iHealth PT3 – bezkontaktní teploměr
74 € 70,50 €

iHealth PT3 – bezkontaktný teplomer zmeria teplotu v IR spektre do 1 sekundy. Disponuje vibračné signalizáciou a prehľadným LED displejom. .

iHealth PT3 - bezkontaktný teplomer
80,50 €

PT3 – bezkontaktný teplomer od značky iHealth je spoľahlivým pomocníkom pre meranie telesnej teploty, ktorú zmeria už za 1 sekundu. Vďaka infračervenej technológii je možné teplotu merať bezkontaktne a obmedziť tak šírenie vírusov. Vibrácie upozornia na nameranú teplotu a dieťatko tak nemusíte v noci budiť.

iHealth FIT HS2S Chytrá osobní váha
54,80 €

Múdra osobná váha, alebo ak chcete telesný analyzátor, meria spolu s hmotnosťou 9 významných telesných ukazovateľov:

telesná hmotnosť Podiel vody v tele Pomer kostnej hmoty Pomer svalovej hmoty Pomer telesného tuku Pomer netukového tkaniva Zažívaciu (viscerálny) tuk BMI – body mass index

iHealth PUSH chytrý zápěstní měřič krevního tlaku
37,20 €

Tlakomer Push okrem hodnoty systolického a diastolického tlaku meria aj tepovú frekvenciu a dokáže odhaliť nepravidelný srdcový rytmus – arytmiu. Výsledky meraní vidíte ihneď na veľkej obrazovke a môžete ich porovnať s odporúčaním Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO).

iHealth TRACK KN-550BT merač krvného tlaku
45 €

iHealth Track je jednoduchý, spoľahlivý a užívateľsky maximálne prívetivý tlakomer určený k pravidelnému osobnému meranie hodnôt krvného tlaku i srdcového pulzu.

iHealth ALD 602 odběrové pero
8,60 €

ALD 602 odberové pero má drobné rozmery a nenápadný dizajn. Tlačidlo spúšťajúce lancetu je ľahko ovládateľné, rovnako jednoduchá je výmena lancety. Nástavec na lancety iHealth umožňuje odber z prsta, predlaktia, ramena, dlane, stehná a lýtka.

iHealth CLEAR BPM1 šikovný merač krvného tlaku
105,70 €

iHealth CLEAR BMP1 je prvý tlakomer, ktorý prenáša namerané hodnoty do vášho telefónu pomocou WiFi. Šikovný merač krvného tlaku je pritom veľmi jednoduchý, spoľahlivý a klinicky schválený Úradom pre kontrolu potravín a liečiv (FDA).

iHealth START BPA - pažní měřič krevního tlaku
31,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Automatický ramenný tlakomer iHealth Štart je nenahraditeľným pomocníkom pri sledovaní hladín krvného tlaku. Meria aktuálnej hodnoty systoly, diastoly a tepu na ramennej tepne.

iHealth START BPW - zápěstní měřič krevního tlaku
21,50 €

Tlakomer iHealth Štart stačí jednoducho nasadiť na zápästie ruky a sledovať priebeh automatického merania na integrovanom displeji. Hodnoty systolického a diastolického tlaku a počet tepov za minútu sa ihneď po zmeraní zobrazí na dobre čitateľnom displeji a automaticky sa uložia do pamäte prístroja.

iHealth VIEW BP7s chytrý zápěstní měřič krevního tlaku
86,10 €

Posledný kus za túto cenu!

VIEW BP7s šikovný zápästné merač krvného tlaku. Zmerajte si krvný tlak v pohodlí domova alebo kdekoľvek na cestách kompaktnom zápästným tlakomerom iHealth VIEW BP7s. Ten navrch zistí aj hodnotu srdcového tepu a upozorní vás na prípadnú arytmiu.

iHealth START THF - bezkontaktný teplomer
24,30 €

START by iHealth THf – bezkontaktný teplomer od značky iHealth bude ideálnym teplomerom pre rodičov malých detí. Pohodlne totiž zmeriate teplotu i spiacemu dieťaťu, pretože celé meranie trvá 1 sekundu a zvukové signály možno ľahko vypnúť.