9 Grams Coffee 9 Grams Coffee Cuba Serrano Lavado
20 €

Cuba Serrano LavadoPrvá kávová plantáž na Kube sa objavila v roku 1748, a kultiváciu kávy vo veľkom začali v roku 1789 Francúzski farmári, ktorí ušli z Haiti. 80% kávy na Kube sa pestuje v oblasti Sierra Maestra vďaka ideálnym klimatickým a pôdnym podmienkam s ročnými zrážkami cca 1900mm.

9 Grams Coffee 9 Grams Coffee Costarica La Trojas Superior washed
29 €

Costarica La Trojas Superior washedCostaRica je štát ležiaci v Strednej Amerike, ktorá má bohatú faunu a flóru. Okrem rôznych pestrofarebných rastlín tu nájdete aj mnoho krásne zafarebných živočíchov./tukan,menšie plazy či známe leňochody.

9 Grams Coffee 9 Grams Coffee Ethiopia Khalid Kemal natural
27 €

Khalidova farma má rozlohu 16 hektárov a na hektári má viac ako 3 000 stromov. Mnohé z metód, ktoré používa, sú štandardne ekologické, pretože poľnohospodárske vstupy boli historicky ťažko prístupné.Čerešňa je zbieraná ručne. Na farme sa spracovávajú umyté/washed/ ale aj prírodné kávy.

9 Grams Coffee 9 Grams Coffee Barrel Age Coffee (COFA)
9,99 €

Jedinečná a neobyčajná káva. Chuť akú nepoznáte. Barrel Age coffee sa nazývajú kávy, ktoré sú infúzované v bareloch po whisky. Jej jedinečná chuť po rumových pralinkách, čokoláde, whiskey a vaječnom likéri, Vás dostane.

9 Grams Coffee 9 Grams Coffee Brazil Decaf CO2
6 €

Brazil Decaf CO2Jedná sa bezkofeínovú kávu v našej ponuke. Káva je spracovaná procesom CO2. Káva sa pestuje v sopečnej pôde, v tieni banánovníkov, ktorá jej dodáva fantastickú chuť.

9 Grams Coffee 9 Grams Coffee Brazil Santos Flor de Mococa
5,50 €

Brasil Cerrado Santos 17/18 Flor de mococa NY2Brazília je najväčší producent kávy a zabezpečuje tretinu celkovej ročnej produkcie na svete. Samozrejme väčšina je nižšia trieda Arabica odrody. No neplatí to vždy, nájdu sa aj zaujímavé kávy, ktoré Vás môžu očariť, ako napríklad táto.

9 Grams Coffee 9 Grams Coffee Burundi A Bujumbura Washed
21 €

Káva Burundi je ,,popoluškou,, vo svete kávy: skrytá, zneužitá, nepochopená a zanedbaná. Odkedy Belgičania v 60. rokoch začali vysádzať kávu v Burundi, výrobcovia túto africkú krajinu využívajúcu vnútrozemskú plavbu použili iba na výrobu komoditnej kávy.

9 Grams Coffee 9 Grams Coffee Congo Kiwu Cafe Durable washed
22 €

Congo Kiwu Cafe DurableV krajine, ktorá žila roky v konfliktoch a rozdelení sa organizácia výrobcov Umoja Wetu (naša jednota) snaží zjednostiť miestne obyvateľstvo v južnom Kiwe v oblasti poľnohospodáratva a pestovaní kávy.

9 Grams Coffee 9 Grams Coffee El Salvador El Borbollon washed
18 €

El Salvador El Borbollon washed Rodina Alvarezových, ktorým patrí El Bourbollon pestujú kávu už takmer 100 rokov. Bratia Alvarez sú už štvrtou generáciou, ktorá pestuje kávu v tomto výnimočnom regióne, kde sú výborné pestovateľské podmienky.

9 Grams Coffee 9 Grams Coffee Ethiopia Kayon organic Natural
9,50 €

Kayon Mountain Coffee Farm vlastní a prevádzkuje Ismel Hassen a jeho rodina od roku 2012. Nachádza sa 510 km južne od Addis Abbeby.Farma Kayon Mountain je zaujímavá tým, že sa jedná o súkromnú farmu, ktorá má možnosť predávať svoje kávy mimo etiópske komoditné burzy (ECX).

9 Grams Coffee 9 Grams Coffee Ethiopia Kochere Natural
7,50 €

Ethiopia Kochere Natural Kocher je jedna z najvyššie položených pestovateľských oblastí sveta v legendárnej kávovej oblasti Yirgacheffe. Nachádza sa juhozápadne od mesta Yirga cheff a blízkosti malej dediny Chelelektu.

9 Grams Coffee 9 Grams Coffee Ethiopia Nebso Aba Dega - Bashasha natural
27 €

9 Grams Coffee Ethiopia Nebso Aba Dega – Bashasha natural V našej ponuke ste sa už mohli stretnúť s mnohými odrodami a chuťovými profilmy. Tento krát to nie je ináč. Do kávového sveta Vám prinášame novinku a to Ethiópiu Nebso Abadega. Káva je pomenovaná podľa majiteľa farby.

9 Grams Coffee 9 Grams Coffee Ethiopia Sidamo Guji GR2 Washed
19,20 €

Káva z oblasti Guji od skupiny malých farmárov, pod-regiónu Guji, ktorý si za posledných pár rokov urobil dobré meno vo svete. Guji je v populárnej oblasti Sidama (alebo Sidamo), čo je časť Oromia regiónu, ktorý hraničí s Gedeo zónou.

9 Grams Coffee 9 Grams Coffee GrandPA Blend
4,90 €

9 GRAMS COFFEE GRANDPA BLEND Z našej pražiarne sme si pre Vás pripravili ďalší blend, tento krát pod názov GrandPA. Prečo Blend nesie taký názov? V preklade GrandPA z angličtiny znamená „Starý Otec“.

9 Grams Coffee 9 Grams Coffee Honduras Finca El Carreton Washed
7 €

Honduras Finca El Carreton Washed Honduras je krajina Strednej Ameriky s takmer siedmimi miliónmi obyvateľov. Na západe ho obmývajú vody Tichého oceánu, na východe Karibské more. Honduras je charakteristickýprímorskými nížinami, ale aj vysokými horami vo vnútrozemí.

9 Grams Coffee 9 Grams Coffee Kenya AA Mount Kenya washed
27 €

Kenya AA Mount KenyaMount Kenya je masív nachádzajúci sa zhruba v strede štátu Keňa v oblasti zvanej Stredohoria Mount Kenya. Vrchol je možno vidieť z hlavného mesta Kene, z Nairobi, ktoré je od neho vzdialené 130 km.

9 Grams Coffee 9 Grams Coffee Lady Milk blend
9 €

CHUŤOVÝ PROFIL ARABICA 80% ROBUSTA 20%Blend Arabica káv a robusty je vhodný na prípravu espressa kaviarňach kde zákazníci obľubujú taliansky štýl pitia kávy. Hlavným problém pri nastavení a doladení blendu je jeho rovnaká chuť. Túto chuť potrebujete zachovať pre zákazníka.

9 Grams Coffee 9 Grams Coffee Mexico Esmeralda washed
26 €

Mexico Esmeralda Washed Kávy z Mexica ste už mali u nás možnosť ochutnať. Teraz Vám prinášame novinku, Mexico Esmeralda Washed. Káva spracovaná mokrou metódou, pestovaná malými farmármi a pražená ako zvyčajne, u nás v priažiarni na pražičke značky GIESEN.

9 Grams Coffee 9 Grams Coffee Panama Boquete Panamonte Washed
8 €

Panama Boquete Panamonte WashedBoquete je najznámejšia oblasť pestovania kávy v krajine, sa nachádza na západe Panamy neďaleko hraníc s Kostarikou.Región je krásne údolie na úpätí sopky Baru. Krásnych 3 477 metrov údáva horu ako najvyššiu horu krajiny.

9 Grams Coffee 9 Grams Coffee Papua New Guinea Sigri washed
8 €

Papua New Guinea Sigri washedPlantáže v Papue sú veľmi ťažko pristupné, pretože sú ukryté vysoko v pralesoch, až vo výške 1600 m.n.m…Vysoké stromy neprepúšťajú priame slnečné lúče na kávovníky, čo zaručuje, že dozrievajú pomaly.

9 Grams Coffee 9 Grams Coffee Peru Finca Rosenheim Washed
8 €

Peru Finca Rosenheim WashedPôvod kávy „Finca Rosenheim“ sa nachádza v peruánskej džungli, vo vysočine Villa Rica. Na cestu z Limy sa dostanete za deväť hodín, prechodom cez Andy; najvyšší bod je 4818 metrov. Finca je obklopená idylickými prírodnými krajinami.

9 Grams Coffee 9 Grams Coffee Queen Bean Blend
7 €

CHUŤOVÝ PROFIL ARABICA 75% ROBUSTA 25 %Blend káv je vhodný na prípravu espressa v kaviarňach kde zákazníci obľubujú taliansky štýl pitia kávy. Hlavným problémom pri nastavení a doladení blendu je jeho rovnaká chuť. Túto chuť potrebujete zachovať pre zákazníka. Musí byť počas celého roka rovnaká.

9 Grams Coffee 9 Grams Coffee Real Gentleman
9 €

CHUŤOVÝ PROFIL 9GC Espresso blend predstavuje skutočne vyváženú zmes kávy intenzívnej vône sušených kvetov a tónov mliečnej čokolády, medu bez známok trpkosti a jemnej horkosti, čo ju robí nanajvýš príjemnou kávou.

9 Grams Coffee 9 Grams Coffee Tanzania Burka Arusha AA Washed
7,50 €

Tanzania Burka Arusha AA WashedTanzánia vyrába medzi 30 – 40 000 metrických ton kávy ročne (70% Arabica, 30% Robusta). Tri hlavné regióny pestujúce Arabicu sú na severe / Kilimanjaro, Mbeya a Matengo Highlands (Mbinga). Viac ako 90% kávy Tanzánie vyrába 400 000 drobných poľnohospodárov.

9 Grams Coffee 9GC Take Away 0,5 L - 100 ks
24,78 €

Take Away poháre s Logo 9 Grams Coffee. Objem: 0,5 LBalenie: 100 ksMateriál: papier, plastHmotnosť: 1.8520 kg* pozn.Vrchnáky (lids) nie sú súčasťou balenia

9 Grams Coffee 9GC Take Away s LID 0,1 L - 100 ks
12 €

Take Away poháre s čiernym vrchnákom Logo 9 Grams Coffee. 1 ks s vrchnákom za cenu 0,11 € bez dph Objem: 0,1 LBalenie: 100 ksMateriál: papier, plastHmotnosť: 0.4710 kg* pozn.Vrchnáky (lids) sú súčasťou balenia

9 Grams Coffee Biscuits 9 Grams 3g/ 500ks
28,80 €

Sušienky ku káve 3g/ 500 ksPopis:Samostatne balené sušienky ku káve s logom spoločnosti 9 Grams CoffeeBalenie: 500ks/ kartónZloženie: pšeničná múka, cukor, ztužený rastlivnný tuk, fruktozový sirup, glukózový sirup, mlieko, soľ, kakaový prášok, kypriace prostriedkyAlergény: mlieko, vajcia, orechySk…

9 Grams Coffee Podšálka asymetric logo faces
3,50 €

Porcelánová podšálka, čistá línia, dlhá životnosť. Vďaka svojmu tvaru je vhodná do kaviarní alebo hotelov, ale kľudne aj do domácností. Kvalitný taliansky porcelán vyrábaný firmou IPA Italy.

Popis:

1 x podšálka logo faces

Materiál: porcelán

Priemer podšálky: 16cm

9 Grams Coffee Podšálka asymetric small logo mustache
2,90 €

Porcelánová podšálka, čistá línia, dlhá životnosť. Vďaka svojmu tvaru je vhodná do kaviarní alebo hotelov, ale kľudne aj do domácností. Kvalitný taliansky porcelán vyrábaný firmou IPA Italy.

9 Grams Coffee Šálka a podšálka no logo 130ml
2,40 €

Krásny set, čistá línia, dlhá životnosť. Vďak svojmu tvaru je vhodný do kaviarní alebo hotelov, ale kľudne aj do domácností. Kvalitný taliansky porcelán vyrábaný firmou IPA Italy. Popis:1 x šálka bez loga1 x podšálka bez logaMateriál: porcelánObjem: 130ml

9 Grams Coffee Šálka a podšálka no logo 65ml
2,40 €

Krásny set, čistá línia, dlhá životnosť. Vďak svojmu tvaru je vhodný do kaviarní alebo hotelov, ale kľudne aj do domácností. Kvalitný taliansky porcelán vyrábaný firmou IPA Italy. Popis:1 x šálka bez loga1 x podšálka bez logaMateriál: porcelánObjem: 65ml

9 Grams Coffee Šálka big cappucino ferrera 209cc
2,20 €

Porcelánová šálka, čistá línia, dlhá životnosť. Vďaka svojmu tvaru je vhodná do kaviarní alebo hotelov, ale kľudne aj do domácností. Kvalitný taliansky porcelán vyrábaný firmou IPA Italy. Popis:1 x šálka bez logaMateriál: porcelánObjem: 209ml

9 Grams Coffee Šálka cappucino alba 175cc
2,20 €

Porcelánová šálka, čistá línia, dlhá životnosť. Vďaka svojmu tvaru je vhodná do kaviarní alebo hotelov, ale kľudne aj do domácností. Kvalitný taliansky porcelán vyrábaný firmou IPA Italy.

Popis:

1 x šálka bez loga

Materiál: porcelán

Objem: 175ml

9 Grams Coffee Zelená káva Brazil Decaf CO2 1kg
16,80 €

Brazil Decaf CO2Jedná sa bezkofeínovú kávu v našej ponuke. Káva je spracovaná procesom CO2. Káva sa pestuje v sopečnej pôde, v tieni banánovníkov, ktorá jej dodáva fantastickú chuť.

9 Grams Coffee Zelená káva Burundi A Bujumbura washed 1kg
16,80 €

Káva Burundi je ,,popoluškou,, vo svete kávy: skrytá, zneužitá, nepochopená a zanedbaná. Odkedy Belgičania v 60. rokoch začali vysádzať kávu v Burundi, výrobcovia túto africkú krajinu využívajúcu vnútrozemskú plavbu použili iba na výrobu komoditnej kávy.

9 Grams Coffee Zelená káva Congo Kiwu Cafe Durable washed 1kg
16,80 €

Congo Kiwu Cafe DurableV krajine, ktorá žila roky v konfliktoch a rozdelení sa organizácia výrobcov Umoja Wetu (naša jednota) snaží zjednostiť miestne obyvateľstvo v južnom Kiwe v oblasti poľnohospodáratva a pestovaní kávy.

9 Grams Coffee Zelená káva Cuba Serrano Lavado 1kg
16,80 €

Cuba Serrano LavadoPrvá kávová plantáž na Kube sa objavila v roku 1748, a kultiváciu kávy vo veľkom začali v roku 1789 Francúzski farmári, ktorí ušli z Haiti. 80% kávy na Kube sa pestuje v oblasti Sierra Maestra vďaka ideálnym klimatickým a pôdnym podmienkam s ročnými zrážkami cca 1900mm.

9 Grams Coffee Zelená káva El Salvador EL Borbollon 1 KG
16,80 €

El Salvador El Borbollon Rodina Alvarezových, ktorým patrí El Bourbollon pestujú kávu už takmer 100 rokov. Bratia Alvarez sú už štvrtou generáciou, ktorá pestuje kávu v tomto výnimočnom regióne, kde sú výborné pestovateľské podmienky.

9 Grams Coffee Zelená káva Ethiopia Kayon organic natural 1kg
16,80 €

Kayon Mountain Coffee Farm vlastní a prevádzkuje Ismel Hassen a jeho rodina od roku 2012. Nachádza sa 510 km južne od Addis Abbeby.Farma Kayon Mountain je zaujímavá tým, že sa jedná o súkromnú farmu, ktorá má možnosť predávať svoje kávy mimo etiópske komoditné burzy (ECX).

9 Grams Coffee Zelená káva Ethiopia Sidamo Guji GR2 Washed 1kg
16,80 €

Káva z oblasti Guji od skupiny malých farmárov, pod-regiónu Guji, ktorý si za posledných pár rokov urobil dobré meno vo svete. Guji je v populárnej oblasti Sidama (alebo Sidamo), čo je časť Oromia regiónu, ktorý hraničí s Gedeo zónou.

Naším cieľom je dosiahnuť čo najvyšší možný štandart v službách, ktoré poskytujeme. Spokojnosť zákazníka, novinky na trhu, flexibilita, garancia kvality produktov sú pre nás prioritou. Slovenská pražiereň kávy. Káva s pôvodom. Kvalitná káva. Založené 2012.

Naším cieľom je dosiahnuť čo najvyšší možný štandart v službách, ktoré poskytujeme. Spokojnosť zákazníka, novinky na trhu, flexibilita, garancia kvality produktov sú pre nás prioritou. Slovenská pražiereň kávy. Káva s pôvodom. Kvalitná káva. Založené 2012.