Androni MILLENNIUM CISTERNA
13,76 € 12,90 €

Nákladné vozidlo CISTERNA pre každého malého prepravcu benzínu. Načerpaj toľko, koľko sa ti vojde do auta a vydaj sa na dlhú cestu okolo svojej záhrady a nielen tam. Uži si veľa zábavy.

Androni Smetiarske auto Millennium zelené
16,11 € 14,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Bavte sa s týmto super smetiarskym vozidlom! Smetiarske auto s vyklápajúcim sa smetiakom poteší všetky deti, ktorým sa práca smetiarov páči. Vďaka tomuto autu sa aspoň na chvíľu môžu stať smetiarom.

Androni GIANT TRUCK HASIČSKÉ AUTO SOPTÍK-21%
34,10 € 26,90 €

Skvelé hasičské auto, ktoré môžete mať na piesku alebo aj doma. Auto má navyše funkčný striekačku, ktorú môžete naplniť vodou. Kvalitné plastové prevedenie značky Andron. Vhodné pre deti už od 3 rokov.

Androni Multifunkčný stôl s doplnkami-16%
48,10 € 40,30 €

Akcia

Multifunkčný stôl s doplnkami, ktorý určite zabaví deti na dlhé hodiny. Stôl má dve priehradky – jednu na vodu, druhú na piesok. Veľké tvorenie môže začať. Po hre sa všetko uprace a stôl sa môže použiť napríklad na malé občerstvenie.

Androni Zahradní vozík s nářadím
20,20 €

Novinka

Krásný zahradní vozík s rukojetí a s doplňky pro každého malého zahradníka. Sada obsahuje 12 dílů. Jaro už se blíží tak honem pro náčiní a můžeš připravit první jarní záhonky pro kytičky.

Androni Kolečko velké se zahradnickými doplňky
13,20 €

Novinka

Tato sada s kolečkem a doplňky udělá radost každému malému zahradníkovi. Sada obsahuje kolečko pro převážení různých břemen a další příslušenství. Kvalitní provedení značky Androni je vhodné pro děti od 18 měsíců.

Androni PIRÁTSKÝ SET NA PÍSEK V PRAKTICKÉ TAŠCE
11,80 €

Sada hračiek na piesok v praktickom balení s veselým pirátskym dizajnom. Deti v sade nájdu rôzne doplnky, ako je kýblik, lopatka alebo formičky. Hurá na piesok, obsaďte ho menom kapitána Modrovousa!

Androni Súprava na piesok v praktickej taške Pirátky
9,90 €

Súprava hračiek na piesok s motívom Pirátiek v praktickom balení. Deti v nej nájdu rôzne doplnky ako je vedierko, lopatka alebo formička. S touto výbavou budú vaše deti na pieskovisku za hviezdy.

Androni Zahradní vozík červený, 52 cm
14,50 €

Novinka

Tento červený zahradní vozík s rukojetí by neměl chybět na žádné zahradě. Je vhodný jak na písek, tak i jako super pomocník každému malému zahradníkovi.

Androni ZAHRADNICKÝ KOŠ S NÁŘADÍM
8,90 €

S týmto záhradníckym košom malí záhradníci určite radi pomôžu mamičke na záhradke. Obsahuje všetko, čo potrebuje záhradník k svojej práci. Kanvičku, nožnice, rýľček, motyčku, hrabličky, kvetináče. To všetko uložené do praktického košíka.

Androni MAGIC SUSY SVAČINOVÝ SET
11,10 €

Krásny set na olovrant ocení každé malé dievčatko, ktorá si chce pozvať kamarátku na čajový večierok. Tento set obsahuje čajový set pre 2 osoby, čajovú kanvičku a 4 kusy dobrôt.

Androni Lopata 41cm AN4410
5,99 €

Při hrách na pískovišti je nejdůležitějším nástrojem lopata. Tato je plastová ve veselých barvách.

Androni Zahradní sekačka KAČER
11,40 €

Roztomilá detská kosačka na trávu vám rozhodne nesmie chýbať na záhrade. Kosačka má klopkajúce zobák a vnútri nájdete navyše vedierko. Vhodné pre deti už od 3 rokov.

Androni MILLENNIUM MIEŠAČKA
14,55 € 13,90 €

Nákladné vozidlo Miešačka pre každého stavbára. Je čas na poriadnu prípravu stavebného materiálu a s týmto autom to bude hračka. Obleč si vestu, nasaď helmu a pusti sa do svojho projektu.

Androni Servírovací stolček Magic Susy
12,20 €

Krásny komplet na olovrant ocení každé malé dievčatko, ktoré si pozve kamarátky na čajový večierok. Servírovací stolík je ako stvorený na pozvanie hostí a usadnutie okolo neho na výborný čaj. Stane sa ozdobou každej detskej izbičky!

Androni MATEUS NÁKLADIAK S BAGROM
9,90 €

Nákladné vozidlo s korbou a bagrom sa určite stane nenahraditeľným pomocníkom pre malých stavbárov. Vďaka tomuto skvelému setu môžete svoj náklad jednoducho vykopať a zároveň naložiť. Nasaďte si helmu a pustite sa do práce.

Androni Prepravník autíčok s formulami
11,08 € 10,90 €

Veľmi kvalitný kamión transportér pre najmenšie deti v súpraves formulami. Formulky vyjdú na ťahač a môžu spoločne ísť kamkoľvek. Na mieste určenia sa zoradia na štartovacej čiare a môžu začať pretekať. Tri, dva, jedna – ŠTART!

Androni Prepravník autíčok s nákladiakmi
11,08 € 10,90 €

Veľmi kvalitný kamión transportér pre najmenšie deti v sete s menšími nákladiakmi. Nákladiačky najdú na ťahač a môžu spoločne ísť kamkoľvek. Táto súprava bude ideálna pre začatie stavby napríklad na pieskovisku.

Spoločnosť Androni začala podnikať v roku 1967 vo výskume v oblasti plastov. V roku 1974 spol. Androni prenikla do výroby plastových hračiek. Potom v roku 1993 otvorili vývoj a konštrukčné oddelenie s výskumom nových a inovatívnych položiek.

Rast v podnikaní, ako s novinkami, tak s nápadmi, umožnil expandovať plastové hračky na svetový trh.

Spoločnosť Androni začala podnikať v roku 1967 vo výskume v oblasti plastov. V roku 1974 spol. Androni prenikla do výroby plastových hračiek. Potom v roku 1993 otvorili vývoj a konštrukčné oddelenie s výskumom nových a inovatívnych položiek.

Rast v podnikaní, ako s novinkami, tak s nápadmi, umožnil expandovať plastové hračky na svetový trh.