Acqua di Parma

Acqua di Parma Colonia Mirra - EDC 2 ml - odstrek s rozprašovačom
1x

Acqua di Parma Colonia Mirra - EDC

4,10 € 2,05 €/ml

Táto drevitá niche vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2017. Hlavu tvorí citrusy a kvety pomarančovníka, potom sa rozvonia muškátový oriešok s myrhou a na záver vás oslní pačuli a ambra.

Partner: Vivantis
Acqua di Parma Colonia Ebano - EDC 2 ml - odstrek s rozprašovačom

Acqua di Parma Colonia Ebano - EDC

3,70 € 1,85 €/ml

Táto drevitá niche vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2017. Najskôr ucítite petigrain, bergamot, živicu, červené korenie, potom sa rozvonia eben a med a na záver pačuli a vetiver.

Partner: Vivantis
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto Di Calabria - EDT 75 ml
1x

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto Di Calabria - EDT

64,20 € 0,86 €/ml

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria je radostná a povznášajúci vôňa, oslavujúci sviežosť talianskeho bergamotu s citrónom, zázvoru, cédrového dreva a pižma.   Na trh bola uvedená v roku 2010.

Partner: Vivantis
Acqua di Parma Colonia Intensa - EDC 180 ml

Acqua di Parma Colonia Intensa - EDC

107,70 € 0,60 €/ml

Colonia Intensa je drevitá vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2007. Hlavu tvorí bergamot, citrusy, kardamóm, zázvor a sicílsky citrón. V srdci sa snúbi myrha, palina, olej z kvetov horkého pomaranča (neroli), guajakové drevo a céder. Na záver ucítite koži, pižmo, pačuli a živice benzoin.

Partner: Vivantis
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fico Di Amalfi - EDT 75 ml
2x

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fico Di Amalfi - EDT

58,30 €
55,90 € 0,75 €/ml

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fico Di Amalfi je kvetinovo-ovocná vôňa pre mužov aj ženy. Hlava obsahuje grep, bergamot a dva druhy citrónov. Potom sa rozvonia ružové korenie, jazmín a figa. Na záver vás očarí kombinácia cédru, figovníka a živice benzoin. Na trh bola uvedená v roku 2006.

Partner: Vivantis
Acqua di Parma Colonia - EDC 50 ml

Acqua di Parma Colonia - EDC

60,30 €
56,30 € 1,13 €/ml

Colonia citrusová vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 1916. Medzi jej zložky patrí rozmarín, ambra, levanduľa, sicílskej citrusy, jazmín, biele pižmo, bulharská ruža, citrónová verbena, vetiver, santalové drevo a pačuli.

Partner: Vivantis
Acqua di Parma Sandalo - EDP 100 ml

Acqua di Parma Sandalo - EDP

155,40 € 1,55 €/ml

Aromatické zloženie, v ktorom sa smotanová esencia santalového dreva stretáva s citrusovými tónmi pre bohato vzácnu vôňu. Sandalo zachytáva bohaté tóny santalového dreva pochádzajúce zo vzácnej odrody stromov, ktoré sa vyskytujú iba v indickom regióne Mysore.

Partner: Vivantis
Acqua di Parma Acqua Di Parma Oud - EDP 100 ml

Acqua di Parma Oud - EDP

128,40 € 1,28 €/ml

Hrejivé a hlboké tóny vzácne oudové esencia agarového dreva inšpirujú vzácnu a intenzívnu vôňu. Intenzívne, energická a vzácna vôňa, ktorá zachytáva teplo svoje vzácne esencie.

Partner: Vivantis
Acqua di Parma Blue Mediterraneo Mirto Di Panarea - EDT 75 ml

Acqua di Parma Blue Mediterraneo Mirto Di Panarea - EDT

62,80 €
56,60 € 0,75 €/ml

Acqua di Parma Blue Mediterraneo Mirto di Panarea je drevito-aromatická vôňa pre mužov aj ženy. Ako prvý ucítite citrón a bergamot spoločne s myrtou a bazalkou. Potom sa rozvonia jazmín, ruže a morské tóny. Na záver vás očarí kombinácia ambry, borievky, živice a cédru.

Partner: Vivantis
Acqua di Parma Colonia - tuhý deodorant 75 ml

Acqua di Parma Colonia - tuhý deodorant

26,10 € 0,35 €/MP_VOLUME_ML

Colonia citrusová vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 1916. Medzi jej zložky patrí rozmarín, ambra, levanduľa, sicílskej citrusy, jazmín, biele pižmo, bulharská ruža, citrónová verbena, vetiver, santalové drevo a pačuli.

Partner: Vivantis
-14%
Acqua di Parma Acqua Di Parma Leather - EDP 100 ml

Acqua di Parma Leather - EDP

127,10 €
109,10 € 1,09 €/ml

Intenzívna a charizmatická vôňa inšpirovaná eleganciou a sofistikovanosťou kožené tradície. Koža je intenzívne charizmatická a jedinečná. Nezabudnuteľné hlboké a aromatické zloženie kombinuje elegantný a originálne kožený akord s tónmi brazílskeho pomaranča, sicílske limetky, ruží a petitgrain.

Partner: Vivantis

Talianska značka s dlhoročnou tradíciou Acqua Di Parma, ktorej tradícia siaha až do roku 1916. Exkluzívne parfumy Acqua Di Parma nadväzujú na tradíciu kolekcií luxusných, nadčasových vôní, ktoré majú predpoklady stať sa klasikou. Vôňam dominujú kvetinové kompozície obsahujúce tie najprestížnejšie esencie a extrakty. Flakóny v štýle art-deco potešia každého znalca vôní.