Addo Bábika Megan

Addo Bábika Megan

Hodnotenie: 4,6
34,50 € 29,10 €

Hľadáš najlepšiu kamarátku? Toto je jedna z bábik z B Friends Megan. Megan miluje svojich priateľov a módu, tiež rada pečie lahodné čokoládové muffiny. Převlékej Megan do rôzneho oblečenia a pridaj aj roztomilé doplnky.

Addo Bábika Emily

Addo Bábika Emily

Hodnotenie: 4,7
34,50 € 29,10 €

Toto je bábika Emily a miluje čas strávený v prírode. Po škole ide vždy so svojimi kamarátkami do parku. Vezmi Emily kamkoľvek pôjdeš a ona bude nadšená. Vonku prší? Nevadí. S Emily si môžeš hrať aj v izbičke.

Addo Sada - vytvor si svoj sliz
9,10 €

Vytvor si svoj vlastný sliz vo svojom laboratóriu! Zmiešaj podľa návodu jednotlivé ingrediencie a za 3 minúty je sliz hotový vo farbe, ktorú si vyberieš (zelený, ružový alebo fialový). Potom už stačí len naťahovať, stláčať a užívať si nekonečnú zábavu!

Addo Panenka Amelia

Addo Panenka Amelia

Hodnotenie: 4,9
34,50 € 27,40 €

Amélie rada športuje. Vezmi ju na dlhú prechádzku na bicykli alebo do stajní k poníkom a staňte sa najlepšími kamarátkami. Bábika má dlhé vlasy, ktoré môžeš česať.

Addo Bábika Mia

Addo Bábika Mia

Hodnotenie: 5
34,50 € 27,40 €

Zoznam sa s Miou a staňte sa najlepšími kamarátkami. Mia rada tancuje, píše pesničky a spieva. S kamarátmi chodí skákať na trampolíny, kde zažijú veľa zábavy. Mia sa rada oblieka podľa posledných trendov. Pomôžeš jej vyskúšať nové oblečenie? Nezabudni pridať roztomilé doplnky.

Addo Oblek - Balerina tanečné oblečenie
18 € 15,30 €

Baletné sada obsahuje tanečný top, legíny, trikot, krásnu ružovú sukienku a baletné topánky. Táto bábika je pripravená na parádne baletné vystúpenie.

Addo Veselý hopsajúci zajačik
19,46 € 17,90 €

Hebučký zajačik sa okamžite stane tvojím kamarátom! Miluje, keď sa s ním deti hrajú. Veselo poskakuje, vie hýbať ňufáčikom, vydáva zvuky a strihá svojimi dlhými ušami. Plyšový štvornohý kamarát pre dievčatá aj chlapcov je na batérie.

Addo Vodná pištoľ Hurricane Warrior
12,10 €

Táto super vodná pištoľ z kvalitného plastu je ideálna pre vonkajšie radovánky počas horúcich dní. Pripravte sa na zábavu s dosahom vodnej strely až 10 metrov a rýchle nabíjanie.

Addo Oblek - Pruhované šaty
9,30 € 9,20 €

Štýlové letné šaty s čiernymi a bielymi pruhmi a biele črievičky s čiernou mašličkou padnú všetkým bábikám B Friends s výškou 45 cm. Teraz už môžeš ísť s bábikou von na prechádzku.

Addo Modelína Super Duper set
23,39 €


Sada Modelíny ADDO Super Duper obsahuje přes 50 doplňků pro malé modeláře: 10 kelímků na modelínu , 6 barevných balíčků modelínového těsta, 26 písmenek, 10 číslic, 1 strojek na vytlačení těsta, 2 tvarovače…

Addo Oblek - Sweet Dreams pyžamo
9,20 €

Spanie vo veľkom štýle s roztomilým pyžamkom. V štýlovom pyžamovom topu, pohodlných pyžamových nohaviciach a mäkkých ružových papučiach sa vaša bábika bude cítiť pohodlne a bude spať ako bábätko. Teraz stačí len bábiku uložiť.

Addo Oblek - Tropické tričko a džínsy
9,20 €

Štýlové tričko Tropical s ružovým plameniakom, pohodlné modré džínsy a cool ružové topánky potešia každú bábiku z radu B Friends s výškou 45 cm. S týmto oblečením môže bábika vyraziť nielen do mesta.

Addo Chodiaci jednorožec

Addo Chodiaci jednorožec

Hodnotenie: 4,3
19,62 € 16,87 €

Posledný kus za túto cenu!

S týmto roztomilým jednorožcom zažijú deti veľa zábavy. Chodiaci jednorožec je skutočne magické zviera! Miluje dlhé prechádzky. A čo viac, má čarovný žiarivý zvuk, klapot kopýtok a vrtiaci chvostík všetkych pobaví.

Addo Malý zajačik

Addo Malý zajačik

Hodnotenie: 3,6
11,60 € 8,90 €

Malý hnedý zajačik je pripravený skákať pre radosť. Hebučký zajačik sa okamžite stane tvojím kamarátom! Miluje, keď sa s ním deti hrajú. Veselo poskakuje, vie hýbať ňufáčikom, vydáva zvuky a hýbe svojimi dlhými ušami. Ale pozor! Nesmiete ho nechať dlho samotného, to nemá rád!

Addo Oblečenie - Roztomilý overal jednorožec
18,10 € 15,40 €

Roztomilý overal jednorožec a ružová očná maska. Oblečte na spanie svojej bábike pohodlný overal, nasaďte jej masku na oči a rýchlo do postieľky. A potom už len krásnu noc.

Addo Velká kreativní tuba, červená
8,99 €

Velká kreativní tuba je plná zvláštních materiálů pro spoustu různých uměleckých projektů. K dispozici jsou nůžky, barevný papír, lepenkové tvary, třpytky a mnoho dalších!

Addo Malý zajačik biely

Addo Malý zajačik biely

Hodnotenie: 4,5
11,60 € 8,90 €

Malý biely zajačik je pripravený skákať pre radosť. Hebučký zajačik sa okamžite stane tvojím kamarátom! Miluje, keď sa s ním deti hrajú. Veselo poskakuje, vie hýbať ňufáčikom, vydáva zvuky a hýbe svojimi dlhými ušami. Ale pozor! Nesmiete ho nechať dlho samotného, to nemá rád!

Addo Šteniatko na prechádzke
22,43 €

Heboučké štěňátko miluje dlouhé procházky – vezměte ho ven, aby se mohlo proběhnout! Svou vděčnost a radost projevuje vrtěním ocásku a zaštěkáním a bude vás doprovázet .

Addo Panenka Megan
35,99 €

Panenka Megan

Hledáš nejlepší kamarádku? Seznam se s jednou z panenek z B Friends Megan. Megan miluje své přátele a módu, také ráda peče lahodné čokoládové muffiny.

Addo Křeččí arena
19,31 €

Sledujte tyto tři kamarády z řady neonových křečků, jak si hrají v této zábavné arénce.Jednoduše otočte krabičku a vznikne hrací plocha-aréna. Nechte si své křečky hrát celé hodiny!

Addo Addo Malý veselý křeček
13,44 €

Addo Malý veselý křeček

Snad každé dítko touží po domácím mazlíčkovi, ale ne vždy jim jej mohou rodiče pořídit.

Addo Králičia aréna
19,46 € 16,73 €

Pozoruj týchto troch kamarátov králikov, ako sa hrajú v zábavnej aréne. Otočením krabičky vznikne hracia plocha – aréna. Králiky milujú svoj domček, priechod tunelom a chrumkanie mrkvičiek. A keď sú unavení, zaspia v malých postieľkach.

Addo Veľká sada plastelín a príslušenstva
15,71 €

S těmito vykrajovátky se stane práce s modelínou zábavou! Můžete si vybrat z 9 barev modelíny 8 různých tvarů vykrajovátek. 
V balení naleznete i váleček a špachtli.

Addo Šteniatko na prechádzke
19,46 € 17,90 €

S týmto roztomilým psíkom deti určite zažijú veľa zábavy. Plyšový štvornohý kamarát pre dievčatá aj chlapcov je na batérie. Psík vie veľa vecí a pre deti bude určite dobrým kamarátom.

Addo Vodná pištoľ Tornado Trooper
9,73 € 8,40 €

Táto super vodná pištoľ z kvalitného plastu je ideálna pre vonkajšie radovánky počas horúcich dní. Pripravte sa na zábavu s dosahom vodnej strely až 7 metrov a jednoduché rýchle nabíjanie.

Addo Vodná pištoľ Jet Stream
4,40 €

Táto super vodná pištoľ z kvalitného plastu je ideálna pre vonkajšie radovánky počas horúcich dní. Pripravte sa na zábavu s dosahom vodnej strely až 6 metrov a rýchle nabíjanie.

Addo Šteniatko na prechádzke - teriér
19,90 €

Rozkošné šteniatko teriéra vám svoju vďačnosť a radosť prejavuje vrtením chvostíka a štekaním. Bude vás sprevádzať kamkoľvek pôjdete. Šteniatko s hebučkým čierno-bielym kožúškom a červeným obojkom sa stane vaším najlepším priateľom.

Addo Sliz veľký 750g
9,39 € 6,90 €

Veľký téglik 750g obsahuje klasický „nechutný“ sliz, ktorý doslova preteká medzi prstami! Tak to je presne to, čo baví deti najviac! Ponúkame 3 farby produktu (zelená, modrá, oranžová).