79 €

Masturbátor má silikónovú vložku. Silikón je hebký na dotyk a výborne držia teplotu. Luxusné masturbátor pre mužov má 30 rýchlostí vibrácie, ktorá zaručí maximálny zážitok. Pozor! Masturbátor má funkciu pamäte :)

4 €

Návlek na penis s výstupkom v tvare zajačika na dráždenie klitorisu. Návlek zväčší penis v objeme i dĺžke a podstatne zvýšší stimulácii vnútorných stien vagíny. Výstupky sú z rovnakého materiálu – teda veľmi elastické, mäkké a na dotyk veľmi príjemné.

19 €

LyBaile 3D Passion Lady sada troch masturbátorov v tvare úst, zadočku a vagíny. Každý masturbátor je z jemného veľmi realistického TPR materiálu, ktorý napodobňuje ľudskú kožu.

6 €

Návlek na penis Deep love s rozmermi 21,5cm x 4cm. Predĺženie penisu nebolo snáď nikdy jednoduchšie. Celková dĺžka: 21,5cm. Priemer: 4cm. Material: TPR

123 €

Realistické dámske torzo (masturbátor). Masturbátor ponúka vaginálnych a análny sex. Materiál si dobre drží teplotu. Na výber máte hneď dva zadočky, ktoré čakajú na Vás.

7 €

Posledný kus za túto cenu!

Návleky na penis pre zväčšenie penisu v objeme i dĺžke a podstatne vyššia stimulácii vnútorných stien vagíny. Tento produkt je zameraný viac na vaginálne dráždenie. Výstupky sú z rovnakého materiálu – teda veľmi elastické, mäkké a na dotyk veľmi príjemné.

11 €

Návleky na penis pre zväčšenie penisu v objeme i dĺžke a podstatne vyššia stimulácii vnútorných stien vagíny. Tento produkt je zameraný viac na vaginálne dráždenie. Výstupky sú z rovnakého materiálu – teda veľmi elastické, mäkké a na dotyk veľmi príjemné. Guličky idú z návleku vybrať.