Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
B-Kids Hrací pult Happy Hoops a skladacie kocky Busy Baby B-Kids Hrací pult Happy Hoops a skladacie kocky Busy Baby
B-Kids Hrací pult Happy Hoops a skladacie kocky Busy Baby

Výhodná súprava obsahuje dve obľúbené hračky v jednom: hrací pult Happy HoopsBusy Baby Stackers.Hrací pult Happy Hoops v tvare farebného slona umožní vášmu dieťaťu prvý nácvik streľby na obruč! Jedna z dvoch loptičiek navyše svieti.

môžete mať 03.10 - 04.10

Partner: eoshop
B-Kids Skladacie kocky Busy Baby Stackers B-Kids Hrací pult Happy Hoops a skladacie kocky Busy Baby
B-Kids Skladacie kocky Busy Baby Stackers

Kocky s rôznymi aktivitami na skúmanie vrátane pískatka a bezpečného zrkadla sa dajú stohovať. Otvor na vrchnej strane kocky umožňuje hodiť guľôčku stredom veže kocky. Pozornosť dieťaťa upútajú expresívne obrázky roztomilých zvieratiek.Hračka rozvíja zmysly a motorické zručnosti dieťaťa.

môžete mať 03.10 - 04.10

Partner: eoshop
B-Kids Slon Jumbo s vkladacími tvarmi B-Kids Hrací pult Happy Hoops a skladacie kocky Busy Baby
B-Kids Slon Jumbo s vkladacími tvarmi

Roztomilý sloník s rôznofarebnými vkladacími tvarmi. Pomôže vášmu dieťaťu naučiť sa rozpoznávať farby a tvary a rozvíjať jednotlivé zmysly a motorické zručnosti.Vhodné pre deti od 12 mesiacov.

môžete mať 03.10 - 04.10

Partner: eoshop
B-Kids Hudobné hrkálka s fotkami B-Kids Hudobné hrkálka s fotkami
B-Kids Hudobné hrkálka s fotkami

Bezpečná hrkálka a hryzátko s vymeniteľnými fotografiami vám umožní vytvoriť dieťaťu vlastnú originálnu hračku. Po stlačení slnka hrá veselú melódiu. Funguje aj ako hryzátko na uvoľnenie citlivých detských ďasien počas prerezávania zúbkov. Rôzne textúry podnecujú dieťa k skúmaniu rukami a ústami.

môžete mať 03.10 - 04.10

Partner: eoshop
B-Kids Chodítko s aktivitami 3 1 B-Kids Hudobné hrkálka s fotkami
B-Kids Chodítko s aktivitami 3 1

Variabilnú hračku možno použiť ako hrací pult, chodítko na udržanie stability pri prvých krôčikoch a ako stolík na aktivity. Aby sa dieťa zabavilo a zároveň podporilo rozvoj svojich zmyslov, ponúka rôzne zvuky a pohyblivé časti na skúmanie, 5 melódií, 6 hudobných nástrojov a ovládanie hlasitosti.

môžete mať 05.10 - 06.10

Partner: eoshop
B-Kids Garáž Park and Sort B-Kids Hudobné hrkálka s fotkami
B-Kids Garáž Park and Sort

Garáž s tromi autíčkami pre najmenších je vybavená tromi rôznymi kľúčmi, ktoré otvárajú jednotlivé garážové dvere. Rôzne farebné vložky zapadajú do jednotlivých otvorov na streche garáže. Hračka, ktorá vaše dieťa zabaví na dlhý čas a dá sa použiť aj na zábavné učenie farieb a tvarov.

môžete mať 03.10 - 04.10

Partner: eoshop
B-Kids Hrad s vkladacími tvarmi B-Kids Hroch s vkladacími tvarmi
B-Kids Hrad s vkladacími tvarmi

Hrad s otváracími dverami a štyrmi veselými postavičkami obsahuje rôzne farebné vkladacie tvary, zodpovedajúce otvory v stenách hradu a množstvo ďalších aktivít na skúmanie. Pomôže vášmu dieťaťu naučiť sa rozpoznávať farby, tvary a prvé písmená.Hračka podporuje rozvoj zmyslov a motoriky dieťaťa.

môžete mať 03.10 - 04.10

Partner: eoshop
B-Kids Hrkálka retiazka B-Kids Hroch s vkladacími tvarmi
B-Kids Hrkálka retiazka

Hrkálka sa skladá z rukoväte a ôsmich kusov reťaze, ktoré sa dajú voľne pripevniť k rukoväti a navzájom spojiť. Vhodné pre deti od narodenia.

môžete mať 05.10 - 06.10

Partner: eoshop
B-Kids Hroch s vkladacími tvarmi B-Kids Hroch s vkladacími tvarmi
B-Kids Hroch s vkladacími tvarmi

Hračka v podobe hrocha s priehľadným telom obsahuje rôzne farebné vkladacie tvary, ktoré zodpovedajú otvorom na povrchu hračky. Po stlačení páčky sa telo hračky roztočí a hroch otvorí ústa.Hračka pomôže vášmu dieťaťu naučiť sa rozpoznávať farby a tvary a rozvíjať jednotlivé zmysly a motorické

môžete mať 03.10 - 04.10

Partner: eoshop
B-Kids Hryzátko loptička B-Kids Hryzátko loptička s hadičkami
B-Kids Hryzátko loptička

Bezpečné mäkké hryzátko uľavuje citlivým detským ďasnám počas prerezávania zúbkov. Vďaka svojmu tvaru je ľahko uchopiteľný malými rúčkami. Vhodné od narodenia.

môžete mať 03.10 - 04.10

Partner: eoshop
B-Kids Hryzátko loptička s hadičkami B-Kids Hryzátko loptička s hadičkami
B-Kids Hryzátko loptička s hadičkami

Bezpečná hrkálka a hryzátko zabavia dieťa a uľavia jeho citlivým ďasnám počas prerezávania zúbkov. Rôznorodé textúry podnecujú dieťa k skúmaniu rukami a ústami. Tvar hračky uľahčuje jej uchopenie malými rúčkami. Vhodné od narodenia.

môžete mať 03.10 - 04.10

Partner: eoshop
B-Kids Vodný tobogan B-Kids Hryzátko loptička s hadičkami
B-Kids Vodný tobogan

Sada hračiek do kúpeľa, ktorú tvorí plávajúci tobogan s vodným mlynčekom, kelímok v tvare rybičky a kačička s tučniakom, ktorí svištia na tobogane do vody. Hračka zaistí zábavu pri kúpaní a zároveň rozvíja predstavivosť, zmysly i motoriku dieťaťa.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
B-Kids Jazdiaca stonožka B-Kids Jazdiaca stonožka
B-Kids Jazdiaca stonožka

Veselá stonožka, ktorá vďaka veselým farbám a usmievavej tváričke zaručene upúta pozornosť detí. Veselá stonožka na kolieskach sa pohybuje stlačením pružného tela smerom nadol. Pri pohybe hrká.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL