Amouage Library Collection Opus VIII - EDP 100 ml

Amouage Library Collection Opus VIII - EDP

239,90 € 2,40 €/ml

Parfumová voda Library Collection Opus VIII od značky Amouage je orientálno-drevitá vôňa pre mužov aj ženy (unisex). Bola vytvorená v roku 2014 a ukrýva v sebe v úvode kvet pomarančovníka, ylang-ylang, jazmín. V srdci vetiver, drevo guaiac, zázvor, šafran, kadidlo a v závere bobkový list a benzoin.

Partner: Vivantis
Amouage Journey Man - EDP 50 ml

Amouage Journey Man - EDP

126,20 € 2,52 €/ml
Posledný kus za túto cenu!

V roku 2014 predstavila značka Amouage parfémovou vodu pre mužov s názvom Journey. Táto orientálno-korenistá vôňa je určená pre mužov milujúcich výraznejšie a dlhotrvajúca vôňa. Hodí sa pre celodenné nosenie a v každom ročnom období.

Partner: Vivantis
Amouage Myths - EDP 2 ml - odstrek s rozprašovačom

Amouage Myths - EDP

6,30 € 3,15 €/ml

Parfumová voda Myths od značky Amouage je orientálno-drevitá vôňa, ktorá sa otvára tónmi koreňu kosatca a chryzantémy. Srdce parfumu patrí vetiveru, živicu elemi, ružu a rumu a na záver sa rozvinie vôňa kože, popole a labdana.   Na trh bola uvedená v roku 2016.

Partner: Vivantis
Amouage Honour - EDP 100 ml

Amouage Honour - EDP

228,70 €
225,20 € 2,25 €/ml

Parfumová voda Honour od značky Amouage je orientálno-korenistá vôňa pre všetkých mužov, ktorí milujú výraznejšie a dlhotrvajúce vône. Nechajte sa ňou pohltiť, splynie s vami a nechá prehovoriť vašu osobnosť!   Na trh bola uvedená v roku 2011.

Partner: Vivantis
Amouage Crimson Rocks - EDP 100 ml

Amouage Crimson Rocks - EDP

185,80 €
181,30 € 1,81 €/ml
Novinka

Crimson Rocks je orientálna vôňa pre mužov a ženy. Tvorca vône Domitille Michalon Bertier sa nechal inšpirovať neuveriteľnou krásou a majestátnosťou pohoria Al-Hajar pri dychberúcom západe slnka, ktorého blízkosť dáva pocit pokoja. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2020.

Partner: Vivantis
-46%
Amouage Imitation Man - EDP 100 ml

Amouage Imitation Man - EDP

286,40 €
152,10 € 1,52 €/ml

Parfumovaná voda Imitation Man od značky Amouage je zmyselná a neodolateľná vôňa pre mužov. V jej hlave sa pýši korenie, muškátový oriešok a citrón. Ruža, fialka a orris stojí za kvetinovým srdcom. V základe nájdeme pačuli, castoreum, vetiver, kožu a myrhu. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2018.

Partner: Vivantis
-37%
Amouage Ashore - EDP 100 ml

Amouage Ashore - EDP

252,90 €
158,60 € 1,59 €/ml
Posledný kus za túto cenu!

Nechajte sa uniesť na piesočnatú pláž s vôňou Amouage Ashore. Táto omamne biela kvetinová vôňa jazmínu, ambry a santalového dreva ponúka čuchovú interpretáciu slnka, piesku a vĺn, zatiaľ čo kardamóm a kurkuma pripomínajú vôňu korenia z Indie.

Partner: Vivantis
Amouage Beach Hut Woman - EDP 100 ml

Amouage Beach Hut Woman - EDP

206,40 € 2,06 €/ml

S vôňou Beach Hut Woman preskúmate osamelé okamihy zachytávajúcich kľud opustené pláže. V úvode je cítiť svieži bergamot s minerálnymi tónmi. Srdce otvárajú tóny naplaveného dreva a ylang-ylang. Ku koncu sa prejaví vôňa kašmíru a pačuli, ktorá krásne uzatvára kompazici.

Partner: Vivantis
-15%
Amouage Beloved - EDP 100 ml

Amouage Beloved - EDP

214 €
180,40 € 1,80 €/ml

Parfumová voda Beloved od značky Amouage je luxusná pánska vôňa, ktorá patrí do orientálno-drevitých vôní. Ukrýva v sebe v úvode živici elemi, grapefruit, pomaranč, kardamon a čierne korenie.

Partner: Vivantis
Amouage Beloved Woman - EDP 100 ml

Amouage Beloved Woman - EDP

219,30 €
216,30 € 2,16 €/ml

Beloved je drevitá vôňa s aromatickými vrchnými tónmi, ktorým dominuje ruža a jazmín so zmesou korenených bielych kvetov v srdci. Koža a hrejivý vanilkový základ podčiarkujú bohaté dreviny, živice a živočíšne tóny zvyšujúce intenzitu kompozície.

Partner: Vivantis
Amouage Blossom Love - EDP 100 ml

Amouage Blossom Love - EDP

229,10 € 2,29 €/ml

Blossom Love je kvetinová vôňa určená vášnivým ženám, ktoré chcú byť neodolateľné. Svieža bergamot a heliotrop otvárajú kompozíciu tejto lahodnej vône. Kvetinové srdce otvára čerešňový kvet, ruže, ylang-ylang a kvapka opitého amaretta. Základné tóny patrí jantáru, vanilke, semišu a fazuľu Táničke.

Partner: Vivantis
Amouage Boundless - EDP 100 ml

Amouage Boundless - EDP

185,10 €
172,30 € 1,72 €/ml

Objavte vôňu, ktorá nezapadá do žiadnych škatuliek, a pritom majstrovsky zdôrazní osobnosť svojho nositeľa. Boundless je korenená vôňa pre mužov a ženy. Vrchné tóny začínajú zázvorom, kardamómom, elami a červeným pomarančom. Srdce bije tóny benzoínu a bourbonskej vanilky.

Partner: Vivantis

V juhofrancúzskom Grasse sú komponované tieto unikátne vône, ktorých korene siahajú do Ománskeho sultanátu. Amouage čerpá inšpiráciu z bohatého a pestrého dedičstva miesta svojho vzniku. Už od roku 1983 sú striktne vyberané ingrediencie do týchto unikátnych a elegantných vôní. Ručne balené flakóny vychádzajúce z tvaru mešity Palace Ruwi Mosque nechávajú spomenúť na slávu arabských vôní.