AIREX® podložka Fitline 140, ružová, 140 x 60 x 1 cm

AIREX® podložka Fitline 140, ružová, 140 x 60 x 1 cm

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Fitline 140 je klasický model cvičebný AIREX® podložky, vhodný pre cvičenie doma alebo pre skupinové fitness kurzy. Farba ružová. Parametre cca 140 × 60 × 1cm, váha cca 1,2 kg. Celý popis
54 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

9.2.2023 na výdajnom mieste
 
9.2.2023 - 10.2.2023 na vašej adrese
 

Tovar od predajcu ŠTĚPAŘ s.r.o.

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 12310907

Popis

Fitline 140 je klasický model cvičebný AIREX® podložky, vhodný pre cvičenie doma alebo pre skupinové fitness kurzy. Farba ružová. Parametre cca 140 × 60 × 1cm, váha cca 1,2 kg.

Fitline 140 je vďaka nízkej cene obľúbenou cvičebný podložkou pre cvičenie doma, pre skupinové fitness kurzy s vysokou návštevnosťou alebo tiež pre detské centrá či škôlky. Je priestorovo úsporná, a napriek tomu ponúka dostatočný priestor pre pohodlné cvičenie. Je extrémne ľahká, praktická a nájde miesto v akejkoľvek športovej taške. S hrúbkou len cca 1 cm je trochu tenšie, ako pohodlná Coronella alebo Corona, napriek tomu ale ponúka dobré tlmiace vlastnosti.

Vhodná do menších zariadení, skupinové cvičenie, cvičenie doma. Ideálne pre všetky využitie pri rehabilitácii, posilňovaní, joge, gymnastike a iných športových aktivitách. Podložky AIREX® sú vyrobené z neporézneho, protišmykového, antibakteriálneho materiálu a preto nevstrebávajú žiadne nečistoty ani vlhkosť! Nespôsobujú popáleniny. Obojstranne použiteľné. Vhodné aj pre cvičenie do bazénov. Jedny z najlepších podložiek pre naozaj zdravé cvičenie.

Rozmer: cca 140 × 60 × 1 cm
Váha: cca 1,2 kg

Cvičebný podložky, Balance-Pad podložky aj kladiny AIREX® majú vďaka použitému materiálu a špeciálnej technológii výroby veľmi dlhú životnosť a tvarovú stabilitu. Túto životnosť výrazne predĺžite, ak budete výrobky AIREX® používať bez obuvi.

Táto špeciálna technológia výroby cvičebných podložiek pečením má vplyv na rozmery produktov AIREX®, ktoré sa môžu líšiť o cca ± 5 cm. Tento rozmerový rozdiel nemá vplyv na správnu funkciu cvičebné podložky a nie je dôvodom na reklamáciu.