Baby Annabell Annabell, 43 cm-22%
72,80 € 56,20 €

Akcia

Bábika Baby Annabell môže sprevádzať tie najmenšie mamičky bábik po celý deň. Keď sa ráno prebudí, nemôže sa dočkať, až sa napije vody zo svojej fľaštičky. Pri pití hýbe pusinkou a potom si musí odgrgnúť. Keď Annabell pohúpaš na kolene, bude sa nadšene smiať. Ak ju pošteklíš na brušku, bude sa veselo smiať. Niekedy Annabell hlasno vzlyká a roní ozajstné slzy. Najradšej má cumlík, ktorý hlasno cmúľa. Keď je čas ísť do postieľky, stačí ju pekne ukolísať. Annabell začne zívať, zatvorí očká, zaspí a bude hlboko oddychovať.

Baby Annabell Sophia s vláskami
43,21 € 37,20 €

Sestrička bábiky Baby Annabell sa volá Sophia a je to usmievavá a priateľská bábika s prekrásnymi blonďavými vláskami, ktorá má vždy dobrú náladu. Sophie miluje česanie, a vždy keď ju jej malá mamička češe alebo jej zaplieta copy, je veľmi trpezlivá.

Baby Annabell Sedačka na bicykel
16,10 € 12,90 €

Novinka

Pobyt na čerstvom vzduchu svedčí všetkým malým deťom, Baby Annabell nie je výnimkou. A navyše vonku je toho toľko, čo je potrebné preskúmať a objaviť. Baby Annabell je už dosť veľká na to, aby mohla jazdiť na bicykli so svojou malou mamičkou a oteckom. Z pohodlnej sedačky na bicykel pozorne sleduje farebný svet okolo cesty. Pritom si užíva, ako jej do tváre veje ľahký vánok.

Baby Annabell Súprava na bicykel
28,60 € 22,90 €

Novinka

Baby Annabell jazdí veľmi rada na bicykli so svojou malou mamičkou a oteckom. Okolie spoznáva z bezpečia vlastnej sedačky na bicykel. Na výlety má pripravené skvelé cyklistické oblečenie. Základom je biele tričko s obrázkom ovečky, ako inak než idúce na bicykli. Tričko dopĺňajú tyrkysové nohavice v páse ozdobené ružovou mašličkou a na kolenách srandovnými záplatami.

Baby Annabell Chodítko

Baby Annabell Chodítko

Hodnotenie: 4,7
51,66 € 38,80 €

Chodítko s diaľkovým ovládaním pomáha bábike Baby Annabell udržať rovnováhu. Posaďte Baby Annabell do sedátka, rúčky jej upriamte o riadidlá a hor sa na prechádzku! Keď potrebuje malú prestávku, Baby Annabell si sadne a hrá sa s korálkami na riadidlách.

Baby Annabell Little Sophia, 36 cm
28,40 € 27,90 €

„Také malé dievčatko s tak krásnymi vláskami…“ dosť na to, aby na bábiku Baby Annabell Little žiarlili dokonca aj ovečky s maznavými nadýchanými vlnkami na hlavičke. Blonďavé vlásky malej Sophie môžu byť česané znovu a znovu.

Baby Annabell For babies Miláčik 30 cm
13,29 € 12,90 €

Novinka

Tento rozkošný miláčik pomáha deťom zaspať. Oblečenie je posiate malými roztomilými hviezdičkami. Šatôčky, ktoré zároveň formujú telíčko, sú vyrobené z prepracovanej zmesi niekoľkých jemne farebných látok. Čiapočka je ozdobená hravými uškami, môže tak byť z hlavičky sňatá behom niekoľkých sekúnd.

Baby Annabell Mia Sladké sny, 43 cm
38,30 € 32,90 €

Mie sa sníva o ovečke, ktorá tancuje ružovým záhonom. Je oblečená do ružovej sukienky a bieleho trička s ovečkou a s dlhým rukávom. To dopĺňajú farebne zladené legíny s potlačou ružičiek a roztomilé ružové topánky s tmavoružovými hviezdičkami a srdiečkami. Miina čiapočka je ozdobená korunkou, aby sa v nej Mia počas svojich snov mohla prechádzať snovým zámkom.

Baby Annabell Alexander, 43 cm
72,80 € 58,90 €

Bábika Baby Annabell Alexander môže sprevádzať tie najmenšie mamičky bábik po celý deň. Keď Alexandera pošteklíš na brušku, bude sa smiať. Čo sa mu po obede nepodarilo odgrgnúť, musí ísť niekedy von. Alexander má rád svoju modrú fľaštičku a pri pití z nej hýbe pusinkou, a dokonca počuješ aj zvuky sania. Často je hladný, musí dostať rýchlo najesť, pretože inak sa môže stať, že sa rozplače a začne roniť ozajstné bábikovské slzy. Najradšej má, keď ho jeho malá mamička pohojdá na kolene, hneď sa začne šťastne smiať. Pohúpaj ho dopredu a dozadu. Začne zívať, zatvorí očká, zaspí a bude hlboko oddychovať.

Baby Annabell Prilba na bicykel
10,30 € 8,90 €

Novinka

Pri každom cyklistickom výlete je na prvom mieste samozrejme bezpečnosť. Baby Annabell je preto pripútaná do svojej sedačky na bicykel a na hlave má prilbu. Aby počas výletov mohla Baby Annabell zo sedačky bez obáv pozorovať napríklad ovečky na lúke, chráni jej hlavičku aerodynamická prilba v ružovej a mentolovej farbe.

Baby Annabell Baby Annabell® Postieľka "Sladké sny"
53,64 € 45,90 €

Ružová postieľka s krásnymi nebesami a nadýchaným vankúšikom hrá uspávanku, aby pomohla Baby Annabell® zaspať. A keď sa jej zaspávanie nedarí, môže začať počítať svietiace hviezdičky na nebesiach, kým sa jej nezačnú zatvárať očká.

Baby Annabell My First Nezbedná Annabell, 30 cm
25,30 € 20,90 €

Keď sa 30 cm Nezbednej Baby Annabell stlačí bruško, vypľuje oranžový cumlík. Pripadá jej to ohromne smiešne, hneď sa tomu smeje. Po dlhom hraní je ale malý vtipálek unavený. Keď si bábika ľahne na chrbát, zavrie oči.

Baby Annabell Little Annabell + oblečení 36 cm
31,14 € 29,90 €

Oblečky, které si s sebou panenka My First Baby Annabell přináší, jsou ozdobeny těmi nejkrásnějšími růžičkami. Vesele se usmívající panenka se zavíracíma očima je vybavena hned dvěma oblečky najednou. Do divadla nebo na oslavu má připraveny nabírané šatičky s potiskem „ovečky na čaji o páté“ a sukýnkou ozdobenou druhou tylovou vrstvou. Součástí jsou i sandálky s růžičkami a růžová čepička. Na domácí mazlení a dovádění má panenka připraveny pohodlné dupačky. Tato sada je skvělou volbou pro nejmenší maminky panenek.

Baby Annabell My First Annabell 30 cm
20,62 € 17,90 €

Oblíbená ovečka Baby Annabell z obrázku na dupačkách předvádí tu nejoblíbenější aktivitu panenky. Spinkání je totiž tou nejoblíbenější činností roztomilé 30 cm panenky s měkkým tělíčkem. Když panenku položíš na zádíčka, pomalu zavře modrá očka a ani k tomu nemusí počítat ovečky! Kromě podřimování je samozřejmě na pořadu dne i pití z lahvičky. Proto si do nového domova Baby Annabell přináší růžovou lahvičku.

Baby Annabell Little Annabell 36 cm
23,90 €

"Dobré ráno! Dnes nás čaká báječný deň! "Little Annabell s mäkkým látkovým telíčkom je bezo sporu ranné vtáča. Hneď akonáhle vyjde slniečko, už je pripravená sa hrať. Samozrejme sa ale najprv potrebuje naraňajkovať. Potom, čo sa napije z fľaštičky, si rada hrá a mazná sa.

Baby Annabell Sophia, 43 cm-18%
41,10 € 33,70 €

Akcia

„Pozri, vážka! A lekno! Jé, žabička!“ Sophia veľmi rada pozoruje všetko, čo žije a rastie v záhradnom jazierku. Samým údivom má pootvorené ústa a modré očká jej žiaria nadšením. Obľúbeným jazierkom a krásnymi leknami má potlačené dokonca aj šatičky.

Baby Annabell Plienky, 5 ks
5,06 €

Novinka

Hrať sa s mokrým zadočkom nie je vôbec žiadna zábava. Našťastie má Baby Annabell pripravené balenie piatich plienok. Krásne plienky sú ozdobené motívmi roztomilých ovečiek. Stačí otvoriť lepiaci prúžok, zložiť starú plienku, obliecť novú a Baby Annabell je pripravená sa znova hrať.

Baby Annabell For babies Pekne spinkaj, 30 cm
25,30 € 21,90 €

„Pekne spinkaj“ je len jedna z radu vecí, ktoré táto krásna bábika s mäkkým látkovým telíčkom môže povedať. Zvukový modul vo vnútri bábiky dovoľuje nahrať až 5 minút zvuku – uspávanku alebo rozprávku na dobrú noc, alebo trebárs len cvrlikanie obľúbeného kanárika.

Baby Annabell Jesenná súprava Deluxe, 43 cm
25,30 € 19,90 €

Originálne oblečenie pre bábiky Baby Annabell. Na prechádzku jesenným mestom Baby Annabell rada nosí kockovaný kabátik. Aby Baby Annabell bolo teplo aj na nohy, sú súčasťou súpravy aj farebne zladené kožušinové topánky. Ružová čiapočka pekne zahreje Baby Annabell hlavu a ušká. A nesmie chýbať ani šál s potlačou ovečky.

Baby Annabell Květinková souprava Deluxe 43 cm
20,62 € 16,90 €

Baby Annabell je prostě květinové dítě. Má tak ráda barevné květinky, a tak ráda si ke všem přivoní. „Hepčí!“ Tentokrát si možná přivoněla až moc zblízka. A tak se není co divit, že Baby Annabell chce mít kytičky i na svém oblečení. Ve vrstvené sukýnce s růžičkami jí to tak sluší. Jestlipak kytička na čepičce taky voní? Součástí soupravy jsou i růžové botky s růžovými mašličkami a zlatými srdíčky. A kabelka ve tvaru srdíčka s růžičkovými ozdobami je jako dělaná na sbírání kytiček.

Baby Annabell Pohádkové oblečení "Sladké sny"
13,60 € 11,90 €

„Něco si přej!“ šeptá jehňátková víla z Baby Annabell trička, zatímco mává kouzelnou hůlkou. Roztomilý noční obleček má třpytivou tutu sukýnku, pod kterou vykukují růžové legíny s krásnými motivy. Aby se Baby Annabell hezky spinkalo, může si nasadit masku na oči ve tvaru ovečky. S maskou se dá taky skvěle hrát na schovku. Protože přeci „Když nevidím já tebe, tak ty mě taky nemůžeš vidět!“

Baby Annabell Oblečenie na chlapčeka modré, 43 cm
14,30 € 11,90 €

Novinka

Alexander sa dnes krásne vyparádil. Má na sebe bundu a nohavice v džínsovom vzhľade s humornými záplatami. Bunda je navyše ozdobená trblietavými gombíkmi v tvare ovečky. Vo svojom oblečku vyzerá jednoducho úchvatne!

Baby Annabell Oblečení s bundou 43 cm modré kalhoty
17,49 € 12,90 €

Když běháš po venku, je důležité si s sebou vzít i bundu, kdyby se náhodou změnilo počasí. Jak praktické, že tento džínový obleček bundu má! Jak se ti líbí souprava džín s denimovou bundou s hravým potiskem růžiček se všemi růžovými barvami duhy? Rozkošné volánky, kterými jsou ozdobeny kalhoty, najdeš i na růžovém tričku. Na vycházku s maminkou je to ideální!

Baby Annabell Pančuchy 43 cm
10,60 € 8,90 €

Novinka

Rozkošné Baby Annabell pančuchy sa hodia k akémukoľvek oblečeniu a možno ich nosiť aj samostatne. Vzory na pančuchách sú totiž až moc pekné na to, aby sa zakrývali. V sade nájdeš pančuchy v dvoch farebných prevedení.

Baby Annabell Baby Annabell® Spací vak "Sladké sny"
15,30 € 11,90 €

Tento spací vak je skvelým doplnkom a deti budú nadšené z toho, ako budú bábiku ukladať dovnútra a zase ju po prebudení opatrne vyberať von. Horná časť spacieho vaku je ozdobená potlačou, ktorá v tme svieti!

Baby Annabell Dupačky 43 cm
9,50 € 8,90 €

Novinka

Pozor, piráti! Ružové či modré dupačky majú na sebe roztomilé motívy pirátov, ktorých sa ale nemusíš vôbec báť. Dupačky sú tiež ozdobené okrasným lemom s mašličkou. Udrží bábiku pekne v teple pri všetkých morských dobrodružstvách.

Baby Annabell Šatičky na von s vážkami, 43 cm
9,50 € 8,90 €

Novinka

Dávaj pozor, dve vážky by mohli uletieť! Ale vlastne nie, obidve sú prišité na ružových šatôčkach s jemnými bodkami. Vršok šiat je ozdobený prepracovanými volánikmi. Ovečka Baby Annabell čaká na obrázku medzi leknami, až sa spolu s Baby Annabell vypraví za dobrodružstvom.

Baby Annabell Prebaľovacia taška
20,83 € 16 €

Dve ovečky na prebaľovacej taške vyzerajú tak nadšene. Kam asi pôjdeme nabudúce? Na ihrisko, do parku, k babičke a dedkovi? Ale je to vlastne jedno, praktická taška sa hodí všade. Vnútri nájdete štyri doplnky

Baby Annabell Dupačky tyrkysové
10,20 € 9,80 €

Dnes sa chce Baby Annabell cítiť obzvlášť pohodlne. Dupačky sú na domáce leňošenie presne to pravé. Tyrkysové dupačky sú navrhnuté vo vrstvenom štýle, majú sivé rukávy a sú ozdobené mašličkou.

Baby Annabell Prenosná sedačka
25,84 € 24,90 €

Novinka

Keď mamička a otecko vyráža s Baby Annabell von, radi si so sebou vezmú prenosnú sedačku. Vďaka rukoväti v tvare písmena Z je veľmi jednoduché sedačku prenášať. A keď je čas na odpočinok pri jazierku v parku, rukoväť sa môže jednoducho otočiť na druhú stranu a z prenosnej sedačky sa razom stane pohodlná sedačka na pozorovanie všetkého okolo.

Baby Annabell Topánočky 43 cm
9,50 € 8,90 €

Novinka

„Taaaaak pekné!“ Čo presne tým teraz Baby Annabell myslí? Vážky, lekná alebo jej topánočky? Pravdepodobne všetko. Vyberie si krásne ružové topánočky, ktoré sú ozdobené kvetom lekna a zlatým pásikom? Alebo si vyberie zlatý pár, ktorý je celý ušitý zo zlatej látky a je ozdobený ružovou trblietavou vážkou?

Baby Annabell Little Pohodlné oblečení 36 cm růžové
10,48 € 7,90 €

Annabell i Alexander se tak rádi mazlí se svou maminkou. A k tomu samozřejmě potřebují i hezky pohodlné oblečení. Červené šatičky pro Annabell jsou ušity z látky s romantickým potiskem a roztomilými volánky na ramenou. Mají také všitý tyrkysový bryndáček s krásnými kytičkami. Součástí je i čepička ze stejné červené látky.

Baby Annabell Nemocnica

Baby Annabell Nemocnica

Hodnotenie: 2,5
72,80 € 69,90 €

  • Originálny doplnok pre bábiky. Ale nie, Baby Annabell má červené tváričky a horúce čelo. Najlepšie bude ísť rýchlo do nemocnice a nechať ju vyšetriť pánom doktorom. Nemocnica je zostavená behom pár sekúnd. Pripravená je nemocničná posteľ aj s lôžkovinami. Po vyšetrení môže byť nemocnica zase zložená a uložená, takže nezaberie veľa miesta.
Baby Annabell Cumlík so sponkou
4,90 €

Novinka

Náhradný cumlík sa hodí vždy. Ružový je ozdobený vážkou. Tyrkysový je ozdobený leknom. Súčasťou cumlíka je retiazka so sponkou, aby ho Baby Annabell pri objavovaní nestratila. Korálky na retiazke vyzerajú ako malé kocky a sú ozdobené písmenkami mena Baby Annabell.

Baby Annabell Súprava Dobrú chuť
13,40 € 10,90 €

Originálne oblečenie a doplnky pre Baby Annabell. Baby Annabell práve vkročila do sveta a nemôže sa dočkať, až ho začne objavovať. A na objavovanie samozrejme potrebuje pohodlné oblečenie. Dupačky pre Baby Annabell so zlatým nápisom „Hello World“ sú krásne zladené k ružovej čiapočke s malou mašličkou a tiež k topánkam so srdiečkami. Obľúbená ovečka Baby Annabell sa zvedavo pozerá z podbradníka na náhrdelník s príveskom ovečky. Keď je treba Baby Annabell upokojiť, utíši ju cumlík v tvare srdiečka.

Baby Annabell Topánočky zlaté
10,20 € 7,90 €

V týchto pohodlných topánočkách sa Baby Annabell naučí chodiť raz dva. Doslova v nich prepláva izbičkou. Topánočky sa zatvárajú na suchý zips, čo zaručuje, že bábike perfektne padnú.

Baby Annabell For babies Miláček 22 cm růžová
11,90 €

Maličká, ale skvěle formovaná… co myslíš tím „ale“? Maličká, ale perfektně formovaná! Nakonec „perfektně formovaná“ znamená také vynikající a bezvadná. 22 cm veliká hadrová panenka je plyšová a měkká a její vinylová hlavička je příjemně jemná. Je ideální panenkou pro maličké dětské ručky a může být umístěna i v kolébce pro ty nejmenší dětičky. Tenhle miláček se i rád pere: můžete ji prát v ruce při 30ti stupních. A teď už zbývá odpovědět jen na poslední důležitou otázku: vyberete si růžovou nebo mentolovou barvu panenky s jemným vzorem hvězdiček na čepičce?

Baby Annabell Dudlík "Sladké sny"
10,48 € 8,90 €

Sladké sny Baby Annabell! S tímhle krásným dudlíkem Baby Annabell usne raz dva. Když ho dáš Baby Annabell do pusinky, tak se klip ve tvaru měsíčku rozsvítí a zahraje ukolébavku. I ovečka se pak zdá unavená, při poslouchání ukolébavky se jí zavírají očka. Dobrou noc!

Baby Annabell For babies Miláček 22 cm mentolová
11,65 € 10,60 €

Maličká, ale skvěle formovaná… co myslíš tím „ale“? Maličká, ale perfektně formovaná! Nakonec „perfektně formovaná“ znamená také vynikající a bezvadná. 22 cm veliká hadrová panenka je plyšová a měkká a její vinylová hlavička je příjemně jemná. Je ideální panenkou pro maličké dětské ručky a může být umístěna i v kolébce pro ty nejmenší dětičky. Tenhle miláček se i rád pere: můžete ji prát v ruce při 30ti stupních. A teď už zbývá odpovědět jen na poslední důležitou otázku: vyberete si růžovou nebo mentolovou barvu panenky s jemným vzorem hvězdiček na čepičce?

Baby Annabell Hojdačka Sladké sny
41,16 € 34,55 €

Môže to vyzerať ako štýlové hniezdočko, ale je to hojdačka pre Baby Annabell. Bábika si do nej môže ľahnúť a keď ju v nej pohojdávaš, bude sa cítiť, ako by sa vznášala na obláčiku. Niekedy to chvíľu trvá, než zaspí a keď do hojdačky ešte raz zatlačíš, bude sa chvíľku hojdať sama.

Baby Annabell Little Oblečení 36 cm růžová čepička
10,48 € 7,90 €

Takhle malé miminko jako je Baby Annabell Little potřebuje pořád dokola měnit oblečení. Proto je tenhle model připraven hned ve dvou krásných provedeních. Není však snadné se rozhodnout, zda by si Baby Annabel Little měla nejprve obléknout růžové šatičky s tyrkysovými pruhovanými legínami a růžovou čepičkou nebo raději tyrkysové šatičky s růžovými legínami a tyrkysovou čepičkou. Obě varianty jsou ozdobeny hravým potiskem oveček.

Baby Annabell Little Oblečení na hraní 36 cm
17,49 € 15,90 €

Baby Annabell Little by se ráda naučila salto. Je ale stále ještě maličká, a tak potřebuje hodně trénovat. Vypadá při tom jako ovečka pobíhající po louce. Načechranou ovečku najdeš i na její tyrkysové bundičce s kapucí a nařasenými lemy. Růžové dupačky s krátkým rukávem jsou ozdobeny roztomilou mašličkou se smějící se ovečkou v pase. Mají praktický střih, díky kterému je můžou snadno převlékat i ty nejmenší ručičky. Součástí jsou i růžové puntíkaté tenisky.

Baby Annabell Pyžamo "Sladké sny"
15,71 € 10,90 €

V tomto pyžamku sa Baby Annabell budú zdať len tie najkrajšie sny. Z prednej plyšovej časti trička sa smeje obľúbená ovečka Baby Annabell. Ovečka na tričku je ozdobená humornými uškami, s ktorými sa dá hýbať a ťahať za ne.

Baby Annabell Little Alexander, 36 cm
23,90 €

Little Alexander je malý veselý chlapček, ktorý má vždy dobrú náladu. Chlapček s mäkkým látkovým telíčkom je najšťastnejší, keď môže piť zo svojej fľaštičky a potom si zdriemnuť. Ak leží na chrbte, zavrie hnedá očká. Dlho ale nespí, veď deň je predsa stvorený na hranie, behanie, objavovanie a maznanie.

Baby Annabell Oblečenie na dievčatko ružové, 43 cm
14,30 € 12,90 €

Novinka

Annabell sa dnes krásne vyparádila. Jej ružová bunda je ozdobená trblietavými gombíkmi v tvare ovečky. Rukávy ružovej bundy zdobí potlač lekien. Biela suknička je pokrytá obrázkami vážok. V oblečku vyzerá tak úchvatne!

Baby Annabell For babies s tlukotem srdce 30 cm
26,08 € 22,90 €

Baby Annabell for babies s tlukotem srdce činí z usínání hru. Stisknete-li srdíčko na bříšku panenky, uslyšíte tlukot srdce a zvuky klidného dýchání. Je vědecky prokázáno, že když u sebe děti mají hračku se zvuky dýchání, snadněji usínají, klidněji spí a cítí se více chráněni. Hlasitost dvacetiminutového zvuku je možné nastavit. Látková panenka má velikost 30 cm, nosí růžové dupačky, šátek a čepičku s puntíky do barvy. Hlavička panenky je vyrobena z měkkého vinylu, tělíčko je také příjemně měkké, a proto si děti panenku oblíbí pro chvíle mazlení.

Baby Annabell Pletená souprava Deluxe 43 cm
25,69 € 20,90 €

Tyhle krásné pletené šatičky bezpochyby přitáhnou patřičnou pozornost. Horní část šatiček s dlouhým rukávem je z jemné pleteniny a plynule se napojuje na vrstvenou organzovou sukýnku. Podívej, jak se jednotlivé vrstvy sukýnky krásně vlní. Pod sukýnkou nosí Baby Annabell růžové kalhotky a samozřejmě nesmí chybět teplá růžová čepička do barvy. Ze šatiček se vesele směje oblíbená ovečka schovávající se za růžičkový záhon. V soupravičce nechybí elegantní botičky se zapínáním ozdobeným korunkou a růžičkovými pásky.

Baby Annabell Prenosná sedačka na kolieskach
31,46 € 27 €

Táto prenosná sedačka je skvelá vec, pretože ponúka hneď tri funkcie naraz. Baby Annabell v nej môže pohodlne sedieť, zatiaľ čo jej malá mamička drží sedačku za madlo a Baby Annabell v nej prenáša.