AMA Kožené puzdro FLEXI Vertical pre Samsung Galaxy S8 Plus G955 - čierne
8,90 €

Určené pre: Samsung Galaxy S8 Plus G955   Fotografie sú iba ilustratívne. Každé puzdro presne pasuje výrezy aj veľkostí na telefón v popise. Uzatvárateľné puzdro s flipem, chrániaci celé telo prístroja a s magnetickým zámkom, ktorý zabráni samovoľnému otvoreniu puzdra.

AMA Kožené puzdro FLEXI Vertical pre LG BELLO II - čierne
8,90 €

Určené pre: LG BELLO II   Fotografie sú iba ilustratívne. Každé puzdro presne pasuje výrezy aj veľkostí na telefón v popise. Uzatvárateľné puzdro s flipem, chrániaci celé telo prístroja a s magnetickým zámkom, ktorý zabráni samovoľnému otvoreniu puzdra.

AMA Kožené puzdro FLEXI Vertical pre MICROSOFT LUMIA 550 - čierne
8,90 €

Určené pre: MICROSOFT LUMIA 550 Fotografie sú iba ilustratívne. Každé puzdro presne pasuje výrezy aj veľkostí na telefón v popise. Uzatvárateľné puzdro s flipem, chrániaci celé telo prístroja a s magnetickým zámkom, ktorý zabráni samovoľnému otvoreniu puzdra.

AMA Kožené puzdro FLEXI Vertical pre LG G4 Stylus - čierne
8,90 €

Určené pre: LG G4 Stylus   Fotografie sú iba ilustratívne. Každé puzdro presne pasuje výrezy aj veľkostí na telefón v popise. Uzatvárateľné puzdro s flipem, chrániaci celé telo prístroja a s magnetickým zámkom, ktorý zabráni samovoľnému otvoreniu puzdra.

AMA Kožené puzdro FLEXI Vertical pre ALCATEL Idol 3 4,7" - čierne
8,90 €

Určené pre: ALCATEL Idol 3 4,7"   Fotografie sú iba ilustratívne. Každé puzdro presne pasuje výrezy aj veľkostí na telefón v popise. Uzatvárateľné puzdro s flipem, chrániaci celé telo prístroja a s magnetickým zámkom, ktorý zabráni samovoľnému otvoreniu puzdra.

AMA Kožené puzdro FLEXI Vertical pre ALCATEL POP C7 (7041D) - čierne
8,90 €

Určené pre: ALCATEL POP C7 (7041D)   Fotografie sú iba ilustratívne. Každé puzdro presne pasuje výrezy aj veľkostí na telefón v popise. Uzatvárateľné puzdro s flipem, chrániaci celé telo prístroja a s magnetickým zámkom, ktorý zabráni samovoľnému otvoreniu puzdra.

AMA Kožené puzdro FLEXI Vertical pre ALCATEL POP C9 (7047D) - čierne
8,90 €

Určené pre: ALCATEL POP C9 (7047D)   Fotografie sú iba ilustratívne. Každé puzdro presne pasuje výrezy aj veľkostí na telefón v popise. Uzatvárateľné puzdro s flipem, chrániaci celé telo prístroja a s magnetickým zámkom, ktorý zabráni samovoľnému otvoreniu puzdra.

AMA Kožené puzdro FLEXI Vertical pre HTC Desire 820 - čierne
8,90 €

Určené pre: HTC Desire 820 Fotografie sú iba ilustratívne. Každé puzdro presne pasuje výrezy aj veľkostí na telefón v popise. Uzatvárateľné puzdro s flipem, chrániaci celé telo prístroja a s magnetickým zámkom, ktorý zabráni samovoľnému otvoreniu puzdra.

AMA Kožené puzdro FLEXI Vertical pre HTC ONE A9 - čierne
8,90 €

Určené pre: HTC ONE A9   Fotografie sú iba ilustratívne. Každé puzdro presne pasuje výrezy aj veľkostí na telefón v popise. Uzatvárateľné puzdro s flipem, chrániaci celé telo prístroja a s magnetickým zámkom, ktorý zabráni samovoľnému otvoreniu puzdra.

AMA Kožené puzdro FLEXI Vertical pre HTC ONE (M10) - čierne
8,90 €

Určené pre: HTC ONE (M10)   Fotografie sú iba ilustratívne. Každé puzdro presne pasuje výrezy aj veľkostí na telefón v popise. Uzatvárateľné puzdro s flipem, chrániaci celé telo prístroja a s magnetickým zámkom, ktorý zabráni samovoľnému otvoreniu puzdra.

AMA Kožené puzdro FLEXI Vertical pre HTC One M9 - čierne
8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Určené pre: HTC One M9   Fotografie sú iba ilustratívne. Každé puzdro presne pasuje výrezy aj veľkostí na telefón v popise. Uzatvárateľné puzdro s flipem, chrániaci celé telo prístroja a s magnetickým zámkom, ktorý zabráni samovoľnému otvoreniu puzdra.

AMA Kožené puzdro FLEXI Vertical pre Huawei P10 - čierne
8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Určené pre: Huawei P10   Fotografie sú iba ilustratívne. Každé puzdro presne pasuje výrezy aj veľkostí na telefón v popise. Uzatvárateľné puzdro s flipem, chrániaci celé telo prístroja a s magnetickým zámkom, ktorý zabráni samovoľnému otvoreniu puzdra.

AMA Kožené puzdro FLEXI Vertical pre Huawei P8 - čierne
8,90 €

Určené pre: Huawei P8   Fotografie sú iba ilustratívne. Každé puzdro presne pasuje výrezy aj veľkostí na telefón v popise. Uzatvárateľné puzdro s flipem, chrániaci celé telo prístroja a s magnetickým zámkom, ktorý zabráni samovoľnému otvoreniu puzdra.

AMA Kožené puzdro FLEXI Vertical pre Huawei P9 - čierne
8,90 €

Určené pre: Huawei P9   Fotografie sú iba ilustratívne. Každé puzdro presne pasuje výrezy aj veľkostí na telefón v popise. Uzatvárateľné puzdro s flipem, chrániaci celé telo prístroja a s magnetickým zámkom, ktorý zabráni samovoľnému otvoreniu puzdra.

AMA Kožené puzdro FLEXI Vertical pre iPhone 6 Plus/ 6S Plus - čierne
8,90 €

Určené pre: iPhone 6 Plus/ 6S Plus   Fotografie sú iba ilustratívne. Každé puzdro presne pasuje výrezy aj veľkostí na telefón v popise. Uzatvárateľné puzdro s flipem, chrániaci celé telo prístroja a s magnetickým zámkom, ktorý zabráni samovoľnému otvoreniu puzdra.

AMA Kožené puzdro FLEXI Vertical pre LENOVO P1 - čierne
8,90 €

Určené pre: LENOVO P1   Fotografie sú iba ilustratívne. Každé puzdro presne pasuje výrezy aj veľkostí na telefón v popise. Uzatvárateľné puzdro s flipem, chrániaci celé telo prístroja a s magnetickým zámkom, ktorý zabráni samovoľnému otvoreniu puzdra.

AMA Kožené puzdro FLEXI Vertical pre LENOVO P1M - čierne
8,90 €

Určené pre: LENOVO P1M   Fotografie sú iba ilustratívne. Každé puzdro presne pasuje výrezy aj veľkostí na telefón v popise. Uzatvárateľné puzdro s flipem, chrániaci celé telo prístroja a s magnetickým zámkom, ktorý zabráni samovoľnému otvoreniu puzdra.

AMA Kožené puzdro FLEXI Vertical pre LG G5 - čierne
8,90 €

Určené pre: LG G5   Fotografie sú iba ilustratívne. Každé puzdro presne pasuje výrezy aj veľkostí na telefón v popise. Uzatvárateľné puzdro s flipem, chrániaci celé telo prístroja a s magnetickým zámkom, ktorý zabráni samovoľnému otvoreniu puzdra.

AMA Kožené puzdro FLEXI Vertical pre LG V10 - čierne
8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Určené pre: LG V10   Fotografie sú iba ilustratívne. Každé puzdro presne pasuje výrezy aj veľkostí na telefón v popise. Uzatvárateľné puzdro s flipem, chrániaci celé telo prístroja a s magnetickým zámkom, ktorý zabráni samovoľnému otvoreniu puzdra.

AMA Kožené puzdro FLEXI Vertical pre NOKIA 532 - čierne
8,90 €

Určené pre: NOKIA 532 Fotografie sú iba ilustratívne. Každé puzdro presne pasuje výrezy aj veľkostí na telefón v popise. Uzatvárateľné puzdro s flipem, chrániaci celé telo prístroja a s magnetickým zámkom, ktorý zabráni samovoľnému otvoreniu puzdra.

AMA Kožené puzdro FLEXI Vertical pre Samsung Galaxy A3 2017 A320 - čierne
8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Určené pre: Samsung Galaxy A3 2017 A320   Fotografie sú iba ilustratívne. Každé puzdro presne pasuje výrezy aj veľkostí na telefón v popise. Uzatvárateľné puzdro s flipem, chrániaci celé telo prístroja a s magnetickým zámkom, ktorý zabráni samovoľnému otvoreniu puzdra.

AMA Kožené puzdro FLEXI Vertical pre Samsung Galaxy A5 2017 A520 - čierne
8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Určené pre: Samsung Galaxy A5 2017 A520   Fotografie sú iba ilustratívne. Každé puzdro presne pasuje výrezy aj veľkostí na telefón v popise. Uzatvárateľné puzdro s flipem, chrániaci celé telo prístroja a s magnetickým zámkom, ktorý zabráni samovoľnému otvoreniu puzdra.

AMA Kožené puzdro FLEXI Vertical pre Samsung Galaxy A7 2016 A710 - čierne
8,90 €

Určené pre: Samsung Galaxy A7 2016 A710   Fotografie sú iba ilustratívne. Každé puzdro presne pasuje výrezy aj veľkostí na telefón v popise. Uzatvárateľné puzdro s flipem, chrániaci celé telo prístroja a s magnetickým zámkom, ktorý zabráni samovoľnému otvoreniu puzdra.

AMA Kožené puzdro FLEXI Vertical pre Samsung Galaxy A7 A700 - čierne
8,90 €

Určené pre: Samsung Galaxy A7 A700   Fotografie sú iba ilustratívne. Každé puzdro presne pasuje výrezy aj veľkostí na telefón v popise. Uzatvárateľné puzdro s flipem, chrániaci celé telo prístroja a s magnetickým zámkom, ktorý zabráni samovoľnému otvoreniu puzdra.

AMA Kožené puzdro FLEXI Vertical pre Samsung Galaxy A8 2015 A800 - čierne
8,90 €

Určené pre: Samsung Galaxy A8 2015 A800   Fotografie sú iba ilustratívne. Každé puzdro presne pasuje výrezy aj veľkostí na telefón v popise. Uzatvárateľné puzdro s flipem, chrániaci celé telo prístroja a s magnetickým zámkom, ktorý zabráni samovoľnému otvoreniu puzdra.

AMA Kožené puzdro FLEXI Vertical pre Samsung Galaxy A9 2016 A900 - čierne
8,90 €

Určené pre: Samsung Galaxy A9 2016 A900   Fotografie sú iba ilustratívne. Každé puzdro presne pasuje výrezy aj veľkostí na telefón v popise. Uzatvárateľné puzdro s flipem, chrániaci celé telo prístroja a s magnetickým zámkom, ktorý zabráni samovoľnému otvoreniu puzdra.

AMA Kožené puzdro FLEXI Vertical pre Samsung Galaxy E5 E500 - čierne
8,90 €

Určené pre: Samsung Galaxy E5 E500   Fotografie sú iba ilustratívne. Každé puzdro presne pasuje výrezy aj veľkostí na telefón v popise. Uzatvárateľné puzdro s flipem, chrániaci celé telo prístroja a s magnetickým zámkom, ktorý zabráni samovoľnému otvoreniu puzdra.

AMA Kožené puzdro FLEXI Vertical pre Samsung Galaxy E7 E700 - čierne
8,90 €

Určené pre: Samsung Galaxy E7 E700   Fotografie sú iba ilustratívne. Každé puzdro presne pasuje výrezy aj veľkostí na telefón v popise. Uzatvárateľné puzdro s flipem, chrániaci celé telo prístroja a s magnetickým zámkom, ktorý zabráni samovoľnému otvoreniu puzdra.

AMA Kožené puzdro FLEXI Vertical pre Samsung Galaxy J2 J200 - čierne
8,90 €

Určené pre: Samsung Galaxy J2 J200   Fotografie sú iba ilustratívne. Každé puzdro presne pasuje výrezy aj veľkostí na telefón v popise. Uzatvárateľné puzdro s flipem, chrániaci celé telo prístroja a s magnetickým zámkom, ktorý zabráni samovoľnému otvoreniu puzdra.

AMA Kožené puzdro FLEXI Vertical pre Samsung Galaxy Note 5 N920 - čierne
8,90 €

Určené pre: Samsung Galaxy Note 5 N920   Fotografie sú iba ilustratívne. Každé puzdro presne pasuje výrezy aj veľkostí na telefón v popise. Uzatvárateľné puzdro s flipem, chrániaci celé telo prístroja a s magnetickým zámkom, ktorý zabráni samovoľnému otvoreniu puzdra.

AMA Kožené puzdro FLEXI Vertical pre Samsung Galaxy S6 Edge G925 - čierne
8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Určené pre: Samsung Galaxy S6 Edge G925   Fotografie sú iba ilustratívne. Každé puzdro presne pasuje výrezy aj veľkostí na telefón v popise. Uzatvárateľné puzdro s flipem, chrániaci celé telo prístroja a s magnetickým zámkom, ktorý zabráni samovoľnému otvoreniu puzdra.

AMA Kožené puzdro FLEXI Vertical pre Samsung Galaxy S6 Edge Plus G928 - čierne
8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Určené pre: Samsung Galaxy S6 Edge Plus G928   Fotografie sú iba ilustratívne. Každé puzdro presne pasuje výrezy aj veľkostí na telefón v popise. Uzatvárateľné puzdro s flipem, chrániaci celé telo prístroja a s magnetickým zámkom, ktorý zabráni samovoľnému otvoreniu puzdra.

AMA Kožené puzdro FLEXI Vertical pre Sony Xperia E4g - čierne
8,90 €

Určené pre: Sony Xperia E4g   Fotografie sú iba ilustratívne. Každé puzdro presne pasuje výrezy aj veľkostí na telefón v popise. Uzatvárateľné puzdro s flipem, chrániaci celé telo prístroja a s magnetickým zámkom, ktorý zabráni samovoľnému otvoreniu puzdra.

AMA Kožené puzdro FLEXI Vertical pre Sony Xperia Z3 Plus - čierne
8,90 €

Určené pre: Sony Xperia Z3 Plus   Fotografie sú iba ilustratívne. Každé puzdro presne pasuje výrezy aj veľkostí na telefón v popise. Uzatvárateľné puzdro s flipem, chrániaci celé telo prístroja a s magnetickým zámkom, ktorý zabráni samovoľnému otvoreniu puzdra.

AMA Kožené puzdro FLEXI Vertical pre Sony Xperia Z5 Premium - čierne
8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Určené pre: Sony Xperia Z5 Premium   Fotografie sú iba ilustratívne. Každé puzdro presne pasuje výrezy aj veľkostí na telefón v popise. Uzatvárateľné puzdro s flipem, chrániaci celé telo prístroja a s magnetickým zámkom, ktorý zabráni samovoľnému otvoreniu puzdra.