Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Alexander Hra školou - SPRÁVNY ČAS Alexander Hra školou - SKLADAJ ĽUDSKÉ TELO
Alexander Hra školou - SPRÁVNY ČAS

Náučná hra pre deti od 5 rokov, pomocou ktorej sa deti učia zábavnou formou poznávať hodiny tým, že priraďujú kartičky k správnemu času. Tvar dielika puzzle im pomôže. Táto hra získala ocenenie Hračka roku 2018 – 3.miesto.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Alexander Hra školou - SKLADAJ ĽUDSKÉ TELO Alexander Hra školou - SKLADAJ ĽUDSKÉ TELO
Alexander Hra školou - SKLADAJ ĽUDSKÉ TELO

Náučná hra pre deti od 4 rokov, pomocou ktorej sa deti učia zábavnou formou rozvíjať slovnú zásobu a pamäť. Pomocou „puzzle“ kartičiek sa učia rozpoznávať, kde je na tele ruka, oko, prsty, nos… a správne ich pomenovať. Každá kartička má iný tvar, je iná a tak zapadne len tam, kam patrí. Táto hra získala ocenenie Hračka roku 2018 – 3.miesto.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Alexander Hra školou - PRÍBEHY Alexander Hra školou - SKLADAJ ĽUDSKÉ TELO
Alexander Hra školou - PRÍBEHY

Náučná hra od 4 rokov, pomocou ktorej sa deti učia spoznať časové postupnosti v príbehoch, logicky uvažovať a zdokonaľujú schopnosť hovoriť a popisovať. Hra rozvíja pozorovacie schopnosti, trénuje postreh a zdokonaľuje reč. Táto hra získala ocenenie Hračka roku 2018 – 3.miesto.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Alexander Hra školou - FARBIČKY Alexander Poznávanie pre najmenších - Doštičky a farbičky
Alexander Hra školou - FARBIČKY

Náučná hra pre deti od 3 rokov, pomocou ktorej sa deti učia zábavnou formou rozvíjať svoje schopnosti. Učia sa rozpoznávať farby a priraďovať ich k správnemu obrázku, zlepšujú svoj postreh a sústredenie. Táto hra získala ocenenie Hračka roku 2018 – 3.miesto.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Akcia
Alexander Poznávanie pre najmenších - Doštičky a farbičky Alexander Poznávanie pre najmenších - Doštičky a farbičky
Alexander Poznávanie pre najmenších - Doštičky a farbičky

Poznávacia jednoduchá náučná hra, ktorá rozvíja základné schopnosti a znalosti batoliat od 12. mesiacov veku. Hra je zo série „Sovička múdra hlavička“.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Alexander Navliekaj, nečakaj! Alexander Poznávanie pre najmenších - Doštičky a farbičky
Alexander Navliekaj, nečakaj!

Náučná hra navliekaj, nečakaj!, Pri ktorej deti získavajú istotu v poznávaní farieb a priestorovom umiestnení. Hra zároveň trénuje zručnosť, pamäť a jemnú motoriku. Úlohou hráčov je navliecť korálky tak ako je zobrazené na vzorovej karte.

Hra je ocenená cenou GRAND PRIX veľtrhu hračiek For Toys 2011!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Alexander Poznávanie pre najmenších - Skladačky-Farby a vzory Alexander Poznávanie pre najmenších - Skladačky-Farby a vzory
Alexander Poznávanie pre najmenších - Skladačky-Farby a vzory

Poznávacia jednoduchá náučná hra, ktorá rozvíja schopnosti batoliat od 18. mesiacov veku. Je zameraná na rozvoj logiky, hmatu a poznávanie farieb. Hra je zo série „Sovička múdra hlavička“.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Alexander Pexeso pre uši Alexander Poznávanie pre najmenších - Skladačky-Farby a vzory
Alexander Pexeso pre uši

Pexeso pre uši je zábavná hra pre vaše ratolesti. Prvé pexeso, pri ktorom zapojíte aj svoj sluch. Deti i dospelí si vďaka tejto hre vylepšia svoju sluchovú pamäť. Môžete si zahrať aj klasickú verziu „pre oči“ a náročnejšie verzie pre starších hráčov s použitím hracej dosky a hracej kocky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Alexander Tvary, farby, pamäť Alexander Poznávanie pre najmenších - Skladačky-Farby a vzory
Alexander Tvary, farby, pamäť

Zábavné učenie farieb a tvarov. Na 55 kartách nájdete vzory tvorené obrázkami, ktoré zodpovedajú tvarom plastových žetónov. Po chvíľkovom prezretí karty je potrebné zo žetónov zložiť zapamätaný vzor. V druhej verzii hry musia jej účastníci čo najrýchlejšie navliecť žetóny na povrázok.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Alexander Čo k čomu, táto? Alexander Magnetické príbehy - Obliekanie s Aničkou a Tomáškom
Alexander Čo k čomu, táto?

Čo k čomu, táto? Je zábavná hra pre deti v predškolskom veku. Hráči majú za úlohu nájsť a nazhromaždiť čo najviac kariet, spojených s obrázkami umiestnenými na poliach dosky, na ktorom sa zastavila figúrka. Hra rozvíja schopnosť logického myslenia, predstavivosť a spájanie významov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Alexander Horúci zemiak FAMILY Alexander Magnetické príbehy - Obliekanie s Aničkou a Tomáškom
Alexander Horúci zemiak FAMILY

Neskutočne živá zábava s jednoduchými pravidlami, ktorú musíš zažiť na vlastnej koži. Rodinná emotívna hra pre 2–8 hráčov od 8 rokov do 99 rokov. Odpovedaj rýchlo a zbav sa zemiaka skôr než dôjde čas! Kto z Vás dokáže rýchlo premýšľať pod časovým tlakom? Pripravte sa, pretože teraz to zistíte! V tejto hre máte len pár okamihov na nájdenie správnej odpovede na otázku a prehodenie Horúceho zemiaka ďalšiemu protihráčovi. Zbavte sa zemiaka, než vám uplynie čas a spálite sa! Odpovedajte rýchlo, hádžte presne, chytajte starostlivo a sami nespadnite na spodný okraj hracej dosky. Skvelá zábava pre celú rodinu bez ohľadu na vek!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Alexander Magnetické príbehy - Obliekanie s Aničkou a Tomáškom Alexander Magnetické príbehy - Obliekanie s Aničkou a Tomáškom
Alexander Magnetické príbehy - Obliekanie s Aničkou a Tomáškom

Zostavte stovky vlastných kreácií oblečenia a rozprávajte tisíce vlastných príbehov! Magnetická vzdelávacia hra vo forme knižky, pre deti od 4 rokov. Rozvíja nielen jemnú motoriku a predstavivosť, ale tiež prebúdza estetické cítenie a tvorivosť.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Alexander Vyslov slová Alexander Majster Slova spoločenská hra na cesty s kockami
Alexander Vyslov slová

Vyslov slová je logopedická hra, ktorá má za cieľ rozvoj reči u detí v predškolskom veku a na prvom stupni základnej školy. Pomáha s vyslovovaním písmen „S“, „C“ „Z“, „Š“, „Č“, „Ž“. Počas hry sa deti učia zábavným spôsobom vyslovovať slová s problematickými hláskami, cvičíiapostreh, vnímanie, myslenie a pozornosť.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Alexander Majster Slova spoločenská hra na cesty s kockami Alexander Majster Slova spoločenská hra na cesty s kockami
Alexander Majster Slova spoločenská hra na cesty s kockami

Majster Slova spoločenská hra na cesty je známa slovná hra. Hádžte kockami s písmenami, zložte slovo, spočítajte body a ide sa ďalej! Skvelá hra pre partiu aj rodinu. Hráči sa snažia, v čase vymedzenom presýpacími hodinami, zložiť slovo z písmen na kockách vrhnutých z téglika.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Alexander Slovný expres SK Alexander Majster Slova spoločenská hra na cesty s kockami
Alexander Slovný expres SK

Slovenský verzia obľúbenej zábavné hry so slovami. Kto skôr príde, ten skôr melie! Zostav slovo, ako najrýchlejšie vieš a zazvoní. Hra je zo série „Sova Múdra hlava“ pre 2–4 hráčov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Alexander Poznávanie pre najmenších - Hádaj hádanky Alexander Poznávanie pre najmenších - Hádaj hádanky
Alexander Poznávanie pre najmenších - Hádaj hádanky

Poznávacia jednoduchá náučná hra, ktorá rozvíja základné znalosti a schopnosti najmenších už od 24 mesiacov. V kvízoch sa učia základné počty, zvieratká, smery, farby, logické väzby medzi predmetmi a mnoho ďalšieho. Hra je zo série „Sovička múdra hlavička“.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Alexander Poviem Ti, mami didaktická hra Alexander Poznávanie pre najmenších - Hádaj hádanky
Alexander Poviem Ti, mami didaktická hra

Spoločenská hra Poviem ti mami je didaktická hra pre deti od troch rokov. Princíp hry spočíva v správnom zostavení kariet tak, aby vznikol logický príbeh.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Alexander Hovorím správne Alexander Poznávanie pre najmenších - Hádaj hádanky
Alexander Hovorím správne

Dosková hra Hovorím správne so zameraním na logopedické precvičovanie reči. Pri hre sa hráči učia rozlišovať a vyslovovať hlásky, ostré sykavky a iné komunikačné schopnosti. Hra pomáha k rozširovaniu slovníka a rozvoju sluchového vnímania. Vhodné pre predškolákov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Alexander Pamäť 3D spoločenská hra Alexander Písmenko k písmenku spoločenská hra
Alexander Pamäť 3D spoločenská hra

Pamäť 3D je náučná hra pre deti, ktorá deťom pomáha potrénovať postreh a pamäť, naučiť sa farby a rozvíjať priestorovú predstavivosť. Hra má niekoľko úrovní obtiažnosti a jej cieľom je zapamätať si priestorový farebný vzor z kariet a zostaviť ho z farebných kociek.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Alexander Písmenko k písmenku spoločenská hra Alexander Písmenko k písmenku spoločenská hra
Alexander Písmenko k písmenku spoločenská hra

Písmenko k písmenku je zábavnou hrou nielen pre deti predškolského veku. Atraktívnou formou hry s obrázkami a písmenami stimuluje premýšľanie a zároveň učí sústredenie a udržanie pozornosti. Je to skvelá pomôcka na zoznámenie s písmenami, čo výrazne pomáha ľahšiemu zvládnutiu čítania a písania.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Alexander Pošta vzdelávacia Alexander Písmenko k písmenku spoločenská hra
Alexander Pošta vzdelávacia

Pošta vzdelávacia je celý poštový úrad v jednej krabici. Rozložte si svoju prepážku, vyberte peniaze, známky, obálky, zloženky, podacie lístky, pohľadnice, pečiatky a môžete sa začať hrať! Potrebuje niekto z rodiny zaplatiť zloženku alebo si vybrať peniaze?

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Alexander Zamotaj sa! společenská hra Alexander Zamotaj sa! společenská hra
Alexander Zamotaj sa! společenská hra

Skvelá zábavná hra na von aj do obývačky. Roztáčajte dve káče so symbolmi a pokladajte ruky a nohy na obrázky podľa pokynov rozhodcu. Deti si preťahujú a precvičujú svoje telo formou hry. Vyhráva ten ohybnejší, s väčšou rovnováhou a múdrejší.

môžete mať 26.09

Partner: MALL
Alexander Slabiky v domine Alexander Zamotaj sa! společenská hra
Alexander Slabiky v domine

Skladajte zmysluplné slová, zbierajte žetóny a vyhrajte! Skvelý spôsob ako ľahšie zvládnuť čítanie a písanie slabík a baviť sa. Legendárna zábavná hra prevedená do slovného štýlu pre školákov 1. stupňa ZŠ.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Alexander Poviem Ti, mami 2 Alexander Zamotaj sa! společenská hra
Alexander Poviem Ti, mami 2

Poviem, Ti mami 2 je didaktická hra a hračka. Hra obsahuje 40 obrázkov na doštičkách, z ktorých môžete zostaviť 10 logických príbehov. Každý príbeh potom hráči-deti svojimi slovami rozprávajú ostatným spoluhráčom alebo rodičom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL

Spoločnosť ALEXANDER je rodinný podnik , ktorý bol založený v roku 1976 v Chwaszczyne neďaleko Gdyne. Teraz sa jedná o jedného z najvýznamnejších výrobcov doskových hier na poľskom trhu . Firma vyrába široký sortiment spoločenských hier pre deti i dospelých a má viac ako 30-ročné skúsenosti s ich vývojom a výrobou . Hry Alexander rozvíjajú logické myslenie, všeobecné vedomosti a zručnosti. Sú určené pre deti a dospelých a pobavia celú rodinu.

Sova je symbol múdrosti a inteligencie. Máte záujem o správny rozvoj duševných i motorických schopností vášho dieťaťa? Potom hľadajte na doskových a spoločenských hrách túto značku. Hry s týmto označením rozvíjajú zručnosť, logiku, postreh, vkus a ďalšie rozumové aj pohybové schopnosti. Takto označené hry odporúčame tiež pre škôlky, školy a školské družiny.

Celková ponuka hier je veľmi široká - cez 300 produktov . Hlavným poslaním firmy Alexander je prinášať deťom i dospelým radosť a vyplniť im príjemne ich voľný čas! Zabudnite na nudu a pamätajte : "Alexander - nikdy nuda!"

Hry ( vrátane plastových ) sú vyrábané v Európe podľa európskych bezpečnostných noriem a preto sa nemusíte obávať o zdravie a bezpečnosť svoju, ani svojich ratolestí .