Počet nájdených produktov: 5

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

Brabantia Filc univerzálna veľkosť
11,50 €
+ doprava zadarmo

Univerzálny flic na žehliacu dosku sa prispôsobí veľkosti vašej Brabantia dosky. Oživte svoju žehliacu dosku novým poťahom s odolnou vrstvou pre ľahšie a rýchlejšie žehlenie.


Brabantia Rukávnik 60x10 cm
33,70 €
+ doprava zadarmo

Ideálne riešenie pre žehlenie rukávov košieľ. Paropriepustný kovový povrch s pružnou vrstvou peny zvládne akúkoľvek parnú jednotku. Nekĺzavý rám zase zaistí pocit ešte väčšej stability.


KETER Žehliaca doska Lotus
58,50 €
57,50 €
+ doprava zadarmo

Žehliaca doska Keter Lotus je svetovo ocenené doska špičkovej kvality. Priestor na odloženie žehličky je konštruovaný tak, aby nedošlo k jej nechcenému zhodeniu, takže použitie dosky je bezpečné a pohodlné.


Lamart Žehliaca doska LT8039
21,78 €
20,70 €
+ doprava zadarmo

Žehliaca doska Lamart so stabilnou a bezpečnou konštrukciou je opatrená žehliacou plochou odvádzajúca paru a transportným zámkom. Doska je výškovo nastaviteľná do 92 cm s odkladacou plochou pre naparovacie žehličky so silikónovými prvkami proti poškodeniu plochy aj žehličky pri odložení a odkladacou plochou pre bielizeň.


Brabantia Žehliaca podložka 65x120 cm
32,91 €
32,40 €
+ doprava zadarmo

Momentálne nedostupné

Žehliacu podložku rozložíte kamkoľvek budete chcieť. Silná 6 vrstvová podložka je ideálna aj pre žehlenie s parou a chráni povrch pod podložkou pred vysokými teplotami a vlhkosťou a zostáva pevne na mieste vďaka nekĺzavej spodnej vrstve.