Addo Chodiaci jednorožec

Addo Chodiaci jednorožec

Hodnotenie: 4,3
19,62 € 16,90 €

Posledný kus za túto cenu!

S týmto roztomilým jednorožcom zažijú deti veľa zábavy. Chodiaci jednorožec je skutočne magické zviera! Miluje dlhé prechádzky. A čo viac, má čarovný žiarivý zvuk, klapot kopýtok a vrtiaci chvostík všetkych pobaví.

Addo Vodná pištoľ Jet Stream
4,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto super vodná pištoľ z kvalitného plastu je ideálna pre vonkajšie radovánky počas horúcich dní. Pripravte sa na zábavu s dosahom vodnej strely až 6 metrov a rýchle nabíjanie.

Addo Vodná pištoľ Tornado Trooper
9,73 € 9,10 €

Táto super vodná pištoľ z kvalitného plastu je ideálna pre vonkajšie radovánky počas horúcich dní. Pripravte sa na zábavu s dosahom vodnej strely až 7 metrov a jednoduché rýchle nabíjanie.

Addo Oblečenie - Roztomilý overal jednorožec-45%
18,10 € 9,90 €

Výpredaj

Roztomilý overal jednorožec a ružová očná maska. Oblečte na spanie svojej bábike pohodlný overal, nasaďte jej masku na oči a rýchlo do postieľky. A potom už len krásnu noc.

Addo Šteniatko na prechádzke
19,46 € 17,90 €

S týmto roztomilým psíkom deti určite zažijú veľa zábavy. Plyšový štvornohý kamarát pre dievčatá aj chlapcov je na batérie. Psík vie veľa vecí a pre deti bude určite dobrým kamarátom.

Addo Bábika Emily

Addo Bábika Emily

Hodnotenie: 4,7
34,50 € 29,10 €

Toto je bábika Emily a miluje čas strávený v prírode. Po škole ide vždy so svojimi kamarátkami do parku. Vezmi Emily kamkoľvek pôjdeš a ona bude nadšená. Vonku prší? Nevadí. S Emily si môžeš hrať aj v izbičke.

Addo Panenka Amelia

Addo Panenka Amelia

Hodnotenie: 4,8
34,50 € 27,40 €

Amélie rada športuje. Vezmi ju na dlhú prechádzku na bicykli alebo do stajní k poníkom a staňte sa najlepšími kamarátkami. Bábika má dlhé vlasy, ktoré môžeš česať.

Addo Sada - vytvor si svoj sliz
7,60 €

Vytvor si svoj vlastný sliz vo svojom laboratóriu! Zmiešaj podľa návodu jednotlivé ingrediencie a za 3 minúty je sliz hotový vo farbe, ktorú si vyberieš (zelený, ružový alebo fialový). Potom už stačí len naťahovať, stláčať a užívať si nekonečnú zábavu!

Addo Veselý hopsajúci zajačik
19,46 € 17,90 €

Hebučký zajačik sa okamžite stane tvojím kamarátom! Miluje, keď sa s ním deti hrajú. Veselo poskakuje, vie hýbať ňufáčikom, vydáva zvuky a strihá svojimi dlhými ušami. Plyšový štvornohý kamarát pre dievčatá aj chlapcov je na batérie.

Addo Veľká kreatívna tuba - červená
8,90 €

Veľká kreatívne tuba obsahuje veľa zvláštnych materiálov na vytvorenie rôznych umeleckých projektov. Vytvor si zvieratko, kytičku alebo čokoľvek iného. Kreatívna súprava obsahuje všetko potrebné.

Addo Králičia aréna

Addo Králičia aréna

Hodnotenie: 5
19,46 € 11,70 €

Pozoruj týchto troch kamarátov králikov, ako sa hrajú v zábavnej aréne. Otočením krabičky vznikne hracia plocha – aréna. Králiky milujú svoj domček, priechod tunelom a chrumkanie mrkvičiek. A keď sú unavení, zaspia v malých postieľkach.

Addo Vodná pištoľ Hurricane Warrior
12,50 €

Táto super vodná pištoľ z kvalitného plastu je ideálna pre vonkajšie radovánky počas horúcich dní. Pripravte sa na zábavu s dosahom vodnej strely až 10 metrov a rýchle nabíjanie.