Aropec blikacie svetlo
10,98 €

Aropec prináša podvodné blikačku. Doprajte si nočné ponory so všetkým. Vždy pri sebe majte záložnú svietidlo a ideálny aj blikacie svetlo pre upozornenie.

Aropec Maska frameless OBSIDIAN čierna
38,82 €

Skvelá Jednozorníková bezrámečková maska Aropec frameless Obsidian je skvelou voľbou ako pre rekreačné, tak pre športové potápačov. Maska je veľmi pohodlná, dobre padne aj na veľké tváre a poskytuje maximálny zorné pole.

Aropec Neoprénové ponožky TEX 3 mm
17,25 €

Vysoké 3 mm ponožky z neoprénu na otužovanie, to sú pružné neoprénové ponožky Aropec TEX, ktoré majú vystuženú špičku aj zadná časť.

Aropec maska Admiral
58,43 €

Aropec ADMIRAL je ikonická potápačská jednozorníková maska, ktorá je vybavená bočnými sklami poskytujúca dokonalý panoramatický výhľad.

Aropec nôž LIMA
23,14 €

Jeden z najžiadanejších potápačských malých nožov. Veľmi obľúbený nôž Aropec LIMA poteší Freediver aj potápačov. Ľahko ho pripevníte tiež na vodácku vestu či žaket.

Aropec Box na masku TRANSPARENT
5,88 €

Transparentný box na masku Aropec ochráni vaše okuliare pred pieskom, otlčením a ďalším poškodenia. Majte svoju masku na šnorchlovanie v bezpečí.

Aropec Maska frameless SCHIST
46,67 €

Bezrámečková zorníková maska Aropec frameless Schist je skvelou voľbou pre potápačov, ktorí hľadajú kvalitné masku s malým objemom a veľkom zorným poľom.

Aropec maska GATCHA čierna
54,51 €

Potápačská maska Aropec GATCHA spája skvelé vlastnosti pre technické či náročných rekreačných potápačov. Ponúka malý vnútorný objem a súčasne si zachováva široké zorné pole pre dokonalý výhľad.

Aropec Maska HORNET
46,67 €

Dvojzorníkové potápačská maska pre rekreačné i športové potápačov s možnou dioptrickou úpravou ponúka široké zorné pole.

Aropec Maska MANTIS
46,67 €

Či už ste rekreačný či športové potápač, odporúčame vám dvojzorníkové potápačskú masku Aropec MANTIS, ktorá ponúka skvelé vlastnosti za nízku cenu.

Aropec Neoprénové ponožky DINGO 3 mm
15,29 €

3 mm členkové ponožky na otužovanie a iné vodné športy. To sú neoprénové ponožky Aropec DINGO, tepelný komfort vašich nôh a protišmyková ochrana.

Aropec Neoprénové ponožky FOX 1,5 mm
15,29 €

1,5 mm ponožky zo superstretchového neoprénu s tesniacou manžetou pre lepšiu priľnavosť. Užite si plávanie, šnorchlovanie i beachvolejbal naplno.

Aropec Neoprénové ponožky TEX 5 mm
21,57 €

Teplé 5 mm neoprénové ponožky pre plávanie, potápanie i otužovanie. Komfortné silné neoprénové ponožky do chladných vôd.

Aropec Neoprénové topánky ARECA 3,5 mm
25,88 €

Pohodlné neoprénové topánky Aropec Areca z 3,5 mm neoprénu so spevnenou špičkou aj pätou, to sú perfektné topánky do vody a vodné športy aj pre náročný terén.

Aropec nôž LARGO
30,98 €

Ľahký a praktický potápačský nôž Aropec LARGO disponuje signalizačným kladivkom na konci rukoväte. Nôž je kvalitná z japonskej nerez ocele.

Aropec Silikónová vazelína na nože 5g
3,73 €

Kvalitné skladná 5 g vazelína na ošetrenie vašich potápačských nožov. Po každom ponore v slanej vode je vhodné nôž opláchnuť v sladkej a ošetriť vazelínou.

Aropec šnorchel APNEA čierna
13,73 €

Freedivingové šnorchel Aropec APNEA je jednoduchý elegantný šnorchel vyznačujúci sa nízkou hmotnosťou a mäkkosťou.

Aropec Šnorchel ENERGY DRY
30,98 €

Aropec ENERGY DRY je šnorchel disponujúci výdychovým ventilom a suchým horným ventilom zabraňujúci vniknutiu vody do dýchacej trubice.