iHealth START BPw - Zápästný tlakomer

iHealth START BPw - Zápästný tlakomer

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Automatický zápästný tlakomer na meranie krvného tlaku a pulzu. Zobrazuje hodnoty systoly, diastoly a pulzu. Klinicky testované. Možnosť nastavenia 4 profilov. Vhodné len pre dospelých. Detekcia nepravidelného srdcového rytmu. Indikátor hodnotenia krvného tlaku WHO. Celý popis
19,48 €
Vrátane DPH
18 €
Partner: CZC.cz

Už sa nepredáva

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 100059183814

Popis

iHealth START BPw – Zápästný tlakomer

Na automatický zápästný tlakomer iHealth Start sa môžete spoľahnúť. Ľahko a jednoducho si zmerajte krvný tlak a buďte si istí, že výsledky budú presné, pretože tento prístroj bol klinicky testovaný ako zdravotnícka pomôcka.

  • Automatický tlakomer na meranie krvného tlaku a pulzu na zápästí
  • Zobrazuje hodnoty systoly, diastoly a pulzu
  • Prešiel klinickým testovaním
  • Možno nastaviť až 4 profily
  • Len pre dospelých

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Starajte sa o svoje zdravie

Monitor krvného tlaku meria aktuálne hodnoty systoly, diastoly a pulzu na brachiálnej artérii. Jednoducho si ho nasaďte na zápästie a sledujte priebeh automatického merania na prehľadnom displeji. Hodnoty systolického a diastolického tlaku a počet úderov za minútu sa zobrazia okamžite po meraní a automaticky sa uložia do pamäte prístroja.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Tlakomer pre celú rodinu

Až 4 používatelia môžu merať a monitorovať krvný tlak na jednom zariadení. Každý profil používateľa má pamäť na 30 meraní s dátumom. Tlakomer zobrazuje aj priemer meraní za posledných 7 dní, ktoré boli vykonané ráno a večer, čo je odporúčaný čas merania. Pre porovnanie je vhodné porovnanie so stupnicou Svetovej zdravotníckej organizácie. Výsledky konzultujte so svojím lekárom.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Automatický tlakomer na meranie krvného tlaku a pulzu na zápästí. Zobrazuje hodnoty systoly, diastoly a pulzu. Prešiel klinickým testovaním. Možno nastaviť 4 profily. Vhodné len pre dospelých. Detekcia nepravidelného srdcového rytmu. Indikátor hodnotenia krvného tlaku WHO. Zdravotnícka pomôcka určená na domáce použitie. Oscilometrická metóda merania krvného tlaku. Silikónový snímač tlaku. Prehľadný LCD displej. Pamäť posledných 30 meraní každého používateľa. Priemer nameraných hodnôt.