iHealth PT3 - bezkontaktný teplomer
65,30 € 63,90 €

Akcia

PT3 – bezkontaktný teplomer od značky iHealth je spoľahlivým pomocníkom pre meranie telesnej teploty, ktorú zmeria už za 1 sekundu. Vďaka infračervenej technológii je možné teplotu merať bezkontaktne a obmedziť tak šírenie vírusov. Vibrácie upozornia na nameranú teplotu a dieťatko tak nemusíte v noci budiť.

iHealth GLUCO+ BG5S chytrý glukometr
78,60 € 76,50 €

Smart glukometer iHealth GLUCO + slúžia na kontrolu obsahu krvnej glukózy. Súčasťou glukometra je prepracovaný automatický systém diabetického denníka pre váš smartphone.

iHealth ALD 602 odběrové pero
9,30 €

Posledný kus za túto cenu!

ALD 602 odberové pero má drobné rozmery a nenápadný dizajn. Tlačidlo spúšťajúce lancetu je ľahko ovládateľné, rovnako jednoduchá je výmena lancety. Nástavec na lancety iHealth umožňuje odber z prsta, predlaktia, ramena, dlane, stehná a lýtka.

iHealth PT3 – bezkontaktní teploměr-52%
76,20 € 36,30 €

iHealth PT3 – bezkontaktný teplomer zmeria teplotu v IR spektre do 1 sekundy. Disponuje vibračné signalizáciou a prehľadným LED displejom. .

iHealth AIR PO3 - šikovný pulzný oximeter
88,60 € 84,50 €

Akcia

AIR PO3 meria saturáciu krvi kyslíkom (SpO2) a srdcový tep. Ľahké bezdrôtové prenosné zariadenie vykonáva neinvazívne meranie bezprostredne po vsunutí končeku prsta veľmi presnou technológiou.

iHealth PUSH chytrý zápěstní měřič krevního tlaku
39,50 € 38,30 €

Tlakomer Push okrem hodnoty systolického a diastolického tlaku meria aj tepovu frekvenciu a dokáže odhaliť nepravidelný srdcový rytmus – arytmiu. Výsledky meraní vidíte ihneď na veľkej obrazovke a môžete ich porovnať s odporúčaním Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO).

iHealth CLEAR BPM1 šikovný merač krvného tlaku
108,80 € 100,70 €

Posledný kus za túto cenu!

iHealth CLEAR BMP1 je prvý tlakomer, ktorý prenáša namerané hodnoty do vášho telefónu pomocou WiFi. Šikovný merač krvného tlaku je pritom veľmi jednoduchý, spoľahlivý a klinicky schválený Úradom pre kontrolu potravín a liečiv (FDA).

iHealth FIT HS2S Chytrá osobní váha
56,40 €

Múdra osobná váha, alebo ak chcete telesný analyzátor, meria spolu s hmotnosťou 9 významných telesných ukazovateľov:

telesná hmotnosť Podiel vody v tele Pomer kostnej hmoty Pomer svalovej hmoty Pomer telesného tuku Pomer netukového tkaniva Zažívaciu (viscerálny) tuk BMI – body mass index

iHealth PT2L – bezkontaktní teploměr, 1s-37%
48,40 € 30,20 €

iHealth PT2L je veľmi presný bezdotykový teplomer, ktorý s nima tepelné vyžarovanie v infračervenom pásme z povrchu čela. Vďaka niekoľkým zohraným senzorom sa dozviete výsledok behom 1 sekundy. Dizajn teplomera PT2L počíta s hygienickým neinvazívnym meraním.

iHealth VIEW BP7s chytrý zápěstní měřič krevního tlaku
88,60 €

VIEW BP7s šikovný zápästné merač krvného tlaku. Zmerajte si krvný tlak v pohodlí domova alebo kdekoľvek na cestách kompaktnom zápästným tlakomerom iHealth VIEW BP7s. Ten navrch zistí aj hodnotu srdcového tepu a upozorní vás na prípadnú arytmiu.

iHealth START BPW - zápěstní měřič krevního tlaku
23 €

Tlakomer iHealth Štart stačí jednoducho nasadiť na zápästie ruky a sledovať priebeh automatického merania na integrovanom displeji. Hodnoty systolického a diastolického tlaku a počet tepov za minútu sa ihneď po zmeraní zobrazí na dobre čitateľnom displeji a automaticky sa uložia do pamäte prístroja.

iHealth TRACK KN-550BT merač krvného tlaku
48,40 € 46,30 €

Posledný kus za túto cenu!

iHealth Track je jednoduchý, spoľahlivý a užívateľsky maximálne prívetivý tlakomer určený k pravidelnému osobnému meranie hodnôt krvného tlaku i srdcového pulzu.