Babybjörn Adaptér na WC

Babybjörn Adaptér na WC

Hodnotenie: 4,8
38,90 €

Adaptér na WC od BabyBjörn urobí chodenie na záchod vášmu dieťaťu o trochu jednoduchším. Mäkké ergonomické línie bez ostrých hrán sú pohodlné, a umožňujú dieťaťu sedieť správnym spôsobom. Ľahko ho prispôsobíte na svoju záchodovú dosku.

Babybjörn Nosič ONE 3D Mesh 2018
214,90 €

BabyBjörn Ergonomický nosič ONE 3D Mesh je mäkké a veľmi pohodlné. Rastie s vaším dieťaťom. Je vhodné pre deti od narodenia do 3 rokov. Ponúka 4 polohy nosenia, ktoré môžete meniť jednoduchým a bezpečným spôsobom. Je šité z 3D sieťoviny (mesh), vďaka ktorej je priedušnejší a rýchlejšie schne.

Babybjörn BB nočník kresielko
34,90 €

Detský nočník od značky Babybjörn je prakticky zaoblený tak, aby sa na ňom malému dieťaťu dobre sedelo. Nočník je vyrobený z nezávadných a kvalitných materiálov – teda bez PVC, BPA, ftalátov alebo kadmia.

Babybjörn BB nočník kresielko
34,90 €

Detský nočník značky Babybjörn je príjemne zaoblený tak, aby sa na ňom dieťaťu pohodlne sedelo. Nočník je ďalej vyrobený z nezávadných a kvalitných materiálov – teda bez PVC, BPA, ftalátov alebo kadmia.

Babybjörn BB nočník Smart
28,90 €

Detský nočník značky Babybjörn možno bez námahy rozložiť a pribaliť napríklad tiež na cesty, to aj vďaka jeho ľahkej hmotnosti – 540 g. Nočník je vyrobený s dôrazom na zdravotnú stránku, čiže neobsahuje PVC, BPA, ftaláty a iné škodlivé materiály.

Babybjörn Detský nadstavec na stoličku Booster Seat
43,90 €

Detský nadstavec na stoličku Booster Seat od BabyBjörn je praktický podsedák na stoličku, ktorý pomôže vášmu dieťaťu dosiahnuť na stôl rovnako pohodlne a bezpečne ako vám. Bez toho, aby vám muselo sedieť na kolenách.

Babybjörn BB poťah na lehátko Bliss cotton
77,90 €

Náhradný povlak na lehátko, ktorý je vyrobený z bavlny. Jedná sa o veľmi kvalitnú tkaninu, ktorá je odolná. Babybjorn BB poťah na lehátko Bliss cotton je príjemný na dotyk a zaistí dieťaťu pohodlie pri ležaní. Bavlna je veľmi priedušným materiálom, ktorý je šetrný k jemnej detskej pokožke.

Babybjörn BB nočník Smart
28,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský nočník značky BabyBjörn možno jednoducho rozložiť a pribaliť tak bez problému na cesty, aj vďaka obyčajným 540 g. Nočník je vyrobený s dôrazom na zdravotnú stránku, čiže neobsahuje PVC, BPA, ftaláty a iné škodlivé materiály.

Babybjörn BB stúpadlo

Babybjörn BB stúpadlo

Hodnotenie: 4,9
22,90 €

Plastové stúpadloprotišmykovou vrstvou na hornej strane je vyrobené z polypropylénu bez obsahu zdraviu škodlivých látok. Stúpadlo značky BabyBjörn je vďaka gumovému potiahnutiu dostatočne stabilné a bezpečné, váži navyše iba 550 g a je teda aj ľahko skladovateľné.

Babybjörn Jedálenská súprava
29,90 €

Posledný kus za túto cenu!

BabyBjörn Súprava tanierika s lyžičkou a vidličkou hrnček v premyslenom a krásnom dizajne pre tých najmenších, * aby sa im lepšie učilo samostatne jesť *. V súprave: 1× tanierik, 1× lyžička, 1× vidlička a 1× hrnček. Riad aj príbor sú vhodné pre pravákov aj ľavákov.

Babybjörn Hrnčeky 2 ks

Babybjörn Hrnčeky 2 ks

Hodnotenie: 5
18,90 €

BabyBjörn hrnčeky sú ideálnym prvým hrnčekom pre deti, ktoré sa už cítia na to, aby sa naučili piť z otvoreného hrnčeka ako ich mamičky a oteckovia. Od zhruba 8 mesiacov. Hrnček pre najmenších je navrhnutý v súlade s tým, ako pijú malé deti. Ľahko uchopiteľný materiál a výrazné línie robia tento hrnček príjemným. A zaoblená horná hrana je citlivá k detským perám.

Babybjörn BB stúpadlo

Babybjörn BB stúpadlo

Hodnotenie: 4,6
22,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Plastové stúpadlo značky BabyBjörn je vybavené protišmykovou vrstvou na hornej strane. Použité materiály neobsahujú žiadne zdraviu škodlivé látky. Stúpadlo je vďaka gumovému potiahnutiu dostatočne stabilné a bezpečné, váži navyše iba 550 g a je teda aj ľahko skladovateľné.

Babybjörn Ležadlo BLISS mesh
242,90 €

BabyBjörn Ležadlo BLISS mesh je ergonomické ležadlo s prirodzeným hojdaním. Pre deti od narodenia do cca 2 rokov veku. Ľahké (2,3 kg), s prateľným poťahom, variant mesh – extra priedušné. Bezpečné, testované, polohovateľné.

Babybjörn BB ležadlo Bliss Cotton
207,90 €

Ergonomické ležadlo je určené pre deti od narodenia do približne 2 rokov veku. Kvalitný poťah z bavlny je príjemný a šetrný k zdraviu dieťaťa. Ležadlo možno navyše nastaviť do 3 rôznych polôh podľa aktuálnej potreby. BabyBjörn BB ležadlo Bliss Cotton je ľahko prenosné vďaka svojej váhe 2,3 kg.

Babybjörn BB Ergonom. nosítko One Air, Slate Blue, 3D Mesh
214,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské nosítko pre deti do 3 rokov so zhruba 12 kg spĺňa normu Oeko-Tex Standard 100. Praktické nosítko je opatrené priedušnou 3D sieťovinou mesh a je prispôsobené pre nosenie v 4 pozíciách vpredu aj na chrbte.

Babybjörn BB poťah na lehátko Bliss Jersey
87,90 € 82 €

Náhradný poťah na lehátko, ktorý je vyrobený z bavlneného materiálu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk. Babybjorn BB poťah na ležadlo Bliss Jersey je kompatibilný s lehátkami BLISS. Jedná sa o kvalitnú tkaninu, ktorá je jemná na dotyk. Zaujme tiež svojim jednofarebným dizajnom.

Babybjörn MINI 3D Mesh

Babybjörn MINI 3D Mesh

Hodnotenie: 4,5
108,90 €

Posledný kus za túto cenu!

BabyBjorn nosítko MINI 3D Mesh bolo vyvinuté pre novorodencov na nosenie v prvých mesiacoch života. Nie je treba žiadna novorodenecká vložka. Je vhodné pre bábätká od 3,2 do 11 kg (0 – 1 rok). Je vyrobené z 3D Mesh, čo je chladná a vzdušná sieťovina s neuveriteľne mäkkým podkladom. Sieťová tkanina zaisťuje výborný prietok vzduchu a rýchlo vysychá.

Babybjörn BB nosič detí MINI mesh
108,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské nosítko určené pre deti do 12. mesiaca a maximálnu váhu 11 kg je možné jednoducho prispôsobiť danej postave aj polohe bábätka. Nosič je vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré sú šetrné k zdraviu dieťaťa.

Babybjörn BB ležadlo Bliss 3D Jersey
242,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Ergonomické ležadlo s mäkkou sedavou plochou je určené pre deti od narodenia do približne 2 rokov veku. Poťah z bavlny je šetrný k zdraviu dieťaťa. Ležadlo je možné bez problému polohovať do celkom 3 úrovní a tiež bez námahy prenášať – váži len 2,1 kg.

Babybjörn MINI Dusty Cotton
94,90 €

BabyBjorn nosítko MINI cotton bolo vyvinuté špeciálne pre novorodencov na nosenie v prvých mesiacoch, poskytnete tak bábätku potrebnú blízkosť. Je vhodné pre bábätká od 3,2 do 11 kg (0 – 1 rok). Je vyrobené z certifikovanej bavlny, ktorá je pružná v oblasti sedu + saténového tkaniva, aby bolo supermoderné a pohodlné.

Babybjörn BB ležadlo Soft Cotton / Jersey
242,90 € 207,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Ergonomické ležadlo určené pre deti od narodenia do približne 2 rokov veku je vybavené čalúneným bezpečnostným popruhom. Príjemný poťah z bavlny je šetrný k zdraviu dieťaťa. Ležadlo možno ľahko polohovať v 3 úrovniach a tiež jednoducho prenášať vďaka svojej váhe 2,1 kg.

Babybjörn BB nosítko MINI Dove blue 3D Jersey-26%
108,90 € 79,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské nosítko Babybjorn pre novorodencov o maximálnej nosnosti 11 kg je vyrobené z kvalitných látok, ktoré sú šetrné k zdraviu dieťaťa. Materiály ďalej spĺňajú medzinárodné kritériá testovania OKO-TEX Standard 100.

Babybjörn Balance lehátko Soft Mesh
242,90 €

BabyBjörn Lehátko Balance SOFT Mesh je originálne ležadlo a sedátko v jednom, z priedušného materiálu, ktorý je veľmi jemný k citlivej detskej pokožke.

Babybjörn BB poťah na lehátko Bliss Mesh
87,90 €

Poťah na lehátko BLISS značky Babybjorn. Je vyrobený zo 100% polyesteru, ktorý je veľmi odolný. Babybjorn BB poťah na lehátko Bliss Mesh sa ľahko aplikuje a zaistí dieťaťu komfort, ktorý potrebuje. Tkanina je príjemná na dotyk a priedušná. Zaujme tiež atraktívnym jednofarebným dizajnom.

Babybjörn BB podbradník na nosítko One Tencel
21,90 € 21,20 €

Vodoodolný podbradník na prenosné nosítka BabyBjörn pomáha chrániť ich povrch pred zašpinením od zvyškov jedál alebo tekutín. Spodná vrstva je vyrobená z kombinácie tencelu a modalu, vrchná časť potom z tencelu. BB podbradník na nosítko One Tencel je plne prateľný pri 60 °C a nenáročný na údržbu.

Babybjörn MINI 3D Jersey
108,90 €

Babybjörn MINI 3D Jersey je perfektný v ranných mesiacoch, keď každý novorodenec potrebuje veľa blízkosti po celý deň. Je vhodné pre bábätká od 3,2 do 11 kg (0 – 1 rok). Je vyrobené z 3D Jersey – najnovší materiál je najkompaktnejší len ako to šlo. Hladká a pružná látka jemne objíme vaše bábätko. Pozíciu novorodenca a jeho prirodzenú krivku C môžete skontrolovať rukami cez látku.

Babybjörn Príbor súprava
18,90 €

BabyBjörn Príbor súprava sa skladá zo 4 kusov detských príborov (2 lyžice, 2 vidličky). Príbory skvele padnú do malých ručičiek, nezošmykujú, sú vhodné pre pravákov aj ľavákov. Spĺňajú bezpečnostné požiadavky, sú bez PVC, BPA.

Babybjörn Prikrývka na nosítko Black
54,90 €

Keď je vonku vlhko a sychravo, prikrývka na nosítko BabyBjörn zabezpečí, aby bolo Vaše dieťa v teple a suchu. Vyrobená z mäkkého a pružného fleecu, ktorý neprepúšťa vodu ani vietor, ale je dokonale priedušný.

Babybjörn Nosič ONE Cotton 2018
190,90 € 181,90 €

BabyBjörn Ergonomický nosič ONE Cotton je mäkký a veľmi pohodlný. Rastie s vaším dieťaťom. Je vhodný pre deti od narodenia do 3 rokov. Ponúka 4 polohy nosenia, ktoré môžete meniť jednoduchým a bezpečným spôsobom.

Babybjörn BB ležadlo BLISS Mesh
242,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Ergonomické ležadlo je určené pre deti od narodenia do približne 2 rokov veku. Nezávadný poťah vyrobený z polyesteru je šetrný k zdraviu dieťaťa. Veľkou výhodou je aj možnosť zmeniť polohu ležadla až do 3 rôznych úrovní.

Babybjörn BB podbradník na nosítko MINI 2 ks Tencel
19,90 €

Vodoodolný podbradník po 2 kusoch je určený na prenosné nosítka BabyBjörn, ktoré pomáha chrániť pred zašpinením od zvyškov jedál či rozliatych tekutín. Spodná vrstva je tvorená kombináciou tencelu a modalu, vrchný materiál potom z tencelu. BB podbradník na nosítko MINI 2 ks Tencel je plne prateľný pri 60 °C a jednoduchý na údržbu.

Babybjörn BB poťah na lehátko Bliss cotton - rozbalené-17%
77,90 € 64,20 €

Rozbalené

Náhradný povlak na lehátko, ktorý je vyrobený z bavlny. Jedná sa o veľmi kvalitnú tkaninu, ktorá je odolná. Babybjorn BB poťah na lehátko Bliss cotton je príjemný na dotyk a zaistí dieťaťu pohodlie pri ležaní. Bavlna je veľmi priedušným materiálom, ktorý je šetrný k jemnej detskej pokožke.

Babybjörn BB stúpadlo - rozbalené
22,90 €

Rozbalené

Plastové stúpadloprotišmykovou vrstvou na hornej strane je vyrobené z polypropylénu bez obsahu zdraviu škodlivých látok. Stúpadlo značky BabyBjörn je vďaka gumovému potiahnutiu dostatočne stabilné a bezpečné, váži navyše iba 550 g a je teda aj ľahko skladovateľné.

Babybjörn Súprava 2 tanierikov
32,90 €

Posledný kus za túto cenu!

BabyBjörn Súprava 2 tanierikov (s lyžičkou a vidličkou) v premyslenom a krásnom dizajne pre tých najmenších, * aby sa im lepšie učilo samostatne jesť *. V súprave: 2× tanierik, 2× lyžička a 2× vidlička. Riad aj príbor sú vhodné pre pravákov aj ľavákov.

Švédska firma BabyBjörn sa snaží už viac ako 50 rokov zjednodušiť život Váš aj Vášho dieťaťa vytváraním inovačných výrobkov pre deti do 3 rokov. Pri vývoji výrobkov berie firma BabyBjörn vždy ohľad na potreby detí a ich rodičov. Počas rokov získala firma rad medzinárodných ocenení a cien od rôznych organizácií a časopisov pre rodičov. Všetky použité materiály majú certifikát Ökotex triedy 1, čo zaručuje, že neobsahujú žiadne škodlivé substancie. Rad nosidiel je vyvinutých v úzkej spolupráci s uznávanými pediatrami a ortopédmi. Vaše dieťa je najdôležitejšie na svete … pre Vás aj pre nás.

Švédska firma BabyBjörn sa snaží už viac ako 50 rokov zjednodušiť život Váš aj Vášho dieťaťa vytváraním inovačných výrobkov pre deti do 3 rokov. Pri vývoji výrobkov berie firma BabyBjörn vždy ohľad na potreby detí a ich rodičov. Počas rokov získala firma rad medzinárodných ocenení a cien od rôznych organizácií a časopisov pre rodičov. Všetky použité materiály majú certifikát Ökotex triedy 1, čo zaručuje, že neobsahujú žiadne škodlivé substancie. Rad nosidiel je vyvinutých v úzkej spolupráci s uznávanými pediatrami a ortopédmi. Vaše dieťa je najdôležitejšie na svete … pre Vás aj pre nás.