Antonio Juan 3378 Nica realistická bábika bábätkochristmas delivery
65,90 €

Novinka

Ručne vyrobená realistická španielska bábika – bábätko s realistickými prvkami v tvári a na končatinách. Ruky a nohy sú k telu prichytené kĺbom s možnosťou polohovania, čo bábätku umožňuje napríklad aj samostatné sedenie bez opory. Bábika má mäkké látkové telo, hlava a končatiny sú vyrobené zo špeciálneho mäkčeného vinylu, príjemného na dotyk.

Antonio Juan 7029 Tonet realistická bábika bábätkochristmas delivery
48,90 €

Novinka

Hovoriaca, ručne vyrobená realistická španielska bábika – bábätko. Po zatlačení na bruško začne bábika vydávať zvuky podobné detskému bľabotaniu. Bábika má mäkké látkové telo, hlava a končatiny sú vyrobené z kvalitného mäkčeného vinylu.

Antonio Juan 1452 Bimba žmurkajúca bábika bábätkochristmas delivery
52,90 €

Novinka

Žmurkajúca a plačúca, ručne vyrobená španielska bábika – bábätko reagujúce na cumlík.. Po vytiahnutí cumlíka z úst začne bábika hovoriť „mama“, „papa“ a vydávať reálny zvuk plačúceho dieťaťa, ktorý možno utíšiť cumlíkom. Bábika má mäkké látkové telo, hlavu a končatiny sú vyrobené z kvalitného mäkčeného vinylu.

Antonio Juan 1789 Peke realistická bábika bábätkochristmas delivery
43,90 €

Novinka

Ručne vyrobená realistická španielska bábika – bábätko, so špeciálnou pohybovou funkciou. Vďaka vnútornej opore kostry tela, môže robiť nezvyčajné pohyby končatín, ako prekrížiť nožičky v ľahu, dať k sebe dlane alebo zaujímať rôzne bábätkovské polohy. Bábätko má mäkké látkové telo, hlava a končatiny sú vyrobené z kvalitného mäkčeného vinylu.

Antonio Juan 1340 Dato realistická bábikachristmas delivery
50,90 €

Novinka

Plačúca, ručne vyrobená realistická španielska bábika, reagujúca na magnetický cumlík. Po vytiahnutí cumlíka z úst vydáva reálny zvuk plačúceho dieťaťa, ktorý možno utíšiť opäť cumlíkom. Bábika má mäkké látkové telo, hlava a končatiny sú vyrobené z kvalitného mäkčeného vinylu.

Antonio Juan 1221 Petit - realistická bábikachristmas delivery
34,90 €

Novinka

Hovoriaca, ručne vyrobená realistická španielska bábika. Po zatlačení na bruško začne bábika hovoriť „mama“, „papa“ a vydávať reálny zvuk smejúceho sa dieťaťa. Bábika má mäkké látkové telo, hlava a končatiny sú vyrobené z kvalitného mäkčeného vinylu.

Antonio Juan 1791 Peke realistická bábikachristmas delivery
45,90 €

Novinka

Ručne vyrobená realistická španielska bábika – bábätko so špeciálnou pohybovou funkciou. Vďaka vnútornej opore kostry tela, môže robiť nezvyčajné pohyby končatín, ako prekrížiť nožičky v ľahu, dať k sebe dlane alebo vyskúšať rôzne bábätkovské polohy. Bábätko má mäkké látkové telo, hlava a končatiny sú vyrobené z kvalitného mäkčeného vinylu.

Antonio Juan 1451 Bimbo žmurkajúca bábika bábätkochristmas delivery
52,90 €

Novinka

Žmurkajúca a plačúca, ručne vyrobená španielska bábika. Bábätko reaguje na cumlík. Po vytiahnutí cumlíka z úst začne bábika hovoriť „mama“, „papa“ a vydávať reálny zvuk plačúceho dieťaťa, ktorý možno utíšiť cumlíkom. Bábika má mäkké látkové telo, hlavu a končatiny sú vyrobené z kvalitného mäkčeného vinylu.

Antonio Juan 1787 Luni spiaca realistická bábikachristmas delivery
45,90 €

Novinka

Spiaca ručne vyrobená realistická španielska bábika – bábätko, so špeciálnou pohybovou funkciou. Vďaka vnútornej opore kostry tela, môže robiť nezvyčajné pohyby končatín, ako prekrížiť nožičky v ľahu, dať k sebe dlane alebo zaujímať rôzne bábätkovské polohy. Bábätko má mäkké látkové telo, hlava a končatiny sú vyrobené z kvalitného mäkčeného vinylu.

Antonio Juan 3348 Luna spiaca realistická bábika bábätkochristmas delivery
61,90 €

Novinka

Spiaca, ručne vyrobená realistická španielska bábika – bábätko s realistickými prvkami v tvári a na končatinách. Ruky a nohy sú k telu prichytené kĺbom s možnosťou polohovania, čo bábätku umožňuje dať si v spánku napríklad ručičky za hlavu. Bábika má mäkké látkové telo, hlava a končatiny sú vyrobené zo špeciálneho mäkčeného vinylu, príjemného na dotyk.

Antonio Juan 8301 Moja prvá bábika bábätkochristmas delivery
36,90 €

Novinka

Ručne vyrobená španielska bábika špeciálne pre batoľatá s cumlíkom na magnet. Bábika má mäkké látkové telo, hlava a končatiny sú vyrobené z kvalitného mäkčeného vinylu. -Veľkosť 36 cm.