Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Baby Annabell

Upresniť parametre
Baby Annabell Interaktívna Annabell, 43 cm Baby Annabell Interaktívna Annabell, 43 cm
Baby Annabell Interaktívna Annabell, 43 cm

Najnovšou zručnosťou Baby Annabell je bábätkovská joga. Ovečka na ružových dupačkách bábiky predvádza prvý cvik: natiahnuť nohy, ruky na stranu do výšky ramien, uvoľniť sa… Malá jogínka má veľkú radosť, keď jej mamička alebo otecko hýbu ručičkami a nožičkami. Pri každej ásane sa nadšene smeje. Nakoniec si zacvičí tvárovú jogu. Pre tento cvik dostane Baby Annabell do pusinky cumlík, ktorý potom cmúľa a pri tom hýbe pusinkou a vydáva roztomilé zvuky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Baby Annabell Alexander, 43 cm Baby Annabell Interaktívna Annabell, 43 cm
Baby Annabell Alexander, 43 cm

Bábika Baby Annabell Alexander môže sprevádzať malé mamičky bábik napríklad po celý deň. Jejda, čo to bolo? Keď Alexandra pošteklíš na brušku, začne sa smiať a niekedy dokonca môžeš počuť aj smiešny prdíky. A teraz sa tomu hlasno smeje. Proste typický chlapec!

môžete mať 14.6.

Partner: MALL
Baby Annabell Veľká Annabell, 54 cm Baby Annabell Interaktívna Annabell, 43 cm
Baby Annabell Veľká Annabell, 54 cm

„Tá ale vyrástla!“ Stačí bábätko pár dní nevidieť a hneď je o jedenásť centimetrov väčšie… Veľká Annabell meria celých 54 centimetrov. Bábika s mäkkým látkovým telíčkom je skvelou kamarátkou, s ktorou sa deti môžu maznať, utešovať ju a hrať sa s ňou. Bábika v životnej veľkosti je veľmi ľahká a možno ju ľahko vziať všade so sebou.

môžete mať 14.6.

Partner: MALL
Baby Annabell Little Sweet Annabell Baby Annabell Interaktívny Alexander, 43 cm
Baby Annabell Little Sweet Annabell

Roztomilá bábika sníva o tom, že sa raz stane princeznou. Aj preto jej dupačky vyzerajú ako princeznovské šaty.

môžete mať 21.6. - 25.6.

Partner: VISO TRADE
Baby Annabell Prebaľovací stôl Deň a noc Baby Annabell Interaktívny Alexander, 43 cm
Baby Annabell Prebaľovací stôl Deň a noc

Prebaľovací stôl je jednoducho nenahraditeľný a hodí sa každý deň. Nebesky biely a ružový kus nábytku s detailmi obláčikov poskytuje veľa úložného priestoru. Plienky, bodýčka a všetko ostatné môže byť uložené do veľkých priehradok. Väčšie kusy oblečenia je možné úhľadne zavesiť na tyč. Prebaľovací stôl ako je tento sa hodí dokonca niekoľkokrát denne. Bez neho sa jednoducho nezaobídete – rovnako ako sa obloha nezaobíde bez slnka a mesiaca.

môžete mať 14.6.

Partner: MALL
Baby Annabell Interaktívny Alexander, 43 cm Baby Annabell Interaktívny Alexander, 43 cm
Baby Annabell Interaktívny Alexander, 43 cm

Bábika Baby Annabell Interaktívny Alexander veľkosti 43 cm je oblečená do dupačiek a čiapočky. Akonáhle má Alexander pocit, že sa musí hýbať, je prebaľovanie takmer nemožné. Leží potom na prebaľovacom stole a nadšene sa smeje, keď mu mamička alebo otec pohybujú ručičkami a nožičkami. Ruky nad hlavu, nohy k telu, chodidlo k chodidlu, ruka chytí nožičky. Rovnako ako ovečka, ktorá mu zdobí modré dupačky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Baby Annabell Vaňa Baby Annabell Jedálenská stolička so zvukmi
Baby Annabell Vaňa

Vaňa so svetelnými a zvukovými efektmi pre bábiku Baby Annabell je skvelá pre hru na kúpanie (do vane sa nedáva voda). Predstavu naplnenej vane zaisťujú vodné zvuky a obrázky po stranách. Keď sa vaňa „napúšťa“, obrázky postupne vystúpia hore a ilúzia je dokonalá.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Baby Annabell Kengurka modro-ružová Baby Annabell Jedálenská stolička so zvukmi
Baby Annabell Kengurka modro-ružová

Ležať na výlete v kočíku je pre Baby Annabell nuda. Chce predsa objavovať svet. Klokanka je na to presne to pravé. Bábiku možno nosiť na chrbte ako batoh, alebo vpredu, kde na ňu jej mamička pekne vidí. Baby Annabell sa pozerá dopredu a všetko starostlivo pozoruje, alebo je otočená k mamičke a môže sa pekne túliť.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Baby Annabell Jedálenská stolička so zvukmi Baby Annabell Jedálenská stolička so zvukmi
Baby Annabell Jedálenská stolička so zvukmi

Originálny doplnok pre bábiky. Baby Annabell už je kašičku. Ružová stolička s opierkou v tvare ovečky a so stolčekom nám s odhalením chutí Baby Annabell pomôže. Na čo bude mať dnes Baby Annabell chuť?

môžete mať 14.6.

Partner: MALL
Baby Annabell Little Annabell 36 cm Baby Annabell Zavinovačka Sladké sny
Baby Annabell Little Annabell 36 cm

Panenka Little Annabell veľkosti 36 cm už vie, čím chce byť, až vyrastie: spisovateľkou alebo učiteľkou. Preto má ovečka na jej ružových dupačkách v ruke ceruzku. Chodidlá, rukávy a čiapočka sú po celej ploche ozdobené písmenkami. Keď položíš bábiku na chrbát, zavrie modré oči a namiesto počítania ovečiek si v duchu odrieka abecedu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Baby Annabell Little Sophia, 36 cm Baby Annabell Zavinovačka Sladké sny
Baby Annabell Little Sophia, 36 cm

Keď má niekto veľa vlasov, hovorí sa: „…ten má ale hrivu.“ Bábika Sophia veľkosti 36 cm má na hlave veľmi krásnu blonďavú „hrivu“. Jej kvalitné vlásky je možné upravovať do stále nových účesov. Po hre na kaderníctvo príde na rad spánok, pretože ten je predsa pre krásu tiež potrebný. Keď položíš bábiku na chrbát, zavrie svoje blankytne modré oči.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Baby Annabell Zavinovačka Sladké sny Baby Annabell Zavinovačka Sladké sny
Baby Annabell Zavinovačka Sladké sny

„Húú, húúú, Baby Annabel spí celú noc!“ Najprv sa malá hlavička položí do stredu modrej zavinovačky tak, aby zátylok pohodlne ležal na sovej tváričke. Roztomilé ušká smiešne vyčnievajú nad hlavičkou bábiky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Baby Annabell Postieľka Sladké sny Baby Annabell Cumlík Sladké sny zlatý
Baby Annabell Postieľka Sladké sny

Nová postieľka Sladké sny pre bábiky Baby Annabell je skvelým miestom na spinkanie bábik. Krásna postieľka s mäkkou prikrývkou a nadýchaným obláčikovým vankúšikom hrá upokojujúcu melódiu, ktorá pomáha bábikám zaspať.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Baby Annabell Spací vak Sladké sny Baby Annabell Cumlík Sladké sny zlatý
Baby Annabell Spací vak Sladké sny

Baby Annabell má niekoľko ochrancov, ktorí dohliadajú na jej pokojný spánok. Spánok bábiky stráži nielen škriatok Hajásek, ale aj sova a ovečka na spacom vaku. Mäkučký spací vak je potlačený ružovomodrou oblohou s obláčikmi a je ozdobený krásnymi detailmi. Hviezdička dokonca svieti v tme.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Baby Annabell Cumlík Sladké sny zlatý Baby Annabell Cumlík Sladké sny zlatý
Baby Annabell Cumlík Sladké sny zlatý

Ovečka a mesiačik pomáhajú pri zaspávaní a sú zárukou sladkých snov. Sotva dostane Baby Annabell do úst cumlík, ten zahrá uspávanku a ovečka zaspieva svoju pesničku s jednoduchým textom „Bééé“. Zlatý mesiac svieti na cestu do krajiny snov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Baby Annabell for babies Miláčik s modrými očami, 30 cm Baby Annabell for babies Miláčik s modrými očami, 30 cm
Baby Annabell for babies Miláčik s modrými očami, 30 cm

Rozkošný miláčik je prvou bábikou pre najmenšie deti od narodenia. Vnútri má ukrytú hrkálku, ktorej jemný zvuk malé deti upokojuje. Telíčko bábiky je mäkko vypchaté, takže sa k nej môžu malí tulínci krásne privinúť.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Baby Annabell Kočík golfový Baby Annabell for babies Miláčik s modrými očami, 30 cm
Baby Annabell Kočík golfový

Baby Annabell chodí veľmi rada na prechádzky. A tento kočík je na prechádzky presne to pravé. Ľahko sa riadi a je ideálny na vychádzky do mesta, do parku alebo na krátke výlety. Vďaka systému pásov je v ňom Baby Annabell usadená vždy bezpečne a stabilne.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Baby Annabell Džínsové oblečenie Deluxe, 43 cm Baby Annabell for babies Miláčik s modrými očami, 30 cm
Baby Annabell Džínsové oblečenie Deluxe, 43 cm

Baby Annabell si vie užívať, je stále aktívna a na cestách. Na svete je toho predsa toľko, čo ešte musí objaviť. K tomu Baby Annabell potrebuje oblečenie, ktoré je módne a elegantné, pohodlné a zároveň multifunkčné.

môžete mať 14.6.

Partner: MALL
Baby Annabell Prenosná sedačka ružovo/modrá Baby Annabell Little Sladká princezná, 36 cm
Baby Annabell Prenosná sedačka ružovo/modrá

Keď ide Baby Annabell s mamičkou a oteckom von, je ten pravý čas pre praktickú prenosnú sedačku. Vďaka ergonomicky tvarovanej rukoväti sa ľahko prenáša a zároveň je veľmi ľahká. A čo viac, jej dômyselná konštrukcia ju dovoľuje používať ako nosítko aj ako sedátko. Stačí len otočiť rukoväť na druhú stranu.

môžete mať 14.6.

Partner: MALL
Baby Annabell Sada na kŕmenie bábiky Baby Annabell Little Sladká princezná, 36 cm
Baby Annabell Sada na kŕmenie bábiky

„Huuuuu!“ To, čo v Baby Annabell môže znieť ako húkanie sovy, je v skutočnosti pokus o to povedať „hruška“. Pokiaľ to hovorí na ceste do parku, neznamená to blížiacu sa sovu alebo hrušku. Baby Annabell má jednoducho hlad. Jej desiatinová krabička totiž vyzerá ako zelená hruška. Hore má dokonca aj zelený lístoček.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Baby Annabell Little Sladká princezná, 36 cm Baby Annabell Little Sladká princezná, 36 cm
Baby Annabell Little Sladká princezná, 36 cm

Malá roztomilá princezná je ešte trochu nesmelá. Keď dostane pusinku, odpovie zvuky bozku a tváričky jej sčervenajú nadšením. To je tak roztomilé! Po pusinkovaní si musí ísť ľahnúť. Zatvorí modré oči a sníva o ovečkách a poníkoch. A keď dostane pri zaspávaní ešte jednu pusinku, počujete roztomilé zvuky spinkania.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Baby Annabell Little Dupačky ružové, 36 cm Baby Annabell Little Dupačky ružové, 36 cm
Baby Annabell Little Dupačky ružové, 36 cm

Maznanie pomáha k tomu, aby sme boli šťastní. A pohojdanie tiež. Roztomilé dupačky sú krásne hebučké. Bábika Baby Annabell Little sa v nich môže krásne pomaznať so svojou malou mamičkou a nechať sa pohojdať na rukách. Súprava je ušitá v strihu „easy fit“ a jej prezliekanie hravo zvládnu aj najmenšie ručičky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Baby Annabell Plienky, 5 ks Baby Annabell Little Dupačky ružové, 36 cm
Baby Annabell Plienky, 5 ks

Hrať sa s mokrým zadočkom nie je vôbec žiadna zábava. Našťastie má Baby Annabell pripravené balenie piatich plienok. Krásne plienky sú ozdobené motívmi roztomilých ovečiek. Stačí otvoriť lepiaci prúžok, zložiť starú plienku, obliecť novú a Baby Annabell je pripravená sa znova hrať.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Baby Annabell Adventný kalendár 2023 Baby Annabell Little Dupačky ružové, 36 cm
Baby Annabell Adventný kalendár 2023

Stačí na začiatku decembra mávnuť kúzelnou paličkou a už sú tu Vianoce… No dobre, tak ľahké to predsa len nie je. Baby Annabell Adventný kalendár však kúzelnú paličku obsahuje. Celkom 24 prekvapení čakanie na Vianoce celkom iste príjemne skráti.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL