINI Dusty Cotton
87 €
+ doprava zadarmo

Akcia

BabyBjorn nosítko MINI cotton bolo vyvinuté špeciálne pre novorodencov na nosenie v prvých mesiacoch, poskytnete tak bábätku potrebnú blízkosť. Je vhodné pre bábätká od 3,2 do 11 kg (0 – 1 rok). Je vyrobené z certifikovanej bavlny, ktorá je pružná v oblasti sedu + saténového tkaniva, aby bolo supermoderné a pohodlné.

Babybjörn Prikrývka na nosítko Black
42,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Keď je vonku vlhko a sychravo, prikrývka na nosítko BabyBjörn zabezpečí, aby bolo Vaše dieťa v teple a suchu. Vyrobená z mäkkého a pružného fleecu, ktorý neprepúšťa vodu ani vietor, ale je dokonale priedušný.

Babybjörn Adaptér na WC
34,70 €

Adaptér na WC od BabyBjörn urobí chodenie na záchod vášmu dieťaťu o trochu jednoduchším. Mäkké ergonomické línie bez ostrých hrán sú pohodlné, a umožňujú dieťaťu sedieť správnym spôsobom. Ľahko ho prispôsobíte na svoju záchodovú dosku.

Babybjörn Nočník Kresielko
31,90 €

Posledný kus za túto cenu!

BabyBjörn Nočník kresielko pomáha Vášmu dieťaťu skončiť s plienkami. Je pevný s protišmykovou úpravou na spodnej strane a vyššiu chrbtovou opierkou.

Babybjörn Nosič ONE 3D Mesh 2018
175 €
+ doprava zadarmo

BabyBjörn Ergonomický nosič ONE 3D Mesh je mäkké a veľmi pohodlné. Rastie s vaším dieťaťom. Je vhodné pre deti od narodenia do 3 rokov. Ponúka 4 polohy nosenia, ktoré môžete meniť jednoduchým a bezpečným spôsobom. Je šité z 3D sieťoviny (mesh), vďaka ktorej je priedušnejší a rýchlejšie schne.

Babybjörn Nosič ONE Cotton 2018
153 € 149,94 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

BabyBjörn Ergonomický nosič ONE Cotton je mäkký a veľmi pohodlný. Rastie s vaším dieťaťom. Je vhodný pre deti od narodenia do 3 rokov. Ponúka 4 polohy nosenia, ktoré môžete meniť jednoduchým a bezpečným spôsobom.

Babybjörn Balance lehátko Soft Mesh
165,20 €
+ doprava zadarmo

BabyBjörn Lehátko Balance SOFT Mesh je originálne ležadlo a sedátko v jednom, z priedušného materiálu, ktorý je veľmi jemný k citlivej detskej pokožke.

Babybjörn BB ležadlo Bliss 3D Jersey
169 €
+ doprava zadarmo

Ergonomické ležadlo s mäkkou sedavou plochou je určené pre deti od narodenia do približne 2 rokov veku. Poťah z bavlny je šetrný k zdraviu dieťaťa. Ležadlo je možné bez problému polohovať do celkom 3 úrovní a tiež bez námahy prenášať – váži len 2,1 kg.

Babybjörn BB ležadlo Bliss Cotton
159 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Ergonomické ležadlo je určené pre deti od narodenia do približne 2 rokov veku. Kvalitný poťah z bavlny je príjemný a šetrný k zdraviu dieťaťa. Ležadlo možno navyše nastaviť do 3 rôznych polôh podľa aktuálnej potreby. BabyBjörn BB ležadlo Bliss Cotton je ľahko prenosné vďaka svojej váhe 2,3 kg.

Babybjörn BB ležadlo BLISS Mesh
169 € 164,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Ergonomické ležadlo je určené pre deti od narodenia do približne 2 rokov veku. Nezávadný poťah vyrobený z polyesteru je šetrný k zdraviu dieťaťa. Veľkou výhodou je aj možnosť zmeniť polohu ležadla až do 3 rôznych úrovní.

Babybjörn BB ležadlo Soft Cotton / Jersey
159 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Ergonomické ležadlo určené pre deti od narodenia do približne 2 rokov veku je vybavené čalúneným bezpečnostným popruhom. Príjemný poťah z bavlny je šetrný k zdraviu dieťaťa. Ležadlo možno ľahko polohovať v 3 úrovniach a tiež jednoducho prenášať vďaka svojej váhe 2,1 kg.

Babybjörn Detský nadstavec na stoličku Booster Seat
41,70 €
+ doprava zadarmo

Detský nadstavec na stoličku Booster Seat od BabyBjörn je praktický podsedák na stoličku, ktorý pomôže vášmu dieťaťu dosiahnuť na stôl rovnako pohodlne a bezpečne ako vám. Bez toho, aby vám muselo sedieť na kolenách.

Babybjörn Ležadlo Balance SOFT Cotton
150,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

BabyBjörn Lehátko Balance SOFT Cotton je originálne lehátko a sedátko v jednom, z odolnej 100% bavlny, ktorá je veľmi jemná k citlivej detskej pokožke.

Babybjörn Ležadlo BLISS cotton
155,40 €
+ doprava zadarmo

BabyBjörn Ležadlo BLISS cotton je ergonomické ležadlo s prirodzeným hojdaním. Pre deti od narodenia do cca 2 rokov veku. Ľahké (2,3 kg), s prateľným poťahom, variant cotton – tkaná bavlna. Bezpečné, testované, polohovateľné.

Babybjörn Ležadlo BLISS mesh
165,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

BabyBjörn Ležadlo BLISS mesh je ergonomické ležadlo s prirodzeným hojdaním. Pre deti od narodenia do cca 2 rokov veku. Ľahké (2,3 kg), s prateľným poťahom, variant mesh – extra priedušné. Bezpečné, testované, polohovateľné.

Babybjörn Jedálenská súprava
25,50 €

Posledný kus za túto cenu!

BabyBjörn Súprava tanierika s lyžičkou a vidličkou hrnček v premyslenom a krásnom dizajne pre tých najmenších, * aby sa im lepšie učilo samostatne jesť *. V súprave: 1× tanierik, 1× lyžička, 1× vidlička a 1× hrnček. Riad aj príbor sú vhodné pre pravákov aj ľavákov.

Babybjörn Príbor súprava
16,40 €

Posledný kus za túto cenu!

BabyBjörn Príbor súprava sa skladá zo 4 kusov detských príborov (2 lyžice, 2 vidličky). Príbory skvele padnú do malých ručičiek, nezošmykujú, sú vhodné pre pravákov aj ľavákov. Spĺňajú bezpečnostné požiadavky, sú bez PVC, BPA.

Babybjörn Súprava 2 tanierikov-18%
29,60 € 24,12 €

Výpredaj

BabyBjörn Súprava 2 tanierikov (s lyžičkou a vidličkou) v premyslenom a krásnom dizajne pre tých najmenších, * aby sa im lepšie učilo samostatne jesť *. V súprave: 2× tanierik, 2× lyžička a 2× vidlička. Riad aj príbor sú vhodné pre pravákov aj ľavákov.

Babybjörn Jedálenská sada
22,40 €

BabyBjörn Jedálenská sada, 4-dielna – skladá sa z pohodlného podbradníka, tanierika, lyžičky a vidličky na učenie. Aby bolo učenie sa samostatne jesť pre detičky zábavou. Vyrobené bez BPA.

Babybjörn Nočník Smart

Babybjörn Nočník Smart

Hodnotenie: 4,8
23,59 € 20,60 €

BabyBjörn Nočník Smart je dokonalým spojením funkčnosti a pohodlia. Je skvelým pomocníkom pri nácviku toalety vášho dieťaťa. Pevne sedia na podlahe.

Babybjörn Nosič ONE Cotton, Terracotta Pink
156,30 €
+ doprava zadarmo

Ergonomický nosič BabyBjörn ONE Terracotta pink cotton mix z kolekcie Be You je nosič novej generácie, ktorý môžete ľahko použiť kedykoľvek a kdekoľvek potrebujete. Môžete vystriedať 4 rôzne nosiace pozície vpredu a na chrbte. Bedrový pás a široké ramenné popruhy robia tento nosič pohodlným.

Babybjörn Nosítko Original
113,90 € 83,30 €
+ doprava zadarmo

BabyBjörn Nosítko Original je klasika značky v nosidlách. Urobte si aj Vy čo potrebujete s voľnými rukami a majte pritom bezpečne svoje dieťa pri sebe. 100% bavlna, anti-alergénna, od narodenia do 11kg, pohodlné a ľahko použiteľné, prateľné v práčke.

Babybjörn Podbradníky mäkké 2ks
16,88 € 12,60 €

BabyBjörn Podbradník mäkký Soft je ergonomicky navrhnutý tak, aby dokonale padol. Tento podbradník spoľahlivo zachytáva omrvinky jedla pri kŕmení dieťaťa. Balenie 2 kusov.

Babybjörn Stúpadlo

Babybjörn Stúpadlo

Hodnotenie: 5
20,70 € 20 €

BabyBjörn Stúpadloprotišmykovou vrstvou. Bude Vám praktickým pomocníkom nielen v kúpeľni či na toalete – vyvýši dieťa, aby dosiahlo, kam potrebuje.

Švédska firma BabyBjörn sa snaží už viac ako 50 rokov zjednodušiť život Váš aj Vášho dieťaťa vytváraním inovačných výrobkov pre deti do 3 rokov. Pri vývoji výrobkov berie firma BabyBjörn vždy ohľad na potreby detí a ich rodičov. Počas rokov získala firma rad medzinárodných ocenení a cien od rôznych organizácií a časopisov pre rodičov. Všetky použité materiály majú certifikát Ökotex triedy 1, čo zaručuje, že neobsahujú žiadne škodlivé substancie. Rad nosidiel je vyvinutých v úzkej spolupráci s uznávanými pediatrami a ortopédmi. Vaše dieťa je najdôležitejšie na svete … pre Vás aj pre nás.

Švédska firma BabyBjörn sa snaží už viac ako 50 rokov zjednodušiť život Váš aj Vášho dieťaťa vytváraním inovačných výrobkov pre deti do 3 rokov. Pri vývoji výrobkov berie firma BabyBjörn vždy ohľad na potreby detí a ich rodičov. Počas rokov získala firma rad medzinárodných ocenení a cien od rôznych organizácií a časopisov pre rodičov. Všetky použité materiály majú certifikát Ökotex triedy 1, čo zaručuje, že neobsahujú žiadne škodlivé substancie. Rad nosidiel je vyvinutých v úzkej spolupráci s uznávanými pediatrami a ortopédmi. Vaše dieťa je najdôležitejšie na svete … pre Vás aj pre nás.