Azzaro Azzaro Pour Homme Night Time - EDT 50 ml

Azzaro Pour Homme Night Time - EDT

17,70 € 0,35 €/ml

Azzaro Pour Homme Night Time je svieža, fougerová vôňa pre mužov od značky Azzaro. Svetlo sveta uzrela prvýkrát v roku 2011, vône vychádza z klasickej vône Azzaro Pour Homme.

Partner: Vivantis
Azzaro Chrome Intense - EDT 100 ml

Azzaro Chrome Intense - EDT

36,10 €
33,10 € 0,33 €/ml

Veľmi vzdušná, citrusová, ale aj drevitá a orientálna, taká je vôňa od Azzaro Chrome Intense. základ je v podstate podobný klasickému Chrome, ale je oveľa intenzívnejšie a výraznejšie. Váš nos najskôr prevonia limetka, grapefruit, zázvor a hedion (syntetická látka voňajúce po jazmínu).

Partner: Vivantis
Azzaro Wanted - EDT 100 ml
2x

Azzaro Wanted - EDT

40,50 €
37,90 € 0,38 €/ml

Značka Azzaro vytvorila v roku 2016 pánsku vôňu s názvom Wanted. Táto fougerovo-drevitá sa otvára citrónom, zázvorom, levanduľou a mätou. Rozkvitá v Pelargónie, zelené jablko, jalovec a kardamon. Uzatvára sa vetiverom, Tonkou bean a aberwood. Nosom tejto vône je Fabricio Pellegrin. .

Partner: Vivantis
Azzaro Chrome Legend - EDT 75 ml
1x

Azzaro Chrome Legend - EDT

22,10 €
21,50 € 0,29 €/ml

Svieža a moderná vôňa pre muža, ktorý sa nebojí nových vecí. Azzaro Chrome Legend patrí mužom, ktorí sa neboja byť legendou, majú radi dobrodružstvo a pocit slobody. Objavte svoje skryté možnosti s Azzaro Chrome Legend! Vôňa bola uvedená na trh v roku 2007.

Partner: Vivantis
Azzaro Chrome - EDT 100 ml
2x

Azzaro Chrome - EDT

30,90 €
28,70 € 0,29 €/ml

Mužnosť, identita, sila, sviežosť, jas, vzlet, modernosť, pohyb, energia, vôľa. Silný a jednoduchý príbeh, ktorého korene tkvú v dobrých medzigeneračných vzťahoch dneška. Príbeh, ktorého ambíciou je zblížiť a osláviť silné, emotívne prežitky, ktoré spolu zdieľajú muži rôznych generácií.

Partner: Vivantis
Azzaro Chrome Sport - EDT 100 ml

Azzaro Chrome Sport - EDT

25,70 €
24,80 € 0,25 €/ml

Čerstvá, osviežujúci a energická ako svieži vietor preháňajúce sa po piesočných plážach – to je Chrome Sport. Vôňa vás ohromí svojou sviežosťou už na začiatku, čerstvosť citrusových plodov je zjemnená bergamotom. Zelené a vodné tóny dominujú srdci vône, pikantnosť a sexy dotyk dodáva zázvor.

Partner: Vivantis
Azzaro Chrome Aqua - EDT 100 ml

Azzaro Chrome Aqua - EDT

47,40 € 0,47 €/ml

Chrome Aqua je svieža vôňa pre odhodlaných mužov od značky Azzaro . V hlave nájdeme grapefruit, jablko a listy fialiek. Úžasné srdce rozohreje bazalka, mäta a morské tóny. Ku koncu pocítime zmyselnú vôňu vetiveru s cyprom. Nenechajte si ujsť tento skvelý zážitok.

Partner: Vivantis
Azzaro Azzaro Pour Homme Elixir - EDT 100 ml

Azzaro Pour Homme Elixir - EDT

28,10 €
24,80 € 0,25 €/ml

Azzaro Pour Homme Elixir je pánska, orientálno-sladšie vône, ktorá sa otvára tónmi bergamotu, fazuľa Tonky, levandule, klinčeka a lišajníku. Potom vôňa pozvoľna prechádza v citrusovo-sladké srdce – v ňom nájdeme citrón, mandarínku, vanilku a benzoin.

Partner: Vivantis
-14%
Azzaro Azzaro Pour Homme L`Eau - EDT 100 ml

Azzaro Pour Homme L`Eau - EDT

20,90 €
17,90 € 0,18 €/ml

Azzaro Pour Homme L`Eau je fougerová, svieža vôňa pre mužov, ktorá vznikla v roku 2011. V úvode sa ukrýva yuzu, citrón, grapefruit, v srdci pelargónie a levandule a na záver sa o slovo prihlási pačuli, santalové drevo, pižmo, vetiver.

Partner: Vivantis
Azzaro Chrome - EDT 30 ml + balzám po holení 30 ml + sprchový gel 50 ml

Azzaro Chrome - EDT 30 ml + balzám po holení 30 ml + sprchový gel 50 ml

32,10 €
28,40 €

Mužnosť, identita, sila, sviežosť, jas, vzlet, modernosť, pohyb, energia, vôľa. Silný a jednoduchý príbeh, ktorého korene tkvie v dobrých medzigeneračných vzťahoch dneška. Príbeh, ktorého ambíciou je zblížiť a osláviť silné, emotívne prežitky, ktoré spolu zdieľajú muži rôznych generácií.

Partner: Vivantis
-15%
Azzaro Chrome - pěna na holení 150 ml

Azzaro Chrome - pěna na holení

19,50 €
16,50 €
Novinka

Mužnosť, identita, sila, sviežosť, jas, vzlet, modernosť, pohyb, energia, vôľa. Silný a jednoduchý príbeh, ktorého korene tkvie v dobrých medzigeneračných vzťahoch dneška. Príbeh, ktorého ambíciou je zblížiť a osláviť silné, emotívne zážitky, ktoré spolu zdieľajú muži rôznych generácií.

Partner: Vivantis
Azzaro Chrome Pure - EDT 50 ml

Azzaro Chrome Pure - EDT

38,90 € 0,78 €/ml

Chrome Pure je vôňa pre mužov, ktorí vedia čo chcú. Bergamot s mandarínkou zaujímajú vrchné tóny vône. Vodnaté tóny, pomarančový kvet a drevo akigala sa pýši svojím miestom v srdci tejto skvelej vône. A nakoniec sa v závere otvára vôňa cédru, pižma a fazuľa tonky.

Partner: Vivantis