10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny
Upresniť parametre
B-Kids Skladacie kocky Busy Baby Stackers B-Kids Skladacie kocky Busy Baby Stackers
B-Kids Skladacie kocky Busy Baby Stackers

Kocky s rôznymi aktivitami na skúmanie vrátane pískatka a bezpečného zrkadla sa dajú stohovať. Otvor na vrchnej strane kocky umožňuje hodiť guľôčku stredom veže kocky. Pozornosť dieťaťa upútajú expresívne obrázky roztomilých zvieratiek.Hračka rozvíja zmysly a motorické zručnosti dieťaťa.

môžete mať 30.05 - 04.06

Partner: eoshop
B-Kids Hudobné hrkálka s fotkami B-Kids Skladacie kocky Busy Baby Stackers
B-Kids Hudobné hrkálka s fotkami

Bezpečná hrkálka a hryzátko s vymeniteľnými fotografiami vám umožní vytvoriť dieťaťu vlastnú originálnu hračku. Po stlačení slnka hrá veselú melódiu. Funguje aj ako hryzátko na uvoľnenie citlivých detských ďasien počas prerezávania zúbkov. Rôzne textúry podnecujú dieťa k skúmaniu rukami a ústami.

môžete mať 30.05 - 04.06

Partner: eoshop
B-Kids Hryzátko loptička s hadičkami B-Kids Skladacie kocky Busy Baby Stackers
B-Kids Hryzátko loptička s hadičkami

Bezpečná hrkálka a hryzátko zabavia dieťa a uľavia jeho citlivým ďasnám počas prerezávania zúbkov. Rôznorodé textúry podnecujú dieťa k skúmaniu rukami a ústami. Tvar hračky uľahčuje jej uchopenie malými rúčkami. Vhodné od narodenia.

môžete mať 30.05 - 04.06

Partner: eoshop
B-Kids Guľa s vkladacími tvarmi B-Kids Chodítko s aktivitami 3 1
B-Kids Guľa s vkladacími tvarmi

Hračka v podobe farebnej loptičky obsahuje 12 rôznych farebných tvarov na vkladanie, ktoré zodpovedajú otvorom na povrchu hračky. Okrúhle dvierka na prístup k obsahu gule obsahujú hodiny s otáčajúcimi sa ručičkami.

môžete mať 22.05 - 23.05

Partner: eoshop
B-Kids Chodítko s aktivitami 3 1 B-Kids Chodítko s aktivitami 3 1
B-Kids Chodítko s aktivitami 3 1

Variabilnú hračku možno použiť ako hrací pult, chodítko na udržanie stability pri prvých krôčikoch a ako stolík na aktivity. Aby sa dieťa zabavilo a zároveň podporilo rozvoj svojich zmyslov, ponúka rôzne zvuky a pohyblivé časti na skúmanie, 5 melódií, 6 hudobných nástrojov a ovládanie hlasitosti.

môžete mať 22.05 - 23.05

Partner: eoshop
B-Kids Hryzátko loptička B-Kids Chodítko s aktivitami 3 1
B-Kids Hryzátko loptička

Bezpečné mäkké hryzátko uľavuje citlivým detským ďasnám počas prerezávania zúbkov. Vďaka svojmu tvaru je ľahko uchopiteľný malými rúčkami. Vhodné od narodenia.

môžete mať 30.05 - 04.06

Partner: eoshop