Alpro Mandľový nápoj nepražený. nesladený 8 × 1l
24,30 € 3,04 €/ks

Novinka

Alpro Mandľový nápoj nepražený. nesladený 8 × 1l. Lahodný a zdravý nápoj Alpro vyrobený z nepražených mandlí a bez akýchkoľvek pridaných cukrov či sladidiel. Ide o bohatý zdroj vitamínu E s nízkym obsahom tukov a bez lepku. Uvítajú ho preto celiaci a všetci, ktorí dbajú na štíhlu líniu. 8 ks v balení.

Alpro Mandľový nápoj 8 × 1l
24,30 € 3,04 €/ks

Novinka

Alrpo Mandľový nápoj 8 × 1l. Nápoj z ľahko opražených mandlí zo Stredozemia a z vody. Prečo si nevychutnať prírodnú chuť mandlí a zabudnúť na umelé príchute? 8 ks v balení.

Alpro Kokosový nápoj 8 × 1l
24,30 € 3,04 €/ks

Novinka

Alpro Kokosový nápoj 8 × 1l. Kokosový nápoj s ryžou značky Alpro , pôvodom z Belgicka. Nápoj má nízku kalorickú hodnotu a obsahuje veľké množstvo vápnika a vitamínov. Produkt bez pridaných cukrov, obsahuje len prirodzene sa vyskytujúce cukry. Zabalené v piatich baleniach po 200 ml. 8 ks v balení.

Alpro Soya Vanilla sójový nápoj 8 × 1l
24,20 € 3,03 €/ks

Novinka

Alpro Soya Vanilla sójový nápoj 8 × 1l. Lahodný nápoj, ktorý dokazuje, že sója a vanilka sú senzačnou dvojicou. Alpro sójový nápoj vanilkový spája bohatú a napriek tomu jemnú chuť vanilky a krémovú konzistenciu sójového nápoja. 8 ks v balení.