Adamant Zimná členková obuv Classic O2
22,27 €

Zimná členková obuv Adamant Classic O2 sú vodeodolné pracovné topánky zateplené plyšom, ktoré sú vhodné na prácu vonku v zimných mesiacoch. Majú protišmykovú, antistatickú a olejuodolnú podošvu, ktorá tlmí otrasy v päte.

Adamant Pracovné poltopánky Spencer S1P
28,10 €

Pracovné poltopánky Spencer S1P sú ľahké bezpečnostné topánky s oceľovou špicou a planžetou proti prepichnutiu. Sú vyrobené z kože a majú anatomicky tvarovanú stielku.

Adamant Zimná vysoká pracovná obuv Classic S3
31,15 €

Zimná vysoká pracovná Adamant Classic S3 sú nepremokavé, plyšom zateplené bezpečnostné topánky s oceľovou tužinkou a planžetou. Zvršok je kožený, vnútorná stielka je anatomická a podošva je protišmyková.

Adamant Poltopánky Alegro S1P
30,40 €

Pracovné poltopánky Adamant Alegro SP1 sú ľahké a priedušné bezpečnostné topánky v športovom vzhľade. Majú anatomickú stielku a oceľovú tužinku a planžetu proti prepichnutiu.

Adamant Zimná pracovná obuv Classic S3
24,29 €

Zimná pracovná obuv Adamant Classic S3 sú kožené a plyšom zateplené ľahké a pevné bezpečnostné topánky s oceľovou špicou a protiprepichovou planžetou.

Adamant Pracovné poltopánky Classic S1
19,36 €

Pracovné poltopánky Adamant Classic S1 s oceľovou bezpečnostnou tužinkou v špici sú kožená, ľahká a pevná bezpečnostná obuv. Tieto topánky nezanechávajú stopy na podlahe.

Adamant Členková obuv Classic O1
19,36 €

Členková obuv Adamant Classic O1 sú kožená, pevná a ľahká pracovná obuv bez ochranných prvkov. Majú protišmykovú, olejuodolnú podošvu, ktorá je zároveň antistatická a tlmí otrasy v päte.

Adamant Členkové topánky Baxter O1
30 €

Členkové unisex topánky Adamant Baxter O1 bez ochranných prvkov sú vhodné na nosenie nielen ako pracovná obuv, ale aj ako obuv na voľný čas. Sú vyrobené z kože, majú drobné reflexné prvky a ochranu proti okopu v prednej časti.

Adamant Pracovné sandále Alegro S1P
30,40 €

Pracovné sandále Adamant Alegro S1P sú moderné sandále športového vzhľadu s oceľovou tužinkou v špičke a oceľovou planžetou. Sú priedušné a preto vhodné na nosenie v lete, ale aj na celoročné nosenie vo vykúrených interiéroch.

Adamant Členková obuv Classic S1P
20,50 €

Členková obuv Adamant Classic S1P sú kožené, ľahké a pevné bezpečnostné topánky s anatomickou stielkou, oceľovou tužinkou a protiprepichovou planžetou. Sú vhodné na prácu vonku aj vnútri.

Adamant Poltopánky Alegro O1
25,88 €

Poltopánky Adamant Alegro O1 bez ochranných prvkov majú atraktívny športový vzhľad. Sú vyrobené z kombinácie kože a textilu a preto sú priedušné.

Adamant Sandále Taylor O1
26,58 €

Sandále Adamant Taylor O1 bez ochranných prvkov sú ľahké a priedušné sandále s pohodlným zapínaním na suchý zips. Sú vhodné na nosenie v suchých vonkajších a vnútorných priestoroch.

Adamant Taktické poltopánky Cooper O1
23,92 €

Ľahká a vzdušná taktická poltopánka športového strihu. Zvršok vytvorený modernou technológiou SAFE & AIR, ktorá kombinuje odolný priedušný textil so spevňujúcouochrannou štruktúrou aplikovanou na povrchu.

Adamant Bezpečnostné sandále Alegro S1 ESD
29,22 €

Bezpečnostné sandále Adamant Alegro S1 ESD sú vybavené oceľovou tužinkou v špičke. Vďaka svojim vlastnostiam a športovému dizajnu sú vhodné pre všestranné využitie pri práci i vo voľnom čase.

Adamant Poltopánky Classic O1
18,60 €

Poltopánky Adamant Classic O1 bez ochraných prvkov sú ľahké a pevné pracovné topánky so svetlou podošvou, ktorá nezanecháva stopy na podlahe.

Adamant Pracovné topánky Aston S1P
13,38 €

Výpredaj

Pracovné topánky Aston S1P sú pevná a vzdušná bezpečnostná pracovná obuv s oceľovou tužinkou v špičke a planžetou proti prepichnutiu. Tieto topánky sú vyrobené z kože a sú vybavené aj reflexnými doplnkami na zvýšenie viditeľnosti.

Značka Adamant® zahŕňa základné modely pracovnej obuvi zacielené na potreby zákazníkov, ktorých prevažujúcim motivačným faktorom je nízka cenová náročnosť.

Značka Adamant® zahŕňa základné modely pracovnej obuvi zacielené na potreby zákazníkov, ktorých prevažujúcim motivačným faktorom je nízka cenová náročnosť.