Addo Veselý hopsajúci zajačik-23%
19,46 € 14,90 €

Akcia

Hebučký zajačik sa okamžite stane tvojím kamarátom! Miluje, keď sa s ním deti hrajú. Veselo poskakuje, vie hýbať ňufáčikom, vydáva zvuky a strihá svojimi dlhými ušami. Plyšový štvornohý kamarát pre dievčatá aj chlapcov je na batérie.

Addo Bábika Emily-28%

Addo Bábika Emily

Hodnotenie: 5
34,50 € 24,64 €

Akcia

Toto je bábika Emily a miluje čas strávený v prírode. Po škole ide vždy so svojimi kamarátkami do parku. Vezmi Emily kamkoľvek pôjdeš a ona bude nadšená. Vonku prší? Nevadí. S Emily si môžeš hrať aj v izbičke.

Addo Bábika Megan-28%

Addo Bábika Megan

Hodnotenie: 4,5
34,50 € 24,64 €

Akcia

Hľadáš najlepšiu kamarátku? Toto je jedna z bábik z B Friends Megan. Megan miluje svojich priateľov a módu, tiež rada pečie lahodné čokoládové muffiny. Převlékej Megan do rôzneho oblečenia a pridaj aj roztomilé doplnky.

Addo Chodiaci jednorožec-30%
19,62 € 13,67 €

Akcia

S týmto roztomilým jednorožcom zažijú deti veľa zábavy. Chodiaci jednorožec je skutočne magické zviera! Miluje dlhé prechádzky. A čo viac, má čarovný žiarivý zvuk, klapot kopýtok a vrtiaci chvostík všetkych pobaví.

Addo Panenka Amelia-31%

Addo Panenka Amelia

Hodnotenie: 5
34,50 € 23,47 €

Akcia

Amélie rada športuje. Vezmi ju na dlhú prechádzku na bicykli alebo do stajní k poníkom a staňte sa najlepšími kamarátkami. Bábika má dlhé vlasy, ktoré môžeš česať.

Addo Bábika Mia-28%
34,50 € 24,64 €

Akcia

Zoznam sa s Miou a staňte sa najlepšími kamarátkami. Mia rada tancuje, píše pesničky a spieva. S kamarátmi chodí skákať na trampolíny, kde zažijú veľa zábavy. Mia sa rada oblieka podľa posledných trendov. Pomôžeš jej vyskúšať nové oblečenie? Nezabudni pridať roztomilé doplnky.

Addo Králičia aréna
19,46 € 16,73 €

Pozoruj týchto troch kamarátov králikov, ako sa hrajú v zábavnej aréne. Otočením krabičky vznikne hracia plocha – aréna. Králiky milujú svoj domček, priechod tunelom a chrumkanie mrkvičiek. A keď sú unavení, zaspia v malých postieľkach.

Addo Malinký králíček
11,60 €

Novinka

Malinký hnědý zajíček je připraven hopsat pro radost. Heboučký králíček se okamžitě stane tvým kamarádem! Miluje, když si s ním děti hrají. Vesele poskakuje, umí hýbat čumáčkem a vydává zvuky a stříhá svýma dlouhýma ušima. Ale pozor. Nesmíte ho nechat dlouho samotného, to nemá rád!

Addo Malinký králíček bílý
11,60 €

Novinka

Malinký bílý zajíček je připraven hopsat pro radost. Heboučký králíček se okamžitě stane tvým kamarádem! Miluje, když si s ním děti hrají. Vesele poskakuje, umí hýbat čumáčkem a vydává zvuky a stříhá svýma dlouhýma ušima. Ale pozor. Nesmíte ho nechat dlouho samotného, to nemá rád!

Addo Malinký králíček šedo-bílý
11,60 €

Novinka

Malinký šedo-bílý zajíček je připraven hopsat pro radost. Heboučký králíček se okamžitě stane tvým kamarádem! Miluje, když si s ním děti hrají. Vesele poskakuje, umí hýbat čumáčkem a vydává zvuky a stříhá svýma dlouhýma ušima. Ale pozor. Nesmíte ho nechat dlouho samotného, to nemá rád!

Addo Oblečenie - Roztomilý overal jednorožec-28%
18,10 € 12,89 €

Akcia

Roztomilý overal jednorožec a ružová očná maska. Oblečte na spanie svojej bábike pohodlný overal, nasaďte jej masku na oči a rýchlo do postieľky. A potom už len krásnu noc.

Addo Oblek - Balerina tanečné oblečenie-28%
18 € 12,89 €

Akcia

Baletné sada obsahuje tanečný top, legíny, trikot, krásnu ružovú sukienku a baletné topánky. Táto bábika je pripravená na parádne baletné vystúpenie.

Addo Oblek - Pruhované šaty-23%
9,20 € 7,01 €

Akcia

Štýlové letné šaty s čiernymi a bielymi pruhmi a biele črievičky s čiernou mašličkou padnú všetkým bábikám B Friends s výškou 45 cm. Teraz už môžeš ísť s bábikou von na prechádzku.

Addo Oblek - Sweet Dreams pyžamo-23%
9,20 € 7,01 €

Akcia

Spanie vo veľkom štýle s roztomilým pyžamkom. V štýlovom pyžamovom topu, pohodlných pyžamových nohaviciach a mäkkých ružových papučiach sa vaša bábika bude cítiť pohodlne a bude spať ako bábätko. Teraz stačí len bábiku uložiť.

Addo Oblek - Tropické tričko a džínsy-23%
9,20 € 7,01 €

Akcia

Štýlové tričko Tropical s ružovým plameniakom, pohodlné modré džínsy a cool ružové topánky potešia každú bábiku z radu B Friends s výškou 45 cm. S týmto oblečením môže bábika vyraziť nielen do mesta.

Addo Sada - vytvor si svoj sliz
7,43 € 5,40 €

Vytvor si svoj vlastný sliz vo svojom laboratóriu! Zmiešaj podľa návodu jednotlivé ingrediencie a za 3 minúty je sliz hotový vo farbe, ktorú si vyberieš (zelený, ružový alebo fialový). Potom už stačí len naťahovať, stláčať a užívať si nekonečnú zábavu!

Addo Addo Vodná pištoľ Hurricane Warrior
11,68 € 10,50 €

Táto super vodná pištoľ z kvalitného plastu je ideálna pre vonkajšie radovánky počas horúcich dní. Pripravte sa na zábavu s dosahom vodnej strely až 10 metrov a rýchle nabíjanie.

Addo Addo Vodná pištoľ Jet Stream
3,48 € 2,70 €

Táto super vodná pištoľ z kvalitného plastu je ideálna pre vonkajšie radovánky počas horúcich dní. Pripravte sa na zábavu s dosahom vodnej strely až 6 metrov a rýchle nabíjanie.

Addo Addo Vodná pištoľ Tornado Trooper
9,73 € 8,70 €

Táto super vodná pištoľ z kvalitného plastu je ideálna pre vonkajšie radovánky počas horúcich dní. Pripravte sa na zábavu s dosahom vodnej strely až 7 metrov a jednoduché rýchle nabíjanie.