Dr.Oetker 6×Palacinky 250 g

Značka: Dr.Oetker Náš kód: 1702696

Novinka

Dr.Oetker 6×Palacinky 250 g

Balenie 6× Dr. Oetker Palacinky 250g. Palacinky nikdy neboli jednoduchšie. Do tejto sypkej zmesi stačí pridať vodu. Balenie vystačí na 10–12 palaciniek. Obsahuje vlákninu, ktorá je dôležitá pre vyváženú stravu. Pritom neovplyvňuje lahodnú chuť palaciniek. Celý popis

7.1

7,10 €
1,18 €/ks

Náš kód: 1702696

Popis

Popis produktu

6× Dr. Oetker Palacinky 250 g

Popis produktu: Palacinky nikdy neboli jednoduchšie. Do tejto sypkej zmesi stačí pridať vodu. Balenie vystačí na 10–12 palaciniek. Obsahuje vlákninu, ktorá je dôležitá pre vyváženú stravu. Pritom neovplyvňuje lahodnú chuť palaciniek.

O výrobcovi: Rodinná spoločnosť Dr. Oetker ponúka najrozmanitejšie dezerty v prášku, sladké a slané jedlá v prášku alebo práškové nápoje z preverených a originálnych receptúr. Pretože je v tuzemsku obľúbený, svoj sortiment neustále rozširuje. Cieľom značky je vyrábať pokrmy s maximálnou starostlivosťou a z výhradne kvalitných surovín, aby bola zaručená kvalita a bezpečnosť výrobkov.

Odporúčanie: Palacinky sú výborné na mnoho spôsobov. Skúste ich s ochuteným tvarohom, lekvárom, džemom, ovocím, zmrzlinou, čokoládou alebo napríklad šľahačkou.

Zloženie: Pšeničná múka, sušené odtučnené mlieko, lupinová múka, cukor, vláknina, kypriace látky (dihydrogendifosforečnan sodný, hydrogénuhličitan sodný), jedlá soľ. Môže obsahovať aj stopy vajec.

Skladovacie podmienky Skladujte v suchu.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ potraviny instantné pokrmy
Počet kusov v balení 6