Avicentra Deluxe pre činčily 1 kg
4,67 €

Novinka

Výberové a kompletné krmivo pre činčily obsahuje lucernu, banány aj tekvicu. Avicentra Deluxe pre činčily 1 kg sa stane obľúbeným kŕmením vašich domácich maznáčikov.


Avicentra Deluxe pre činčily 500 g
2,43 €

Novinka

Výberové a kompletné krmivo pre činčily obsahuje lucernu, banány aj tekvicu. Avicentra Deluxe pre činčily 500 g sa stane obľúbeným kŕmením vašich domácich maznáčikov.


Avicentra Deluxe pre degu 500 g
2,44 €

Novinka

Výberové krmivo pre degu obsahuje málo cukrov i tukov. Súčasťou je veľa zeleninových kúskov. Avicentra Deluxe pre degu 500 g sa stane obľúbeným krmivom vašich domácich maznáčikov.


Avicentra Deluxe pre králiky 500 g
2,43 €

Posledný kus za túto cenu!

Výberové a **doplnkové krmivo **pre králiky obsahuje lucernu, mrkvu aj banány. Avicentra Deluxe pre králiky 500 g sa stane obľúbeným krmivom vašich domácich maznáčikov.


Avicentra Deluxe pre morčatá 500 g
2,43 €

Novinka

Výberové a kompletné krmivo pre morčatá obsahuje kukuricu, banánové čipsy aj svätojánsky chlieb. Avicentra Deluxe pre morčatá 500 g sa stane obľúbeným kŕmením vašich domácich maznáčikov.


Avicentra Deluxe pro malé hlodavce 1 kg
4,28 €

Novinka

Kompletní krmivo je vhodné nejen pro křečky, křečíky, myši ale i pískomily a tarbíky. Potěší tak spoustu malých hlodavců, hlavně díky obsahu oříšků, ovoce a zeleniny. Avicentra Deluxe pro malé hlodavce 1 kg se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.


Avicentra Deluxe pro malé hlodavce 500 g
2,44 €

Novinka

Kompletní krmivo je vhodné nejen pro křečky, křečíky, myši ale i pískomily a tarbíky. Potěší tak spoustu malých hlodavců, hlavně díky obsahu oříšků, ovoce a zeleniny. Avicentra Deluxe pro malé hlodavce 500 g se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.


Avicentra Kolieska s lucernou pre hlodavce 200 g
1,41 €

Posledný kus za túto cenu!

Doplnkové krmivo je ideálne pre králiky, činčily, burunduky, škrečky a ryšavky, morčatá, myši, osmáky, pieskomily, potkany a tarbíky. Avicentra Kolieska s lucernou pre hlodavce 200 g sa stane obľúbeným kŕmením vašich domácich maznáčikov.


Avicentra Premium pre činčily a osmákov 850 g
3,49 €

Novinka

Kompletné krmivo pre činčily a osmákov obsahuje ovocie, zeleninu a vitamíny. Je rovnako výživné ako prirodzená strava v prírode. Avicentra Deluxe pre činčily 500 g sa stane obľúbeným kŕmením vašich domácich maznáčikov.


Avicentra Speciál pro malé hlodavce 1 kg
2,52 €

Novinka

Speciální a kompletní krmivo je vhodné nejen pro křečky, křečíky, myši, osmáky, ale i pískomily, potkany, burunduky a tarbíky. Potěší tak spoustu malých hlodavců. Avicentra Speciál pro malé hlodavce 1 kg se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.


Avicentra Štandard pre morčatá 25 kg
31,36 €

Novinka

Základné a **kompletné krmivo **pre morčatá obsahuje kukuricu, pšenicu a jačmeň. Avicentra Štandard pre morčatá 25 kg sa stane obľúbeným krmivom vašich domácich maznáčikov.


Avicentra Štandard pre morčatá 500 g
0,94 €

Posledný kus za túto cenu!

Základné a **kompletné krmivo **pre morčatá obsahuje kukuricu, pšenicu a jačmeň. Avicentra Štandard pre morčatá 500 g sa stane obľúbeným krmivom vašich domácich maznáčikov.


Avicentra Standard pro malé hlodavce 1 kg
1,65 €

Novinka

Základní a kompletní krmivo je vhodné nejen pro křečky, křečíky, myši, osmáky, ale i pískomily, potkany a tarbíky. Potěší tak spoustu malých hlodavců. Avicentra Standard pro malé hlodavce 1 kg se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.


Avicentra Standard pro malé hlodavce 25 kg
32,97 €

Novinka

Základní a kompletní krmivo je vhodné nejen pro křečky, křečíky, myši, osmáky, ale i pískomily, potkany a tarbíky. Potěší tak spoustu malých hlodavců. Avicentra Standard pro malé hlodavce 25 kg se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.


Avicentra Chrumky farebné pre hlodavce 200 g
1,26 €

Novinka

Doplnkové krmivo je ideálne pre králiky, činčily, burunduky, škrečky a ryšavky, morčatá, myši, osmáky, pieskomily, potkany a tarbíky. Avicentra Chrumky farebné pre hlodavce 200 g sa stanú obľúbeným kŕmením vašich domácich maznáčikov.


Avicentra Granule pre morčatá 500 g
1,02 €

Novinka

**Základné krmivo **pre morčatá vo forme granúl. Avicentra Granule pre morčatá 500 g sa stanú obľúbeným kŕmením vašich domácich maznáčikov.


Avicentra Špeciál pre králiky 1 kg
1,92 €

Novinka

Základné a **kompletné krmivo **pre králiky obsahuje kukuricu, ovos a jačmeň. Avicentra Špeciál pre králiky 1 kg sa stane obľúbeným krmivom vašich domácich maznáčikov.


Avicentra Špeciál pre morčatá 1 kg
2,55 €

Novinka

Vyvážené a kompletné krmivo pre morčatá obsahuje kukuricu, pšenicu i svätojánsky chlieb. Avicentra Špeciál pre morčatá 1 kg sa stane obľúbeným kŕmením vašich domácich maznáčikov.


Avicentra Špeciál pre morčatá 500 g
1,41 €

Novinka

Vyvážené a kompletné krmivo pre morčatá obsahuje kukuricu, pšenicu i svätojánsky chlieb. Avicentra Špeciál pre morčatá 500 g sa stane obľúbeným kŕmením vašich domácich maznáčikov.


Avicentra Speciál pro malé hlodavce 500 g
1,34 €

Novinka

Speciální a kompletní krmivo je vhodné nejen pro křečky, křečíky, myši, osmáky, ale i pískomily, potkany, burunduky a tarbíky. Potěší tak spoustu malých hlodavců. Avicentra Speciál pro malé hlodavce 500 g se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.


Avicentra Štandard pre morčatá 1 kg
1,53 €

Novinka

Základné a **kompletné krmivo **pre morčatá obsahuje kukuricu, pšenicu a jačmeň. Avicentra Štandard pre morčatá 1 kg sa stane obľúbeným krmivom vašich domácich maznáčikov.


Avicentra Standard pro králíky 1 kg
1,53 €

Novinka

Základní a kompletní krmivo pro králíky obsahuje kukuřici, pšenici i ječmen. Avicentra Standard pro králíky 1 kg se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.


Avicentra Standard pro malé hlodavce 500 g
0,94 €

Novinka

Základní a kompletní krmivo je vhodné nejen pro křečky, křečíky, myši, osmáky, ale i pískomily, potkany a tarbíky. Potěší tak spoustu malých hlodavců. Avicentra Standard pro malé hlodavce 500 g se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.