Babell Dámske nohavičky 003 plus black
10,76 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske nohavičky 003 Babell sú ušité z vysoko kvalitnej a pohodlnej bavlny, ktorá zaručuje maximálny komfort pri nosení majú zvýšenú líniu pásu v prednej časti sú ozdobené dvoma čipkovanými priesvitný…


Babell Dámske nohavičky 026 black
7,56 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske nohavičky 026 Babell sú ušité z mäkkej bavlny, ktorá zaručuje maximálny komfort pri nosení so zvýšenou líniou pásu sú ozdobené čipkou s kvetinovým motívom vnútorná časť rozkroku nohavičiek je podšitá bavlnenou látkou.


Babell Dámske nohavičky 038 white
9,16 €

Klasické nohavičky s vysokým pásom 038 Babell na prednej strane ozdobené širokou kvetinovou čipkou vnútorná časť rozkroku nohavičiek je podšitá bavlnenou látkou.


Babell Dámske nohavičky 040 black
7,56 €

Posledný kus za túto cenu!

Atraktívne nohavičky mierne vyššieho strihu 040 Babell sú hladké, príjemne elastické na prednej strane je zdobí čipkovaná aplikácia klin je bavlnený a lemy elastické.


Babell Dámske nohavičky 054 black
8,36 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske vyššie nohavičky 054 Babell sú ušité z mäkkej bavlny, ktorá zaručuje maximálny komfort pri nosení so zvýšenou líniou pásu sú vpredu ozdobené kvetinovou čipkou v hornej línii na vnútornej strane…


Babell Dámske nohavičky 054 plus white
8,36 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske vyššie nohavičky 054 Babell sú ušité z mäkkej bavlny, ktorá zaručuje maximálny komfort pri nosení so zvýšenou líniou pásu, vpredu sú ozdobené kvetinovou čipkou v hornej línii na vnútornej stran…


Babell Dámske nohavičky 055 white
9,56 €

Dámske nohavičky 055 Babell sú ušité z mäkkej bavlny, ktorá zabezpečuje maximálny komfort pri nosení zadnú časť zdobí ažúrová čipka s kvetinovým motívom vnútorná časť rozkroku nohavičiek je podšitá bavlnenou látkou.


Babell Dámske tangá 022 beige
7,56 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske tangá 022 Babell béžová farba jednoduchý design príjemný materiál.


Babell Dámske tielko Indi white
13,56 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske tielko IndiBabell biela farba decentný výstrih širšie ramienka príjemný materiál jednoduchý design pohodlne sa nosí.