AHAVA Clineral SKINPRO Jemný čistiaci gél na intolerantnú pokožku 100ml
13 €

Jemný čistiaci gél vhodný na Intolerantnú pokožku, je obohatený o Minerály z Mŕtveho mora a aktívne ingrediencie, ktoré pokožku jemne čistia, dodávajú pokožke hĺbkovú hydratáciu, výživu, upokojujú ju a obnovujú jej prirodzený reliéf. Gél zanecháva pokožku vláčnu, jemnú a dobre hydratovanú.

AHAVA Darčeková sada Sea Kissed Mineral Delights 250/100/40ml obsahuje Minerálne telové mlieko Sea Kissed , Hydratačný krém na ruky Sea Kissed a Minerálny sprchový gél Sea Kissed
32 €

Darčeková sada Sea Kissed Mineral Delights obsahuje luxusné produkty pre starostlivosť o telo so sviežou vôňou morského vánku – Minerálne telové mlieko Sea Kissed 250ml, Hydratačný krém na ruky Sea Kissed 100ml a Minerálny sprchový gél Sea Kissed 40ml s obsahom 21 minerálov z Mŕtveho mora.

AHAVA Suchý telový a vlasový ochranný olej v spreji Sea Kissed s vitamínmi, vzácnými olejmi a Minerálmi z Mŕtveho mora pre všetky typy pokožky 100ml
23 €

Suchý telový a vlasový olej v spreji so sviežou vôňou morského vánku obsahuje patentovanú zložku Osmoter™, exkluzívnu zmes Minerálov z Mŕtveho mora, vzácne oleje a iné prírodné zložky, ktoré hĺbkovo hydratujú, vyživujú pokožku, vyhladzujú ju a vytvárajú na nej ochranný film proti vonkajším vplyvom.

AHAVA Upokojujúce hydratačné mydlo so Soľou z Mŕtveho mora zo špeciálnej edície Hygiene na čistenie pokožky, obnovenie prirodzeného pH, psoriázu, dermatitidu, ekzém a mastnú pleť 100gr
5 €

Upokojujúce mydlo obsahuje Soľ z Mŕtveho mora, patentovanú zložku Osmoter™, exkluzívnu zmes Minerálov z Mŕtveho mora. Mydlo jemne čistí pleť, hĺbkovo ju hydratuje, revitalizuje a obnovuje prirodzené pH pokožky. Je vhodné pre chorú pokožku – psoriáza, ekzémy apod. alebo pre bežné použitie.

AHAVA Clineral PSO Telový krém na pokožku postihnutú Psoriázou 200ml
15 €

Hĺbkovo hydratačný telový krém vhodný na Psoriázu, obohatený o Minerály a Bahno z Mŕtveho mora, obnovuje hydratáciu pleti, vyživuje ju a navracia jej prirodzenú rovnováhu. Krém upokojuje podráždenú pokožku, hĺbkovo hydratuje a poskytuje okamžitú úľavu suchej, podráždenej a citlivej pokožke.

AHAVA Clineral SKINPRO Upokojujúci nočný krém na intolerantnú pokožku 50ml
21,50 €

Upokojujúci nočný krém vhodný na Intolerantnú pokožku, je obohatený o Minerály, Bahno z Mŕtveho mora a aktívne ingrediencie, ktoré dodávajú pokožke hĺbkovú hydratáciu, výživu, upokojujú ju a obnovujú jej prirodzený reliéf. Krém poskytuje okamžitú úľavu suchej, podráždenej a citlivej pokožke.

AHAVA Čistiaci krém účinne odstraňuje make-up, nečistoty z pórov bez straty hydratácie pleti vhodný pre suchú a dehydratovanú pokožku s obsahom Minerálov z Mŕtveho mora 100ml
21 €

Jemný čistiaci krém účinne odstraňuje make-up, nečistoty z pórov a čistí bez straty hydratácie pleti. Je obohatený o patentovanú zložku Osmoter™ plnú prírodných minerálov z Mŕtveho mora a vzácne oleje, ktoré pokožku hydratujú, čistia, zmäkčujú a zanechávajú ju sviežu.

AHAVA Darčeková sada Everyday Mineral Essentials 100/50/40ml obsahuje denný hydratačný krém pre normálnu až suchú pleť, Bahennú masku pre hĺbkové čistenie pleti a Hydratačný krém na ruky
48 €

Darčeková sada Everyday Mineral Essentials je vhodná pre starostlivosť o normálnu až suchú pleť. Obsahuje denný hydratačný krém 50ml s obsahom Minerálov z Mŕtveho mora, Bahennú masku 100gr pre hĺbkové čistenie pleti a Hydratačný krém na ruky 40ml pre dokonalú starostlivosť o pokožku.

AHAVA Darčeková sada Luxurious Mineral Indulgence 15/15/5ml obsahuje Dead Sea Supersérum, nočný vyhladzujúci krém na tvár a luxusnú liftingovú bahennú masku s obsahom 24K Zlata a Minerálov z Mŕtveho mora
25 €

Darčeková sada Luxurious Mineral Indulgence obsahuje protivráskové supersérum Dead Sea Osmoter Crystal X6 5ml s vysokou koncentráciou Minerálov z Mŕtveho mora, nočný vyhladzujúci krém na tvár, krk a dekolt 15ml a luxusnú liftingovú bahennú masku 15ml s obsahom 24K Zlata pre suchú pokožku.