Addo Chodiaci jednorožec
19,62 €

16,87 €

S týmto roztomilým jednorožcom zažijú deti veľa zábavy. Chodiaci jednorožec je skutočne magické zviera! Miluje dlhé prechádzky. A čo viac, má čarovný žiarivý zvuk, klapot kopýtok a vrtiaci chvostík všetkych pobaví.


Addo Veselý hopsajúci zajačik-20%
19,46 €

15,49 €

Akcia

Hebučký zajačik sa okamžite stane tvojím kamarátom! Miluje, keď sa s ním deti hrajú. Veselo poskakuje, vie hýbať ňufáčikom, vydáva zvuky a strihá svojimi dlhými ušami. Plyšový štvornohý kamarát pre dievčatá aj chlapcov je na batérie.


Addo Králičia aréna
19,46 €

16,73 €

Pozoruj týchto troch kamarátov králikov, ako sa hrajú v zábavnej aréne. Otočením krabičky vznikne hracia plocha – aréna. Králiky milujú svoj domček, priechod tunelom a chrumkanie mrkvičiek. A keď sú unavení, zaspia v malých postieľkach.


Addo Addo Vodná pištoľ Hurricane Warrior
11,68 €
11,50 €

Táto super vodná pištoľ z kvalitného plastu je ideálna pre vonkajšie radovánky počas horúcich dní. Pripravte sa na zábavu s dosahom vodnej strely až 10 metrov a rýchle nabíjanie.


Addo Penové puzzle s číslami
11,66 €
11,50 €

Veselé penové edukatívne puzzle učia deti zábavnou formou poznávať čísla od 1 do 9. Penové štvorce, ktoré do seba ľahko zapadajú, sa dajú použiť aj ako podložka.


Addo Sada - vytvor si svoj sliz
10,30 €

Vytvor si svoj vlastný sliz vo svojom laboratóriu! Zmiešaj podľa návodu jednotlivé ingrediencie a za 3 minúty je sliz hotový vo farbe, ktorú si vyberieš (zelený, ružový alebo fialový). Potom už stačí len naťahovať, stláčať a užívať si nekonečnú zábavu!


Addo Sliz veľký 750g
9,39 €
9,20 €

Veľký téglik 750g obsahuje klasický „nechutný“ sliz, ktorý doslova preteká medzi prstami! Tak to je presne to, čo baví deti najviac! Ponúkame 3 farby produktu (zelená, modrá, oranžová).


Addo Addo Vodná pištoľ Jet Stream
3,48 €

2,70 €

Táto super vodná pištoľ z kvalitného plastu je ideálna pre vonkajšie radovánky počas horúcich dní. Pripravte sa na zábavu s dosahom vodnej strely až 6 metrov a rýchle nabíjanie.