Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

American Crew

Upresniť parametre
American Crew Šampón s tea tree 3v1 (Shampoo, Conditioner & Body Wash) American Crew Multifunkčný prípravok na vlasy a telo (3-in-1 Shampoo, Conditioner And Body Wash)
American Crew Šampón s tea tree 3v1 (Shampoo, Conditioner & Body Wash)

Šampón, kondicionér a sprchový gél s tea tree olejom udržuje pleť i pokožku hlavy zdravú.

môžete mať 04.03 - 05.03

Partner: Vivantis
American Crew Multifunkčný prípravok na vlasy a telo (3-in-1 Shampoo, Conditioner And Body Wash) American Crew Multifunkčný prípravok na vlasy a telo (3-in-1 Shampoo, Conditioner And Body Wash)
American Crew Multifunkčný prípravok na vlasy a telo (3-in-1 Shampoo, Conditioner And Body Wash)

Multifunkčný prípravok pre vlasy i telo, ktorý je perfektný na cesty alebo pri športe. Šampón, kondicionér a sprchový gél v jednom čistí a posilňuje vlasy a pokožku. Šampón je vhodný aj na umývanie fúzov.

môžete mať 04.03 - 05.03

Partner: Vivantis
American Crew Denné šampón pre hĺbkovú hydratáciu (Daily Deep Moisturizing Shampoo) American Crew Multifunkčný prípravok na vlasy a telo (3-in-1 Shampoo, Conditioner And Body Wash)
American Crew Denné šampón pre hĺbkovú hydratáciu (Daily Deep Moisturizing Shampoo)

Hydratačný šampón pre mužov so suchými až normálnymi vlasmi, ktorý posilňuje a hydratuje vlasovú pokožku. Dodáva vlasom lesk, pružnosť a hydratáciu. Jemne umýva a zlepšuje kvalitu vlasov a vlasovej pokožky.

môžete mať 04.03 - 05.03

Partner: Vivantis
American Crew Denný hydratačný kondicionér (Daily Moisturizing Conditioner) American Crew Denný hydratačný kondicionér (Daily Moisturizing Conditioner)
American Crew Denný hydratačný kondicionér (Daily Moisturizing Conditioner)

Ultra hydratujúce zloženie pre jemnejšie vlasy, ktoré môžete cítiť po celý deň. Bez silikónov.

môžete mať 04.03 - 05.03

Partner: Vivantis
American Crew Púder pre objem vlasov (Boost Powder) 10 g American Crew Denný hydratačný kondicionér (Daily Moisturizing Conditioner)
American Crew Púder pre objem vlasov (Boost Powder) 10 g

Objemový púder pre dokonalý účes!.

môžete mať 04.03 - 05.03

Partner: Vivantis
American Crew Firm hold styling gel, 390 ml American Crew Denný hydratačný kondicionér (Daily Moisturizing Conditioner)
American Crew Firm hold styling gel, 390 ml

Tento dlhotrvajúci gél bez obsahu alkoholu poskytuje vynikajúcu fixáciu, zvyšuje hustotu a lesk vlasov. Balance formula s nízkym pH zabraňuje vysušovaniu pokožky hlavy a vlasov.

môžete mať 29.02 - 01.03

American Crew Fiber grooming foam, 200 ml American Crew 3in1 shampoo, conditioner, body wash, 250 ml
American Crew Fiber grooming foam, 200 ml

Krémový rúž American Crew s ľahkou fixáciou a nízkym leskom. Hydratačný krémový rúž pre prirodzený vlasový styling. Stylingový krém má vodnú bázu, takže sa ľahko zmýva šampónom a nezanecháva žiadne stopy. Sacharóza, ktorá je súčasťou produktu, vlasy hydratuje.

môžete mať 29.02 - 01.03

American Crew 3in1 shampoo, conditioner, body wash, 250 ml American Crew 3in1 shampoo, conditioner, body wash, 250 ml
American Crew 3in1 shampoo, conditioner, body wash, 250 ml

American Crew Classic 3 v 1 kombinuje šampón, kondicionér a sprchový gél. Ako šampón funguje skvele so znečistením, ako kondicionér – pýta a zjemňuje vlasy. A ako sprchový gél – skvele vonia, osvieži na celý deň a nedáva pocit pnutia a suchosti pokožky tela.

môžete mať 29.02 - 01.03

American Crew (Anti- Hair loss Shampoo) American Crew 3in1 shampoo, conditioner, body wash, 250 ml
American Crew (Anti- Hair loss Shampoo)

Šampón Anti-Hairloss revitalizuje pokožku hlavy a podporuje objem vlasov. Zabraňuje lámaniu a vypadávaniu vlasov a posilňuje ich od korienkov ku končekom.

môžete mať 04.03 - 05.03

Partner: Vivantis
American Crew Balzam po holení Post shave cooling lotion, 150 ml American Crew Bezoplachová starostlivosť proti vypadávaniu vlasov (Anti- Hair loss Scalp Lotion) 100 ml
American Crew Balzam po holení Post shave cooling lotion, 150 ml

Hydratačný nepenivý krém pre normálnu a suchú pokožku. Upokojuje pokožku a predchádza podráždeniu počas holenia. Vytvára ochrannú bariéru na koži zaisťujúce perfektný sklz žiletky bez vysúšania alebo podráždenia.

môžete mať 29.02 - 01.03

American Crew Denný šampón pre šedivé vlasy (Daily Silver Shampoo) 250 ml American Crew Bezoplachová starostlivosť proti vypadávaniu vlasov (Anti- Hair loss Scalp Lotion) 100 ml
American Crew Denný šampón pre šedivé vlasy (Daily Silver Shampoo) 250 ml

Daily Silver Shampoo revitalizuje a rozjasňuje vzhľad šedivých vlasov. Nové a vylepšené zloženie odstraňuje mosadzné tóny a zároveň vlasy ľahko hydratuje bez toho, aby ich zaťažovalo. Vylepšené zloženie so zníženým obsahom pigmentu umožňuje každodenné použitie bez tónovania vlasov.

môžete mať 04.03 - 05.03

Partner: Vivantis
American Crew Detox ikační šampón pre mužov ( Detox Shampoo) American Crew Flexibilné sprej pre finálnu fixáciu účesu ( Alterna tor) 100 ml
American Crew Detox ikační šampón pre mužov ( Detox Shampoo)

Hĺbkovo čistiaci šampón pre exfoliáciu pokožky, odstraňuje prebytok mazu, nečistôt a zvyškov kozmetických produktov.

môžete mať 04.03 - 05.03

Partner: Vivantis
American Crew Flexibilné sprej pre finálnu fixáciu účesu ( Alterna tor) 100 ml American Crew Flexibilné sprej pre finálnu fixáciu účesu ( Alterna tor) 100 ml
American Crew Flexibilné sprej pre finálnu fixáciu účesu ( Alterna tor) 100 ml

Flexibilné sprej pomáha tvarovať účes znovu a znovu len pomocou prstov. Poskytuje účesu strednej fixáciu a lesk.

môžete mať 04.03 - 05.03

Partner: Vivantis
American Crew Gél na holenie (Precision Shave Gel) 450 ml American Crew Flexibilné sprej pre finálnu fixáciu účesu ( Alterna tor) 100 ml
American Crew Gél na holenie (Precision Shave Gel) 450 ml

Gél na holenie umožňuje ľahké kĺzanie žiletky po tvári pre čisté a hladké oholenie. Upokojuje pokožku a pomáha zmierniť podráždenie počas vášho holenia.

môžete mať 04.03 - 05.03

Partner: Vivantis
American Crew Gél na holenie precision shave gel, 150 ml American Crew Hydratačný kondicionér na tvár a fúzy (2in1 Skin Moisturizer & Beard Conditioner) 100 ml
American Crew Gél na holenie precision shave gel, 150 ml

Gél na holenie Precision Shave American Crew 150 ml je exkluzívny a vysoko na starostlivosť o telo. Ak chcete iba prírodné produkty na starostlivosť o telo, potom sú 100 % prírodné produkty American Crew presne to, čo potrebujete.

môžete mať 29.02 - 01.03

American Crew Gél na vlasy s veľmi silným efektom as leskom (Superglue) 100 ml American Crew Hydratačný kondicionér na tvár a fúzy (2in1 Skin Moisturizer & Beard Conditioner) 100 ml
American Crew Gél na vlasy s veľmi silným efektom as leskom (Superglue) 100 ml

Vďaka gélu na vlasy s veľmi silnou fixáciou vytvoríte nespočetne účesov. Dodá vašim vlasom lesk a definíciu.

môžete mať 04.03 - 05.03

Partner: Vivantis
American Crew Hydratačný kondicionér na tvár a fúzy (2in1 Skin Moisturizer & Beard Conditioner) 100 ml American Crew Hydratačný kondicionér na tvár a fúzy (2in1 Skin Moisturizer & Beard Conditioner) 100 ml
American Crew Hydratačný kondicionér na tvár a fúzy (2in1 Skin Moisturizer & Beard Conditioner) 100 ml

Jedná sa o ľahký produkt, ktorý pomáha mužským fúzom vyzerať zdravo a udržovane a zároveň zvlhčuje pokožku pod nimi. Skvelé pre mužov s kratšími fúzy. Stará o fúzy i pokožku.

môžete mať 04.03 - 05.03

Partner: Vivantis
American Crew Krém na holenie moisturizing shave cream, 150 ml American Crew Krém na vlasy s prírodným leskom a strednou fixáciou (Fiber Cream) 100 ml
American Crew Krém na holenie moisturizing shave cream, 150 ml

Hydratačný nepenivý krém pre normálnu a suchú pokožku.¶¶Upokojuje pokožku a predchádza podráždeniu počas holenia.¶Vytvára ochrannú bariéru na koži zaisťujúce perfektný sklz žiletky bez vysúšania alebo podráždenia.

môžete mať 29.02 - 01.03

American Crew Krém na vlasy s prírodným leskom a strednou fixáciou (Fiber Cream) 100 ml American Crew Krém na vlasy s prírodným leskom a strednou fixáciou (Fiber Cream) 100 ml
American Crew Krém na vlasy s prírodným leskom a strednou fixáciou (Fiber Cream) 100 ml

Vláknitý stylingový krém v sebe kombinuje flexibilitu s kontrolou. Poskytuje účesu prírodné lesk a stredné fixáciu.

môžete mať 04.03 - 05.03

Partner: Vivantis
American Crew Ľahko tužiaci gél na vlasy pre mužov ( Light Hold Styling Gel) 250 ml American Crew Krém na vlasy s prírodným leskom a strednou fixáciou (Fiber Cream) 100 ml
American Crew Ľahko tužiaci gél na vlasy pre mužov ( Light Hold Styling Gel) 250 ml

Gél na vlasy obsahuje výťažky z ženšenu, preto je vhodný pre mužské vlasy, ktoré posilňuje už od korienkov. Dodáva vlasom jemnú a flexibilné fixáciu a lesk.

môžete mať 04.03 - 05.03

Partner: Vivantis
American Crew Ľahký textúrazačný krém ( Light Hold Texture Lotion) 250 ml American Crew Ľahký textúrazačný krém ( Light Hold Texture Lotion) 250 ml
American Crew Ľahký textúrazačný krém ( Light Hold Texture Lotion) 250 ml

Ľahký texturačný krém obsahuje prírodné výťažky zo ženšenu pre hustejší vzhľad a zlepšenie poddajnosti vlasov. Krém je vhodný na vytvorenie prirodzeného stylingu s minimálnym úsilím.

môžete mať 04.03 - 05.03

Partner: Vivantis
American Crew Lak na vlasy ( Finish ing Spray) 200 ml American Crew Ľahký textúrazačný krém ( Light Hold Texture Lotion) 250 ml
American Crew Lak na vlasy ( Finish ing Spray) 200 ml

Lak na vlasy so strednou fixáciou a prirodzeným finišom dodáva účesu dlhotrvajúci efekt a prirodzený lesk. Zabraňuje krepateniu vlasov a nezanecháva viditeľné zvyšky.

môžete mať 04.03 - 05.03

Partner: Vivantis
American Crew Liquid wax, 150 ml American Crew Ľahký textúrazačný krém ( Light Hold Texture Lotion) 250 ml
American Crew Liquid wax, 150 ml

Tekutý vosk od American Crew ponúka funkciu gélu a stylingový efekt vosku. Výhoda tekutého vosku je, že sa prakticky aplikuje na vlasy a má efekt vosku so strednou fixáciou a lesklým efektom.

môžete mať 29.02 - 01.03

American Crew je revolučnou značkou pánskej kozmetiky. Bola založená roku 1994 holičom Davidom Raccuglou. American Crew je propagovaná nielen v kaderníckych salónoch, ale obľúbili si ju aj muži ako samotní spotrebitelia v pohodlí domova. Špecializujú sa na celú problematiku v starostlivosti o vlasy a pokožku mužov.