BAAGL Školský batoh s pončom Superman – POP
48,30 € 34,60 €

Študentský batoh s výrazným logom Superman na prednej časti. Batoh je pre žiakov 2. stupňa ZŠ. Anatomicky tvarovaný chrbát polstrované ramenné popruhy zaistia príjemné nosenie. Nechýba vrecko na notebook a nevyhnutné reflexné prvky. Súčasťou je aj pršiplášťové pončo.

BAAGL Školský batoh Cubic Street King
70,56 €
+ doprava zadarmo

Ergonomicky tvarovaný chrbát. Plne nastaviteľné ramenné, prsné a bočné kompresné popruhy pre optimálne prispôsobenie postave. 

BAAGL Školský batoh skate Pink
57,96 €
+ doprava zadarmo

Školský batoh Skate Pink s reflexným logom Baagl na prednej strane, vhodný od 3. triedy 1. stupňa ZŠ a tiež pre 2. stupeň ZŠ

BAAGL Študentský batoh Black
41,38 €
+ doprava zadarmo

Študentský batoh Black s oddeleným vreckom na notebook. Ergonomicky tvarovaný chrbát, plne nastaviteľné ramenné kompresné popruhy pre optimálne prispôsobenie k postave. Batoh je vyrobený z pevného vodeodolného materiálu. Ergonomické školské tašky

BAAGL Študentský batoh Think of Me
41,38 €
+ doprava zadarmo

Študentský batoh z edície Think of Me s oddeleným vreckom na notebook. Ergonomicky tvarovaný chrbát, plne nastaviteľné ramenné kompresné popruhy pre optimálne prispôsobenie k postave. Batoh je vyrobený z pevného vodeodolného materiálu.

BAAGL Box na desiatu Cars 3
5,06 € 4,90 €

Pripravte jedlo a pitie do exkluzívneho plastového boxu na uchovávanie jedla do školy alebo na voľný čas. Plastový box má na prednej strane pracku na uzavretie. Veko má navyše krásnu potlač s motívom.

BAAGL Box na desiatu Doggie
4,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pripravte jedlo a pitie do exkluzívneho plastového boxu na uchovávanie jedla do školy alebo na voľný čas. Plastový box má na prednej strane tlapku na uzavretie, veko má krásnu potlač s motívom.

BAAGL Fľaša na pitie Bio Blue
7,76 € 6,90 €

Bio fľaša s viečkom v čiernej farbe s modrými detailmi sa stane skvelým doplnkom desiat pre deti. Je vyrobená z mäkkých recyklovateľných plastov bez BPA. Je tak vhodná pre všetky deti, nespôsobuje žiadne alergické reakcie. Objem fľaše je 500 ml.

BAAGL Fľaša na pitie Bio Green
7,76 € 6,90 €

Bio fľaša s viečkom v zelenej farbe sa stane skvelým doplnkom desiat pre deti. Je vyrobená z mäkkých recyklovateľných plastov bez BPA. Je tak vhodná pre všetky deti, nespôsobuje žiadne alergické reakcie. Objem fľaše je 500 ml.

BAAGL Fľaša na pitie Bio Metallic
7,76 € 6,90 €

Bio fľaša s viečkom v metalickom odtieni sa stane skvelým doplnkom desiat pre deti. Je vyrobená z mäkkých recyklovateľných plastov bez BPA. Je tak vhodná pre všetky deti, nespôsobuje žiadne alergické reakcie. Objem fľaše je 500 ml.

BAAGL Fľaša na pitie Bio Pink
7,76 € 6,90 €

Bio fľaša s viečkom v bielej farbe s ružovými detailmi sa stane skvelým doplnkom desiat pre deti. Je vyrobená z mäkkých recyklovateľných plastov bez BPA. Je tak vhodná pre všetky deti, nespôsobuje žiadne alergické reakcie. Objem fľaše je 500 ml.

BAAGL Fľaša na pitie Kone
5,83 € 4,90 €

Fľaša na pitie s motívom kôň. Fľaša je vyrobená zo zdravotne nezávadných, mäkkých plastov bez BPA. Fľaša je vhodná pre deti a nespôsobuje žiadne alergie. Objem fľaše je 500 ml.

BAAGL Peračník etue Pierka
9,70 € 8,90 €

Školský puzdro etue v roztomilom dizajne. Tvrdý obal uzatvárateľný na zips má vo vnútri chlopňu s pútkami na písacie potreby a kapsičku na zips. Vyrobené z kvalitných materiálov.

BAAGL Pláštenka pončo Batman Original
7,79 € 6,90 €

Pláštenkové pončo do vetra a dažďa z kvalitného materiálu. Spínanie širokých rukávov na cvoky. Reflexné prvky pre zvýšenú bezpečnosť.

BAAGL Pláštenka pončo Supergirl Original
7,79 € 6,90 €

Pláštenkové pončo do vetra a dažďa z kvalitného materiálu. Spínanie širokých rukávov na cvoky. Reflexné prvky pre zvýšenú bezpečnosť.

BAAGL Pršiplášť pončo Cars 3
10,90 €

Pršiplášť pončo so závodým autom Bleskom McQueenom do vetra a dažďa je vyrobené z kvalitného materiálu. Na pršiplášti možno nájsť aj reflexné prvky pre zvýšenú bezpečnosť dieťaťa.

BAAGL Vrecko na obuv Football Club
6,22 € 5,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vrecko na cvičky v obľúbenom chlapčenskom dizajne futbal, je vhodné na prezúvky alebo úbor na telesnú výchovu. Vrecko je z pevného umývateľného materiálu. Zatiahnuteľné pomocou pevných šnúrok, ktoré zároveň umožňujú nosenie na chrbte.

BAAGL Vrecko na obuv Pierka
6,22 € 5,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vrecko na cvičky s obľúbeným dievčenským motívom je vhodné na prezúvky alebo úbor na telesnú výchovu. Vrecko je z pevného umývateľného materiálu. Zatiahnuteľné pomocou pevných šnúrok, ktoré zároveň umožňujú nosenie na chrbte.

BAAGL Školní aktovka Hasiči
61,90 € 52,10 €

Novinka

Školní aktovka s obrázkem hasičského auta na přední části je vhodná pro žáky 1.–2. třídy ZŠ. Aktovka má ergonomicky tvarovaná záda s možností výškového nastavení. Nechybí pohodlné polstrované ramenní popruhy ani reflexní prvky. Navíc je aktovka vybavena super elastickou svítilnou, kterou lze kamkoliv zavěsit.

BAAGL Školní aktovka Koně
54,89 € 52,10 €

Školní aktovka v dívčím provedení, vhodná pro žáky 1. a 2. třídy ZŠ. Aktovka má ergonomicky tvarovaná záda s možností výškového nastavení. Nechybí pohodlné polstrované ramenní popruhy ani reflexní prvky. Lehká konstrukce drží stabilní tvar aktovky. Velkou předností je nízká hmotnost 958 g.

BAAGL Školní aktovka Papoušek
61,90 € 52,10 €

Novinka

Školní aktovka s obrázkem papouška na přední části je vhodná pro žáky 1.–2. třídy ZŠ. Aktovka má ergonomicky tvarovaná záda s možností výškového nastavení. Nechybí pohodlné polstrované ramenní popruhy ani reflexní prvky. Navíc je aktovka vybavena trendy chlupatým přívěskem.

BAAGL Školní aktovka Zippy Panda
77,90 € 65,60 €

Novinka

Školní aktovka Zippy Panda s příjemným plyšovým povrchem je vhodná pro žáky 1.–2. třídy ZŠ. Aktovka má ergonomicky tvarovaná záda s možností výškového nastavení. Nechybí pohodlné polstrované ramenní popruhy ani reflexní prvky. Navíc je aktovka vybavena peněženkou a pláštěnkou.

BAAGL Školní aktovka Zippy Panter
70 € 59 €

Novinka

Školní aktovka Zippy Panter je vhodná pro žáky 1.–2. třídy ZŠ. Aktovka má ergonomicky tvarovaná záda s možností výškového nastavení. Nechybí pohodlné polstrované ramenní popruhy ani reflexní prvky. Navíc je aktovka vybavena praktickou kulatou peněženkou.

BAAGL Školní batoh Cubic Warrior
66,20 € 55,70 €

Novinka

Tříkomorový školní batoh je vhodný od 3. třídy 1. stupně ZŠ a také pro 2. stupeň ZŠ. Má ergonomicky tvarovaná záda a nechybí pohodlné polstrované ramenní popruhy ani reflexní prvky. Navíc je batoh vybaven stylovým přívěskem na klíče s logem Baagl.

BAAGL Školní batoh Láva
58,40 € 48,80 €

Novinka

Tříkomorový školní batoh je vhodný od 3. třídy 1. stupně ZŠ a také pro 2. stupeň ZŠ. Má ergonomicky tvarovaná záda a nechybí pohodlné polstrované ramenní popruhy ani reflexní prvky. Navíc je batoh vybaven praktickou svítilnou.

BAAGL Školský batoh Love
50,84 € 35,90 €

Školský batoh v dievčenskom prevedení, vhodný pre žiakov I. stupňa ZŠ. Batoh má ergonomicky tvarovaný chrbát s možnosťou výškového nastavenia. Nechýbajú pohodlné polstrované ramenné popruhy ani reflexné prvky. Veľkou prednosťou je nízka hmotnosť 890 g.

BAAGL Školní batoh Skate Galaxy
54,50 € 45,90 €

Novinka

Tříkomorový školní batoh je vhodný od 3. třídy 1. stupně ZŠ a také pro 2. stupeň ZŠ. Má ergonomicky tvarovaná záda a nechybí pohodlné polstrované ramenní popruhy ani reflexní prvky. Navíc je batoh vybaven popruhy na uchycení skateboardu.

BAAGL Školní batoh Skate Struktury
54,50 € 45,90 €

Novinka

Tříkomorový školní batoh je vhodný od 3. třídy 1. stupně ZŠ a také pro 2. stupeň ZŠ. Má ergonomicky tvarovaná záda a nechybí pohodlné polstrované ramenní popruhy ani reflexní prvky. Navíc je batoh vybaven popruhy na uchycení skateboardu.

BAAGL Školská aktovka Mačka
58,42 € 52,10 €

Školská aktovka s obrázkom mačky na prednej časti je vhodná pre žiakov 1.-2. triedy ZŠ. Aktovka má ergonomicky tvarovaný chrbát s možnosťou výškového nastavenia. Nechýbajú pohodlné polstrované ramenné popruhy ani reflexné prvky. Naviac je aktovka vybavená trendy chlpatým príveskom.

BAAGL Školská aktovka Zippy Racer
70,11 € 61,90 €

Školská aktovka Zippy Racer s motívom pretekárskeho auta na prednej časti je vhodná pre žiakov 1.-2. triedy ZŠ. Aktovka má ergonomicky tvarovaný chrbát s možnosťou výškového nastavenia. Nechýbajú pohodlné polstrované ramenné popruhy ani reflexné prvky. Naviac je aktovka vybavená praktickým svietidlom.

BAAGL Školský batoh Cubic Street King
66,21 € 46,90 €

Trojkomorový školský batoh Cubic je vhodný od 3. triedy 1. stupňa ZŠ a tiež pre 2. stupeň ZŠ. Má ergonomicky tvarovaný chrbát a nechýbajú pohodlné polstrované ramenné popruhy ani reflexné prvky. Naviac je batoh vybavený praktickým svietidlom.

BAAGL Školský batoh Fun Love
58,42 € 52,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Školský batoh Fun Love je vyrobený z holografickej fólie. Je vhodný od 3. triedy 1. stupňa ZŠ a tiež pre 2. stupeň ZŠ. Má ergonomicky tvarovaný chrbát a nechýbajú pohodlné polstrované ramenné popruhy ani reflexné prvky. Naviac je batoh vybavený praktickou peňaženkou.

BAAGL Školský batoh Fun Unicorn
77,91 € 69,20 €

Školský batoh Fun Unicorn, vďaka reverzným flitrom môžete jeho vzhľad premieňať podľa nálady, Je vhodný od 3. triedy 1. stupňa ZŠ a tiež pre 2. stupeň ZŠ. Má ergonomicky tvarovaný chrbát a nechýbajú pohodlné polstrované ramenné popruhy ani reflexné prvky. Naviac je batoh vybavený praktickou peňaženkou.

BAAGL Školský batoh Logo Black
54,52 € 38,90 €

Trojkomorový školský batoh je vhodný od 3. triedy 1. stupňa ZŠ a tiež pre 2. stupeň ZŠ. Má ergonomicky tvarovaný chrbát a nechýbajú pohodlné polstrované ramenné popruhy ani reflexné prvky. Naviac je batoh vybavený praktickým svietidlom.

BAAGL Školský batoh Pierka 2019
54,52 € 38,90 €

Trojkomorový školský batoh je vhodný od 3. triedy 1. stupňa ZŠ a tiež pre 2. stupeň ZŠ. Má ergonomicky tvarovaný chrbát a nechýbajú pohodlné polstrované ramenné popruhy ani reflexné prvky. Naviac je batoh vybavený trendy chlpatým príveskom.

BAAGL Školský peračník Street King
9,70 € 8,90 €

Školský puzdro etue s cool motívom. Tvrdý obal uzatvárateľný na zips má vo vnútri chlopňu s pútkami na písacie potreby a kapsičku na zips. Vyrobené z kvalitných materiálov.

BAAGL Vrecko na obuv Doggie
7,76 € 6,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vrecko na cvičky s motívom psíkov je vhodné na prezuvky alebo úbor na telesnú výchovu. Vrecko je z pevného umývateľného materiálu. Zdrhovanie pomocou pevných šnúrok, ktoré zároveň umožňujú nosenie na chrbte.

BAAGL Vrecko na obuv Frozen
6,98 € 6,90 €

Vrecko na cvičky s obrázkom postavičiek z Ľadového kráľovstva je vhodné na prezúvky alebo úbor na telesnú výchovu. Vrecko je z pevného umývateľného materiálu. Sťahovanie pomocou pevných šnúrok, ktoré zároveň umožňujú nosenie na chrbte.

BAAGL Vrecko na obuv Logo Black
5,90 €

Vrecko na cvičky v čiernej farbe s logom Baagl je vhodný na prezúvky alebo úbor na telesnú výchovu. Vrecko je z pevného umývateľného materiálu. Zdrhovanie pomocou pevných šnúrok, ktoré zároveň umožňujú nosenie na chrbte.

BAAGL Vrecko na obuv Skate Black
5,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vrecko na cvičky v čiernej farbe s logom Baagl, ktoré v tme svieti a zvyšuje bezpečnosť, je vhodný na prezúvky alebo úbor do telesnej výchovy. Vrecko je z pevného umývateľného materiálu. Sťahovanie pomocou pevných šnúrok, ktoré zároveň umožňujú nosenie na chrbte.

BAAGL Vrecko na obuv Tropical
7,76 € 6,90 €

Vrecko na cvičky s motívom tropických kvetov je vhodný na prezuvky alebo úbor na telesnú výchovu. Vrecko je z pevného umývateľného materiálu. Zdrhovanie pomocou pevných šnúrok, ktoré zároveň umožňujú nosenie na chrbte.

BAAGL Box na desiatu Kone
4,90 €

Pripravte jedlo a pitie do exkluzívneho plastového boxu na uchovávanie jedla do školy alebo na voľný čas. Plastový box má na prednej strane pacičku na uzavretie, veko má krásnu potlač s motívom.

BAAGL Školský batoh Futbal
48,30 € 47,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Školský batoh v chlapčenskom prevedení, vhodný pre žiakov 1. a 2. triedy ZŠ. Batoh má ergonomicky tvarovaný chrbát s možnosťou výškového nastavenia. Nechýbajú pohodlné polstrované ramenné popruhy ani reflexné prvky. Veľkou prednosťou je nízka hmotnosť 860 g.

BAAGL Školský batoh Srdce

BAAGL Školský batoh Srdce

Hodnotenie: 3,5
48,30 € 35,90 €

Školský batoh v dievčenskom prevedení, vhodný pre žiakov I. a II. stupňa ZŠ. Batoh má ergonomicky tvarovaný chrbát s možnosťou výškového nastavenia. Nechýbajú pohodlné polstrované ramenné popruhy ani reflexné prvky. Veľkou prednosťou je nízka hmotnosť 860 g.

BAAGL Dosky na školské zošity A4 Dinosaury
4,90 €

Box na zošity a ďalšie školské pomôcky vo formáte A4. Boxy sú laminované, lesklé s gumou a vnútornou chlopňou. Nevyhnutná súčasť vybavenia každého školáka na uloženie pomôcok.

BAAGL Školský batoh Football Club
50,84 € 27,90 €

Školský batoh Cool v chlapčenskom prevedení, vhodný pre žiakov I. stupňa ZŠ. Batoh má ergonomicky tvarovaný chrbát s možnosťou výškového nastavenia. Nechýbajú pohodlné polstrované ramenné popruhy ani reflexné prvky. Veľkou prednosťou je nízka hmotnosť 890 g.

BAAGL Školský peračník Love
7,79 € 6,90 €

Školské puzdro etue v roztomilom dizajne. Tvrdý obal uzatvárateľný na zips má vo vnútri chlopňu s pútkami na písacie potreby a kapsičku na zips. Vyrobené z kvalitných materiálov.

BAAGL Box na desiatu Frozen
5,06 € 4,90 €

Pripravte jedlo a pitie do exkluzívneho plastového boxu na uchovávanie jedla do školy alebo na voľný čas. Plastový box má na prednej strane pracku na uzavretie. Veko má navyše krásnu potlač s motívom.