Fargašová Agáta: Ekotoxikologické biotesty
11 € 9,46 €

Publikácia je veľmi názornou pomôckou ako pre odbornú verejnosť, tak aj pre študentov všetkých univerzít, ktorí sa zameriavajú na štúdium a hodnotenie kvality životného prostredia, hodnotenie environmentálnych rizík a ochranu prírody a krajiny.

Romig Friedrich: Práva národa
6,61 € 5,68 €

Globalizácia je najväčšou výzvou pre spolčensko-vedných mysliteľov v posledných 20. rokoch. Množstvo sociológov, politológov či sociálnych filozofov sa s touto výzvou vyrovnáva z rôznych východísk.

Maxton Graeme: ZMENA alebo KOLAPS
11 € 9,46 €

„Čelíme ekologickej kríze, ktorá ohrozuje prežitie ľudského druhu a svojím rozsahom a naliehavosťou presahuje naše predstavy. Napísal som túto knihu, aby som vysvetlil, prečo to zašlo až tak ďaleko a zároveň ponúkol nápady, ako problém riešiť.

Saniga Miroslav: Prechádzky slovenskou prírodou
12,80 € 11,01 €

Novinka

Meno autora tejto knihy docenta Miroslava Sanigu, ornitológa, milovníka prírody, nadšeného fotografa a kresliara, je zárukou dobrého a zmysluplného čítania.

Harris Jerry: Dialektika globalizácie
10,90 € 9,37 €

Ekonomický a politický konflikt v nadnárodnom svete

Globalizácia ako proces, ktorý nás obklopuje, pohlcuje celú spoločnosť, ba celý svet, a strháva ako vír štát za štátom, je ústrednou témou knihy J.

Thunberg Greta: Náš dům je v plamenech
15,99 € 13,75 €

Novinka

V srpnu 2018 se tehdy patnáctiletá Greta Thunberg rozhodla nejít do školy a začít před švédským parlamentem svou pravidelnou páteční stávku za klima, čímž zažehla jiskru globálního hnutí bojujícího s klimatickou krizí a inspirovala miliony studentů k

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: