Attitude 100% minerálny opaľovací krém (SPF 30) bez vône 150 g
26,80 €
+ doprava zadarmo

100% prírodný minerálny opaľovací krém od ATTITUDE obsahuje len bezpečné zložky. Krém je príkladnou ukážkou rovnováhy medzi bezpečnosťou lieku a jeho funkčnosťou, ingrediencie sú len minerálneho a rastlinného pôvodu, biologicky rozložiteľné. Bez vône.


Attitude 100% minerálny opaľovací krém (SPF 30) s vôňou Tropical 150 g
26,80 €
+ doprava zadarmo

100% prírodný minerálny opaľovací krém od ATTITUDE obsahuje len bezpečné zložky. Krém je príkladnou ukážkou rovnováhy medzi bezpečnosťou lieku a jeho funkčnosťou, ingrediencie sú len minerálneho a rastlinného pôvodu, biologicky rozložiteľné. S prírodnou vôňou Tropical.


Attitude Aviváž pre deti s vôňou hruškovej šťavy (40 pracích dávok) 1000 ml
6,15 €
+ doprava zadarmo

Vysoko koncentrovaná aviváž v balení, ktorá vystačí na 40 pracích dávok, čo je viac, než je u tejto veľkosti štandardom. Dokáže dokonale zjemniť bielizeň celej rodiny Rovnako ako u ostatných produktov značky ATTITUDE sa aj u tejto aviváže môžete 100% spoľahnúť na zloženie šetrné k zdraviu.


Attitude Aviváž pre deti s vôňou Sweet Lullaby 1000 ml
6,15 €
+ doprava zadarmo

Vysoko koncentrovaná aviváž, ktorá bola vyvinutá špeciálne pre bielizeň vašich malých ratolestí. Dokáže bielizeň dokonale zjemniť. Rovnako ako u ostatných produktov značky ATTITUDE sa aj u tejto aviváže môžete ** 100%** spoľahnúť na zloženie šetrné k zdraviu.


Attitude Čistiaci prostriedok na detské povrchy/hračky bez vône s rozprašovačom 475 ml
6,19 €
+ doprava zadarmo

Čistiaci prostriedok špeciálne určený pre čistenie detských hračiek a iných detských povrchov. Možno využívať ako univerzálny čistiaci prostriedok pre celú domácnosť. Vhodný na všetky typy povrchov. Rovnako ako u ostatných produktov značky ATTITUDE sa aj u tohto čistiaceho prostriedku môžete spoľahnúť na jeho fungovanie.


Attitude Odstraňovač škvŕn na detskú bielizeň s rozprašovačom 475 ml
6,19 €
+ doprava zadarmo

Prírodný prípravok, ktorý dokáže účinne odstrániť škvrny z detskej bielizne. Použiteľný na všetky stálofarebné tkaniny a pri všetkých teplotách. Rovnako ako u ostatných produktov značky ATTITUDE sa aj u tohto prípravku môžete spoľahnúť, že bojujete s ťažko odstrániteľnými škvrnami nielen účinne, ale aj bezpečne.


Attitude Prací gél pre deti ATTITUDE s vôňou Sweet Lullaby 1050 ml
11,60 €
+ doprava zadarmo

Veľmi účinný prací prostriedok, ktorý bol vyvinutý špeciálne pre pranie bielizne vašich detí. Rovnako ako u ostatných produktov značky ATTITUDE sa môžete na 100% spoľahnúť aj pri pracom géle, že obsahuje len látky zdraviu šetrné. Výborne vyperie bielizeň celej rodiny. Vysoce koncentrovaný.


Attitude Prací gél pre deti bez vône 1050 ml
11,60 €
+ doprava zadarmo

Veľmi účinný prací prostriedok, ktorý bol vyvinutý špeciálne pre pranie bielizne tých najmenších. Rovnako ako u ostatných produktov značky ATTITUDE sa môžete na 100% spoľahnúť aj pri pracom géle, že obsahuje len látky zdraviu šetrné. Výborne vyperie bielizeň celej rodiny. Vysoce koncentrovaný.


Attitude Prostriedok na umývanie riadu pre deti bez vône 700 ml
4,09 €
+ doprava zadarmo

Prírodný prípravok na umývanie riadu, ktorý bol vyvinutý špeciálne pre čistenie detských flašiek od mlieka, cumlíkov, hrnčekov s náustkom, súčasťou na odsávačku mlieka a pod. Rovnako ako u ostatných produktov značky ATTITUDE sa aj u tohto prostriedku môžete spoľahnúť, že obsahuje látky šetrné k zdraviu.