Antonio Banderas

-17%
Seduction In Black - EDT 100 ml

Antonio Banderas Seduction In Black - EDT

14,10 €
11,70 €

Seduction In Black je sofistikovaná, napriek tomu ale veľmi prirodzená vôňa, určená pre moderného a elegantného muža. Muža, ktorý si je istý sám sebou a milostné partie rozohráva z veľkej časti sám, časť však necháva na osude a spontánnosti.

Partner: Vivantis
Blue Seduction For Women - EDT 50 ml
1x

Antonio Banderas Blue Seduction For Women - EDT

13 €

Dámska vôňa Blue Seduction For Women tvorí dokonalú dvojicu s podmanivou a transparentnou vôňou pre muža Blue Seduction For Men. Rovnako ako flakón pánskej vône aj flakón dámskej je inšpirovaný odrazmi svetla vo vode. Je stelesnením sviežosti a zvodnosti.

Partner: Vivantis
Blue Seduction For Men - EDT 100 ml
4x

Antonio Banderas Blue Seduction For Men - EDT

14,10 €
12,70 €

Je transparentná a zmyselná vôňa s iskrou výnimočnosti, ktorej odolá len málokto. Svieže a priezračné nóty harmonizujú s elementami ovocia, exotického korenia a eleganciou vzácnych driev. Je to moderná kompozícia, ktorá prekvapí a poteší originálnymi ingredienciami a akordami.

Partner: Vivantis
Antonio Banderas Queen of Seduction - EDT 50 ml + telové mlieko 50 ml

Antonio Banderas Queen of Seduction - EDT 50 ml + telové mlieko 50 ml

27,30 €
23,40 €
Doprava zadarmo

Queen of Seduction od Antonio Banderas e je kvetinovo-vodné parfum pre ženy. Uvedený bol na trh v roku 2016. Príjemná záležitosť pre príjemné dni. V hlave sa nachádza vodné tóny, malina a grapefruit. V srdci sa nachádza jazmín, pivonka, ružové korenie a iris.

Partner: Vivantis
-57%
Antonio Banderas The Golden Secret - deodorant ve spreji 150 ml

Antonio Banderas The Golden Secret - deodorant ve spreji

11,70 €
5 €

The Golden Secret od značky Antonio Banderas je další verzí klasické vůně The Secret z roku 2010. The Golden Secret je mužná, intenzivní, kořeněná vůně. V úvodu vůně vás překvapí kombinace jablka, muškátového oříšku a kmínu, poté vůně pozvolna přechází do srdce, tvořeného kůží a ambrou.

Partner: Vivantis
-54%
King Of Seduction Absolute - deodorant ve spreji 150 ml

Antonio Banderas King Of Seduction Absolute - deodorant ve spreji

11,80 €
5,40 €

King Of Seduction Absolute je jedinečným zážitkom pre mužov. Už pri prvom pričuchnutie zistíte, že priamo túto toaletnú vodu jednoducho potrebujete. Za hlavou tejto úžasnej vône stojí grep, palina, zelená mandle a pomelo. Kardamón s morskými tónmi a levanduľou vynikajú uprostred vône.

Partner: Vivantis
-54%
Antonio Banderas King Of Seduction - deodorant ve spreji 150 ml

Antonio Banderas King Of Seduction - deodorant ve spreji

11,80 €
5,40 €

King Of Seduction je toaletná voda pre mužov, ktorí sa chcú cítiť ako králi zvádzanie. Tejto vôni podľahne úplne každý. Vďaka zmyselné hlave, za ktorou stojí zelené jablko, ananás, bergamot, melón a citrón sa za vami otočí každá žena. Srdce obohatí vôňu kardamónom, neroli, morskými tónmi a jazmínom.

Partner: Vivantis
-57%
Antonio Banderas Seduction In Black - deodorant ve spreji 150 ml

Antonio Banderas Seduction In Black - deodorant ve spreji

11,70 €
5 €

Seduction In Black je sofistikovaná, napriek tomu ale veľmi prirodzená vôňa, určená modernému a elegantnému mužovi. Muži, ktorý si je istý sám sebou a milostné partie rozohráva z veľkej časti sám, časť však necháva na osudu a spontánnosti.

Partner: Vivantis
-31%
Antonio Banderas Diavolo Men - EDT 100 ml
1x

Antonio Banderas Diavolo Men - EDT

14,40 €
9,90 €

Diavolo je orientálno-korenistá vôňa pre mužov so zaujímavým sviežim machovým podtónom. Dopĺňa rad úspešných parfumov z dielne svetoznámeho herca Antonia Banderasa. Buďte rovnako sexy ako on!.

Partner: Vivantis