Adamant Členková obuv Classic O1 čierna 36
18,77 €

Členková obuv Adamant Classic O1 sú kožená, pevná a ľahká pracovná obuv bez ochranných prvkov. Majú protišmykovú, olejuodolnú podošvu, ktorá je zároveň antistatická a tlmí otrasy v päte.

Adamant Členková obuv Classic S1P čierna 36
19,52 €

Členková obuv Adamant Classic S1P sú kožené, ľahké a pevné bezpečnostné topánky s anatomickou stielkou, oceľovou tužinkou a protiprepichovou planžetou. Sú vhodné na prácu vonku aj vnútri.

Adamant Členkové topánky Baxter O1 hnedá 38
27,04 €

Členkové unisex topánky Adamant Baxter O1 bez ochranných prvkov sú vhodné na nosenie nielen ako pracovná obuv, ale aj ako obuv na voľný čas. Sú vyrobené z kože, majú drobné reflexné prvky a ochranu proti okopu v prednej časti.

Adamant Outdoorové sandále Lombardo čierna 38
36,82 € 32,90 €

Akcia

Športové sandále Bennon Lombardo sú ľahké outdoorové sandále, ktoré budete nosiť celé leto. Sandále majú pevný chránič špice pre zvýšenie ich odolnosti a špeciálne otvory v podošve zaisťujúce dobrú priedušnosť obuvi a odvod vody.

Adamant Poltopánky Alegro S1P čierna/žltá 36
29,66 €

Pracovné poltopánky Adamant Alegro SP1 sú ľahké a priedušné bezpečnostné topánky v športovom vzhľade. Majú anatomickú stielku a oceľovú tužinku a planžetu proti prepichnutiu.

Adamant Poltopánky Aston O1 sivá 37
28,62 €

Poltopánky Adamant Aston O1 sú pevné a priedušné poltopánky vhodné tak do práce, ako aj na voľný čas (nemajú oceľovú špicu ani planžetu). Tieto topánky sú vyrobené z kože a sú vybavené aj reflexnými doplnkami na zvýšenie viditeľnosti.

Adamant Poltopánky Classic O1 čierna 36
18,02 €

Poltopánky Adamant Classic O1 bez ochraných prvkov sú ľahké a pevné pracovné topánky so svetlou podošvou, ktorá nezanecháva stopy na podlahe.

Adamant Pracovné poltopánky Rapido OB čierna 36
20,44 €

Pracovné poltopánky Rapido OB sú voľnočasová alebo pracovná obuv bez ochranných prvkov. Majú protišmykovú podošvu, anatomicky tvarovanú stielku a reflexné doplny pre zvýšenie viditeľnosti.

Adamant Pracovné sandále Alegro S1P zelená 40
28,91 €

Pracovné sandále Adamant Alegro S1P sú moderné sandále športového vzhľadu s oceľovou tužinkou v špičke a oceľovou planžetou. Sú priedušné a preto vhodné na nosenie v lete, ale aj na celoročné nosenie vo vykúrených interiéroch.

Adamant Pracovné sandále Taylor S1 sivá 47
23,62 €

Pracovné sandále Adamant Taylor S1 sú ľahké bezpečnostné sandále s oceľovou tužinkou v špičke. Sú kožené, priedušné, majú pohodlné zapínanie na suchý zips a protišmykovú, antistatickú a olejuodolnú podošvu, ktorá tlmí otrasy v päte.

Adamant Pracovné topánky Aston S1P sivá 37
36,82 €

Pracovné topánky Aston S1P sú pevná a vzdušná bezpečnostná pracovná obuv s oceľovou tužinkou v špičke a planžetou proti prepichnutiu. Tieto topánky sú vyrobené z kože a sú vybavené aj reflexnými doplnkami na zvýšenie viditeľnosti.

Adamant Sandále Aston O1 sivá 36
28,16 €

Sandále Adamant Aston O1 sú pevné a priedušné sandále vhodné nielen do práce, ale aj na voľný čas (nemajú oceľovú špicu ani planžetu). Sú vyrobené z kože a sú vybavené aj reflexnými doplnkami na zvýšenie viditeľnosti.

Adamant Sandále Taylor O1 sivá 36
25,15 €

Sandále Adamant Taylor O1 bez ochranných prvkov sú ľahké a priedušné sandále s pohodlným zapínaním na suchý zips. Sú vhodné na nosenie v suchých vonkajších a vnútorných priestoroch.

Adamant Zimná členková obuv Classic O2 čierna 36
20,90 €

Zimná členková obuv Adamant Classic O2 sú vodeodolné pracovné topánky zateplené plyšom, ktoré sú vhodné na prácu vonku v zimných mesiacoch. Majú protišmykovú, antistatickú a olejuodolnú podošvu, ktorá tlmí otrasy v päte.

Adamant Zimná pracovná obuv Classic O2 čierna 39
25,91 € 23,70 €

Akcia

Zimná pracovná obuv Adamant Classic O2 sú poloholeňové topánky vhodné do vonkajšieho chladného prostredia. Majú kožený zvršok odolný proti vode, antistatické vlastnosti, sú protišmykové, odolné voči palivovým olejom a chladu.

Adamant Zimná vysoká pracovná obuv Classic S3 čierna 37
28,54 € 25,90 €

Akcia

Zimná vysoká pracovná Adamant Classic S3 sú nepremokavé, plyšom zateplené bezpečnostné topánky s oceľovou tužinkou a planžetou. Zvršok je kožený, vnútorná stielka je anatomická a podošva je protišmyková.

Značka Adamant® zahŕňa základné modely pracovnej obuvi zacielené na potreby zákazníkov, ktorých prevažujúcim motivačným faktorom je nízka cenová náročnosť.

Značka Adamant® zahŕňa základné modely pracovnej obuvi zacielené na potreby zákazníkov, ktorých prevažujúcim motivačným faktorom je nízka cenová náročnosť.