iHealth CLEAR BPM1 šikovný merač krvného tlaku
107,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

iHealth CLEAR BMP1 je prvý tlakomer, ktorý prenáša namerané hodnoty do vášho telefónu pomocou WiFi. Šikovný merač krvného tlaku je pritom veľmi jednoduchý, spoľahlivý a klinicky schválený Úradom pre kontrolu potravín a liečiv (FDA).

iHealth FIT HS2S Chytrá osobní váha
55,70 €

Novinka

Múdra osobná váha, alebo ak chcete telesný analyzátor, meria spolu s hmotnosťou 9 významných telesných ukazovateľov:

telesná hmotnosť Podiel vody v tele Pomer kostnej hmoty Pomer svalovej hmoty Pomer telesného tuku Pomer netukového tkaniva Zažívaciu (viscerálny) tuk BMI – body mass index

iHealth GLUCO+ BG5S chytrý glukometr
75,50 €
+ doprava zadarmo

Smart glukometer iHealth GLUCO + slúžia na kontrolu obsahu krvnej glukózy. Súčasťou glukometra je prepracovaný automatický systém diabetického denníka pre váš smartphone.

iHealth PUSH chytrý zápěstní měřič krevního tlaku
37,80 €

Tlakomer Push okrem hodnoty systolického a diastolického tlaku meria aj tepovú frekvenciu a dokáže odhaliť nepravidelný srdcový rytmus – arytmiu. Výsledky meraní vidíte ihneď na veľkej obrazovke a môžete ich porovnať s odporúčaním Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO).

iHealth START BPA - pažní měřič krevního tlaku
31,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Automatický ramenný tlakomer iHealth Štart je nenahraditeľným pomocníkom pri sledovaní hladín krvného tlaku. Meria aktuálnej hodnoty systoly, diastoly a tepu na ramennej tepne.

iHealth START BPW - zápěstní měřič krevního tlaku
21,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Tlakomer iHealth Štart stačí jednoducho nasadiť na zápästie ruky a sledovať priebeh automatického merania na integrovanom displeji. Hodnoty systolického a diastolického tlaku a počet tepov za minútu sa ihneď po zmeraní zobrazí na dobre čitateľnom displeji a automaticky sa uložia do pamäte prístroja.

iHealth START THF - bezkontaktní teploměr
26,60 €

Novinka

iHealth START THF – bezkontaktný teplomer – vďaka 3 prevádzkovým režimom môžete merať aj teplotu povrchu objektov alebo rovno teplotu v miestnosti. Takže jeden prístroj nahradí rovno 3 teplomery.

iHealth TRACK KN-550BT merač krvného tlaku
45,70 €

iHealth Track je jednoduchý, spoľahlivý a užívateľsky maximálne prívetivý tlakomer určený k pravidelnému osobnému meranie hodnôt krvného tlaku i srdcového pulzu.