coffeeart.sk

Coffeeart Jug Classic steel 600ml
1x

Coffeeart Coffeeart Jug Classic steel 600ml

14,40 €

Coffeeart jug steel 600mlModerná džezva na šľahanie mlieka s logom Coffeeart na rúčke. Úzky špic umožňuje tvoriť nádherné obrázky latte art. Informácie: Objem: 600mlMateriál: Stainless steel (antikor)Farba: inoxVhodná do umývačkyVhodná na šľahanie mlieka a nalievanie latte artHmtnosť: 0,261 kg

Pin Moka Pot

Coffeeart Pin Moka Pot

2,40 €
Posledný kus za túto cenu!

Brošňa alebo ak chcete PIN, ktorý si môžete zapnúť na tašku, oblečenie, čiapku, klobúk – kde len chcete :)Vhodné aj ako darček InformácieBalenie: 1ksMateriál: zinok Farba: Biela/čierna

BWT Best Max M

BWT BWT Best Max M

120 €

Cartridge SIZE M (zariadenie na úpravu vody dodávaný bez filtračnej hlavy)PopisSpojovací závit: 3/8Tlak na vstupu: 2–8 barovTeplota vody: 4–30°COkolitá teplota: 4–40°CŽivotnosť hlavy: 5–6 rokovInštalácia: vertikálne/ horizontálneVýška spolu s hlavou : 465 mmPrietok prietok vody/ životnosť: až 2500…

9 Grams Coffee Brazil Decaf CO2

9 Grams Coffee 9 Grams Coffee Brazil Decaf CO2

6,50 €

Brazil Decaf CO2Jedná sa bezkofeínovú kávu v našej ponuke. Káva je spracovaná procesom CO2. Káva sa pestuje v sopečnej pôde, v tieni banánovníkov, ktorá jej dodáva fantastickú chuť.

Pin Chemex Black and White

Coffeeart Pin Chemex Black and White

2,40 €

Brošňa alebo ak chcete PIN, ktorý si môžete zapnúť na tašku, oblečenie, čiapku, klobúk – kde len chcete :)Vhodné aj ako darček InformácieBalenie: 1ksMateriál: zinokFarby /použité/: čierna, biela,žltá, červená

9 Grams Coffee Lady Milk blend

9 Grams Coffee 9 Grams Coffee Lady Milk blend

9 €

CHUŤOVÝ PROFIL ARABICA 80% ROBUSTA 20%Blend Arabica káv a robusty je vhodný na prípravu espressa kaviarňach kde zákazníci obľubujú taliansky štýl pitia kávy. Hlavným problém pri nastavení a doladení blendu je jeho rovnaká chuť. Túto chuť potrebujete zachovať pre zákazníka.

9 Grams Coffee Brazil Santos Flor de Mococa

9 Grams Coffee 9 Grams Coffee Brazil Santos Flor de Mococa

5,90 €

Brasil Cerrado Santos 17/18 Flor de mococa NY2Brazília je najväčší producent kávy a zabezpečuje tretinu celkovej ročnej produkcie na svete. Samozrejme väčšina je nižšia trieda Arabica odrody. No neplatí to vždy, nájdu sa aj zaujímavé kávy, ktoré Vás môžu očariť, ako napríklad táto.

9 Grams Coffee Queen Bean Blend

9 Grams Coffee 9 Grams Coffee Queen Bean Blend

7 €

CHUŤOVÝ PROFIL ARABICA 75% ROBUSTA 25 %Blend káv je vhodný na prípravu espressa v kaviarňach kde zákazníci obľubujú taliansky štýl pitia kávy. Hlavným problémom pri nastavení a doladení blendu je jeho rovnaká chuť. Túto chuť potrebujete zachovať pre zákazníka. Musí byť počas celého roka rovnaká.

Ascaso Ascaso Baby T Zero Inox

Ascaso Ascaso Baby T Zero Inox

3 360 €
Posledný kus za túto cenu!

HANDMADE KVALITA PRIAMO Z BARCELONY- „Naše“ Laboratórium Ascaso vystavuje naše kávovary extrémnemu testovaniu života: tisíce a tisíce kávy bez prestávky. Noc a deň.Testujeme tepelnú stabilitu, kvalitu espressa, funkčnosť a ergonómiu príslušenstva.

Ascaso Ascaso Dream Zero Versatile Matt Yellow

Ascaso Ascaso Dream Zero Versatile Matt Yellow

680 €
Posledný kus za túto cenu!

Ascaso Dream Zero Versatille Matt Yellow HANDMADE KVALITA PRIAMO Z BARCELONY- „Naše“ Laboratórium Ascaso vystavuje naše kávovary extrémnemu testovaniu života: tisíce a tisíce kávy bez prestávky. Noc a deň.Testujeme tepelnú stabilitu, kvalitu espressa a funkčnosť a ergonómiu príslušenstva.